دانلود ترجمه مقاله نظارت بر افکار عمومی در فضای مجازی

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی + خرید ترجمه فارسی

 

عنوان فارسی مقاله:

نظارت بر افکار عمومی در فضای سایبری: چگونه روابط عمومی شرکتی با این چالش روبرو می گردد

عنوان انگلیسی مقاله:

Monitoring Public Opinion in Cyberspace: How Corporate Public Relations Is Facing the Challenge

  • برای دانلود رایگان مقاله انگلیسی با فرمت pdf بر روی عنوان انگلیسی مقاله کلیک نمایید.
  • برای خرید و دانلود ترجمه فارسی آماده با فرمت ورد، روی عنوان فارسی مقاله کلیک کنید.

 

 

مشخصات مقاله انگلیسی و ترجمه فارسی
سال انتشار مقاله  ۲۰۰۹
تعداد صفحات مقاله انگلیسی ۱۷صفحه با فرمت pdf
تعداد صفحات ترجمه مقاله ۱۹ صفحه با فرمت word به صورت تایپ شده با قابلیت ویرایش
رشته های مرتبط با این مقاله  علوم اجتماعی، علوم ارتباطات اجتماعی و مدیریت بازرگانی
گرایش های مرتبط با این مقاله  پژوهشگری اجتماعی، روابط عمومی و بازاریابی بین الملل
مجله مربوطه  مجله روابط عمومی (Public Relations Journal)
دانشگاه تهیه کننده  دانشکده تبلیغات و روابط عمومی، دانشکده ارتباطات، دانشگاه تنسی
رفرنس دارد
نشریه  Prsa

 


  • بخشی از ترجمه:

چکیده
از آنجا که گرایش عموم افراد و روزنامه نگاران به سمت رسانه های اجتماعی به عنوان منبع اطلاعات و گزارش مصرف کننده روبه افزایش است، اهمیت نظارت صاحبان مشاغل بر حضور تشکیلاتشان در رسانه های اجتماعی همچنان رو به فزونی می باشد. رسانه های اجتماعی به عنوان قلمرویی که عموم افراد در آن حق اظهار نظر دارند، چالش های پرکششی را برای صاحبان مشاغل ایجاد می کند که از طریق آن شهرت و آوازۀ تشکیلاتی خود را نشان دهند. به عنوان قلمرویی که بخش عمومی دارای صدای مطلق می باشد، شبکه های اجتماعی چالش های جالب توجهی را برای شاغلانی که به بررسی شهرت سازمانی می پردازند، نشان می دهد. در این مطالعه روند فعلی مدیریت، کاربرد، نظارت و اهمیت رسانه های اجتماعی در شرکت های ملی از طریق مصاحبه های نظر خواهی با شاغلان (در ۵٠٠ تا ١٠٠٠ شرکت امریکایی که از نظر فروش در صدر قرار داشتند ) بررسی شد. یافته ها نشان می دهد که در استفاده و اهمیت درک شدۀ رسانه های اجتماعی بین شاغلین شکاف عظیمی وجود دارد و اینکه روند آگاهی و درک ارزش بالقوۀ این رسانه در بین غیر کاربران به منظورپذیرش کند میباشد. علاوه بر این، مسیرهای جدیدی برای تحقیق و تمرین در استفاده از رسانه های اجتماعی به دلیل مدیریت موضوعات آشکار شد.
رسانه های اجتماعی و شبکه های آنلاین شخصی در نحوۀ ارتباط همزمان اقصی نقاط دنیا با هم انقلاب و دگرگونی ایجاد کرده است. طبق گزارش شرکت وب- پیگردی تکنوراتی (Technorati) تقریبا حدود ٢ سل قبل ۵٩.٨ میلیون بلاگ به تنهایی در اینترنت وجود داشته و ١٧۵,٠٠٠ بلاگر روزانه برای اولین بار از یک بلاگ بازدید کردند (سانتورا،٢٠٠۶). از زمان این گزارش، این تعداد روند رو به رشد داشته است. دوسال بعد، تعداد بلاگ های سرتاسر دنیا بیش ازدو برابر شد یعنی تا ١٨۴ میلیون بلاگ (سانتورا،٢٠٠۶). این میزان در ایالات متحدۀ آمریکا به تنهایی ٢۶ میلیون میباشد. علاوه بر این در سال ٢٠٠٨، ٧٧ میلیون نفر برای اولین بار از یک بلاگ بازدید کردند.
با وجود اینکه شواهد و مدارک در مورد نقش شرکت ها در بلاگ ها و سایر رسانه ها اجتماعی رو به افزایش است اما اینکه چه تعداد شرکت و صنف از این بلاگ ها حمایت میکنند، مشخص نیست. احتمالا در بزرگترین مطالعه ای که تا آن زمان دربارۀ شرکت ها و بلاگ های صورت گرفته بود (Backbone Media،٢٠٠۵) ، پاسخ دهنده ها متوجه شدند که بیشترین ارزش حاصل از بلاگسازی برای تشکیلات ،علیرغم رهبری، ساخت انجمن، فروش و روابط عمومی آنلاین ، سریعا در حال انتشار است.
بیشترین نگرانی که در این مورد وجود داشت بعد از نگرانی در مورد بدهی های قانونی، به زمان مورد نیاز برای اختصاص به بلاگ مربوط میشد. صنایع غالبی که از بلاگ ها استفاده میکنند شامل نرم افزار، تکنولوژی، بازاریابی، کالاهای مصرفی و صنعت بود (Backbone Media,٢٠٠۵).


  • بخشی از مقاله انگلیسی:

Abstract

As publics and journalists increasingly turn to social media as sources of information and consumer commentary, the importance of practitioners’ monitoring their organizations’ presence on social media will continue to increase. As a domain where publics have unrestrained voice, social media present interesting challenges to practitioners monitoring organizational reputation. Through survey interviews with practitioners at Fortune 500 and 1000s, this study explores current trends in social media management, use, monitoring, and importance in public relations departments at the nation’s leading corporations. Findings reveal a large gap in use and perceived importance between practitioners and a slow awakening among even non-users reticent to adopt as they realize its potential value. Further, new directions for research and practice on use of social media for issues management are revealed. Social media and personal online networks have revolutionized how the world instantaneously communicates. Web-tracking company Technorati reported almost two years ago there were 59.8 million blogs alone on the Internet, and 175,000 new bloggers visited a blog for the first time every day (Santora, 2006).


 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی + خرید ترجمه فارسی

 

عنوان فارسی مقاله:

نظارت بر افکار عمومی در فضای سایبری: چگونه روابط عمومی شرکتی با این چالش روبرو می گردد

عنوان انگلیسی مقاله:

Monitoring Public Opinion in Cyberspace: How Corporate Public Relations Is Facing the Challenge

  • برای دانلود رایگان مقاله انگلیسی با فرمت pdf بر روی عنوان انگلیسی مقاله کلیک نمایید.
  • برای خرید و دانلود ترجمه فارسی آماده با فرمت ورد، روی عنوان فارسی مقاله کلیک کنید.

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

 

خرید ترجمه فارسی مقاله

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا