مقاله انگلیسی پرستاری با ترجمه فارسی 2022 – 2023

دانلود جدیدترین مقالات ISI پرستاری

در این صفحه از سایت ترجمه فا شاهد لیست جدیدترین مقالات ترجمه شده رشته پرستاری (به انگلیسی Nursing) از نشریه های معتبر ISI با امکان دانلود رایگان اصل مقاله به زبان انگلیسی به صورت pdf و نیز امکان خرید ترجمه فارسی آماده با کیفیت عالی با فرمت ورد word و pdf می باشید.
درباره رشته پرستاری: رشته پرستاری یکی از محبوب ترین رشته های پیراپزشکی است. پرستاران نقش مهمی در بخش مراقبت های درمانی و بهداشتی برعهده دارند، در انواع خدمات درمانی مانند بیمارستان ها، مطب پزشکان خصوصی، کلینیک های غربالگری سلامت و همچنین در بخش های اورژانس میتوانند مشغول به کار شوند. به طور کلی می توان گفت رشته پرستاری، علمی است که روش های انجام فعالیت های مراقبتی برای بیماران را آموزش می دهد تا مدت زمان درمان بیماری سریع تر شود.
بهترین مقاله های خارجی و لاتین پرستاری در این لیست گنجانده شده و از انواع مقاله های آی اس آی علمی پژوهشی، بیس، کوتاه و مروری رشته پرستاری از مجله های مختلف همچون الزویر یا ساینس دایرکت (sciencedirect – elsevier)، امرالد (Emerald Insight)، اسپرینگر (springer)، آی تریپل ای (ieee) وایلی، هینداوی، تیلور اند فرانسیس، نیچر، pubmed، mdpi، ssrn و سایر ژورنال های معروف در مورد موضوعات مختلف جدید و علمی سال 2022 و 2023 استفاده شده است و مقالات جدید نیز به صورت روزانه به این آرشیو افزوده می شوند.
 
صفحات مرتبط برای مشاهده سایر مقالات:
 
 
 
مقالات ترجمه شده رایگان پرستاری (مقاله با ترجمه رایگان)
 
 
لیست مقالات انگلیسی پرستاری با ترجمه به ترتیب سال انتشار:
دکمه بازگشت به بالا