دانلود رایگان ترجمه مقاله موقعیت ETF در مورد توانایی سرمایه گذاری متقابل چه می گویند؟ (ساینس دایرکت – الزویر ۲۰۱۷)

 

 

این مقاله انگلیسی ISI در نشریه الزویر در ۱۷ صفحه در سال ۲۰۱۷ منتشر شده و ترجمه آن ۳۹ صفحه بوده و آماده دانلود رایگان می باشد.

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی (pdf) و ترجمه فارسی (pdf + word)
عنوان فارسی مقاله:

صندوق سرمایه گذاری مشترک با مدیریت فعال سرمایه گذاری های منفعل را حفظ می کنند: موقعیت ETF در مورد توانایی سرمایه گذاری متقابل چه می گویند؟

عنوان انگلیسی مقاله:

Actively managed mutual funds holding passive investments: What do ETF positions tell us about mutual fund ability?

دانلود رایگان مقاله انگلیسی
دانلود رایگان ترجمه با فرمت pdf
دانلود رایگان ترجمه با فرمت ورد

 

مشخصات مقاله انگلیسی و ترجمه فارسی
فرمت مقاله انگلیسی pdf
سال انتشار ۲۰۱۷
تعداد صفحات مقاله انگلیسی ۱۷ صفحه با فرمت pdf
نوع مقاله ISI
نوع نگارش مقاله پژوهشی (Research article)
نوع ارائه مقاله ژورنال
رشته های مرتبط با این مقاله اقتصاد – مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله مدیریت مالی – مدیریت بازرگانی – اقتصاد مالی
چاپ شده در مجله (ژورنال)/کنفرانس مجله بانکداری و مالی
کلمات کلیدی صندوق سرمایه گذاری مشترک – عملکرد – صندوق قابل معامله در بورس – مدیریت پورتفولیو
کلمات کلیدی انگلیسی Mutual fund – Performance – Exchange-traded fund – Portfolio management
ارائه شده از دانشگاه کالج تجارت، دانشگاه ایالتی ایلینوی، پردیس، ایالات متحده
نمایه (index) Scopus – Master Journal List – JCR
شناسه شاپا یا ISSN ۱۸۷۲-۶۳۷۲
شناسه دیجیتال – doi https://doi.org/10.1016/j.jbankfin.2016.11.025
لینک سایت مرجع https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0378426616302412
رفرنس دارای رفرنس در داخل متن و انتهای مقاله
نشریه الزویر – Elsevier
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش  ۳۹ صفحه با فونت ۱۴ B Nazanin
فرمت ترجمه مقاله pdf و ورد تایپ شده با قابلیت ویرایش
وضعیت ترجمه انجام شده و آماده دانلود رایگان
کیفیت ترجمه

 مبتدی (مناسب برای درک مفهوم کلی مطلب) (ترجمه به صورت خلاصه انجام شده است)

کد محصول F2422

 

بخشی از ترجمه

برای تعیین اینکه آیا AMMFs از ETFs در مدیریت نقدینگی استفاده می کند، به جریان بودجه و ذخائر مالی توجه می کنیم. اگر AMMFs بتواند مدیریت جریان را بهبود بخشد، آنها می توانند عملکرد همراه تجارت با انگیزه ی نقدینگی (Edelen، ۱۹۹۹) را کاهش دهند. روش های زیر توسط Frino و همکاران (۲۰۰۹) استفاده شده است، در می یابیم که AMMFsرگزار کننده ی ETF، صرف نظر از استفاده ی گروهی، دارای هیچ توانایی اضافی برای مدیریت جریان پول نقد نمی باشند. توانایی مدیریت بهتر، پول نقد منجر به کشیدن پول نقد کاهش یافته بر عملکرد خواهد شد (Wermers، ۲۰ ۰ ۰). کار یان (۲۰۰۶) که در زیر به آن اشاره شده است. به آمیزه ای از مدیریت پول نقد مربوط به منابعETF دست پیدا کرده ایم. AMMFs کاربران ETF در گروه کاربران بالا دارای مقادیر بیشتری از ذخائر پول نقد نسبت به دیگر صندوقها می باشند، در حالی که AMMFs کاربران ETF سطح پایین مواضع کمتری دارند. هیچ شواهدی از کاهش پول نقد کاهش در طول دوره AMMF دارای ETF در مقابل دوره ی عدم حفظ ETF نیافتیم.
الباقی تحقیق را به شرح زیر سازماندهی می کنیم. بخش ۲ به شرح داده ها، ایجاد نمونه ، و آمار های توصیفی می پردازد. بخش ۳ عملکرد AMMF تحت تنظیم ریسک و بازده اقدامات اضافی را بررسی می کند. پس از آن ما عملکرد را به بخش ETF و یک بخش غیر قابل ETF برای تعیین منبع عملکرد AMMF تجزیه می کنیم. بخش ۴ به بررسی تاثیر ویژگی ها . انواع مختلف ETF بر عملکرد AMMF می پردازد. بخش ۵ در رابطه غیر مستقیم به عملکرد AMMF از طریق زمان بندی بازار و مدیریت نقدینگی، تمرکز دارد. بخش ۶ حاوی نتایج نیرومندی برای رتبه بندی tercile، رتبه بندی سبک، متقابل طول عمر رتبه بندی، قطعه قطعه، تجزیه و تحلیل نمونه همسان، با استفاده از پنجره های ۲۴ ماهه و بازده ماهانه و دوره های زیر می باشد. بخش ۷ به تجزیه و تحلیل نتایج ما و پیامدهای آن می پردازد.
۲٫ داده ها، ایجاد نمونه و آمارهای نمونه
ما نمونه هایمان را از پایگاه داده های متعدد ساخت و بررسی AMMF و ETF ویژگی های مرتبط با مالکیت AMMF و عملکرد بدست می آوریم.
۱٫۲٫ داده ها
ما، داده ها را از مرکز تحقیقات در قیمت امنیت بازمانده صندوق پایگاه داده (CRSP MF)، اطلاعات در مورد بازده AMMF، منابع، ویژگی ها، و ویژگی های خانواده، از ژانویه ۲۰۰۴ از طریق پایان سال ۲۰۱۵ استخراج می کنیم. نمونه مان را در سال ۲۰۰۴، که اولین سال که CRSP MF گزارش منابع با ثبات است، آغاز کردیم. CRSP MF بیشترین متغیر ها را در سطح کلاسی گزارش می کند. برای جلوگیری از شمارش هر کلاس سهم به عنوان یک سرمایه گذاری متقابل منحصر به فرد، سهم کلاس های متعلق به همان صندوق های سرمایه گذاری همان را با یکی از TNA مشاهده نمونه کارها جمع می کنیم. پایگاه داده مورنینگ مستقیم (مورنینگ) ETF و ویژگی های صندوق های سرمایه گذاری از قبیل متغیرهای شناسه برای ETFs معکوس و یا قوی تر را فراهم می کند. پایگاه داده CRSP سهام ایالات متحده (CRSP US) قیمت ETF، بازده، پیشنهاد، درخواست گسترش می یابد، سهام ممتاز، و حجم معامللات را فراهم می کند.. ما به حفظ بازده در سطح روزانه برای محاسبات ماهانه عملکرد تعدیل شده با ریسک خواهیم پرداخت. سایر متغیرها خانواده صندوق های سرمایه گذاری، ETF، و صندوق در فرکانس های ماهانه برای تجزیه و تحلیل هستند، مگر اینکه خلافش ذکر شود. ما ETF و صندوق های سرمایه گذاری داده ها را از CRSP MF، مورنینگ و CRSP آمریکا توسط کمیته رویه های شناسایی امنیتی یکپارچه (CUSIP) ادغام می کنیم و مشاهدات نمونه کارها با داده های از دست رفته را حدف می کنیم.
برای ساخت نمونه از AMMFs سهام داخلی متنع که ETFs در منفعلانه مدیریت حفظ می کند، ما به حفظ بودجه طبقه بندی شده به عنوان سهام داخلی و رها کردن هر صندوق به عنوان بخش شناسایی، یا اداره ی منفعلانه می پردازیم. با توجه به تعصب نهفته در بحث ایوانز (۲۰۱۰)، ما مشاهدات صندوق مقدم بر پیشنهاد اول خود را که در CRSP MF گزارش شده است را حدف می کنیم. پس از آن به حذف AMMFs با کمتر از ۱۵ میلیون $ مجموع دارایی خالص خواهیم پرداخت. از نمونه ما از AMMFs، از اطلاعات منابع از CRSP MF برای شناسایی تمام منابع ETF منفعلانه مدیریت، و رها کردن آن ETFs در طبقه بندی فعالانه ی مدیریت استفاده می کنیم. سپس AMMFs را با کمتر از ۱۵ میلیون $ مجموع دارایی خالص حذف می کنیم. از نمونه AMMFs، از اطلاعات منابع CRSP MF برای شناسایی تمام منابع ETF منفعلانه مدیریت استفاده شده، و ETFs طبقه بندی شده و مدیریت شده را رها می کنیم. چن و همکاران (۲۰۱۳)، ما با استفاده از داده های منابع ماهانه برای به روز رسانی سهام و مواضع ETF و دوره برگزاری حداکثر شش ماهه را تخمین می کنیم. زمانیکه منابع ماهانه در دسترس نباشد، از منابع سه ماهه مشمول همان محدودیت شش ماهه استفاده می کنیم. پس از شش ماه متوالی (دو دوره ی سه ماهه) برون هیچ اطلاعات منابع به روز شده ای، دارایی های صندوق از دست رفته را تنظیم کردیم. همانطور که Cici و پالاسیوس (۲۰۱۵)، تجزیه و تحلیل بر روی دوره های غیر تداخل پذیر ۱۲ ماهه انجام داده اند. رتبه کاربری ETF و متغیرهای کنترل بیش از هر دوره ۱۲ ماهه محاسبه می شود، و ما از صفوف ETF کاربر در تجزیه و تحلیل پیش بینی بصورت همزمان استفاده می کنیم. نمونه نتیجه ۱۳۲۲ منحصر به فرد متنوع AMMFs سهام داخلی با موقعیت ETF منفعل و ۲۱۶۸ AMMFs منحصر به فرد است که هرگز ETF را نگه نمی دارد. تعداد دوره های صندوق بودجه ی (۱۲ ماه) مشاهدات ۴۰۱۴ برای AMMFs ETF کاربر و ۱۶۳۵۴ برای AMMFs کاربران غیر ETF است. به عنوان یک روش اضافی استفاده برای خوشفکری، نمونه همسان بر اساس هدف سرمایه گذاری AMMF و کل دارایی خالص بنا می شود. این نتایج را در بخش ۶ مورد بحث قرار می دهیم.
برای استفاده در محاسبه بازده اضافی معیار، به اشتراک گذاری فعال، و ردیابی خطا، و استفاده از ۱۹ معیار در Cremers و Petajisto (2009) نیاز به معیار AMMF داریم. برای تخصیص به هر معیار AMMF، همانطور که در Cremers و Petajisto (2009) بیان شد، به محاسبه سهام فعال در برابر همه ۱۹ شاخص می پردازیم.
که در آن صندوق W، و W شاخص،به ترتیب وزن دارایی i در AMMF و شاخص بود. محک AMMF را به عنوان معیار ی که سبب تولید کوچکترین سهم فعال می گردد، تخصیص می دهیم. نخست، در صورتیکه مورنینگ استار دارای داده معیار می باشد، این اطلاعات برای همه AMMFs در پایگاه داده ها در دسترس نمی باشد. سپس، Sensoy (2009) بر این باور است که بیش از ۳۰ درصد حقوق صاحبان سهام AMMFs معیار خود را نادرست گزارش می کنند. با اختصاص معیار بر اساس حداقل رساندن سهام فعال، اشتباها فقط معیار دارایی های AMMF پیگیری شاخص اختصاص نزدیک تر از آنها پیگیری ۱۸٫ محاسبه ی خطا را به اینصورت انجام می دهیم،
که در آن R i، t بازده روزانه از AMMF i و R معیار، t به عنوان بازده روزانه معیار اختصاص داده در معادله تعیین شد. (۱).به عنوان یک نتیجه از تجانس در AMMFs، بسیاری از تجزیه و تحلیل های بعدی ما برای کنترل سبک منابع اساسی AMMF است. مشابه به روش دانیال و همکاران (۱۹۹۷) و Kacperczyk و همکاران (۲۰۰۵)، ما AMMFs را به یکی از ۲۵ گروه سبک رده بندی می کنیم. ما با اختصاص هر موقعیت مطلوب در نمونه کارها AMMF با دو مقدار از ۱ تا ۵ بر اساس ویژگی های اندازه و ارزش خود آغاز خواهد شد. با استفاده از این درجات، اندازه گیری از اندازه و ارزش ویژگی های TNA وزن AMMF را ماهیانه محاسبه می کنیم. این مقادیر نشان دهنده متغیرهای کنترل به سبک مورد استفاده در سراسر رگرسیون است. برای محاسبه معیار سبک، سبک مورد استفاده برای محاسبه بازده، ما دو برابر نوع AMMFs به یکی از پنج پنجک بر اساس اندازه و ویژگی های بازار کتاب مطرح میشود. این نتایج در ۲۵ سبک گروه است که اندازه ی کتاب های به بازار عرضه شده ویژگی از منابع حقوق صاحبان سهام اساسی AMMF را کنترل می کند. ارزش وزن بازده برای هر یک از ۲۵ اوراق بهادار سبک کنترل به عنوان بازده سبک معیار ما استفاده می شود. به عنوان یک روش اضافی استفاده برای خوشفکری، ما رتبه بندی سالیانه ی کاربران را بر اساس نمونه های فرعی سبک بنا می کنیم. ما این فرآیند و نتایجش را در بخش ۶ مورد بررسی قرار می دهیم.
CICI و پالاسیوس (۲۰۱۵) دریافتند که ۱۱ درصد از AMMFs استفاده از یک ارز داد و ستد گزینه حداقل یک بار بین جولای ۲۰۰۳ و دسامبر ۲۰۱۰ و چن و همکاران (۲۰۱۳) دریافتند که ۷ درصد از صندوق های متقابل در موقعیت های کوتاه مدت از سال ۲۰۰۹ شرکت کردند. به طور متوسط ۲۰ درصد از سهام داخلی AMMFs موقعیت ETF ارائه شده طی یک سال و ۳۷٫۸۸ درصد از AMMFs یک ETF در زمان بیش تر از نمونه ما در یک نقطه نگه داشته شده است.
۲٫۲٫ ویژگی های ETF و صندوق های سرمایه گذاری
پنل A جدول ۱ آمار توصیفی از ETFs و مقایسه ویژگی های ETF ها برگزار شده توسط AMMFs و ETFs هرگز برگزار نشده توسط AMMFs ارائه می دهد. ETFs هرگز برگزار نشده توسط AMMF کوچکترین، جوانترین، گران ترین، و حداقل نقدینگی ETFs است. از ETFs برگزار نشده، در تحلیل های بعدی ما استفاده نخواهیم کرد. از ETF ها برگزار شده توسط AMMFs، AMMFs ETFs که نسبتا بزرگ، با اندازه متوسط ۲۶۳۰۰۰۰۰۰۰ $ را ترجیح می دهند. همچنین اولویت برای ETFs با نرخ های هزینه پایین تر و برای ETFs با نقدینگی بیشتر به عنوان حجم معامله و پیشنهاد اندازه گیری / ASK گسترش یافته است. ما به بررسی آمارهای توصیفی از AMMFs توسط کاربران گروه در پنل ب می پردازیم. نسبت به AMMFs کاربر غیر ETF ، می بینیم که AMMFs کاربران کوچکتر (۸۵۲ میلیون $ در مقابل ۱۴۸۰۰۰۰۰۰۰ $)، گردش مالی نمونه کارها بیشتر (۸۹٫۵۴٪ در مقابل ۷۱٫۳۴٪)، اعضای ILIES fam- صندوق کوچکتر (۸۴۴۷۰۰۰۰۰۰۰ $ در مقابل ۱۱۱،۲۵۰،۰۰۰،۰۰۰ $ هستند )، و مواجه با مقدار کمتری پول در جریان(۲٫۰۹٪ در مقابل ۲٫۷۰٪).
به بررسی بیشتر استفاده از ETFs با نگاه آن ناحیه از نمونه کارها AMMF را منسوب به صندوقها. جدول ۲ نشان می دهد که زمانی که AMMFs سهام داخلی صندوقها را حفظ می کند، آنها را به طور متوسط (میانگین) موقعیت ETF طولانی از ۷٫۴۳٪ (۱٫۴۲٪) از کل دارایی های خالص در حالی که برگزاری ۲٫۶۴ (۱٫۰۰) ETFs بصورت جداگانه انجام می شود. CICI و پالاسیوس (۲۰۱۵) مثال INE استفاده مشتق میان AMMFs و نشان می دهد نتایج مختلف به طور قابل توجهی زمانی که به دنبال نمونه های فرعی کم و زیاد کاربران در میانه اندازه و موقعیت مشتق شده. تمام کاربران AMMFs بر اساس درصد سنی TNA به دو گروه بیش از مدت ۱۲ ماه قبل از مواضع ETF رتبه بندی می شوند. ما آن دسته از کاربران AMMF نسبت کسری از دارایی های نمونه کارها بیشتر از تخصیص کاربران متوسط به گروه کاربران بالا و کسانی که نسبت پایین تر از متوسط به گروه کاربران کم اختصاص داده می شود. با استفاده از یک سلسله مراتب کم و گروه بالا ETF کاربر نشان می دهد تفاوت های بزرگ در نسبت یک نمونه کارها اختصاص داده شده به صندوقها. کاربران سطح پایین باید بطور میانگین (متوسط) موقعیت ۰٫۷۰٪ (۰٫۶۲٪) از TNA در مقایسه با ۱۲٫۸۱٪ (۳٫۱۰٪) از TNA برای کاربران بالا داشته باشند. ما به بررسی های بیشتر اندازه تخصیص در سراسر AMMF هدف و سبک طبقه بندی خواهیم پرداخت. در میان کاربران بالای AMMFs ، می بینیم که AMMFs داخلی بر اساس نسبت نسبتا کوچکتر از پرتفوی خود به صندوقها، در مجموع فقط ۴٫۰۹ درصد از TNA تخصیص داده می شود. در سراسر سبک نمونه کارها، می بینیم که کاربر بالای AMMFs، به عنوان مواضع بزرگ، ETF بزرگتر از AMMFs به عنوان کوچک طبقه بند می شود. تخصیص به موقعیت های متفاوت ETF می تواند کاربران پایین و بالا یAMMFs را در سراسر سبک های مختلف و روابط طبقه بندی هدف نشان دهنده ی استفاده از ETF ها برای مقاصد مختلف باشد. برای کشف این احتمال بیشتر، کاربر پایین، کاربر بالا، و زیر گروه سبک در تحلیل های بعدی استفاده می کنیم.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا