دانلود رایگان ترجمه مقاله مطالعه موردی و چالش برانگیز در رابطه با فناوری بلاک چین (آی تریپل ای ۲۰۱۷)

 

 

این مقاله انگلیسی در نشریه آی تریپل ای در ۷ صفحه در سال ۲۰۱۷ منتشر شده و ترجمه آن ۲۱ صفحه بوده و آماده دانلود رایگان می باشد.

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی (pdf) و ترجمه فارسی (pdf + word)
عنوان فارسی مقاله:

سیستم خدمات آرشیو شخصی با استفاده از تکنولوژی بلاک چین: مطالعه موردی، نوید بخش و چالش برانگیز

عنوان انگلیسی مقاله:

Personal Archive Service System using Blockchain Technology: Case Study, Promising and Challenging

دانلود رایگان مقاله انگلیسی: مقاله انگلیسی
دانلود رایگان ترجمه با فرمت pdf: ترجمه pdf
دانلود رایگان ترجمه با فرمت ورد: ترجمه ورد

 

مشخصات مقاله انگلیسی و ترجمه فارسی
فرمت مقاله انگلیسی pdf
سال انتشار ۲۰۱۷
تعداد صفحات مقاله انگلیسی ۷ صفحه با فرمت pdf
نوع نگارش مقاله پژوهشی (Research article)
نوع ارائه مقاله کنفرانس
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر – اقتصاد – مهندسی فناوری اطلاعات – فناوری اطلاعات و ارتباطات
گرایش های مرتبط با این مقاله هوش مصنوعی – شبکه های کامپیوتری – امنیت اطلاعات – دیتا و امنیت شبکه – اینترنت و شبکه های گسترده
چاپ شده در مجله (ژورنال) کنفرانس بین المللی IEEE در زمینه هوش مصنوعی و خدمات تلفن همراه (AIMS) – IEEE International Conference on AI & Mobile Services (AIMS)
کلمات کلیدی سیستم خدمات آرشیو شخصی – نمونه کارهای دیجیتال – شناسایی (هویت) – بلاک چین – کنسرسیوم بلاک چین – کلید عمومی و خصوصی – ناشناسی – شفاف – غیرمتمرکز
کلمات کلیدی انگلیسی Personal Archive Service System – Digital Portfolio – Identification – Blockchain – Consortium Block Chain – Public and Private Key – Anonymous – Transparent – De-centralization
ارائه شده از دانشگاه دانشکده مرسی
شناسه دیجیتال – doi https://doi.org/10.1109/AIMS.2017.31
رفرنس دارای رفرنس در داخل متن و انتهای مقاله
نشریه
آی تریپل ای – IEEE
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش  ۲۱ صفحه با فونت ۱۴ B Nazanin
فرمت ترجمه مقاله pdf و ورد تایپ شده با قابلیت ویرایش
وضعیت ترجمه انجام شده و آماده دانلود رایگان
کیفیت ترجمه

مبتدی (مناسب برای درک مفهوم کلی مطلب)

کد محصول

F2161

 

بخشی از ترجمه

اهداف اصلی ما پیشنهاد یک چارچوب استفاده از تکنولوژی بلاک چین برای ایجاد یک آرشیو شخصی می باشد که همراه با گواهی است. این آرشیو هویت، دقت و شفافیت را حفظ می کند در حالیکه از حریم خصوصی محافظت می کند. مفتشان دیگر موردنیاز نیستند. فاعل می تواند تصمیم بگیرد که چه چیزی را در اختیار چه کسانی و در چه هنگامی براساس ماهست درخواست قرار دهد. وقتی که یک درخواست بیشتر از یک دستاورد دانشگاهی می-باشد، هرگونه PDAهای همراه با چنین تگ (برچسب)، می توانند قفل شکنی شده و در دسترس قرار گیرند. وقتی که یک درخواست در ارتباط شناسایی هویت باشد، فاعل میتواند PDAهایی همانند بیومتریکها را قفل شکنی کند. مشتری میتواند به PDAها سریعا دسترسی پیدا کند و بر این اساس تصمیم گیری نماید. به علاوه، ابزارها و خدمات ارائه شده توسط PASS می توانند هرگونه پروژه مرتبط با رشد شخصی و جدول زمانی را بسیار آسانتر سازند.
بخش زیر آخرین توسعه مفهوم «اثبات X» را با استفاده تکنولوژی بلاک چین مرور می کند جایی که X می تواند هر چیزی همانند هویت، مالکیت دارایی، معامله خاص، درجه دانشگاهی، اطلاعات پزشکی و دستاوردهای آکادمیک باشد. بخش بعد PASS را بحث خواهد کرد، یک سیستم خدمات آرشیو شخصی که بر اساس آن فاعل می تواند آرشیوهای شخصی به طور زمان مند و دقیق ایجاد کند. آنها به گونه ای گواهی داده شدند که نیازمند اعتبارسنجی در هر بار استفاده نمی باشند. PASS فراگیر می باشد در حالیکه حریم خصوصی را حفظ می کند. آخرین بخش به بحث درباره شانس، چالشها و کاربردهای آینده اختصاص داده شده است.
۲- مرور منابع و مراجع
مسائل اصلی ایجاد مصنوعات دیجیتال شخصی (PDAها) عبارتند از فرآیند اعتبارسنجی و قابلیت اعتماد. همانطور به لحاظ آماری در بخش۱ نشان داده شد، بیش از ۳۰ درصد کارجویان اطلاعات دیپلم خود را تغییر می دهند. ۷۰ درصد در دستاورد خود اغراق می کنند [۱].
تلاشهای متعدد برای ایجاد اعتبار و گواهی در کنار موفقیت دانشگاهی انجام شدند. ایده Open Badge یکی از آنها می باشد. گروه کاری استاندارد برای Open Badgeها همانطور که در وبسایت آن عنوان شده است [۲]، مهارتها و دستاوردها را به وسیله ارائه نمادهای بصری همراه با داده های قابل تائید و شواهدی که می توانند در وب به اشتراک گذاشته شوند، مبادله می کنند. Open Badgeها فاعل را برای مدیریت دستاوردهای یادگیری آنها توانمند می سازد. هدف این گروه کاری استانداردسازی بیشتر ملاحظات می باشد که انطباق با آنها، حفاظت از آنها و ایجاد آنها بسیار واضح تر و آسانتر می باشد. آکلیم [۳] پلتفرم نشان گذاری دیجیتال براساس استاندارد Open Badge بوده و توسط پیرسون ارائه شده است. آکلیم میلیونها امضاء از سازمانهای مشهور همانند IBM برای دستاوردهای پیشرفت شغلی صادر کرده است که به حرفه ای شدن افراد کمک می کند. یک امضاء صادر شده از طریق آکلیم یک بازنمایی دیجیتال از نتیجه یادگیریف تجربه یا رقابت می باشد. این امضاها میتوانند به صورت آنلاین در یک شیوه ای که آسان و ایمن می باشد، به اشتراک گذاشته شده و تائید شوند. آنها محتوی اطلاعات دقیق می باشند که متون مرتبط درباره چیزی دقیقا حاصل شده است، فراهم می کنند که کدام سازمان دستاورد را شناسایی می کند و چه فردی این شناسایی را به دست اورده است. خدمات ارائه شده شایستگی های مربوط به خود را دارا می باشندو نقص اصلی مدل متمرکز آن می باشد.
آموزش جهانی سونی اعلام می کند که تکنولوژی را با استفاده از بلاک چین برای اشتراک آزاد مهارت دانشگاهی و رکوردهای پیشرفته در سال ۲۰۱۶ توسعه خواهد داد [۴]. آنها هدف استفاده از خصوصیات ایمن بلاک چین برای تحقق انتقال رمزگذاری شده داده ها همانند اطلاعات مهارتی دانشگاهی فرد و سنجشهای پیشرفت بین دو نهاد معین دارند. جریان کار حقیقی هنوز در حال مشاهده می باشد و نیازمند آزمایش است.
سیستم ID یک مسئله طولانی مدت می باشد. W3 هفت الزام عمومی برای خدمات مدیریت هویت جهانی شناسایی می کند [۹]: قابلیت حمل و قابلیت همکاری، قابلیت بسط و توسعه، حریم خصوصی و امنیت مذاکره شده، مسئولیت پذیری، قدرت ثبت توزیع شده، قدرت گواهی توزیع شده و قدرت مدیریت مستقل. چنین سرویسی باید از شناساگرهای منحصر به فرد جهانی در یک فرمت تبادل مشترک استفاده کنند، نگاشت قابل بسط برای این شناساگرها از دیگر شناساگرهای استفاده شده معمول و از یک پروتکل مشترک برای اثبات و احراز هویت یک هویت جهانی استفاده کنند. این باید تعریف واژگان جهانی و نیز تعریف واژگان محلی توزیع شده را پشتیبانی کند. این نیازمند پشتیبانی ناشناسی و نام مستعار برای حفاظت حریم خصوصی می باشد. بنابراین، ناشناسی و ناشناسی دروغین (نام مستعار) برای حفاظت حریم خصوصی تحت صلاحیت حریم خصوصی و امنیت می باشد.
سیستم ID باید هردوی مدلهای ثبت سلسله مراتبی و همتا به همتا (یا نظیر به نظیر) را پشتیبانی کند. نهاد مدریت کننده باید به صورت یک سازمان ناسود آور بین المللی تعیین شود بنابراین در تمام جوانب به لحاظ دولتی، صنعتی و فروش بی طرف می باشد. این سازمان باید هردوی استانداردهای فنی و عملیاتی برای خدمات را برآورده کند از آنجایی که این دو مورد به طور نزدیکی آمیخته به یکدیگر می باشند. این سازمان باید توسعه واژه جهانی برای ویژگیهای هویت عمومی و ساختارهای کنترل پروتکل جهانی را مدیریت کند. این سازمان باید قوانین مسئولیت پذیری را برای تمام عوامل از جمله نهادهای ثبت و صدور گواهی برآورده کند. این سازمان باید به عنوان یک نهاد بنیادی غیرنسبی برای ثبت سلسله مراتبی یا مدلهای صدور گواهی عمل کند.
OpenID با اتصال OpenID [6 تا ۱۱] برای تعریف و توسعه یک استاندارد باز و پروتکل احراز هویت غیرمتمرکز می باشد. این مورد نهادهای متکی (RP) برای اعتبارسنجی هویت کاربر نهایی براساس احراز هویت انجام شده توسط ارائه کننده OpenID (OP) یا سرور احراز هویت و نیز برای دستیابی به اطلاعات پروفیال بنیادین درباره کاربر نهایی در یک شیوه متقابل و همانند REST توانمند می سازد. با انجام احراز هویت کاربران از طریق یک سرویس شخص ثالث، این مورد نیاز برای وب مسترها جهت ارائه سیستم های ادهاک خود آنها و هویت و پسورد مجزا حذف می کند.
در حالیکه OAuth سرویس احراز هویت شخص ثالث را توانمند می سازد، هنوز از نظر ارائه کننده OpenID متمرکز می باشد. و کاربران باید اطلاعات خصوصی بسیاری را در دسترس قرار دهند تا احراز هویت شوند. این همچنین دارای یک نقطه شکست مجزا می باشد. به علاوه، این همچنین برخلاف ماهیت اینترنت می باشد که نهاد مرکزی مجزا می باشد که کنترل را انجام می دهد، چه کسی میتواند چه چیزی را انجام دهد.
اطلاعات خاص بیومتریک متعدد میتوانند برای شناسایی انسان با دقت بسیار بالا استفاده شوند [۸، ۳۲، ۳۳]. این به خصوص در اپلیکیشنهای رسانه اجتماعی مفید می باشد که در آن کاربر میتواند ناشناس باشد اما نیاز است تا به صورت یک انسان حقیقی به جای یک دسته از باتهای اجتماعی استامپ (برچسب) شود. بنابراین، نتایج همانند احساسات یا نظرسنجی از اپلیکیشن رسانه اجتماعی میتوانند شرایط حقیقی را بیان کنند و توسط باتهای اجتماعی دچار سردرگمی نشوند.
برخی اپلیکیشنهای وب همانند taskstream (جریان مسئولیت) یک پلتفرمی را برای کاربر جهت ایجاد نمونه های شخصی فراهم می کنند. این میتواند پیشرفت در پروژه های خاص را ردیابی کند و بازتاب موضوعات خاص را ثبت کند. این اپلیکیشنها میتوانند به عنوان یک شیوه ای برای نشان دادن اثر رشد شخصی عمل کنند که میتواند منشاء مهارتهای خاص را فراهم کند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا