دانلود رایگان ترجمه مقاله مطالعه تجربی تصمیمات خرید مشتریان یونانی (نشریه الزویر ۲۰۱۴)

این مقاله انگلیسی ISI در نشریه الزویر در ۱۰ صفحه در سال ۲۰۱۴ منتشر شده و ترجمه آن ۱۳ صفحه میباشد. کیفیت ترجمه این مقاله ارزان – نقره ای ⭐️⭐️ بوده و به صورت کامل ترجمه شده است.

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی + خرید ترجمه فارسی
عنوان فارسی مقاله:

تصمیمات خرید مشتریان یونانی: یک مطالعه تجربی

عنوان انگلیسی مقاله:

Purchase Decisions of Greek Consumers: An Empirical Study

 
 
 
 
 

 

مشخصات مقاله انگلیسی (PDF)
سال انتشار ۲۰۱۴
تعداد صفحات مقاله انگلیسی ۱۰ صفحه با فرمت pdf
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله بازاریابی و مدیریت منابع انسانی
چاپ شده در مجله (ژورنال) Procedia Economics and Finance
کلمات کلیدی تصمیمات خرید، فاکتورهای زمینه ای، تعویض برند، وفاداری به برند، مطالعه تجربی، یونان
ارائه شده از دانشگاه موسسه فناوری Kavala، گروه حسابداری، یونان
رفرنس دارد  
کد محصول F1288
نشریه الزویر – Elsevier

 

مشخصات و وضعیت ترجمه فارسی این مقاله (Word)
وضعیت ترجمه انجام شده و آماده دانلود
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش  ۱۳ صفحه با فونت ۱۴ B Nazanin
ترجمه عناوین تصاویر و جداول ترجمه شده است ✓ 
ترجمه متون داخل تصاویر ترجمه شده است  
ترجمه متون داخل جداول ترجمه شده است  
درج تصاویر در فایل ترجمه درج شده است 
درج جداول در فایل ترجمه درج شده است  
منابع داخل متن درج نشده است  
کیفیت ترجمه کیفیت ترجمه این مقاله متوسط میباشد 

 

فهرست مطالب

چکیده
۱-مقدمه
۲-مرور بر مطالعه
۲-۱- واقعیت اقتصادی یونان
۲-۲- فاکتورهای زمینه ای
۲-۳-وفاداری به برند
۲-۴-تعویض برند
۳-فرضیه های تحقیق/چارچوب مفهومی
۴-روش شناسی تحقیق
۵-نتایج
۵-۱-انالیز عامل
۵-۲-ازمون فرضیه
عوامل زمینه ای و وفاداری به برند (فرضیه اول)
عوامل زمینه ای و تعویض برند (فرضیه دوم)
عوامل زمینه ای و تصمیمات خرید (فرضیه سوم)
وفاداری به برند و تصمیمات خرید (فرضیه چهارم)
تعویض برند و تصمیمات خرید (فرضیه پنجم)
۶-نتیجه گیری ها

 

بخشی از ترجمه
 چکیده
مطالعه کنونی به لحاظ تجربی روی فرهنگ خرید و رفتار مشتریان یونانی با درنظرگیری عوامل مختلفی که بر تصمیمات خرید ایشان اثر دارد، تحقیق می کند. فرهنگ مشتری یکی از قوی ترین مشخصاتی است که هم بر تصمیمات فردی و هم گروهی اثر دارد. هرچند مدلهای رفتار مشتری و نیت خرید همچنان بر تحقیقات دانشگاهی و عملکرد روزمره علم مدیریت نفوذ دارد، نمی تواند کل تصویر تکامل فرهنگ امروزی را برداشت گذاری کند. امروزه، مشتریان در یک محیط در حال تغییر پویا و مرتب در حال تغییر عمل می کنند که ارزیابی مجدد و مرتب نیت ها و تصمیمات خرید را دیکته می کند. برای تحقیق روی اثر فاکتورهای زمینه ای، وفاداری به برند و تعویض برند روی تصمیمات خرید مشتری، یک تحقیق تجربی با استفاده از یک پرسشنامه ساختاری درباره نمونه ای از مشتریان یونانی به سن بین ۱۸ و ۵۵ سال اجرا گردید. اندازه نمونه چهارصد و پنجاه پرسشنامه بود. یافته ها اشکار کرد که فاکتورهای زمینه ای قوی ترین تاثیر را روی تصمیمات خرید دراد و یک اثری روی هم وفاداری به برند و هم تعویض برند دارد. وانگهی یافته ها بینش های مهمی را راجع به فاکتورهایی فراهم می کند که دست اندرکاران باید برای سازگاری رهیافتهای بازاریابی شان تقویت کنند. در کل، مطالعه کنونی دانشی را برای مدیران ومحققان روی مسائل تصمیمات خرید، وفاداری برند، تعویض برند و فاکتورهای زمینه ای فراهم می کند.
 
۱- مقدمه
محیط اقتصادی امروزی سریعا تغییر می کند که مشخصه اش رقابت شدید از هر دو شرکتهای داخلی و خارجی است حین اینکه مشتری نیاز دارد مرتب در مسیرهای بیشمار معیوبی جهت گیری شود. در چنین محیط خصمانه ای یک شرکت باید کاملا به بررسی فاکتورهایی بپردازد که اثری روی بقای کوتاه مدت و بلندمدتشان دارد. مطالعه کنونی بحث می دارد که تصمیمات خرید به شدت تحت تاثیر فاکتورهای زمینه ای (مختلف) ، وفاداری به برند، توانایی یک سازمان به پیشگیری از تعویض برند، و با اینحساب داشتن مشتریان متعهد می باشد. رویهمرفته، درک نیروهای محرک رفتار مشتری یک اهمیت برجسته ای روی اقتصاد امروزی دارد.
برای درک بهتر اینکه چرا و چگونه مشتریان خودشان را در یک رفتار خاص شرکت می دهند (بادرنظرگیری فازهای مختلف چرخه اقتصادی هر کشور)، چندین مدل تدوین شده است. هدف این مدلها درک نیات رفتاری است و اینکه چگونه این نیات به خریدهای واقعی تغییرشکل می یابند.
برخی از مطالعات بیشماری این حوزه متمرکز بر ارزیابی مشتری از محصول یا خدمات بدون درنظرگیری متغیرهای مخلوط بازاریابی است برخی مطالعات دیگر متمرکز بر نقش کلیدی رضایت مشتری روی نیات خرید است حین اینکه کسب اثرات رفتاری را از دست می دهد و بالاخره برخی متمرکز بر وفاداری به برند/تعویض برند، بدون در عین حال نگاه کردن به اثر فاکتورهای زمینه ای و سایر معیارهای انتخابی می باشد.
مطالعه کنونی با هدف توجه به این مسائل انجام می گیرد. این مطالعه متمرکز بر کدگشایی پدیده های نیات رفتاری و تصمیمات خرید با تحقیق روی اثر فاکتورهای زمینه ای، وفاداری به برند، و تعویض برند روی تصمیمات خرید است. این مطالعه به تحقیق روی معیارهای مشتری مشتریان یونانی بین ۱۸ و ۵۵ سال می پردازد. این مطالعه یک نوع تجربی است که نتایجی را برای دانشمندانی ایجاد می کند که روی این قسمت خاص بازاریابی (تصمیمات خرید، نیات رفتاری) تحقیق می کنند و برای مدیرانی ایجاد می کند که کار می کنند تا فرصتی را برای عملکرد در یونان در این اوقات بی ثباتی اقتصادی درنظر بگیرند. این مطالعه تکرار مقاله Shukla , 2009 می باشد.

 

بخشی از مقاله انگلیسی

Abstract

The present study empirically investigates the shopping culture and behavior of Greek consumers, taking under consideration various factors that affect their purchase decisions. Consumer culture has become one of the most powerful characteristics that influence both individual and groups decisions. Even though consumer behavior and purchase intention models are continuing to dominate the academic research and everyday practice of the management science, they could not imprint the whole picture of today’s culture evolution. Today, consumers operate in a dynamic and constantly changing environment that dictates the constant re-evaluation of purchase intentions and decisions. In order to investigate the impact of contextual factors, brand loyalty and brand switching on consumer purchase decisions a empirical survey was conducted with the use of a structured questionnaire on a sample of Greek consumers, aged between eighteen (18) and fifty five years (55). The size of the sample was four hundred and fifty (450) questionnaires. The findings reveal that contextual factors have the strongest influence on purchase decisions and have an impact on both brand loyalty and brand switching. Moreover, the findings provide important insights rega rding the factors that practitioners should enhance in order to tailor their marketing approaches. In general, the present study offers knowledge to managers and researchers on the issues of purchase decisions, brand loyalty, brand switching, and contextual factors.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا