دانلود ترجمه مقاله تکامل بازیابی طرح انسداد – مجله CiteSeerX

 

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی + خرید ترجمه فارسی
عنوان فارسی مقاله:
+ لینک خرید ترجمه
تکامل بازیابی طرح انسداد
عنوان انگلیسی مقاله:
+ لینک دانلود رایگان
The Evolution Of the Recovery Block Concept

 

 

سال انتشار  ۱۹۹۵
تعداد صفحات مقاله انگلیسی ۱۸ صفحه با فرمت pdf
تعداد صفحات ترجمه مقاله  ۲۲ صفحه با فرمت word تایپ شده با قابلیت ویرایش و با فونت ۱۴ B Nazanin
دانشگاه  دانشگاه نیوکاسل، انگلستان (University of Newcastle upon Tyne, England)
رشته های مرتبط  کامپیوتر و فناوری اطلاعات
لینک مقاله در سایت مرجع لینک این مقاله در سایت نشریه CiteSeerX
نشریه CiteSeerX CiteSeerX

 

 


 

بخشی از ترجمه:

 

چکیده

در این فصل به بررسی توسعه روش بازیابی نرم افزار متحمل خطا و کارهای بعدی بر اساس این رویکرد پرداخته ایم. این را با یک بررسی ازتوسعه و پیاده سازی طرح بلوک بهبود اساسی در سال ١٩٧٠که در نیوکاسل اتفاق افتاد شروع می کنیم و سپس در ادامه به توصیف کار در نیوکاسل و جاهای دیگر که به صورت طرح اولیه کار می کردند پرداخته و بهبود سیستم در زمان و حمایت برای بهبود استفاده از مفاهیم برنامه نویسی شی گرا ، است.
۱٫۱ مقدمه 
پروژه تحقیقاتی به منظور بررسی قابلیت اطمینان سیستم توسط اولین محقق در دانشگاه نیوکاسل در سال ١٩٧١ آغاز شد این در زمانی بود که مشکلات نرم افزاری به عنوان مثال در سال ١٩۶٨ به وجود آمده بود و در همایش مهندسی نرم افزار ناتو در سال ١٩۶٩ در مورد آنچه در آن زمان بحران نرم افزار نامیده می شد مورد بررسی قرار گرفت. این بحث یکی از مهم ترین تلاشهای تحقیقاتی را در تعدادی نقاط با هدف پیدا کردن ابزار تولید برنامه بدون خطا شروع شد با این حال در نیوکاسل برای انجام هر کاری با وجود استفاده از بهترین روشهای موجود از رسیدن به کد بدون خطای تحقیقاتی شروع شد که به عنوان یک هدف جالب توجه و ارزشمند در نظر گرفته شده بود. مرحله مقدماتی این پروژه شامل مطالعه و تعیین یک نماینده برای سیستم های بزرگ نرمافزاری از جمله سیستم های بانکی یارزرو خطوط هوایی بود.این داده های آماری تایید می کرد که گسل نرم افزاری باقیمانده یکی از مهم ترین علل خرابی های سیستم بوده است. این است که در تمام این سیستم ها کد بخش قابل ملاحظه بوده و پیچیدگی آنها مربوط به مقررات تحمل خطا مانند چک کردن سازگاری داده ها و طرح های محرکه بود. با این حال این مقررات هر چند به طور معمول و نه موقت اغلب موثر بودند و در واقع به مقابله با برخی از خطاهای نرم افزاری موفق بوده که در عمل در سیستم های عملیاتی مواجه شده بودند.

 


 

بخشی از مقاله انگلیسی:

 

Abstract

This chapter reviews the development of the recovery block approach to software fault tolerance and subsequent work based on this approach. It starts with an account of the development and implementations of the basic recovery block scheme in the early 1970s at Newcastle, and then goes on to describe work at Newcastle and elsewhere on extensions to the basic scheme, recovery in concurrent systems, and linguistic support for recovery blocks based on the use of object-oriented programming concepts.


 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی + خرید ترجمه فارسی
عنوان فارسی مقاله:
+ لینک خرید ترجمه
تکامل بازیابی طرح انسداد
عنوان انگلیسی مقاله:
+ لینک دانلود رایگان
The Evolution Of the Recovery Block Concept

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا