دانلود رایگان ترجمه مقاله وضعیت فعلی و مفهوم آینده قدرت در بازارهای صنعتی (نشریه الزویر ۲۰۱۵)

این مقاله انگلیسی ISI در نشریه الزویر در ۵ صفحه در سال ۲۰۱۵ منتشر شده و ترجمه آن ۱۵ صفحه میباشد. کیفیت ترجمه این مقاله ارزان – نقره ای ⭐️⭐️ بوده و به صورت کامل ترجمه شده است.

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی + خرید ترجمه فارسی
عنوان فارسی مقاله:

وضعیت فعلی و مفهوم آینده قدرت در بازارهای صنعتی

عنوان انگلیسی مقاله:

The current situation and future conceptualization of power in industrial markets

 
 
 
 
 

 

مشخصات مقاله انگلیسی (PDF)
سال انتشار ۲۰۱۵
تعداد صفحات مقاله انگلیسی ۵ صفحه با فرمت pdf
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله مدیریت صنعتی، مدیریت کسب و کار، بازاریابی، مدیریت بازرگانی
چاپ شده در مجله (ژورنال) مدیریت بازاریابی صنعتی – Industrial Marketing Management
کلمات کلیدی قدرت، بازاریابی صنعتی، بازاریابی کسب و کار، تئوری، عمل
ارائه شده از دانشگاه دانشکده بازرگانی لینکلن، دانشگاه لینکلن، استخر بریفورد، انگلستان
رفرنس دارد 
کد محصول F1372
نشریه الزویر – Elsevier

 

مشخصات و وضعیت ترجمه فارسی این مقاله (Word)
وضعیت ترجمه انجام شده و آماده دانلود
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش  ۱۵ صفحه (۱ صفحه رفرنس انگلیسی) با فونت ۱۴ B Nazanin
منابع داخل متن به صورت انگلیسی درج شده است  
کیفیت ترجمه کیفیت ترجمه این مقاله متوسط میباشد 

 

فهرست مطالب

چکیده
۱٫ مقدمه
۲٫ مقالات در مورد مسئله ویژه و زمینه های قدرت
۲٫۱٫ یادگیری از روابط بین فردی
۲٫۲٫ درک و تعریف دوباره عدم تقارن
۲٫۳٫ اندازه گیری و مدل سازی قدرت
۲٫۴٫ روابط قدرت، درون شرکتی و میان-شرکتی
۲٫۵٫ چرا قدرت اغلب در روابط خرده فروشی و عرضه مواد غذایی در نظر گرفته می شود؟
۳ جهاتی برای تحقیقات و برای قدرت
۴٫ نتیجه گیری ها

 

بخشی از ترجمه
 چکیده
این مقاله، مروری بر پژوهش در مورد قدرت در بازارهای صنعتی و کسب و کار را ارائه می دهد که از طریق ۱۰ مقاله در مورد این موضوع خاص انجام شده است. این مقاله ها, به تعریف تاریخچه، زمینه، اوضاع فعلی و تحولات آینده و چشم اندازها برای قدرت در دنیای کسب و کار پرداخته اند. بنابراین، این مقاله یک مفهوم و درک درستی از قدرت را با استفاده از این مسئله خاص به عنوان یک لنز ارائه می دهد که از طریق آن می قدرت سوابق گذشته، و جهات تحقیقاتی آینده را مشاهده نمود. علاوه بر مطالعاتی که منطق های علمی و عملی در گذشته و حال برای قدرت را نشان می دهند، مقالات تجربی به بررسی و کاوش در مقوله قدرت پرداخته اند. این مقاله به شناسایی موارد اصلی در سراسر این مقاله ها می پردازد و ارتباط ریشه های آن با کانونهای اصلی موجود را مشخص می نماید و تاکیدات محتمل تر تئوری و عمل برای عرصه کسب و کار به کسب و کار آینده را شناسایی می کند.
 
۱- مقدمه
به عنوان یک مفهوم مربوط به تئوری و عمل از کسب و کار، قدرت, اهمیت زیادی دارد و در نتیجه توجه قابل توجهی را از سوی محققان کسب و کار، هر چند به صورت جزئی به خود معطوف نموده است. تحقیقات اولیه قابل توجهی از بازاریابان صنعتی ظهور یافت که روی کاربردهای دوباره نظریه به دست آمده از روابط بین فردی انسان متمرکز شده بودند (Emerson, 1962; French & Raven, 1959; Thibaut & Kelley, 1959)، به طوری که آنها قدرت را با توجه به تعاملات انسانی تعریف نمودند و آن را برای مبادلات تجاری اعمال نمودند. برای مثال، محققان علاقه مند به بازارهای صنعتی و نفوذ قدرت در مبادلات میان-شرکتی بودند و با اتخاذ دیدگاه های بازاریابی و صنعتی خرید گروه (IMP)، قدرت را با یک چارچوب کنش متقابل مدلسازی نمودند؛ فعل و انفعالات دوتایی و شبکه ای؛ سپس مدیریت بازاریابی صنعتی (IMM) به میان آمد و در خط مقدم تعریف، تفسیر، و توسعه دانش در مورد قدرت در زمینه های کسب و کار قرار گرفت و انجمنی را برای افکار پیشرفته در مورد این موضوع تشکیل داد.
در سال ۲۰۰۵، IMM نقش ابزاری را در تنظیم دستور کار تحقیق ایفا نمود: در جلد ۳۴، شماره ۸، از روش های سنتی فاصله گرفت و مقاله ای را منتشر نمود که تصورات کلی پذیرفته شده را به عنوان دیدی منفی نسبت به قدرت به چالش کشید: یعنی، عدم تقارن به عنوان غیر قابل قبول، منفعل و یا به سادگی اشتباه در نظر گرفته شد. با این حال، Hingley (2005a) یک نور جدید در قدرت درخشاند و آن را به عنوان نیروی بیگانه سمی و نیز یک حضور مداوم آشکار نمود که عدم تقارن آن قابل قبول و قابل اجرا بود. همچنین Hingley درک بهتری از قدرت و انگیزه های شرکت کنندگان در تبادلات مداوم, سیال منطقی, میان شرکتی را خواستار شد. در مقوله ای به نام بحث کوتاه در مورد این مسئله، Kumar (2005), Naudé (۲۰۰۵), and Blois (2005) در مورد این مقاله اظهار نظر کردند و سپس Hingley (2005b) پاسخ داد. با این حال, حتی این نشر موثر IMM حاوی توجه کافی به مقوله قدرت در تجارت نبود. ده سال بعد، IMM, محل مناسبی برای بازدید دوباره قدرت با رویکرد کامل تر است.
با نتیجه گیری این مقاله، ما به دنبال ارائه یک نمای کلی از تفکر فعلی در مورد قدرت، در زمینه بازار های صنعتی و کسب و کار، به عنوان یکی از مهمترین موضوعات در حال ظهور از این موضوع خاص هستیم. پس از ۱۰ مقاله، با روش ها و تاکیدات متفاوت خود، چند زمینه استنتاج شد که بر برنامه های کاربردی قدرت در روابط کسب و کار، مشتری، و بازار تاکید دارد و آنها را به چالش می کشد. آنها در مجموع به تاریخچه و ریشه های قدرت، تاکیدات موضوعی فعلی آن، و دستورالعمل های جدید بالقوه آن می پردازند. ما زمینه های زیر را شناسایی می کنیم:
۱٫ تجزیه و تحلیل سوابق قدرت اغلب به درک دیرینه و گسسته در حوزه دانشگاه و عملیات ها باز می گردد. بنابراین، این موضوع که برای اولین بار ظهور یافت, به پیگیری درک درستی از ریشه، تعاریف، فعل و انفعال، و برنامه های کاربردی قدرت در یک زمینه بین فردی، و کاربرد آن در روابط کسب و کار پرداخت.
۲٫ نویسنده به دنبال تعریف مفاهیم کلیدی قدرت های پیرامون آن، مانند اعتماد و ماهیت عدم تقارن است.
۳٫ از همان آغاز، بازاریابان صنعتی به دنبال مدلسازی و اندازه گیری قدرت در روابط میان شرکتی هستند. در نتیجه موضوع سوم به دقت و تناسب اندازه گیری قدرت اشاره می کند.
۴٫ اکثر تحقیقات، تجزیه و تحلیل ها، و تفاسیر قدرت بر مبادلات میان-شرکتی متمرکز شده اند. اما، چرا تمرکز ما روی مبادلات میان-شرکتی کشیده شده است؟
۵٫ مطالعه قدرت اغلب بر روی زمینه کسب و کار و شرایط خاص تمرکز می کند. موضوع نهایی شامل این مورد می شود که چرا بخش ها و زمینه های کسب و کار معین (به عنوان مثال، خرده فروشی و تامین مواد غذایی) به منزله حوزه های غنی برای محققان برای درک قدرت در دنیای کسب و کار هستند.
پس از مشخص نمودن این تجزیه و تحلیل مبتنی بر موضوع، ما برخی از راه ها برای تحقیقات را پیشنهاد می دهیم که قدرت را در رابطه با روابط کسب و کار، مشتری، و بازار در نظر می گیرد. در نهایت، ما این موضوع را نزدیک به برخی نتایج می نماییم.

 

بخشی از مقاله انگلیسی

Abstract

This article offers overview of research on power in industrial and business markets, conducted through the 10 articles in the special issue. These contributions are catalysts for defining the history, context, current situations, and future developments and prospects for power in the business world. Therefore, this article presents a conceptualization and understanding of power, using the special issue as a lens through which to view past antecedents, present understanding, and future directions. In addition to studies that mine past and present academic and practical rationales for power, the empirically based contributions test and explore power. This article identifies and thematically draws out and labels the principal manifestations across these contributions, to link origins with current principal foci and identify the most likely emphases of theory and practice for the future business-to-business arena.

۱ Introduction

As a concept relevant to the theory and practice of business, power has great importance and thus has attracted substantial attention from business academics, though with somewhat patchy coverage. Considerable early research came from industrial marketers who focused on reapplications of theory derived from interpersonal human relations (e.g., Emerson, 1962; French & Raven, 1959; Thibaut & Kelley, 1959), such that they defined power according to human interactions and applied it to business exchanges. For example, researchers interested in industrial markets and the influence of power in interfirm exchanges, who adopted the views of the Industrial Marketing and Purchasing Group (IMP), modelled power with an interactionist framework; featuring dyadic, and then network interactions. Industrial Marketing Management (IMM) was then and remains at the forefront of defining, interpreting, and developing knowledge about power in business contexts and has constituted the forum for advanced thought on the subject.

In 2005, IMM had an instrumental role in setting the research agenda: In Volume 34, Issue 8, it departed from traditional approaches and published a contribution that challenged the generally accepted preconceptions of a negative view of power. That is, asymmetry had been regarded as unacceptable, unworkable, or just plain wrong, according to an idealistic objection to coercive power plays. However, Hingley (2005a) shone a new light on power, revealing it to be not some toxic alien force but rather a constant presence, for which asymmetry was acceptable and workable. Hingley also called for a better understanding of power and the motives of the participants in ongoing, relationally fluid, interfirm exchanges. In what became a mini-debate within the issue, Kumar (2005), Naudé (۲۰۰۵), and Blois (2005) commented on the contribution, and then Hingley (2005b) responded. Yet even this influential volume of IMM did not contain sufficient consideration of power in business. Ten years later, IMM is the appropriate place to revisit power with a fuller treatment.

With this concluding article, we seek to bring the field up to date by providing an overview of current thinking about power, in the context of industrial and business markets, as indicated by the important themes emerging from this special issue. The following 10 articles, with their varying approaches and emphases, draw out several themes that underpin and challenge the conditions and applications of power in business, customer, and market relationships. They collectively address the history and origins of power, its current thematic emphases, and its potential new directions and treatments. We identify the following themes:

۱- The analyses of the antecedents of power often hark back to its longstanding, fragmented treatment in both academia and practice. Thus, the first theme to emerge is the pursuit of an understanding of the origins, definitions, interplay, and applications of power in an interpersonal context, and its application to business relations.

۲- Authors seek to pin down and define key concepts surrounding power, such as trust and the nature of asymmetry.

۳- From the start, industrial marketers have sought to model and measure power in interfirm relations. The third theme thus pertains to the accuracy and appropriateness of measuring power.

۴- Most investigations, analyses, and interpretations of power have focused on interfirm exchanges. But, why is our focus drawn to (often dyadic) interfirm exchanges?

۵- The study of power often hones in on particular business contexts and circumstances. The final theme involves why certain business sectors and contexts (e.g., retailing and food supply) constitute such rich material for researchers seeking to understand power in the business world.

After delineating this theme-based analysis, we suggest some avenues for research that considers power in relation to business, customer, and market relationships. Finally, we bring this issue to a close with some concluding remarks.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا