دانلود ترجمه مقاله مقاصد خوب در شرکت گودگرین

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی + خرید ترجمه فارسی

 

عنوان فارسی مقاله:

اهداف مناسب در شرکت غلات گود گرین

عنوان انگلیسی مقاله:

Good Intentions at Good Grains, Inc

  • برای دانلود رایگان مقاله انگلیسی با فرمت pdf بر روی عنوان انگلیسی مقاله کلیک نمایید.
  • برای خرید و دانلود ترجمه فارسی آماده با فرمت ورد، روی عنوان فارسی مقاله کلیک کنید.

 

 

مشخصات مقاله انگلیسی و ترجمه فارسی
سال انتشار مقاله  ۲۰۱۰
تعداد صفحات مقاله انگلیسی ۲۰ صفحه با فرمت pdf
تعداد صفحات ترجمه مقاله ۱۹ صفحه با فرمت word به صورت تایپ شده با قابلیت ویرایش
رشته های مرتبط با این مقاله  حسابداری، مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله  حسابداری مدیریت، مدیریت کسب و کار
دانشگاه تهیه کننده  دانشکده مدیریت کسب و کار
کلمات کلیدی این مقاله  مدیریت سود، حسابداری اختیار، اخلاق کسب و کار، مالی گزارش، هزینه مجدد، گزارش استاندارد مالی بین المللی (IFRS)
رفرنس دارد
نشریه  Aaajournals

 


  • بخشی از ترجمه:

چکیده
این بررسی، بخش های مبهم مرتبط به استفاده از اختیارات حسابداری را در ارتباط با دسته بندی مجدد اقلام خط هزینه، مد نظر قرار می دهد. چنین شرایطی امکان بررسی فشارهایی را که تصمیمات حسابداری را تحت تاثیر قرار می دهند ایجاد کرده، و دید اجمالی را در این مورد ایجاد می کنند که چگونه مدیران می توانند به مدیریت هزینه های گزارش شده بپردازند. نویسنده با دیوید جانسون، که یک تحلیل گر می باشد دیدار می کند، و او کسی است که با توجه به فشارهای داخلی و خارجی، هزینه های مربوط به تحقیق و توسعه را در بودجه قرار داده، و از او خواسته می شود تا روشی را برای طبقه بندی مجدد هزینه های تحقیق و توسعه در حوزه های هزینه دیگر پیدا کند. در نتیجه این درخواست، در این حوزه مشغول به کار می شود تا به شناسایی فرصت هایی، در حوزه اصول عمومی پذیرفته شده حسابداری (GAAP)، برای طبقه بندی هزینه های تحقیق و توسعه نسبت به هزینه کالاهای فروخته شده بپردازد. او در نهایت سه دسته بندی مجزایی از اطلاعات را مطرح می کند که به هر حال از نظر فنی در دستورالعمل های حوزه اصول عمومی پذیرفته شده حسابداری (GAAP) قرار داشته، و شامل استفاده از اختیارات حسابداری می باشد. تمام این اطلاعات توسط تیم حسابداری تایید می گردد. حسابداری مالی، حسابداری مدیریت، و دانشجویان مدیریت اجرایی تجاری اعلام کرده اند که این بررسی، دانش آن ها را در ارتباط با گزارش مالی بالا برده و به آن ها کمک کرده تا موضوعات اخلاقی مرتبط به آماده سازی صورت های مالی را درک کنند. متحصصان حسابداری گزارش داده اند که این مورد مشخصا نشان می دهد که حسابداران در محیط کار با چه مواردی مواجه می شوند. موارد دیگری نیز با استفاده از استانداردهای گزارش مالی مد نظر قرار می گیرد.

 


  • بخشی از مقاله انگلیسی:

 

ABSTRACT

This case addresses the “gray” area associated with the use of accounting discretion as it relates to expense line item reclassifications. Such a context allows for an examination of the pressures that influence accounting decisions and provides a glimpse into how managers might manage reported expenses. The reader meets analyst David Johnson when, as a result of both internal and external pressure to keep research and development (R&D) costs within budget, he is asked to find ways to reclassify R&D costs into other expense areas. As a result of the request, David immerses himself in the task in order to identify, within generally accepted accounting principles (GAAP), opportunities to reclassify R&D expenses to cost of goods sold. He ultimately proposes three separate reclassification entries that though technically within GAAP guidelines, involve the use of accounting discretion. All three entries are approved by the accounting team. Financial accounting, managerial accounting and MBA students report that the case enhanced their knowledge of financial reporting, and helped them understand ethical considerations associated with the preparation of financial statements. Accounting professionals report the case realistically depicts what accountants face in the workplace. A case extension using International Financial Reporting Standards is also provided.


 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی + خرید ترجمه فارسی

 

عنوان فارسی مقاله:

اهداف مناسب در شرکت غلات گود گرین

عنوان انگلیسی مقاله:

Good Intentions at Good Grains, Inc

  • برای دانلود رایگان مقاله انگلیسی با فرمت pdf بر روی عنوان انگلیسی مقاله کلیک نمایید.
  • برای خرید و دانلود ترجمه فارسی آماده با فرمت ورد، روی عنوان فارسی مقاله کلیک کنید.

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

 

خرید ترجمه فارسی مقاله

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا