دانلود رایگان ترجمه مقاله شبکه های اجتماعی و جراحی پلاستیک صورت (ساینس دایرکت – الزویر ۲۰۱۹)

 

 

این مقاله انگلیسی ISI در نشریه الزویر در ۵ صفحه در سال ۲۰۱۹ منتشر شده و ترجمه آن ۱۱ صفحه بوده و آماده دانلود رایگان می باشد.

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی (pdf) و ترجمه فارسی (pdf + word)
عنوان فارسی مقاله:

بازاریابی رسانه های اجتماعی در جراحی پلاستیک صورت چه چیزی موجب نتیجه گیری می شود؟

عنوان انگلیسی مقاله:

Social Media Marketing in Facial Plastic Surgery: What Has Worked?

دانلود رایگان مقاله انگلیسی
دانلود رایگان ترجمه با فرمت pdf
دانلود رایگان ترجمه با فرمت ورد

 

مشخصات مقاله انگلیسی و ترجمه فارسی
فرمت مقاله انگلیسی pdf
سال انتشار ۲۰۱۹
تعداد صفحات مقاله انگلیسی ۵ صفحه با فرمت pdf
نوع مقاله ISI
نوع نگارش مقاله مروری (Review Article)
نوع ارائه مقاله ژورنال
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله بازاریابی – مدیریت فناوری اطلاعات – مدیریت کسب و کار
چاپ شده در مجله (ژورنال)/کنفرانس جراحی پلاستیک نایاک، سنت لوئیس، ایالات متحده آمریکا
کلمات کلیدی رسانه های اجتماعی – بازاریابی – پلاستیک صورت – اینستاگرام – فیس بوک – اسنپ چت
کلمات کلیدی انگلیسی Social media – Marketing – Facial plastics – Instagram – Facebook – Snapchat
ارائه شده از دانشگاه جراحی پلاستیک نایاک، سنت لوئیس
نمایه (index)
Scopus – Master Journals – JCR – Medline
شناسه شاپا یا ISSN ۱۵۵۸-۱۹۲۶
شناسه دیجیتال – doi https://doi.org/10.1016/j.fsc.2019.04.002
لینک سایت مرجع https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S106474061930029X
رفرنس دارای رفرنس در داخل متن و انتهای مقاله
نشریه الزویر – Elsevier
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش  ۱۱ صفحه با فونت ۱۴ B Nazanin
فرمت ترجمه مقاله pdf و ورد تایپ شده با قابلیت ویرایش
وضعیت ترجمه انجام شده و آماده دانلود رایگان
کیفیت ترجمه

مبتدی (مناسب برای درک مفهوم کلی مطلب) 

کد محصول F2310

 

بخشی از ترجمه

در عوض، اسنپ چت، نسبت به پلت فرم های فعلی کمتر رسمی است، که دارای یک جمعیت شناسی اصلی از افراد نوجوان تا اواخر دهه ۳۰ است. با توجه به طراحی برنامه، کاربران می توانند عمدتا فقط کلیپ های ویدیویی پی در پی را بصورت پی در پی و با حداقل پردازش ارسال کنند. ارسال متن قابل توجه، عکسهای دستکاری شده یا ویدئوی سنگین در این پلت فرم عملی نیست. بیشتر “داستانهای” اسنپ چت به طور خودکار در ۲۴ ساعت حذف می شوند و ممکن است بعد از آن در حساب پوستر مشاهده نشوند. اکثر بزرگسالان حداقل ۱ واقعه اسنپ چت را شنیده اند و اغلب به همین دلیل مایل به اشتراک گذاری فیلم های جراحی یا نتایج آن در این پلت فرم هستند.
کلیپ های ویدیویی معمولاً از نقطه نظر شخص اول، در زمان واقعی ارسال می شوند. داستانهای اسنپ چت به دلیل داشتن حداقل زمان، دقیق تر به نظر می رسند. ارزش اصلی اسنپ چت نسبت به سایر پلت فرم ها، این توانایی است که بینندگان احساس می کنند عکس آنها شخصی تر است. معمولاً پیروان اسنپ چت قبل از ملاقات جراح خود “احساس نمی کنند که از قبل او را می شناسند”.
به همین ترتیب جمعیت شناسی اینستاگرام از پیش از نوجوانی تا اواخر دهه ۳۰ را در بر می گیرد. اینستاگرام که یک پلت فرم ذاتاً بصری است، قابلیت زیادی برای دستکاری عکس ها با میزان نسبتاً کمی از متن نویسی توصیفی را به کاربران می دهد. بخش های ویدیویی کوتاه ۵۹ ثانیه یا کمتر قابل ارسال هستند. نمایه سازی پست های هشتگ, اهمیت بیشتری در اینستاگرام دارند، زیرا بسیاری از کاربران نه تنها اکانت های شخصی را جستجو و دنبال می کنند بلکه پست های جدیدی را در مورد موضوعات هشتگ قرار می دهند.
ویژگی “داستان ها” که اخیراً در اینستاگرام معرفی شده است، در اصل یک تکثیر از اسنپ چت است و همانطور که در بالا توضیح داده شد، دارای قدرت و محدودیت هایی مشابه است. حساب های خوب اینستاگرامی می توانند برای تأثیرگذاری بیشتر بر طرفداران خود، بین پست های ماندگار اینستاگرام و داستان های زودگذر خود تأثیر بگذارند. با معرفی داستانهای اینستاگرام، این گمانه زنی ها افزایش یافته است که اسنپ چت همچنان اهمیت خود را در برابر اینستاگرام از دست بدهد.
YouTube برای اشتراک گذاری ویدیو بدون هیچ عکس ساکن و متن با حداقل عنوان طراحی و ساخته شده است. فیلم های You-Tube ممکن است از چند ثانیه تا ساعت ها متغیر باشند، و ممکن است در چندین قالب پخش شوند، از تلفن های هوشمند سازگار با وضوح فوق العاده بالا. فیلم ها همچنین می توانند با کلمات کلیدی برچسب خورده شوند تا اطمینان حاصل شود که به طور خودکار به بینندگان با علایق مطابق آنها ارائه می شوند. به دلیل این نقاط قوت، YouTube بهترین بستر برای میزبانی و به اشتراک گذاری فیلم های تفصیلی با ارزش های تولید نیمه حرفه ای یا حتی حرفه ای است (جدول ۱)

آنچه بیماران می خواهند
سؤال کردن از بیماران در مورد شبکه های مورد علاقه خود و نوع محتوای مطلوب آنها می تواند به موفقیت جراح پلاستیک در انجام یک عمل از طریق رسانه های اجتماعی کمک کند. در سال ۲۰۱۷، Sorice و همکاران دریافتند که فیس بوک و اینستاگرام تنها ۲ شبکه هستند که بیش از ۱۰٪ از بیماران مورد بررسی، چندین بار در روز از آنها استفاده می کردند. علیرغم اهمیت رسانه های اجتماعی، بیماران اظهار داشتند که وب سایت , مهمترین بستر آنلاین است که بر تصمیم آنها برای انتخاب این تمرین تأثیر می گذارد. وقتی سؤال شد که کدام محتوای وب سایت برای بیماران مهمتر است، عامل اصلی, عکس های قبل و بعد از روش های عمل بود.

آیا ارزش کار دارد؟
نشریه جدیدی از سال ۲۰۱۸ توسط گولد و نازاریان، مدل کسب و کاری به نام چارچوب ۳-M را برای درک رسانه های اجتماعی و گفتگوی مشتری که در ابتدا برای Starbucks ساخته شده بود، اتخاذ کرد و آن را در جراحی پلاستیک اعمال کرد. در آن، عناصر شامل مگافون (جراح به بیمار)، آهنربا (بیمار به جراح) و مانیتور (بیمار به بیمار و جراح به جراح) می باشند. آنها یک روند مداوم از رشد را در ارتباط با کلیه منابع رسانه های اجتماعی با گذشت زمان مشاهده کردند، که در تضاد با بازگشت مجدد سرمایه با یک وب سایت عملی مانند گوگل و Yelp بود. از همه مهمتر، دیده شد ارتباطات شفاهی بیشترین پتانسیل را برای رشد ایجاد می کند و سرمایه گذاری مجدد در پایگاه موجود از بیماران مورد تأکید قرار گرفت. نویسندگان نتیجه گرفتند که رسانه های اجتماعی و کمپین های برندسازی برای شیوه های راه اندازی جدید، استفاده از اینستاگرام و هدایت آن به بازاریابی مصرف کننده، و پس از آن Yelp، Real-Self، Facebook و Google SEO برای حفظ اصول اولیه و سپس سرمایه گذاری استراتژیک روی پایگاه بیماران موجب ارتقای ارتباطات شفاهی می شوند.

#HASHTAG
توییتر و اینستاگرام استفاده از هشتگ ها را برای کشف بیشتر محتوا ترغیب می کنند. استفاده از هشتگ به عنوان روشی برای بهبود هرچه بهتر اینترنت آنلاین می تواند به مخاطبان اجازه دهد اطلاعات باکیفیت را بهتر شناسایی کنند. اعضای تخصص های ارولوژی، رادیولوژی، آنکولوژی و دستگاه گوارش، هشتگ هایی را ابداع کرده اند که به دنبال متحد کردن همه هشتگ ها و سازماندهی بحث در مورد موضوعات خاص پزشکی هستند. هشتگ می تواند در هدایت گفتگو بین افراد و گروه ها کمک نماید و ضمنا “نویز” ارسال شده توسط افرادی که قصد پیوستن هدفمند به بحث علمی و کلینیکی را ندارند فیلتر کند. ۶ با ایجاد و دنبال کردن هشتگ ها, جراحان پلاستیک صورت باید به دنبال نقش فعال تری در رسانه های اجتماعی سازمان دهی باشند. اگرچه ممکن است بیماران از اصطلاحات خاصی استفاده کنند، جراحان این امکان را دارند که اطلاعات را با اصطلاحات دقیق تر و سازگارتری بچینند که متخصصان را از افرادی که وانمود می کنند متخصص هستند, جدا نماید.

اشکالات بالقوه
سرمایه گذاری زمان
محیط عمل امروزی خواسته های زیادی را در مورد زمان تحمیل می کند. ما باید به ارزیابی ارزش رسانه های اجتماعی ادامه دهیم، به ویژه با توجه به توانایی آن در مصرف درصد قابل توجهی از وقت و تلاش ما. هرچه حسابهای رسانه ای و اجتماعی ما بزرگتر شوند، دنبال کنندگان ما خواستار مطالب تازه و مکرر می شوند.

نگرانی های اخلاقی و حقوقی
برای حفظ احترام همکاران پزشکی و عموم، استفاده جراحان پلاستیک صورت از رسانه های اجتماعی برای ارائه اطلاعات واقعی در مورد جراحی و ضمن آن, محافظت از هویت بیمار و مراقبت حرفه ای از جمعیت بیمار, امری حیاتی و بسیار مهم است.
یادآوری این نکته مهم است که ممکن است داده های قرار داده شده در اینترنت به آسانی قابل حذف نباشند, اگر و زمانی که بیمار تصمیم بگیرد دیگر در رسانه های اجتماعی ما نمایش داده نشود.

حضورهای ناخواسته از سوی تبلیغ کنندگان
تبلیغ کنندگان غالباً وعده هایی را می دهند، به خصوص در اینستاگرام، که موجب ازدحام پیروان جدید و تبلیغی با داشتن مدرک یا توضیحی درمورد اینکه خدمات آنها مؤثر یا قانونی خواهد بود می شود. افزایش پایگاه دنبال کننده با استخدام شرکت هایی که از ربات ها برای افزایش مصنوعی تعداد افراد استفاده می کنند، یکی از دستور العمل های حذف شدن از شبکه است که اتفاقاً شاهد کاهش چشمگیر پیروان پس از حذف ربات ها توسط شبکه هستیم. بهترین و معتبرترین روش برای رشد، ارسال مطالب کاملاً مرتبط و آموزنده است که بیماران بالقوه آنها را مفید و قابل اعتماد می دانند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا