جستجوی مقالات زیست شناسی

جستجوی مقالات انگلیسی رشته زیست شناسی به همراه ترجمه فارسی

 

سایت ترجمه فا اقدام به دسته بندی پیشرفته مقالات رشته زیست شناسی جهت سهولت امر یافتن مقاله مناسب برای شما کاربران عزیز نموده است. لازم به ذکر است که مقالات انگلیسی آرشیو ترجمه فا به صورت رایگان در اختیار شماست و تنها ترجمه آماده و تایپ شده در فایل ورد برای فروش میباشد. جهت یافتن مقاله مورد نظر خود بر اساس مشخصات مد نظرتان، روی دکمه مناسب کلیک نمایید:

 

لیست مقالات رشته زیست شناسی بر اساس:

 

  1. لیست مقالات زیست شناسی بر اساس سال انتشار مقاله
  2. لیست مقالات زیست شناسی بر اساس گرایش های رشته زیست شناسی
  3. لیست مقالات زیست شناسی بر اساس موضوعات مختلف رشته زیست شناسی
  4. لیست مقالات مهندسی زیست شناسی بر اساس نشریات معتبر
  5. لیست جدیدترین مقالات زیست شناسی اضافه شده به سایت
  6. لیست مقالات ترجمه شده رایگان رشته زیست شناسی
  7. لیست مقالات زیست شناسی بر اساس تعداد صفحه ترجمه
  8. لیست مقالات انگلیسی زیست شناسی با ترجمه آماده ارزان قیمت

 

توضیحات دکمه ها:

 

دکمه شماره ۱:

در این صفحه، کل مقالات زیست شناسی بر اساس سال انتشار مقاله در نشریات معتبر خارجی، جداسازی و لیست شده اند. به طوری که مقالات سال ۲۰۱۷ در ابتدای صفحه، ۲۰۱۶ بعد از آن و به همین ترتیب مقالات قدیمی تر دسته بندی شده اند. برای مشاهده مقالات زیست شناسی بر اساس سال چاپ مقاله اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۲:

 آیا به دنبال مقالات لاتین با ترجمه یک گرایش خاص از رشته زیست شناسی هستید؟ گرایش علوم گیاهی؟ گرایش میکروبیولوژی؟ گرایش ژنتیک؟ در این دسته بندی به راحتی میتوانید گرایش خود را انتخاب کرده و لیست مقالات را مشاهده نمایید. برای دانلود رایگان مقالات انگلیسی بر اساس گرایش های رشته زیست شناسی اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۳:

آیا به دنبال ۲، ۳ یا ۱۰ ها مقاله مربوط به یک موضوع خاص زیست شناسی یا یک درس رشته زیست شناسی هستید؟ با ورود به این صفحه لیست موضوعات مهم و درس های رشته زیست شناسی را خواهید یافت. برای دانلود رایگان مقاله لاتین و خرید ترجمه فارسی مقالات موضوعات زیست شناسی اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۴:

شاید شما به دنبال مقالاتی از یک نشریه مشخص باشید و مایل به بررسی مقالات از سایر نشریات خارجی نباشید. برای این منظور این صفحه ایجاد شده تا نشریه مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس لیست مقالات زیست شناسی آن نشریه برایتان ظاهر گردد. برای مشاهده مقالات زیست شناسی از نشریات معتبر خارجی اینجا کلیک کنید.

دکمه شماره ۵:

بعضی کاربران مقالاتی احتیاج دارند که تا کنون فردی از آن مقاله استفاده نکرده و مقاله به تازگی ترجمه و آماده شده است. برای مشاهده لیست مقالاتی که به اخیرا به آرشیو ترجمه فا در زمینه زیست شناسی اضافه شده اند اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۶:

تمامی مقالات انگلیسی رشته زیست شناسی سایت ترجمه فا رایگان هستند، اما ترجمه مقالات زیست شناسی پولی هستند. ما بخشی را اختصاص داده ایم به مقالات زیست شناسی که مقاله انگلیسی و نیز ترجمه فارسی آن به صورت رایگان برای دانلود ارائه شده است. اما لازم به ذکر است که ترجمه مقالات رایگان زیست شناسی با فرمت PDF میباشد. برای دانلود رایگان مقالات ترجمه شده زیست شناسی به همراه مقاله زبان اصلی اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۷:

اگر مقالاتی با تعداد صفحات مشخص میخواهید از این بخش استفاده نمایید. در این صفحه لیست مقالات رشته زیست شناسی بر اساس تعداد صفحات مقاله ترجمه شده، دسته بندی شده است. برای مشاهده لیست مقالات زیست شناسی بر اساس تعداد صفحات اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۸:

این بخش به مقالات ترجمه شده زیست شناسی با قیمت ارزان اختصاص دارد. این ترجمه ها مثل سایر مقالات با کیفیت طلایی نیستند و به همین خاطر از قیمت نسبتا پایین تری برخوردارند. دانلود مقاله انگلیسی به همراه ترجمه با فرمت pdf رایگان بوده و تنهادانلود فرمت ورد ترجمه مستلزم پرداخت هزینه میباشد. برای مشاهده لیست مقالات ترجمه شده ارزان رشته زیست شناسی اینجا کلیک نمایید.


اگر دسته بندی مناسب برای شما در این لیست موجود نیست، لطفا ما را مطلع فرمایید. برای ارسال انتقادات و پیشنهادات خود به کارشناسان ترجمه فا، اینجا کلیک نمایید.


 

بازگشت به صفحه انتخاب رشته

انتقادات و پیشنهادات