دانلود ترجمه مقاله قدرت تحمل عیب کامپیوتر

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی + خرید ترجمه فارسی

 

عنوان فارسی مقاله:

تولرانس عیب کامپیوتر

عنوان انگلیسی مقاله:

Computer fault tolerance

  • برای دانلود رایگان مقاله انگلیسی با فرمت pdf بر روی عنوان انگلیسی مقاله کلیک نمایید.
  • برای خرید و دانلود ترجمه فارسی آماده با فرمت ورد، روی عنوان فارسی مقاله کلیک کنید.

 

 

مشخصات مقاله انگلیسی و ترجمه فارسی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی ۶ صفحه با فرمت pdf
تعداد صفحات ترجمه مقاله ۸ صفحه با فرمت word به صورت تایپ شده با قابلیت ویرایش
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر
گرایش های مرتبط با این مقاله معماری کامپیوتر و سخت افزار
رفرنس ندارد

 


  • بخشی از ترجمه:

چکیده
تعداد قابل توجهی از تحقیقات مربوط به به تولرانس عیب، بر مبنای ساده سازی این فرضیه می باشد که یک بخش بطور کامل فعالیت داشته ، تا زمانی که خطای نهفته ای روی تاثیرگذار باشد، و سپس نقص هایی بوجود آید که آن بخش را از کار بیاندازد.
پروژه دیسک نسل سوم دارای تجربه عکسی بوده است. بسیاری از بخش ها مدت ها قبل از اینکه از کار بیافتند به طور عجیبی فعالیت داشته، و معمولا به عهده اپراتور سیستم می باشد که اعلام کند آیا یک بخش از کار افتاده یا خیر. بخش ها معمولا همچنان به فعالیت خود با وجود نقص در مطابقت سرویس ادامه می دهند، تا زمانی که اپراتور فعالیت آن بخش را متوقف کند.
شکل ۶.٢٠ پیشینه مربوط به ۴ درایو را که دچار نقص شده اند، و تعداد ساعاتی را که آن ها بطور غیرعادی قبل از اینکه جایگزین شوند فعالیت داشته اند، نشان می دهد.
سیستم های کامپیوتری بر اساس تبلیغات، دارای دسترس پذیری ٩٩.٩٩٩% بوده اند.
بخش فروش شرکت ها خدمات دهنده ها را وادار به اغراق گویی در مورد دسترس پذیری بخش های سخت افزاریشان می کنند؛ بر اساس شکل ۶.٢١، آن ها ادعای دسترس پذیری ٩٩.٩٩٩% را دارند که به نام ۵ و ٩ می باشد. حتی بخش فروش شرکت های سیستم عامل سعی می کنند تا این احساس را ایجاد کنند.
۵ دقیقه نقص در سال مطمئنا برانگیزنده می باشد، اما با توجه به داده های جمع اوری شده در مورد نقص ها در بررسی ها، تصور آن نیز مشکل می باشد. برای نمونه، شرکت هلوت- پاکارد ادعا می کند که سرور HP-٩٠٠٠ و سیستم عامل HP- UX دارای تضمین کاربردی ٩٩.٩٩٩% از پیش تعریف شده و از پیش تست شده برای خریداران می باشد. این تضمین شامل عیب های ایجاد شده به دلیل نقص در اپراتور، نقص در برنامه کاربردی یا نقص های محیطی که احتمالا بر مبنای دسته بندی نقص های امروزی می باشد، نیست.

 


  • بخشی از مقاله انگلیسی:

 

Abstract

A good deal of the fault-tolerant literature is based on the simplifying assumption that a component operates perfectly until a latent error becomes effective, and then a failure occurs that stops the component . The Tertiary Disk project had the opposite experience. Many components started acting strangely long before they failed, and it was generally up to the system operator to determine whether to declare a component as failed. The component would generally be willing to continue to act in violation of the service agreement until an operator “terminated” that component. Figure 6.20 shows the history of four drives that were terminated, and the number of hours they started acting strangely before they were replaced. Computers systems achieve 99.999% availability (“five nines”), as advertised. Marketing departments of companies making servers started bragging about the availability of their computer hardware; in terms of Figure 6.21, they claim availability of 99.999%, nicknamed five nines. Even the marketing departments of operating system companies tried to give this impression.


 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی + خرید ترجمه فارسی

 

عنوان فارسی مقاله:

قدرت تحمل عیب کامپیوتر

عنوان انگلیسی مقاله:

Computer fault tolerance

  • برای دانلود رایگان مقاله انگلیسی با فرمت pdf بر روی عنوان انگلیسی مقاله کلیک نمایید.
  • برای خرید و دانلود ترجمه فارسی آماده با فرمت ورد، روی عنوان فارسی مقاله کلیک کنید.

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

 

خرید ترجمه فارسی مقاله

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا