دانلود رایگان ترجمه مقاله مدل کسب و کار تجارت الکترونیک (ساینس دایرکت – الزویر ۲۰۱۵)

 

 

این مقاله انگلیسی در نشریه الزویر در ۹ صفحه در سال ۲۰۱۵ منتشر شده و ترجمه آن ۱۴ صفحه بوده و آماده دانلود رایگان می باشد.

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی (pdf) و ترجمه فارسی (pdf + word)
عنوان فارسی مقاله:

ارزیابی ارزش مدل کسب و کار تجارت الکترونیک

عنوان انگلیسی مقاله:

Research on Value Evaluation of E-commerce Business Model

دانلود رایگان مقاله انگلیسی
دانلود رایگان ترجمه با فرمت pdf
دانلود رایگان ترجمه با فرمت ورد

 

مشخصات مقاله انگلیسی و ترجمه فارسی
فرمت مقاله انگلیسی pdf
سال انتشار ۲۰۱۵
تعداد صفحات مقاله انگلیسی ۹ صفحه با فرمت pdf
نوع نگارش مقاله پژوهشی (Research article)
نوع ارائه مقاله ژورنال – کنفرانسی
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت – مهندسی صنایع – مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله تجارت الکترونیک – مهندسی ارزش – مدیریت کسب و کار – مدیریت بازرگانی – مدیریت اجرایی
چاپ شده در مجله (ژورنال)/کنفرانس پروسدیا علوم کامپیوتر 
کلمات کلیدی تجارت الکترونیک – حالت ارزش e3 – ارزیابی ارزش – خلق ارزش
کلمات کلیدی انگلیسی E-commerce – e3 value mode – business model – value evaluation – value creation
ارائه شده از دانشگاه دانشکده اقتصاد و مدیریت، دانشگاه علوم و فناوری اطلاعات نانجینگ
شناسه دیجیتال – doi https://doi.org/10.1016/j.procs.2015.08.204
لینک سایت مرجع https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1877050915023315
رفرنس دارای رفرنس در داخل متن و انتهای مقاله
نشریه الزویر – Elsevier
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش  ۱۴ صفحه با فونت ۱۴ B Nazanin
فرمت ترجمه مقاله pdf و ورد تایپ شده با قابلیت ویرایش
وضعیت ترجمه انجام شده و آماده دانلود رایگان
کیفیت ترجمه

مبتدی (مناسب برای درک مفهوم کلی مطلب) 

کد محصول F2496

 

بخشی از ترجمه

۴٫ شبیه سازی مدل
مدل کسب و کار تجارت الکترونیک پس از چک کردن درست است. سپس، می توانیم ویژگی رفتاری شبیه سازی را از زوایای مختلف بر اساس مشکلات عملی مانند افزایش و کاهش مشتریان، افزایش و کاهش ISP و غیره مطالعه کنیم. در این مقاله، خروجی اوراق سودآوری تجارت الکترونیک تحت شرایط مختلف احتمالی، با هدف ارائه مرجع و مشاوره برای تصمیم گیری تجارت الکترونیک مقایسه و تجزیه و تحلیل می شود.

۴٫۱٫ تنظیم پارامترهای مدل
در این بخش، هدف ما این است که نشان دهیم تجارت الكترونیك T ارزش كافی را دارد و سپس بینش مدیریتی در چنین محیطی شناسایی می شود. ما برای پارامترهایی که در جدول ۲ خلاصه شده اند، بر اساس برآورد تجربی واقع بینانه ارزش قائل هستیم.

۴٫۲ اوراق سودآوری
اوراق سودآوری مدل ارزش e3برای هر عامل به عنوان نتیجه سناریو در داخل و خارج عامل وجود دارد. جریان اشیاء خارج از رابط یک عامل به اوراق سودآوری عامل در ستون مقدار شی از خارج افزوده شده، در حالی که جریان اشیاء به داخل یک عامل به اوراق سودآوری عامل در ستون ارزش شیء از داخل اضافه شده است. جدول ۳ یک اوراق سودآوری برای شرکت تجارت الکترونیک T را بر اساس مدل ارزش بالا و پارامترهای مالی نشان می دهد. این پارامترهای مالی هر یک از عوامل درگیر می تواند تغییر کند و پیامد مالی مدل کسب و کار را می توان بیشتر بررسی و پردازش کرد.

۴٫۳٫ تجریه و تحلیل حساسیت
ابتدا ارزش کلی برای همه عوامل بر اساس جدول ۲ را تجزیه و تحلیل می کنیم. سپس این پارامترها را برای بررسی چگونگی تاثیر نسبی حساسیت این پارامترها تغییر می دهیم. جدول ۴ نوسانات عملکرد مورد ما را در مقدار پارامترهای مختلف نشان می دهد و این تغییر داده تصمیم مهم مدیران ما است.

۵٫ نتایج اصلی و پیشنهادات
موردی که مورد بحث قرار دادیم می تواند نشان دهد که مدل ارزش e3 می تواند دیدگاهی از مسائل یک کسب و کار پیچیده را به ما ارائه دهد مبنی بر این که ارزش به چه کسی ارائه شده و انتظار می رود که ارزش در عوض به چه کسی اعطا شود. در این بخش، نتایج اصلی بررسی یک مدل کسب و کار تجارت الکترونیک و برخی از پیشنهادات برای غلبه بر تهدید تخریب ناشی از تغییرات غیر منتظره خارجی ارائه شده است.

۵٫۱٫ نتایج اصلی
نتیجه ۱: بررسی عوامل تاثیرگذار اصلی بر سودآوری شرکت تجارت الکترونیک
همان طور که جداول ۳ و ۴ نشان می دهند، این مدل می تواند رفتارهای مشتریان را جذب کند که بینش درک بهتر تجربیات و انتظارات مشتریان آنلاین و تصمیم گیری منطقی را به آنها نشان می دهد. جدول ۳ نشان می دهد که سود فروشگاه های آنلاین C2C 5 برابر فروشگاه های آنلاین B2C است. جدول ۴ نشان می دهد که فروشگاه های C2Cتاثیر بیشتری بر تجارت الکترونیک نسبت به فروشگاه های B2C دارند. این منطق اساسی سازگار با دنباله طولانی ارائه شده به وسیله کریس اندرسون است، یعنی، برخی از توزیع اعداد بخشی از توزیع تعداد زیادی از رویدادهای دور از هد یا بخش مرکزی توزیع است یعنی شرکت تجارت الکترونیک نباید کسب و کارهای کوچک را نادیده بگیرد و تلاش هایی را برای بهبود کیفیت و کارایی خدمات پلت فرم به طور مداوم به منظور جذب فروشگاه آنلاین انجام دهد، از جمله فروشگاه های C2C وB2C و مشتریان. علاوه بر این شرکت تجارت الكترونیك T باید طیف وسیعی از كمك ها را شامل شود، مانند سوالات متداول، ردیابی سفارش و مدیریت شکایت. عدم ارائه پشتیبانی موثر منجر به کاهش مشتریان و فروش می شود. علاوه بر این، تمام مراحل خرید شامل پیش خرید، خرید، = پس از خرید باید به مشتریان ارائه شود تا تجربه لذت بخشی داشته باشند که نه تنها مشوق خرید فروشگاه ها و مشارکت مشتریان است بلکه باعث تکرار بازدید و خرید آنها می شود. تبلیغات نیز باید مورد توجه قرار گیرد. تبلیغات به فروشگاه های آنلاین بالقوه و مصرف کنندگان کمک می کند و از این رو هزینه های جستجوی مشتری پایین تر است. افزایش آگاهی مشتری و کاهش هزینه های جستجو به دیگر فروشگاه های آنلاین نیز سرایت می کند.

نتیجه ۲: استفاده از روش‌های جدید برای بهینه سازی فعالیت‌های ارزش
شکل ۱ فعالیت های اصلی مدل کسب و کار شرکت تجارت الكترونیك T را نشان می دهد. همان طور که در بخش ۲ مطرح شد، پورت ارزش به معنی دوری از فعالیت های ارزش و رابط های ارزش است. تخریب و بازسازی این فعالیت های ارزش راهی برای کشف فعالیت های جدید است که می تواند با موفقیت به عوامل کسب و کار جایگزین اختصاص یابد و چهار روش شناسایی شده اند که فعالیت های ارزش را بهینه سازی می کنند: استحکام (تقویت فعالیت های ارزش فعلی)، اتصال (ایجاد فعالیت های ارزش جدید و تقویت آن)، اقتدار (عدم تاکید بیشتر بر ارزش فعالیت های جدید) و اصلاح (حذف فعالیت های ارزش قدیم). برای بهینه سازی فعالیت های خلق ارزش، چندین ملاحظه مد نظر است. اول، شرکت تجارت الكترونیك T نیازمند اصلاح فعالیت های معامله است، فعالیت هایی که مشتریان باید در مرکز قرار داشته باشند. دوم، اگر فعالیت های معامله انواع مختلف مشتریان با یکدیگر در تعارض باشند، تجارت الکترونیک باید شرایطی را تجزیه و تحلیل کند که تحت آن از اصول خاص تبعیت می کند علاوه بر این، باید بین فعالیت های ارزش، اشیاء ارزش، پورت ارزش و غیره تعادل یافت شود. سوم، فعالیت های ارزش گذاری بازسازی و بازسازی باید طبق این اصل باشد که فعالیت های جدید سودآور است.

نتیجه ۳: ارائه راهکارهای حرفه‌ای برای ایده‌های نوآورانه تجارت الکترونیک
ایده های نوآورانه تجارت الکترونیک در ابتدا به صورت مبهم تدوین شده اند. چنین ایده هایی فرض درباره یک گزاره ارزش نوآورانه مشتری با استفاده از فن آوری جدید است، اما اغلب فاقد یک توصیف دقیق است. شکل ۱ همچنین نشان می دهد که یک شرکت تجارت الکترونیک با اتخاذ مدل ارزش e3 مدیران را قادر می سازد تا ایده های نوآورانه را طراحی، تست و تکرار و تکامل خود را در طول زمان ردیابی کنند. این رویکرد مدل سازی راه حقیقی را برای فعالیت های حرفه ای با مدل سازی کسب و کار های جایگزین، ایجاد سازمانی برای شبیه سازی فرصت های مختلف قبل از تعهد به سرمایه گذاری خاص در واقعیت فراهم می کند و در حالی که رویکرد مدل کسب و کار اولیه به ندرت در حال حاضر فعالیت های ارزشمند بصری را نشان داده، این رویکرد آزمون و خطا تجربی به ما اجازه می دهد که تصدیق کنیم فعالیت های اولیه ارزش مدل کسب و کار اغلب تجدید نظر و تصویب شده است.

۵٫۲٫ پیشنهادات
۵٫۲٫۱٫ در کنار منطق غالب جدید
ساخت مدل فعلی بر اساس محیط ایده آل است، اما ارتباطات جدید و فن آوری محاسبات و رژیم های تجاری معقول باز تعادل سنتی بین مشتریان و فروشندگان را تغییر داده اند. بنابراين مدل کسب و کار بايد در طول زمان با تغيير بازارها، فن آوري و ساختار حقوقی، مجددا ارزيابي شود. یک مدل کسب و کار نشان دهنده منطق غالب مدیران در خصوص موارد زیر است: آنچه که مشتریان می خواهند، چگونه می خواهند و پرداخت می کنند و اینکه چگونه یک شرکت سازمان دهی می شود تا بتواند به بهترین وجه نیازهای مشتری را رفع کند و برای انجام این کار به خوبی پرداخت حاصل می شود. با این حال، چالش بزرگ برای مدیران برای رفع این منطق غالب این است که آنها به احتمال زیاد از طریق مدل کسب و کار فعلی به موقعیت مورد نظر رسیده که در حال حاضر عمیقا آشنا است. مدیران باید یک نگرش موثر نسبت به منطق غالب جدید داشته باشند. بهترین راه برای اطمینان از این که منطق غالب محبوب باقی می ماند شروع به تفکر در مورد منطق غالب جدید به محض اجرای منطق فعلی است.

۵٫۲٫۲٫ در کنار فن‌آوری جدید
تجارت الکترونیک باید فن آوری جدید را کنترل کند که می تواند از تغییر اساسی مدل کسب و کار بکاهد، به عنوان مثال محاسبات cloud به عنوان موتور در عصر اقتصادی جدید توانایی کسب و کار را برای خدمت بهتر به مصرف کنندگان افزایش و بهره وری را بهبود می بخشد. فن آوری جدید ویژگی ها، عملکردها و قابلیت های جدید را به منظور بهبود و ساده سازی تجربه خرید مشتریان که از آن استفاده می کنند دوباره مدل سازی می کند. تهدید دیگر یک شرکت تجارت الکترونیک که نظارت آن سخت تر است، اما با این وجود مهم است که روی صفحه رادار نگه داشته شود، فن آوری است که می تواند محصول یا خدمات شرکت تجارت الکترونیک را منسوخ کند. همکاری شرکت با ارائه دهندگان فن آوری ممکن است راهی قابل قبول برای جلوگیری از این تهدید باشد. شغل آنها تفکر در مورد امکانات آینده بدون اشاره بسیار به فن آوری موجود است.
۵٫۲٫۳٫ در کنار روندهای جدید مشتری
روند مشتری بیشتر آنچه که افراد خرید و هزینه می کنند را ردیابی می کند. داده جمع آوری شده در خصوص روند همچنین ممکن است شامل اطلاعاتی نظیر چگونگی استفاده مصرف کنندگان از یک محصول، نحوه ارتباط شبکه اجتماعی آنها با یک برند و محرک تغییر عملکرد مشتریان باشد. انجام این کار بر نگرش های مشتری و تعامل با وفاداری به تجارت الکترونیک و تعیین احتمالی درآمد، سود و مزایای رقابتی در آینده موثر است. بنابراين تجارت الكترونيك بايد براي جمع آوري اطلاعات ارزشمند مشتری و پیش بینی نیازهای آنها و واکنش سریع تلاش کند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا