دانلود ترجمه مقاله نحوه آموزش زبان انگلیسی به کودکان

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی + خرید ترجمه فارسی

 

عنوان فارسی مقاله:

آموزش زبان انگلیسی به دانش آموزان جوان

عنوان انگلیسی مقاله:

How to teach English young kids

  • برای دانلود رایگان مقاله انگلیسی با فرمت pdf بر روی عنوان انگلیسی مقاله کلیک نمایید.
  • برای خرید و دانلود ترجمه فارسی آماده با فرمت ورد، روی عنوان فارسی مقاله کلیک کنید.

 

 

مشخصات مقاله انگلیسی (PDF)
تعداد صفحات مقاله انگلیسی ۲۳ صفحه با فرمت pdf
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده ۲۱ صفحه با فرمت word
رشته های مرتبط با این مقاله زبان انگلیسی و علوم تربیتی
گرایش های مرتبط با این مقاله مترجمی زبان انگليسی، آموزش زبان انگلیسی و تكنولوژی آموزشی
رفرنس ندارد

 


  • بخشی از ترجمه:

 
شرح برنامه
دانش پژوهان جوان با این روش انگلیسی تفریح خواهند کرد و سرگرم می شوند. هدف و دلیل ایجاد این برنامه معرفی و شرح طریقه مشارکت دادن ها به تئوری و تمرین در کلاسهای ای اف ال به دانش پژوهان نوجوان است. مشارکت کردن به فعالیت های لذت بخش منجر می شود که به طور کاملا خاص برای جوانان طرح ریزی شده است مانند آهنگها ، بازی با انگلشتان و همین طور داستان سرایی در جمع اشتراک و همکاری کردن اهدافی را بررسی و شرح می کند که برای یادگیری زبان بوسیله متنی کامل و پرمعنا لازم می باشد و تکنیکهای موثر برای ایجاد زبان و فهم آن توسط دانش آموزان و دادن قدرت و شجاعت مشارکت کردن در آنان را مبادله می نماید. در پایان برنامه این مشارکت ها پر انرژی تر شده و آماده است تا دانش پژوهان جوان خود را در یادگیری زبان انگلیسی غرق لذت نماید.
نمونه١: روشهای یادگیری و آموختن برای دانش آموزان ابتدایی
چگونه کودکان زبان را فرا می گیرند؟ این کارگاه بر روی شخصیت و کاراکتر نوآموزان و روشهای یادیگری آنان که به فراگیری زبان دوم می انجامد متمرکز می شود. در یک کل گرایی نسبت به شرح و بحث در مورد روشهای یادگیری دانش آموزان ابتدایی، این کارگاه فعالیت های مفید و سودمند و همین طور نظریات آموزشی طرح شده برای آموزش انگلیسی به دانش آموزان جوان را ارائه می نماید.


  • بخشی از مقاله انگلیسی:

 

Program Description

Young learners should have fun with English! The purpose of this program is to introduce participants to the theory and practice of teaching young learners in the EFL classroom. Participants will engage in enjoyable activities designed specifically for young learners, such as songs, chants, finger plays, and storytelling. In addition, participants will discuss approaches for teaching language within a meaningful context and share effective techniques for making language input comprehensible and encouraging student participation. By the end of the program, participants will be energized and ready to make their young learners have fun with English.

Module I: Learning and Teaching Styles for Primary Students

How do children learn language? This workshop will focus on the characteristics of young learners and their learning styles that affect second language acquisition. In addition to a discussion on learning styles of primary students, this workshop will introduce useful activities and teaching ideas specifically designed for Teaching English to Young Learners (TEYL).


 

     خرید ترجمه فارسی مقاله

 

نوشته های مشابه

4 دیدگاه

  1. ای کاش برای گرفتن پول الکی هم پیگرد میکردین! من ۲۰ هزار تومن هزینه پرداخت کردم که نسخه ترجمه فارسی رو دانلود کنم و در نهایت دیدم نسخه انگلیسی دانلود شد!

    1. سلام، بررسی شد. فایل مشکلی ندارد و ترجمه مقاله به همراه مقاله انگلیسی داخل بسته موجود می باشد. موفق باشید.

    1. سلام، متاسفانه ظاهرا مشکل از سمت سایت ارائه دهنده هست. با خرید ترجمه فایل انگلیسی را میتوانید دانلود کنید. با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا