دانلود رایگان ترجمه مقاله اجزای مدیریت استراتژیک در رباتیک و مکاترونیک (ساینس دایرکت – الزویر ۲۰۱۵)

 

 

این مقاله انگلیسی در نشریه الزویر در ۸ صفحه در سال ۲۰۱۵ منتشر شده و ترجمه آن ۱۳ صفحه بوده و آماده دانلود رایگان می باشد.

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی (pdf) و ترجمه فارسی (pdf + word)
عنوان فارسی مقاله:

ابزار پشتیبانی فعال برای نوآوری در عدم قطعیت عمیق – مواد تشکیل دهنده مدیریت استراتژیک در رباتیک و مکاترونیک

عنوان انگلیسی مقاله:

An Active Support Instrument for Innovation in Deep Uncertainty – The Strategic Management Ingredients in Robotics and Mechatronics

دانلود رایگان مقاله انگلیسی
دانلود رایگان ترجمه با فرمت pdf
دانلود رایگان ترجمه با فرمت ورد

 

مشخصات مقاله انگلیسی و ترجمه فارسی
فرمت مقاله انگلیسی pdf
سال انتشار ۲۰۱۵
تعداد صفحات مقاله انگلیسی ۸ صفحه با فرمت pdf
نوع نگارش مقاله پژوهشی (Research article)
نوع ارائه مقاله ژورنال – کنفرانسی
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت – مهندسی صنایع
گرایش های مرتبط با این مقاله مدیریت استراتژیک – مدیریت پروژه – مدیریت کیفیت و بهره وری – مدیریت نوآوری و فناوری – بهینه سازی سیستم ها
چاپ شده در مجله (ژورنال)/کنفرانس پروسدیا علوم کامپیوتر
کلمات کلیدی رباتیک و مکاترونیک – لاغر – تجزیه و تحلیل گزینه واقعی – شش سیگما – حرکت براونی هندسی
کلمات کلیدی انگلیسی Robotics and Mechatronics – Lean – Real Option Analysis – Six Sigma – Geometric Brownian Motion
ارائه شده از دانشگاه آکادمی رومانیایی، موسسه مکانیک جامدات
شناسه دیجیتال – doi https://doi.org/10.1016/j.procs.2015.09.112
لینک سایت مرجع https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1877050915029427
رفرنس دارای رفرنس در داخل متن و انتهای مقاله
نشریه الزویر – Elsevier
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش  ۱۳ صفحه با فونت ۱۴ B Nazanin
فرمت ترجمه مقاله pdf و ورد تایپ شده با قابلیت ویرایش
وضعیت ترجمه انجام شده و آماده دانلود رایگان
کیفیت ترجمه

مبتدی (مناسب برای درک مفهوم کلی مطلب) 

کد محصول F2254

 

بخشی از ترجمه

علاوه بر این، اثر ریتم تغییرات تکنولوژیکی ریتم برخی از پتانسیل های استراتژیکی و ضرورت تغییرات و مقررات قانونی، را افزایش می دهد و در نتیجه منجر به درگیری جدید با توجه به مسئولیت انتقال، و ناتوانی بیش از سطح کنترل زنجیره ای می گردد.
شکل ۱ مدیریت استراتژیک در شرایط شدید عامل اساسی، را بدون توجه به لحظه مداخله نشان داده است که در آن انطباق مستمر فرایند استراتژی در مورد مدیریت نوآوری در یک صنعت با تکنولوژی بالا است.

۲٫ اهداف فوری برای پروژه های تحقیقات آینده در زمینه رباتیک و مکاترونیک
اگر چه در مکتوبات فراوان در الگوهای نظری و راه حل ها، مدیریت نوآوری اغلب از فقدان برخی از عناصر رهبری استراتژیک، رنج می برد که در آن مدیریت باید توجه را بر روی اطلاعات و اجرای داده ها معطوف کند که ممکن است بر اقدامات درخصوص پاسخ سازگاری و چابکی در دگرگونی بازار تاثیر بگذارند.
تمام مراحل خاص از مدیریت پروژه در صنایع نوآورانه شامل توانایی کار از گزینه های واقعی، درقالب فرمت گزینه های مالی در یک چارچوب فراتر از بازارقرار می گیرند . گزینه واقعی انعطاف پذیری مورد نیاز در خروج از راه نادرست ارائه کرده است، و به طور همزمان اجازه تهیه و پروژه های آزمایشی را می دهد. عملکرد شامل یکنواختی از برخی پویایی تدریجی با داشتن هدف کاهش ضرورت و شگفتی در دوره نرمال زمانی، با توجه به موقعیت خاص (رشد مخرب تکنولوژی، شوک در بازار، ویژگی های تحول از رفتار مصرف کنندگان مرتبط )، می باشد. اهداف موفقیت کاملا متفاوت،بوده و از نقش گزینه های موجود و ابتکارات تعیین می گردد. این روشی است که مشابه با تصمیم کارآفرینان، به علاوه شجاعت، و همچنین نیازمند مسئولیت برتر است، که در درون یک چارچوب قرار می گیرد که در آن مدیریت دانش منابع از انعطاف پذیری در یک محیط نامطمئن و متغیر حمایت می کند. منابع مبتنی بر دانش از تخصص فنی، خلاقیت و تعالی حمایت کرده اند، به این معنی که توانایی باید در یک قاب دقیق آموزش دیده تشکیل شود .
این پیشنهاد ، آموزش و افزایش نمایندگان تصمیم گیری استراتژیک،را با شروع ادغام تکنیک های جدید مدیریت درخصوص خطرات شدید، بر اساس مهندسی سیستم (STPA)، ادغام ابزار خاص نوآورانه و تجزیه و تحلیل گزینه واقعی – ROA، و نمونه کارها از گزینه واقعی، مخلوط با GBM،در نظرمی گیرد. با بهره برداری از نتایج تحقیقات اخیر، بلکه تجزیه و تحلیل عمیق از مطالعات موردی امکان پذیر است.
عناصر اصالت و نوآوری در ایجاد یک الگوی جدید به تعریف تصمیم گیری های استراتژیک در صنایع نوآورانه مانند رباتیک و مکاترونیک با اعمال سیستم اصول مهندسی کمک می کنند. این کار را می توان با ایجاد ساختارهای کنترل سلسله مراتب ، به منظور مدیریت اجتماعی و فنی سیستم های پیچیده به انجام رساند. این باید در طول دوره آشفته، با تطبیق روش STPA در مدیریت پویا در روند متحول شده توسط مسائل میکروسکوپی از پروژه های آزمایشی، قوی و ضد شکننده باشد و در نهایت، با توسعه استراتژی های مدیریت نوآوری، همراه با اصول مدیریت نمونه کارها از گزینه های واقعی همراه با عناصر تصادفی شروع گردد.

۳٫ ادغام گزینه های واقعی در روند تصمیم گیری در صنایع نوآورانه
گزینه های مالی به ارائه حق خرید یا فروش دارایی به حمایت از برخی از قیمت ها (قیمت اعتصاب / قیمت تمرین)، تا تاریخ انقضا پرداخته است. انعطاف پذیری اشاره به این حقیقت دارد که بر طبق آن تعهد شامل این موارد نیست، اما حق دلالت وجود دارد. به عنوان مثال، با ارایه گزینه به خریدار حق خرید دارایی های زیر بنایی، و در نتیجه این عمل (تفاوت بین سود ناخالص وقیمت گزینه) نهایی خواهد شد و با استفاده از نمودار بازده به آن تاکید خواهد شد. گزینه PUT به خریدار حق فروش دارایی پایه ارائه می دهد (در هر لحظه قبل از تاریخ انقضا) . از عوامل تعیین گزینه ارزش اشاره به موارد زیرضروری است: ارزش فعلی ازدارایی ها، واریانس ارزش، قیمت گزینه، زمان انقضا، و همچنین نرخ بدون ریسک. تئوری قیمت گذاری گزینه بر روی مفهوم تکرار نمونه کارها مبتنی دارایی پایه و ریسک دارایی آزاد، با جریان های نقدی همان گزینه تاکید می ورزد.
با شروع گزینه های مالی، گزینه های واقعی، ایجاد شد و تفاوت های اصلی را می توان در مکتوبات تخصصی یافت کرد: زمینه وقتی تجاری نیست، واریانس ثابت نیست و قیمت میپرد و یا ناپیوستگی دیگر ممکن است رخ دهد و یا اعمال نمی تواند لحظه ای باشد. بازارهای مالی به سمت هدف با توجه رویکرد فرضیه بازار کامل حرکت می کنند، و دلالت بر توسعه محصولات معاملاتی جدید دارند. گزینه های واقعی ارائه انعطاف پذیری از تصمیم گیری های مربوط به دارایی واقعی است. تطبیق قاب مالی به سمت فرآیندهای مدیریت یک مطالعه کامل بر اساس سنجش نیاز، با تعبیه معمولی عناصر میکروسکوپی، را فعال خواهد کرد که لازمه آن جزئیات مکانیسم معمولی از نوآوری است.
انواع مختلفی از گزینه های واقعی، وجود دارند که برخی مربوط به استفاده در برنامه های کاربردی ارائه شده است. مشکلات اصلی مربوط به مشکل ارزیابی این پروژه، عدم امکان و به تصرف دراوردن شوک فن آوری است که تغییر ارزش آن و مشکل برآورد عملکرد مکانیکی خاص همواره وجود دارد.
الف) گزینه برای به تاخیر انداختن – در حال حاضر تصمیم گیری های استراتژیک با تنها یک گام استفاده می شود و می تواند به عنوان یک تماس با بازده مشاهده شود ، که در آن V قیمت و مقدار منابع برای انطباق است.
ب) گزینه ای برای گسترش / کاهش موفقیت ویا شکست پروژه آزمایشی بر اساس (فعالیت در مقیاس کوچک) و اعمال آن با توجه به عملکرد مربوط به ارزش و زمان بندی مناسب خواهد بود. این گسترش /کاهش عملیات مقیاس و انعطاف پذیری را می توان در یک گزینه قرار داد.
ج) گزینه ای برای رها شدن از عملیات (و در نهایت راه اندازی مجدد) که در آن ویژگی های یک PUT بطول می انجامد. تغییر ارزش رها بیش از دوران حیات مرحله از پروژه است و درخواست های معمولی ارزیابی آن دشوار است ؛
د) تغییر گزینه – انعطاف پذیری توسط عملیات اختیاری برای طراحی دوباره و اقدامات بر اساس انتخاب از کارآمد ترین اثرات. در اقدامات در مقیاس میکرو سوئیچینگ سریع استراتژی کوتاه مدت برای تخصیص منابع مطلوب است .
ه) گزینه های مرکب – اولین پروژه آزمایشی از اقدامات احتمالی است و با یک گزینه رشد ساده ؛تکمیل می گردد حتی اگر پروژه آزمایشی یک خروجی سازگار تولید کند، تجربه می تواند در گام های بعدی در خدمت تحول اقدامات استراتژی قرار بگیرد.
ج) گزینه مرحله ای شده- می تواند در فاز بهبودی اعمال شود و تجزیه و تحلیل به گزینه های ترکیبی واگذار شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا