دانلود رایگان ترجمه مقاله آیا تصمیمات مالی با احساسات هدایت می شود؟ (نشریه الزویر ۲۰۱۹)

این مقاله انگلیسی ISI در نشریه الزویر در ۲۵ صفحه در سال ۲۰۱۹ منتشر شده و ترجمه آن ۲۳ صفحه میباشد. کیفیت ترجمه این مقاله ارزان – نقره ای ⭐️⭐️ بوده و به صورت کامل ترجمه شده است.

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی + خرید ترجمه فارسی
عنوان فارسی مقاله:

آیا تصمیمات مالی با احساسات هدایت می شود؟

عنوان انگلیسی مقاله:

Sex & the city. Are financial decisions driven by emotions?

 
 
 
 
 

 

مشخصات مقاله انگلیسی (PDF)
سال انتشار ۲۰۱۹
تعداد صفحات مقاله انگلیسی ۲۵ صفحه با فرمت pdf
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله مدیریت مالی، مدیریت منابع انسانی
چاپ شده در مجله (ژورنال) مجله رفتاری و تجربی مالی – Journal of Behavioral and Experimental Finance
کلمات کلیدی انتظارات مالی، مالیه رفتاری، جنس و جنسیت، تجارت، فروش کوتاه، تأثیر هسته ای
ارائه شده از دانشگاه گروه کسب و کار و حقوق، دانشگاه Siena. بخش بانکی و بیمه، میلان، ایتالیا
رفرنس دارد 
کد محصول F1455
نشریه الزویر – Elsevier

 

مشخصات و وضعیت ترجمه فارسی این مقاله (Word)
وضعیت ترجمه انجام شده و آماده دانلود
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش  ۲۳ صفحه (۱ صفحه رفرنس انگلیسی) با فونت ۱۴ B Nazanin
ترجمه عناوین تصاویر و جداول ترجمه شده است 
ترجمه متون داخل تصاویر ترجمه نشده است  
ترجمه متون داخل جداول ترجمه نشده است 
درج تصاویر در فایل ترجمه درج شده است 
درج جداول در فایل ترجمه درج شده است  
منابع داخل متن به صورت انگلیسی درج شده است 
کیفیت ترجمه کیفیت ترجمه این مقاله متوسط میباشد 

 

فهرست مطالب

چکیده
۱- مقدمه
۲- رفتار سرمایه گذار و انتخاب های مالی
۳- طراحی تجربی – مواد و روش ها
۳-۱- عامل ها
۳-۲- روش کلی
۳-۳- مشخصات مدل
۴- نتایج
۵- نتیجه گیری

 

بخشی از ترجمه
 چکیده
اگر چه نقش غیر عقلانی در انتخاب های تجاری به طور گسترده ای در مقالات مورد بحث قرار گرفته است، احساسات فردی تصادفی نادیده گرفته می شود. عوامل توضیحی عاطفی و گزینه های تجاری را در نمونه ای از عوامل غیر حرفه ای که موقعیت های مالی مجازی را برای بازرگانان مدیریت می کنند را مورد بررسی قرار می دهیم. با استفاده از مجموعه ای نظرسنجی های روزانه در طی یک دوره پنج هفته ای و همچنین بررسی های مقدماتی موجود، اندازه گیری های مربوط به تأثیرات هسته و عواطف اصلی و آنهایی که مربوط به انتخاب های مالی هستند را ایجاد کرده است. هدف ما تست این است که آیا تصمیم گیری برای خرید یا فروش دارایی های مالی، تحت تأثیر وضعیت های عاطفی افراد با توجه به خوشه های جنسیتی- قرار می گیرد. تمرکز بر احساسات تصادفی، تشخیص اینکه چگونه احساسات مثبت به دلیل فعالیت جنسی ممکن است انتخاب های مالی را تغییر دهد، می باشد. یافته های ما نشان می دهد که این عوامل به صورت نادرستی خلق و خوی خوب آنها را به دیدگاه های مثبت اقتصادی نسبت می دهد نه به احساسات مثبت.
 
۱- مقدمه
عقلانیت در رفتار تصمیم گیری اقتصادی و مالی فردی، ستونی از جریان های مختلف مقالات است. وضعیت عاطفی، محدودیت مهمی در توانایی افراد برای توجیه کاملاً عقلانی و رسیدگی به انتخاب های پیچیده است. نمی دانیم که آیا Mae West زمانی که اعلام کرد که «روابط جنسی در حرکت احساس است» درست بود، اما روابط جنسی قطعاً می تواند بر احساسات مردم و در نتیجه بر فرایند تصمیم گیری آنها تأثیر گذار باشد. هدف ما در این مقاله شناسایی این است که چگونه احساسات ممکن است انتخاب هعی معاملاتی مالی را تغییر دهد، به ویژه اگر موقعیت های بلند/کوتاه بتواند به فعالیت های جنسی با توجه به خوشه های جنسیتی نیز وابسته باشد.
مقالات سنتی مالی فرض می کند که افراد، عامل های عقلانی هستند که عملکرد مطلوب را بدون در نظر گرفتن وضعیت احساسی و تجربه قبلی به حداکثر می رساند. قضیه کاربردی مورد انتظار فرض می کند که افراد پیشنهادهای متناوب را بر اساس سودمندی هر پیشنهاد و احتمال اینکه آنها به انتخاب های مختلف اختصاص می یابند، انتخاب می کنند. Kahneman و Tversky (1979) نقش نگرش ها، احساسات و به طور کلی تعصبات رفتاری در تصمیم گیری سرمایه گذاران را در نظر گرفتند. شیوه ای که چشم انداز های مربوط به اولویت های عوامل تأثیر گذار را ارایه می دهد. فرایند تصمیم گیری شامل یک مرحله ویرایش، هنگامی که این چشم اندازهای کدگذاری شده و دسته بندی می شوند و مسایل پیچیده به زیر مسایل ساده تر شکسته می شوند و یک مرحله ارزیابی زماین که این چشم اندازها با بالاترین ارزش انتخاب می شوند، است. زیرا ویرایش می تواند منجر به نمایش های مختلف شود، تصمیم گری می تواند بر این اساس تغییر کند. قالب بندی بر اساس حسابرداری ذهنی است زیرا شیوه ای است که در آن یک مسأله به صورت ذاتی تفسیر می شود.
اخیراً روانشناسان بررسی کرده اند که چگونه عواطف و احساسات بر تصمیم گیری انتخاب های مالی و درک خطرات و پاداش ها تأثیر می گذارد. بر اساس این فرضیه از مقالات، تصمیمات مالی به جای محاسبات منطقی توسط احساسات مغلوب می شوند؛ بنباراین، احساسات باید برای فرایند تصمیم گیری مورد توجه قرار گیرد. Damasio (1994) نشان می دهد که چگونه انتخاب ها می توانند برای افرادی که استفاده از بخش عاطفی مغز خود را از دست داده اند، به شدت دشوار است. Thaler (1993) ثابت می کند که نیروهای روانی در تعیین قیمت دارایی نقش دارند. Breitmayer و Pelster (2018) نشان می دهند که چگونه عواطف در مدل های قیمت گذاری سهام مربوطه تأثیر گذار است و به عنوان یک عامل اضافی در مدل های قیمت گذاری دارایی مطلوب می باشد.
Forgas (1995) نشان می دهد که محسبات مورد نیاز برای تصمیم گیری های مربوط به سرمایه گذاری معمولاً پیچیده، انتزاعی و خطرساز می باشد که این ویژگی هایی هستند که باعث می شود افراد به هنگام تصمیم گیری بیشتر به احساسات خود تکیه کنند. همچنین احساسات برای توضیح بحران های مالی (Tuckett and Taffler, 2008) و درک تصمیمات تجار مورد استفاده قرار می گیرد. Biais و همکاران (۲۰۰۵) از یک روش تجربی برگرفته از مقاله Plott و Sunder (1988) برای تست فرضیه ای که متغیرهای روانشناختی بر رفتار تجار تأثیر می گذارند، استفاده می کنند و نشان می دهند که کالیبراسیون نادرست کاهش یافته و نظارت بر خود، عملکرد تجاری را افزایش می دهد. تأثیر متغیرهای روانشناختی برای مردان قابل توجه است اما برای زنان اینطور نیست. Lepori (2016) نشان می دهد که تغییرات خلق و خوی ناشی از آلودگی هوا بر بازده بازار تأثیر می گذارد.
در این مقاله، نتایجی از یک رویکرد تجربی طراحی شده برای توضیح تعاملات بین زندگی عاطفی و انتخاب های مالی را ارایه می دهیم. به ویژه، هدف ما این است که آزمایش کنیم که آیا تصمیم به خرید یا فروش دارایی های مالی تحت تأثیر وضعیت احساسی افراد قرار می گیرد، برای انجام این کار چارچوب هایی وجود دارد که عوامل اصلی توضیح احساسات را توصیف می کند. به ویژه، آنها به طور نادرست خلق و خوی خود را به دیدگاه های مثبت اقتصادی به جای احساسات مثبت نسبت می دهند.
این مقاله به صورت زیر سازماندهی شده است. در بخش ۲، مقالات مربوط به رابطه بین رفتار و احساسات سرمایه گذار را مورد بررسی قرار می دهیم. بخش ۳، طراحی تجربی را ارایه می دهد. فرایند انتخاب شرکت کنندگان را توصیف می کنیم، داده هایی که با استفاده از پرسشنامه ها، قواعد و روش بازی جمع آوری کرده ایم که برای تخمین مدل ها به کار می بریم. در بخش ۴، نتایج را ارایه داده و مورد بحث قرار می دهیم. بخش ۵، نتیجه گیری مقاله را نشان می دهد.

 

بخشی از مقاله انگلیسی

Abstract

Although the role of irrationality in trading choices has been extensively discussed in the literature, individual incidental emotions have been neglected. We investigated emotional explanatory factors and trading choices in a sample of non-professional agents who managed a virtual financial positions pretending to be traders. Using a series of daily surveys over a five-week period as well as introductive inventory surveys, we constructed measures of core affect and emotions and correlated these with subjects’ financial choices. Our purpose is to test if the decision to buy or sell financial assets is affected by the emotional state of individuals, considering also gender clusters. A focus is on incidental emotions, detecting how positive emotions due to sexual activity may alter financial trading choices. Our findings suggest that agents incorrectly attribute their good mood to positive economic perspectives rather than positive emotions.

۱ Introduction

Rationality in individual economic and financial decision-making behaviour is a pillar of various streams of literature. Emotional state is a significant constraint on the ability of individuals to perfectly rationalize and handle the complexity of choices. We do not know if Mae West was right when she declared “sex is emotion in motion”, but sex may certainly affect people’s emotions and, consequently, their decision-making processes. Our purpose in this paper is to detect how emotions may alter financial trading choices, specifically if long/short positions can depend on sexual activity, considering also gender clusters.

The traditional financial literature assumes that individuals are rational agents maximizing the utility function, regardless of their emotional state and previous experience. The expected utility theorem assumes that individuals choose between alternatives according to the utility deriving from each alternative and to the probability that they assign to the various alternatives. Kahneman and Tversky (1979) reconsidered the role of attitudes, emotions and, in general, behavioral biases in investors’ decisions. The way in which prospects are presented (framing) influence agents’ preferences. The decisionmaking process consists of an editing stage, when prospects are coded and categorized and complex problems are broken down into simpler subproblems, and an evaluation stage, when prospects with the highest value are chosen. Because the editing can lead to different representations, the decision can change accordingly. Framing is at the basis of mental accounting, since it is the way in which a problem is subjectively interpreted.

More recently, psychology has investigated how emotions and sentiments affect decision-making, also in regard to financial choices, and the perception of risks and rewards. According to this field of literature According to this field of literature, financial decisions are dominated by emotion rather than rational calculation; therefore, sentiments have to be considered for decisionmaking process”. Damasio (1994) shows how choices can be extremely difficult for people who have lost the use of the emotional part of their brains. Thaler (1993) proves that psychological forces play a role in determining asset prices. Breitmayer and Pelster (2018) show how affect is relevant in stock pricing models and is eligible as an additional factor in asset pricing models. Forgas (1995) shows that the computations required to make investment decisions are typically complex, abstract, and involve risk, which are the attributes considered to induce people to rely more heavily on their emotions when making a choice. Emotions have also been used to explain recent financial crises (Tuckett and Taffler, 2008), and to understand traders’ decisions. Biais et al. (2005) use an experimental approach derived from Plott and Sunder (1988) to test the hypothesis that psychological variables have an influence on traders’ behaviour, showing that mis-calibration reduces and selfmonitoring enhances trading performances. The impact of psychological variables is significant for males but not for females. Lepori (2016) shows that air pollution-induced mood changes influence market returns.

In this paper we present the results of an experimental approach designed to clarify the interactions between emotional life and financial choices. More specifically, our purpose is to test if the decision to buy or sell financial assets is affected by the emotional state of individuals, doing so within a framework that describes the main factors explaining emotions. If people are more optimistic, they may be more inclined to buy. Specifically, they incorrectly attribute their good mood to positive economic perspectives rather than positive emotions.

The paper is organized as follows. In section 2 we review the literature on the relation between investor behavior and emotions. Section 3 presents the experimental design. We describe the process of participants’ selection, the data that we collected by means of questionnaires, the rules of the game and the methodology that we applied to estimate the models. In section 4 we present and discuss the results. Section 5 concludes.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا