دانلود رایگان ترجمه مقاله تجزیه و تحلیل بهره وری و کارایی بانک های Shinkin (نشریه الزویر ۲۰۱۱) (ترجمه رایگان – برنزی ⭐️)

 

 

این مقاله انگلیسی ISI در نشریه الزویر در ۱۲ صفحه در سال ۲۰۱۱ منتشر شده و ترجمه آن ۳۱ صفحه میباشد. کیفیت ترجمه این مقاله رایگان – برنزی ⭐️ بوده و به صورت کامل ترجمه شده است.

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی + خرید ترجمه فارسی
عنوان فارسی مقاله:

تجزیه و تحلیل بهره وری و کارایی بانک های Shinkin: شواهدی از رویکردهای خود راه انداز و بیزی

عنوان انگلیسی مقاله:

Productivity and efficiency analysis of Shinkin banks: Evidence from bootstrap and Bayesian approaches

 
 
 
 

 

مشخصات مقاله انگلیسی (PDF)
سال انتشار ۲۰۱۱
تعداد صفحات مقاله انگلیسی ۱۲ صفحه با فرمت pdf
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت و اقتصاد
گرایش های مرتبط با این مقاله بانکداری یا مدیریت امور بانکی، اقتصاد پول و بانکداری
چاپ شده در مجله (ژورنال) مجله بانکی و دارایی – Journal of Banking & Finance
کلمات کلیدی ژاپن، بانک های Shinkin، شاخص Malmquist خود راه انداز شده، تابع مسافت بیزی
رفرنس دارد  
کد محصول F1409
نشریه الزویر – Elsevier

 

مشخصات و وضعیت ترجمه فارسی این مقاله 
وضعیت ترجمه انجام شده و آماده دانلود
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش  ۳۱ صفحه (۱ صفحه رفرنس انگلیسی) با فونت ۱۴ B Nazanin
ترجمه عناوین تصاویر و جداول ترجمه شده است 
ترجمه متون داخل تصاویر ترجمه نشده است 
ترجمه متون داخل جداول ترجمه نشده است 
درج تصاویر در فایل ترجمه درج شده است 
درج جداول در فایل ترجمه درج شده است  
کیفیت ترجمه کیفیت ترجمه این مقاله پایین میباشد 

 

فهرست مطالب

چکیده

۱-مقدمه
۲- مشخصات بنيادي بانك هاي Shinkin
۳- شكاف ها در نوشته ها
۴- فرضيه هاي تحقيقاتي
۵- داده ها
۶- اندازه گيري رشد بهره وري و كاريي: شاخص خود راه انداز MAlmquist
۷- اندازه گیری كارايي: تابع فاصله خروجی بیزی
۷-۱- تابع فاصله خروجی
۷-۲- یکنواختی و انحنا
۷-۳ برآورد بیزی
۸- نتایج تجربی و بحث و گفتگو
۸-۱- رشد بهره وری و رشد کارایی
۸-۲- عوامل از رشد بهره وری و رشد کارایی
۸-۳ تخمين كارايي
۹- استنتاج ملاحظات
ضميمه A- شاخص بهره وري Malmquist

 

بخشی از ترجمه

چکیده

این مقاله به تجزیه و تحلیل بهره وری و کارایی بانک هاي Shinkin و حوزه های اداری مختلف در ژاپن، در طول دوره ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۶ می پردازد. ما برآوردهای رشد بهره وری و رشد کارایی را با استفاده از شاخص Malmquist خود راه انداز، و تخمین های بهره وری با استفاده از رویکرد مرزی فاصله بیزی را به دست می آوریم. ما تایید می کنیم که رشد بهره وری و رشد کارایی بانک های Shinkin به طور قابل توجهی در طول دوره این مطالعه بهبود نمی یابد. علاوه بر این، ما نشان می دهیم که بهره وری بانک های Shinkin، با تنوع کمی در سراسر بانک های تجزیه و تحلیل شده همگن است. از لحاظ روش شناسی، ما همچنین ثابت می کنیم که شکست برای تحمیل نمودن نظم نظری در تابع مسافت می تواند منجر به نتایج کاذب در مورد رتبه بندی کارایی یا بهره وری ميانگين بانک هاي Shinkin شود. این مطالعه همچنین شامل تجزیه و تحلیل ارتباط های رشد بهره وری و کارایی می شود و تخمین کارایی و بهره وری حوزه های اداری را که بانک ها در آن قرار دارند، فراهم می کند.

۱-مقدمه

با توجه به سهم مهم اقتصادی صنعت بانکداری ژاپن و نوسان مداوم عملکرد آن، اخیرا مطالعات متعددی بر تجزیه و تحلیل بهره وری و کارایی بانک های ژاپنی متمرکز شده است. ژاپن اغتشاش عمده ای را در دو دهه گذشته، به علت گسترش کنترل نشده اعتباری، عدم سرمایه و حجم بسیار بزرگ وام های غیر عملکردی تجربه کرده است (Ohashi and Singh, 2004). مشکلات مالی، تغییرات سیستماتیک در درون بسیاری از بخش هاي صنعت بانکداری، از جمله انجمن های اعتباری (بانک های (Shinkin) را تسریع نموده که در اندازه خود تا حدود ۲۵ درصد بین سال های ۱۹۹۸ و ۲۰۰۶ کاهش یافته است. مجموعه ای از طرح های دولت و اصلاحات نظارتی برای بازگرداندن اعتماد سرمایه گذار به سیستم کمک کرده است. با این حال، این صنعت، همچنان از مشکلات جدی مربوط به عملکرد ضعیف اقتصاد کلان، حجم بالای وام غیرعملکردی و کاهش مداوم قیمت رنج می برد. شکست مدیریت داخلی و نظارت ناقص شرکت ها همچنین به طور مداوم عملکرد بانک های ژاپن را تحت تاثیر قرار داده است.
تمام مسائل فوق در مطالعه حاضر ایجاد انگیزه نموده است. هدف ما، ارائه دو گسترش مهم در نوشته های عملکرد فعلی در بانک های ژاپن است. این مطالعه ابتدا يك تمرکز جدید را بر تجزیه و تحلیل رشد بهره وری و کارایی ژاپن انجمن های اعتباری (بانک های Shinkin) اتخاذ نموده است. این بخش مهم از صنعت بانکداری در ژاپن، با وجود داشتن موقعیت خاص و مهم در بازارهای مالی منطقه ای توجه گسترده ای را در تحقیقات دریافت نکرده است (Satake and Tsutsui, 2002; Hosono et al., 2006). بانک های Shinkin یکی از واسطه های مالی اصلی برای شرکت های کوچک و متوسط و کارهای خانگی در ژاپن هستند. در نوشته ها، بیشتر مطالعات قبلی بر روی بخش بانکداري تجاری در ژاپن متمرکز بوده است. ((Uchida and Satake, 2009; Drake et al., 2009) عدم تحقیق تجربی در بانک های Shinkin احتمالا به دلیل مشکلات در به دست آوردن اطلاعات مالی در یک نمونه از این بانک ها بوده است. مجموعه داده ها در این مطالعه اصلی است به این معنا که اين مورد شامل هر بانك هاي Shinkin در ژاپن می شود که در حال حاضر در حال عملکرد است.
بنابراین، با داده های اصلی آن و تمرکز جدید ، این مطالعه با هدف ارائه گسترش مهمي در نوشته های موجود است. یک تفاوت مهم بین این مطالعه و دیگر مطالعات مربوط به این است که در اینجا ما از روش های قوی تر و خلاقانه تر برای به دست آوردن برآورد بهره وری و کارایی مورد نظر استفاده مي كنيم. برای اندازه گیری رشد بهره وری و رشد کارایی، از شاخص خود راه انداز Malmquist استفاده مي كنيم، که دارای مزایای متعددی نسبت به Malmquist سنتی است، به خصوص اينكه دیدگاه های آماری خود را در درجه ای از رشد بهره وری و کارایی فراهم می کند.
زماني كه نتایج رشد بهره وری به دست آمده توسط شاخص Malmquist، تنها منعکس کننده رشد در بهره وری بین دوره های دو زمان است، ما اینجا منعكس نمودن جایگاه بهره وری واقعی بانك هاي Shinkin را هدف قرار مي دهيم. نوشته های حاضر كه در حال بررسی بهره وری هستند، به طور کلی توسط دو روش تحت سلطه قرار گرفته اند، تحلیل پوششی داده هاي غیر پارامتری (DEA)، و رویکرد مرزی تصادفی پارامتري(SF). . DEA یک روش نسبتا انعطاف پذیر است که می تواند برای چند ورودی و خروجی در نظر گرفته شود. با این حال، یک روش غیر تصادفی، بسیار حساس به انتخاب ورودی و خروجی است و هیچ دیدی نسبت به اهمیت آماری نتایج بهره وری ارائه نمی دهد. جلوگیری از این مشکلات با رویکرد SF ممکن مي شود که يك روش آماری است و در نتیجه خطاهای اندازه گیری را در نظر مي گيرد. با این حال، استفاده دوباره از اين روش برای صنعت بانکداری مشکل است، از اينرو می تواند تنها یک خروجی را در نظر گيرد.
از آنجا که اکثر بانک ها در زمینه چند خروجی عمل می کنند، ما در اینجا تابع مسافت را برای به دست آوردن تخمین بهره وری اتخاذ مي كنيم. است اين يك تنوع جذاب در روش SFاست كه به سادگی این امکان را می دهد كه خروجی های متعدد گنجانده شود. در حالی که برخی از مطالعات انجام شده در نوشته های بانکداری از تابع مسافت استفاده مي كنند، آنها بیشتر از محدودیت مشترکي رنج می برند به طوری که آنها قادر به ترکیب نظری شرایط نظم نظري (يكنواختي و انحنا) در برآورد تابع مسافت نيستند. علاوه بر این، تنها تعداد کمی از مطالعات درجه اي را که تابع فاصله تخمینی آنها این خصوصیات را نقض مي كند گزارش نموده اند.
بنابراین، به منظور در نظر گرفتن محدودیت های فوق، ما مدلي در این مطالعه را با تحمیل شرایط نظم نظری توسعه مي دهيم. ما همچنین رویکرد بیزی را به منظور برآورد تابع مسافت اتخاذ مي كنيم. این نوشته ها به وضوح محاسن روش های بیزی و روش هاي نظریه نمونه گیری را نشان می دهد. (Geweke, 1986; Poirier, 1995). برای این مقاله، یکی از مزایای مهم روش های بیزی اينست که به ما اجازه می دهد تا به ارائه دقیق نتايج نمونه محدود برای پارامترهای توابع غیر خطی مسافت مجهول بپردازيم. تحمیل محدودیت های شبه تحدب و شبه تقعر بر روی پارامترهای توابع مسافت نیز راحت تر است.
ما نتایج حاصل از این مقاله را در سه مرحله ارائه مي دهيم. در مرحله اول، ما اقدامات خود راه انداز شده Malmquist براي رشد بهره وری و رشد كارايي را ارائه مي دهيم. در مرحله دوم، ما عوامل موثر بر رشد بهره وری را با استفاده از خود رگرسیون راه انداز کوتاه شده را تجزیه و تحلیل مي كنيم و در مرحله سوم، ما اقدامات بازده سالانه بانك هاي Shinkin را با استفاده از رویکرد مرز فاصله های بیزی ارائه مي دهيم. باقی مانده این مقاله به شرح زیر سازماندهی شده است. بخش ۲ در مورد نقش و اهمیت انجمن های اعتباری در سیستم بانکی ژاپن است. بخش ۳ به تشریح بررسی نوشته های دنبال شده با فرضیه های پژوهش، داده ها و روش ها در بخش ۴-۷ مي پردازد. بخش ۸ نتایج تجربی را مورد بحث قرار مي دهد و بخش ۹ نتیجه گیری یافته های اصلی را فراهم می کند.

 

بخشی از مقاله انگلیسی

Abstract

Abstract This paper analyzes the productivity and efficiency of Shinkin banks and the various prefectures in Japan, over the period from 2000 to 2006. We obtain estimates of efficiency growth and productivity growth, using the bootstrapped Malmquist index, and estimates of efficiency using the Bayesian distance frontier approach. We confirm that the efficiency growth and productivity growth of Shinkin banks did not improve significantly over the period of this study. In addition, we show that the efficiency of Shinkin banks is homogenous, with little variation across the banks analyzed. Methodologically, we also prove that a failure to impose theoretical regularity on the distance function could lead to false conclusions about the average efficiency or efficiency ranking of Shinkin banks. The study also includes an analysis of the correlates of productivity and efficiency growth, and provides efficiency and productivity estimates of the prefectures in which the banks are located.

۱٫ Introduction

Due to the important economic contribution of the Japanese banking industry and the continuous fluctuation of its performance, several studies have recently focused on the productivity and efficiency analysis of Japanese banks. Japan has experienced major turbulence in the last two decades, caused by the uncontrolled credit expansion, lack of capital and the extremely large volumes of non-performing loans (Ohashi and Singh, 2004). The financial difficulties have catalyzed systematic changes within most parts of the banking industry, including the credit associations (Shinkin banks) sector, which has decreased in size by around 25% between 1998 and 2006. A series of government initiatives and regulatory reforms have helped to restore investor confidence in the system. However, the industry continues to suffer from serious problems related to the weak macroeconomic performance, high volume of non-performing loans and the continuing deflation. The internal management failings and the flawed corporate governance have also continuously affected the performance of Japanese banks.

All the above issues motivate the present study. Our aim is to offer two important extensions to the current performance literature on Japanese banks. The study first adopts a new focus by analyzing the efficiency growth and productivity growth of Japanese credit associations (Shinkin banks). This important segment of the Japanese banking industry has not received extensive research attention, despite having a specific and important position in the regional financial markets (Satake and Tsutsui, 2002; Hosono et al., 2006). Shinkin banks are also one of the main financial intermediaries for small and medium-sized enterprises and households in Japan. In the literature, most previous studies have focused on the commercial banking sector in Japan (Uchida and Satake, 2009; Drake et al., 2009). The lack of empirical research on Shinkin banks is probably due to the difficulties in obtaining financial data on a representative sample of these banks. The data set in this study is original in the sense that it includes every Shinkin bank currently operating in Japan.

Thus, with its original data and new focus, this study presents an important extension to the existing literature. An important difference between this study and most other related studies is that here we use more robust and innovative methodologies to obtain the desired estimates of productivity and efficiency. To measure efficiency growth and productivity growth, we use the bootstrapped Malmquist index, which has several advantages over the traditional Malmquist index, particularly as it provides statistical insights into the degree of efficiency growth and productivity growth.

As the efficiency growth results obtained by the Malmquist index only reflect the growth in efficiency between two-time periods, we also aim here to reflect the actual efficiency standing of Shinkin banks. The present literature investigating efficiency has generally been dominated by two methodologies: the non-parametric Data Envelopment Analysis (DEA), and the parametric Stochastic Frontier (SF) approach. DEA is a relatively flexible method that can account for multiple inputs and outputs. However, being a non-stochastic procedure, it is highly sensitive to the selection of inputs and outputs and does not provide any insight into the statistical significance of the efficiency results. It is possible to avoid these problems with the SF approach, which is a statistical method, and thus accounts for the error of measurements. However, the method is again difficult to use in the banking industry, since it can only account for one output.

As most banks operate in a multiple-output context, we adopt here the distance function to obtain the efficiency estimates. It is an attractive variation on the SF method, as it can simply allow the inclusion of multiple outputs. While some studies in the banking literature use the distance function, they mostly suffer from on common limitation in that they fail to incorporate the theoretical regularity conditions (monotinicity and curvature) into the estimation of the distance function. Furthermore, only a few studies report the degree to which their estimated distance function violates these properties.

Thus, in order to account for the above limitations, we develop the model in this study by imposing the theoretical regularity conditions. We also adopt the Bayesian approach to estimate the distance function. The literature clearly illustrates the merits of the Bayesian and sampling theory approaches to inference (Geweke, 1986; Poirier, 1995). For this paper, one of the important advantages of Bayesian methodology is that it allows us to provide exact finite sample results for non-linear functions of the unknown distance function parameters. It is also more convenient for imposing quasi-convexity and quasi-concavity constraints on the parameters of distance functions.

We present the results of this paper in three steps. In the first step, we provide bootstrapped Malmquist measures of efficiency growth and productivity growth. In the second step, we analyze the determinants of productivity growth, using a bootstrapped truncated regression, and in the third step, we provide annual efficiency measures of Shinkin banks, using the Bayesian distance frontier approach. The remainder of this paper is organized as follows. Section 2 discusses the role and importance of credit associations in the Japanese banking system. Section 3 outlines the literature review, followed by the research hypotheses, data and methodology in Sections 4–۷٫ Section 8 discusses the empirical results and Section 9 provides a conclusion of the main findings.

 

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی + خرید ترجمه فارسی
عنوان فارسی مقاله:

تجزیه و تحلیل بهره وری و کارایی بانک های Shinkin: شواهدی از رویکردهای خود راه انداز و بیزی

عنوان انگلیسی مقاله:

Productivity and efficiency analysis of Shinkin banks: Evidence from bootstrap and Bayesian approaches

 
 
 
 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا