دانلود مقاله ترجمه شده اطلاع از شرایط برای سنجش عملکرد در امنیت سایبری – مجله IEEE

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی + خرید ترجمه فارسی

 

عنوان فارسی مقاله:

آگاهی از شرایط به عنوان روش اندازه گیری عملکرد در فعالیت مشترک امنیت سایبری

عنوان انگلیسی مقاله:

Situational Awareness as a Measure of Performance in Cyber Security Collaborative Work

  • برای دانلود رایگان مقاله انگلیسی با فرمت pdf بر روی عنوان انگلیسی مقاله کلیک نمایید.
  • برای خرید و دانلود ترجمه فارسی آماده با فرمت ورد، روی عنوان فارسی مقاله کلیک کنید.

 

مشخصات مقاله انگلیسی و ترجمه فارسی
سال انتشار  ۲۰۱۱
تعداد صفحات مقاله انگلیسی ۶ صفحه با فرمت pdf
تعداد صفحات ترجمه مقاله ۱۴ صفحه با فرمت word به صورت تایپ شده با قابلیت ویرایش
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات، مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله امنیت اطلاعات، رایانش امن، دیتا (دیتا و امنیت شبکه)، مهندسی نرم افزار و شبکه های کامپیوتری
مجله  هشتمین کنفرانس بین المللی فناوری اطلاعات: نسل جدید

(Eighth International Conference on Information Technology: New Generations)

دانشگاه  دانشگاه واشنگتن
کلمات کلیدی  رقابت های دفاع سایبری، CCDC، مدافعان سایبری، مبارزان سایبری، آگاهی از شرایط، روش ارزیابی موقعیت کنونی، SPAM
شناسه شاپا یا ISSN ISBN ۹۷۸-۱-۶۱۲۸۴-۴۲۷-۵
رفرنس دارد
لینک مقاله در سایت مرجع لینک این مقاله در سایت IEEE
نشریه آی تریپل ای IEEE

 

 


  • بخشی از ترجمه:

 

چکیده
رقابت های دفاعی سایبری که حاصل فعالیت های علمی خدمات ایالات متحده می باشد پلتفرم (شیوه ای) را برای گردآوری داده ارائه می دهد که می تواند تحقیقاتی را مد نظر قرار داده که در محدوده مشخص کردن مبارزات سایبری ایده آل برای شرح رفتارها در طی شرایط دفاعی سایبری چالش انگیز می باشد. این اطلاعات در عوض منجر به آمادگی بهتر مدافعان سایبری در شرایط نظامی و غیرنظامی می گردد. ما بررسی های مفهومی را با ارائه شواهد برای گردآوری داده در زمان رقابت های دفاعی سایبری بین دانشگاهی در مناطق کرانه اقیانوس آرام (PRCCDC) انجام داده ایم و آن را برای بررسی رفتار مدافعان سایبری مورد تحلیل قرار می دهیم. ما نشان می دهیم که آگاهی از شرایط به پیش بینی عملکرد متخصصان امنیت سایبری پرداخته و در این مقاله تمرکزمان را بر روی گرداوری و تحلیل داده های رقابتی برای تعیین این مورد انجام می دهیم که آیا این اطلاعات به حمایت از فرضیه های ما می پردازد یا خیر. علاوه بر داده های سایبری معمول، به گرداوری داده های مربوط به آگاهی از شرایط و تراکم کار پرداخته و آن را با عملکرد مدافعان سایبری که توسط امتیاز رقابتی نشان داده شده است، مقایسه می کنیم. نتیجه می گیریم که همبستگی ضعیفی بین ارزیابی ما در مورد آگاهی از شرایط و عملکرد وجود دارد. امیدواریم که به اصلاح و بهره برداری از این همبستگی در مطالعات دیگر بپردازیم.
ا. مقدمه
امنیت سایبری ضرورتا یک همکاری جمعی می باشد، اما این همکاری توسط حساسیت تحلیلگران اطلاعات سایبری کمتر می گردد. فرضیه ما این است که فناوری مشترک تحت واسطه کامپیوتری که حساسیت اطلاعات سایبری را نشان می دهد می تواند به متخصصان امنیت سایبری کمک کند تا شبکه ها و سیستم های خود را بدون لو رفتن اطلاعات حساس ایمن تر کنند. اما برای تعیین این موضوع که آیا فناوری مشترک خاصی عملکرد را بهبود می بخشد، می بایست در ابتدا قادر باشیم تا عملکردها را بسنجیم. ما مطرح می کنیم که آگاهی از شرایط، که به طور مستقل اندازه گیری می شود، به عنوان یک شاخص عملکردی در امنیت سایبری بوده همان طور که در رشته های دیگر نیز به همین صورت بوده است.
رقایت های دفاعی سایبری دانشگاهی (CCDC) حوزه منحصر به فردی را نشان می دهد، که در بین بررسی های آزمایشگاهی کنترل شده و بررسی های جایگزین برای بررسی های مشاهده ای در امنیت سایبری قرار دارد.

 


  • بخشی از مقاله انگلیسی:

 

Abstract

– Cyber defense competitions arising from U.S. service academy exercises offer a platform for collecting data that can inform research that ranges from characterizing the ideal cyber warrior to describing behaviors during certain challenging cyber defense situations. This knowledge in turn could lead to better preparation of cyber defenders in both military and civilian settings. We conducted proof-of-concept experimentation to collect data during the Pacific-rim Regional Collegiate Cyber Defense Competition (PRCCDC) and analyzed it to study the behavior of cyber defenders. We propose that situational awareness predicts performance of cyber security professionals, and in this paper we focus on our collection and analysis of competition data to determine whether it supports our hypothesis. In addition to normal cyber data, we collected situational awareness and workload data and compared it against the performance of cyber defenders as indicated by their competition score. We conclude that there is a weak correlation between our measure of situational awareness and performance. We hope to refine and exploit this correlation in further studies.

 


 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی + خرید ترجمه فارسی

 

عنوان فارسی مقاله:

آگاهی از شرایط به عنوان روش سنجش عملکرد در امنیت سایبری

عنوان انگلیسی مقاله:

Situational Awareness as a Measure of Performance in Cyber Security Collaborative Work

  • برای دانلود رایگان مقاله انگلیسی با فرمت pdf بر روی عنوان انگلیسی مقاله کلیک نمایید.
  • برای خرید و دانلود ترجمه فارسی آماده با فرمت ورد، روی عنوان فارسی مقاله کلیک کنید.

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

 

خرید ترجمه فارسی مقاله

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا