شما اینجائید:خانه » جستجوی مقالات مهندسی صنایع

جستجوی مقالات مهندسی صنایع

 

جستجوی مقالات انگلیسی رشته مهندسی صنایع به همراه ترجمه فارسی

سایت ترجمه فا اقدام به دسته بندی پیشرفته مقالات رشته مهندسی صنایع، جهت سهولت امر یافتن مقاله مناسب برای شما کاربران عزیز نموده است. لازم به ذکر است که مقالات انگلیسی آرشیو ترجمه فا به صورت رایگان در اختیار شماست و تنها ترجمه آماده و تایپ شده در فایل ورد برای فروش میباشد. جهت یافتن مقاله مورد نظر خود بر اساس مشخصات مد نظرتان، روی دکمه مناسب کلیک نمایید:

 

لیست مقالات رشته مهندسی صنایع بر اساس:

 

  1. لیست مقالات مهندسی صنایع بر اساس سال انتشار مقاله
  2. لیست مقالات مهندسی صنایع بر اساس گرایش های رشته مهندسی صنایع
  3. لیست مقالات مهندسی صنایع بر اساس موضوعات مختلف رشته مهندسی صنایع
  4. لیست مقالات مهندسی صنایع بر اساس نشریات معتبر
  5. لیست جدیدترین مقالات مهندسی صنایع اضافه شده به سایت
  6. لیست مقالات ترجمه شده رایگان مهندسی صنایع
  7. لیست مقالات مهندسی صنایع بر اساس تعداد صفحه ترجمه

 

توضیحات دکمه ها:

 

دکمه شماره 1:

در این صفحه، کل مقالات مهندسی صنایع بر اساس سال انتشار مقاله در نشریات معتبر خارجی، جداسازی و لیست شده اند. به طوری که مقالات سال 2017 در ابتدای صفحه، 2016 بعد از آن و به همین ترتیب مقالات قدیمی تر دسته بندی شده اند. برای مشاهده مقالات مهندسی صنایع بر اساس سال چاپ مقاله اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره 2:

 آیا به دنبال مقالات لاتین با ترجمه یک گرایش خاص از رشته مهندسی صنایع هستید؟ گرایش بهینه سازی سیستم ها؟ گرایش ایمنی صنعتی؟ گرایش برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها؟ در این دسته بندی به راحتی میتوانید گرایش خود را انتخاب کرده و لیست مقالات را مشاهده نمایید. برای دانلود رایگان مقالات انگلیسی بر اساس گرایش های رشته مهندسی صنایع اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره 3:

آیا به دنبال 2، 3 یا 10 ها مقاله مربوط به یک موضوع خاص مهندسی صنایع یا یک درس رشته مهندسی صنایع هستید؟ با ورود به این صفحه لیست موضوعات مهم و درس های رشته مدیریت را خواهید یافت. برای دانلود رایگان مقاله لاتین و خرید ترجمه فارسی مقالات موضوعات مهندسی صنایع اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره 4:

شاید شما به دنبال مقالاتی از یک نشریه مشخص باشید و مایل به بررسی مقالات از سایر نشریات خارجی نباشید. برای این منظور این صفحه ایجاد شده تا نشریه مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس لیست مقالات مهندسی صنایع آن نشریه برایتان ظاهر گردد. برای مشاهده مقالات مهندسی صنایع از نشریات معتبر خارجی اینجا کلیک کنید.

دکمه شماره 5:

بعضی کاربران مقالاتی احتیاج دارند که تا کنون فردی از آن مقاله استفاده نکرده و مقاله به تازگی ترجمه و آماده شده است. برای مشاهده لیست مقالاتی که به اخیرا به آرشیو ترجمه فا اضافه شده اند اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره 6:

تمامی مقالات انگلیسی رشته مهندسی صنایع سایت ترجمه فا رایگان هستند، اما ترجمه مقالات مدیریت پولی هستند. ما بخشی را اختصاص داده ایم به مقالات مدیریتی که مقاله انگلیسی و نیز ترجمه فارسی آن به صورت رایگان برای دانلود ارائه شده است. اما لازم به ذکر است که ترجمه مقالات رایگان مهندسی صنایع با فرمت PDF میباشد. برای دانلود رایگان مقالات ترجمه شده مهندسی صنایع به همراه مقاله زبان اصلی اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره 7:

اگر مقالاتی با تعداد صفحات مشخص میخواهید از این بخش استفاده نمایید. در این صفحه لیست مقالات رشته مهندسی صنایع بر اساس تعداد صفحات مقاله ترجمه شده، دسته بندی شده است. برای مشاهده لیست مقالات مهندسی صنایع بر اساس تعداد صفحات اینجا کلیک نمایید.


اگر دسته بندی مناسب برای شما در این لیست موجود نیست، لطفا ما را مطلع فرمایید. برای ارسال انتقادات و پیشنهادات خود به کارشناسان ترجمه فا، اینجا کلیک نمایید.


 

بازگشت به صفحه انتخاب رشته

انتقادات و پیشنهادات