دانلود رایگان ترجمه مقاله چالش های مدیریت منابع انسانی

 

 

این مقاله انگلیسی در ۱۰ صفحه منتشر شده و ترجمه آن ۸ صفحه بوده و آماده دانلود رایگان می باشد.

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی (pdf) و ترجمه فارسی (pdf + word)
عنوان فارسی مقاله:

چالش های مدیریت منابع انسانی

عنوان انگلیسی مقاله:

The Challenges of Human Resource Management

دانلود رایگان مقاله انگلیسی
دانلود رایگان ترجمه با فرمت pdf
دانلود رایگان ترجمه با فرمت ورد

 

مشخصات مقاله انگلیسی و ترجمه فارسی
فرمت مقاله انگلیسی pdf
تعداد صفحات مقاله انگلیسی ۱۰ صفحه با فرمت pdf
نوع نگارش مقاله پژوهشی (Research article)
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله مدیریت منابع انسانی – مدیریت استراتژیک منابع انسانی – توسعه منابع انسانی – آموزش و بهسازی منابع انسانی
رفرنس ندارد 
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش  ۸ صفحه با فونت ۱۴ B Nazanin
فرمت ترجمه مقاله pdf و ورد تایپ شده با قابلیت ویرایش
وضعیت ترجمه انجام شده و آماده دانلود رایگان
کیفیت ترجمه

مبتدی (مناسب برای درک مفهوم کلی مطلب) 

کد محصول F2335

 

بخشی از ترجمه

سازماندهی استعدادها از لحاظ استراتژیکی
هم اکنون بسیاری از سازمانها مزایای محیط کار متنوع را شناسایی می کنند .بیشتر شرکت ها در توسعه بازارهایشان هم از لحاظ ظاهر و هم عملاً در حال جهانی شدن هستند ) مثلاً ، شرکت های مربوط به تجارت الکترونیکی ( . ضرورتی موجود میباشد تا استعدادهای مختلف را برای فهم موقعیت های مناسب متنوع بازار استخدام کند. مثلاً هنگامی که چین در اواخر دهه ۲۹۹۱ بازارهایش را گشود و محصولاتش را در سراسر جهان صادر کرد ، شرکتهای چینی ) مانند شرکت های بسیار بزرگ الکترونیکی چین مثل هایو ( به دنبال کارشناس بازاریابی سنگاپوری بوده اند . به این خاطر است که استعدادهای بازاریابی سنگاپور قادر به شناسایی بازارهای محلی چینی نسبتاً خوب بوده اند. )تقریباً ۵۷ % سنگاپوری ها از نسل چین هستند ( و همچنین به بازارها در غرب به خاطر سیاست های اقتصاد آزاد سنگاپور و توانایی های زبان انگلیسی آشنا هستند. rبا این روند در این مکان ، یک مدیر منابع انسانی بایستی قادر باشد مجموعه ای از استعدادهای مختلف را از لحاظ استراتژیکی برای سازمان سازماندهی کند . او بایستی در نظر بگیرد که چگونه یک نیروی کار مختلف می تواند شرکت را برای دستیابی به بازارهای جدید و دیگر اهداف سازمانی به منظور مهار کردن استعداد های کامل محیط کار مختلف توانمند سازد . سازمانی که وجود یک نیروی کار متنوع را به عنوان دارایی سازمانی به جای مایه دردسرمی بیند به طور غیر مستقیم به سازمان کمک خواهد کرد تا قاطعانه گامهایش را در برخی از جنبه های کمتر مثبت تنوع نیروی کار بردارد.

رهبری سخنرانی
یک مدیر منابع انسانی نیاز به حمایت نیروی کار مختلف با شواهد گوناگون در تمام سطوح سازمانی دارد . والا ،برخی از کارکنان سریعاً به این نتیجه خواهند رسید که هیچ آینده ای برای آنها در شرکت وجود ندارد . به عنوان مدیر منابع انسانی ، به جاست احترام به مسائل مختلف را نشان دهد و پاسخ های مثبت و واضح به آنها را تشویق کند . همچنین او باید سطح بالایی از تعهد را نشان دهد و قادر باشد مسائل مربوط به تنوع محل کار را با مسئولیت و اصول اخلاقی حل کند .

کنترل و اندازه گیری نتایج
یک مدیر منابع انسانی بایستی ارزیابی منظم در مورد مسائلی همچون پرداخت حقوق ، مزایا ، محیط کار مدیریت و فرصتهای ارتقاء برا تعیین پیشرفت در طی مدتی طولانی انجام دهد .همچنین نیاز به ایجاد ابزارهای مناسب اندازه گیری برای سنجش اثرات ابتکارهای مختلف در سازمان از طریق بررسی های بازخورد گسترده سازمان و دیگر روش ها وجود دارد . بدون کنترل مناسب و ارزیابی ، برخی از این ابتکارهای مختلف بدون حل هیچ یک از مشکلات واقعی به خاطر تنوع محیط کار از نو ظاهر می شوند .

روشهای انگیزشی
انگیزه محیط کار به عنوان اثری که ما را وادار به انجام کارهایی می کند برای دستیابی به اهداف سازمانی تعریف خواهد شد .این نتیجه ای از نیازهای شخصی مان است که ارضاء می شوند به طوریکه ما برانگیخته می شویم تا وظایف سازمانی مان را به طور موثر کامل کنیم از آنجایی که این نیازها از شخصی به شخصی دیگر متفاوت هستند ، یک سازمان بایستی قادر باشد ابزارهای انگیزشی مختلف برای تشویق کارکنانش به کاربرد و تلاشهای ضروری را مصروف دارد و بهره وری برای شرکت را افزایش دهد . چرا ما نیاز به کارکنان با انگیزه داریم ؟ جواب بقا می باشد ) اسمیت ۲۹۹۴ ( . در تغییر محیط کار ما و محیط های رقابیت بازار ، کارکنان با انگیزه و کمک هایشان نیاز ضروری برای بقا و موفقیت سازمان می باشند . عوامل انگیزشی در بافت سازمانی شامل محیط کار ، ویژگی های شغلی ، سیستم پاداش مناسب سازمانی و … می باشد. ایجاد و توسعه یک سیستم پاداش مناسب سازمانی احتمالاً یکی از قویترین عوامل انگیزشی می باشد . این می تواند هم بر رضایت شغلی و هم بر انگیزش کارکنان اثر بگذارد . سیستم پاداش بر رضایت شغلی از طریق راحتتر و خشنود تر کردن کارکنان در نتیجه پاداش های دریافت شده اثر می گذارد . در ابتدا سیستم پاداش برانگیزش از طریق ارزش دریافت شده از پاداش ها و . ) احتمالشان بر عملکرد اثر می گذارد ) هیکینز ۲۹۹۹ یک سیستم پاداش سازمانی برای اینکه موثر باشد بایستی بر اساس درک صدای انگیزش کارکنان در کار باشد . در این مقاله ، به یکی از معروفترین روشهای سیستم های پاداش و تسهیم دستاورداشاره خواهیم کرد

تسهیم دستاورد
برنامه های تسهیم دستاوردبه برنامه های مشوق اشاره می کند که کارکنان در تلاشی عمومی برای بهبود عملکرد سازمانی درگیر می شوندو بر اساس مفهومی می باشد که نتیجه سودهای اقتصادی فزاینده است که میان کارکنان و شرکت تقسیم می شود . در اکثر موارد ، کارکنان داوطلبانه در مدیریت شرکت می کنند تا مسئولیتی برا ی اصلاحات عمده بپذیرند . این نوع از پرداخت بر اساس عواملی می باشدکه مستقیماً تحت کنترل کارکنان می باشد )یعنی بهره وری یا هزینه ها ( سودها برآورد می شوندو توزیع اغلب از طریق فرمول از پیش تعیین شده انجام می شود . زیرا این پرداخت فقط زمانی انجام می شود که سودها کسب می شوند . برنامه های تسهیم دستاوردبه طور نامطلوبی بر هزینه های شرکت اثر نمی گذارند .)پائولسون ۱۹۹۲).

مدیریت تسهیم دستاورد
به منظور برنامه تسهیم دستاوردکه با حداقل شرایط برنامه موفق شدن در محیط کار مواجه می شود پائولسون ۱۹۹۲ و بویت، ۱۹۹۹ اشاراتی چند به مدیریت موثر برنامه تسهیم دستاوردکرده اند آنها هستند : یک مدیر منابع انسانی باید اطمینان بخشد که افرادی که در برنامه شرکت خواهند کرد در عملکرد اندازه گیری شده توسط فرمول تقسیم سود به روشی قابل توجه توسط تغییرات در رفتار روز مره شان تأثیر می گذارد . ایده مهم تسهیم دستاوردبایستی اعضاء را ترغیب کند تا بهره وری را از طریق تغییرات رفتاری و نگرشهای کاریشان افزایش دهد. اگر افزایش در اندازه گیری عملکرد به دلیل عوامل خارجی بود ، پس هدف داشتن برنامه سود را نقش بر آب می کند. یک مدیر موثر بایستی تضمین کند که اهداف تسهیم دستاوردسخت و پر زحمت اما مشروع و دست یافتنی می باشند . علاوه بر این ، اهداف بایستی خاص و هیجان انگیز اما معقول و پذیرفتنی با توجه به عملکرد تاریخی ، استراتژی تجاری و محیط رقابتی باشند. اگر شرکاء تسهیم دستاورد، هدف را غیر ممکن بدانند و به هیچ وجه مهیج ندانند کل برنامه با شکست مواجه خواهد شد . یک مدیر بایستی بازخوردی مفید به عنوان یک رهبر برای شرکاء تسهیم دستاوردفراهم آورد که نگران هستند که چگونه آنها نیاز به تغییر رفتارشان دارند برای تشخیص پرداخت های تسهیم دستاوردکه بازخورد بایستی مکرر ،عینی و به طور واضح بر اساس عملکرد اعضاء در ارتباط با هدف تسهیم دستاوردباشد . یک مدیر بایستی مکانیزمی موثر در محیط کار داشته باشد تا به شرکاء تسهیم دستاورداجازه تغییرات اولیه در رویه ها و روشهای کار و یا درخواست منابع جدید و اضافی همانند تکنولوژی جدید برای بهبود عملکرد و کسب سود دهد . اگرچه یک مدیر بایستی کنترل مناسبی از منابع شرکت داشته باشد ، درخواست های معقول و پذیرفتنی برای منابع و یا تغییرات اضافی در رویه های کار از شرکاء تسهیم دستاورد بایستی بررسی شود .

سیستم های اطلاعات اجرایی
سیستم های اطلاعات اجرایی معمول ترین واژه استفاده شده برای مجموعه های واحد سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر می باشد که داده اصلی عملکرد روزانه کسب و کار را پیگیری می کند و آن را به مدیران به عنوان یک وسیله کمکی برای برنامه ریزی و تصمیم گیریشان ارائه می دهد . با سیستم های اطلاعات اجرایی ، یک شرکت می تواند صورت موجودی ، فروش ، مطالبات را پیگیری کند و اطلاعات امروز را با نمونه های تاریخی مقایسه کند . علاوه بر این ، سیستم های اطلاعات اجرایی به شناخت تغییرات مهم از روندهای معمول کمک خواهد کرد تقریباً به محض اینکه آن توسعه یابد به شرکت مقدار زمان اضافی برای تصمیم گیری و تحقق تغییرات ضروری را می دهد تا کسب و کار شان بر طبق پیگیری درست عرضه شود . این ردیابی درست سیستم های اطلاعات اجرایی را قادر خواهد ساخت که یک ابزاری مفید در برنامه ریزی استراتژیک سازمان و . ) همچنین مدیریت روزمره باشد.

مدیریت سیستمهای اطلاعات اجرایی
همان طور که اطلاعات ، اساس تصمیم گیری در یک سازمان می باشد یک نیاز عمده برای کنترل موثر مدیریت می باشد. یک سیستم کنترل خوب ، ارتباط اطلاعات درست در زمان مناسب را تضمین خواهد کرد و برای اقدامات سریع به افراد مناسب بازگو می کند . هنگام مدیریت یک سیستم اطلاعات اجرایی ، یک مدیر منابع انسانی دقیقاً خواهد فهمید که چه اطلاعاتی تصمیم گیران در زمینه مدیریت منابع انسانی می خواهند داشته باشند و آن را در سیستم اطلاعات اجرایی بگنجانند.به همین دلیل داشتن افرادی که صرفاً سیستم اطلاعات اجرایی بکار می برند که فاقد اطلاعات مهم است هیچ ارزش افزوده ای برای سازمان ندارد. علاوه بر این ، مدیر بایستی تضمین کند که کاربرد تکنولوژی اطلاعات بایستی اتحاد به همراه اهداف استراتژیکی کسب و کار بیاورد

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا