دانلود رایگان ترجمه مقاله مصرف انرژی تلفن های هوشمند در برابر ترافیک هدررفته (آی تریپل ای ۲۰۱۳)

 

 

این مقاله انگلیسی در نشریه آی تریپل ای در ۶ صفحه در سال ۲۰۱۳ منتشر شده و ترجمه آن ۱۷ صفحه بوده و آماده دانلود رایگان می باشد.

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی (pdf) و ترجمه فارسی (pdf + word)
عنوان فارسی مقاله:

توازن برای ارائه دهندگان ویدئو در شبکه های LTE : مصرف انرژی تلفن های هوشمند در برابر ترافیک هدررفته

عنوان انگلیسی مقاله:

Trade-offs for video-providers in LTE networks: Smartphone energy consumption vs wasted traffic

دانلود رایگان مقاله انگلیسی
دانلود رایگان ترجمه با فرمت pdf
دانلود رایگان ترجمه با فرمت ورد

 

مشخصات مقاله انگلیسی و ترجمه فارسی
فرمت مقاله انگلیسی pdf
سال انتشار ۲۰۱۳
تعداد صفحات مقاله انگلیسی ۶ صفحه با فرمت pdf
نوع ارائه مقاله کنفرانس
رشته های مرتبط با این مقاله فناوری اطلاعات و ارتباطات – مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله دیتا – سیستم های چندرسانه ای – سامانه های شبکه ای – اینترنت و شبکه های گسترده
چاپ شده در مجله (ژورنال)/کنفرانس سمینار تخصصی ITC در زمینه بهینه سازی انرژی و شبکه های سبز (SSEEGN)
کلمات کلیدی رسانه های جریانی – پهنای باند – مصرف انرژی – نرخ بیت – سرورها – سمینارها
کلمات کلیدی انگلیسی Streaming media – Bandwidth – Energy consumption – Bit rate – Servers – Seminars
ارائه شده از دانشگاه دانشگاه وورزبورگ، موسسه علوم کامپیوتر
شناسه دیجیتال – doi https://doi.org/10.1109/SSEEGN.2013.6705394
لینک سایت مرجع https://ieeexplore.ieee.org/document/6705394/authors#authors
رفرنس دارای رفرنس در داخل متن و انتهای مقاله
نشریه آی تریپل ای
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش  ۱۷ صفحه با فونت ۱۴ B Nazanin
فرمت ترجمه مقاله pdf و ورد تایپ شده با قابلیت ویرایش
وضعیت ترجمه انجام شده و آماده دانلود رایگان
کیفیت ترجمه

مبتدی (مناسب برای درک مفهوم کلی مطلب) 

کد محصول F2074

 

بخشی از ترجمه

نویسندگان [۴] QoE رویکرد جریان‌های تطبیقی HTTP (HAS) مطالعه‌کردند، اگر محتوی با شبکه LTE مصرف‌شود. آن‌ها تفاوت‌های را برای رویکردهای سمت سرور برجسته‌کردند و مطالعات رویکردهای بهینه‌سازی لایه‌های متقابل را به‌منظور بهبود QoE بیان‌کردند. یک رویکرد برای تحویل HAS MPEG-DASH ست، که جریان ویدئو را برروی HTTP فعال می‌سازد. محتوای ویدئو و نیز منابع دردسترس با استفاده از یک پروکسی بیان‌شده برای بهبود QoE کاربران بررسی کنید. در [۷] نویسندگان استفاده از استراتژی ذخیره، دانلود کردن ویدئو برطبق بررسی سوابق کاربر و شرایط شبکه را بیان‌کردند.
نویسندگان [۸] سنجش مصرف توان و سیگنالینگ شبکه دسترسی رادیویی (RAN) را در مدت زمان پخش ویدئوی YouTube (ایلت) اجرا می‌کنند. آن‌ها پروکسی سرور را به‌ منظور تضمین ترافیکی که در ازدحام زیاد ارسال می‌شود بکارمی‌گیرند، بنابرین مصرف توان در هزینه ترافیک سیگنالینگ مازاد را کاهش‌می‌یابد.

۳٫ مدل
در این بخش ابتدا فرضیات مدل خود را شرح می‌دهیم. سپس یک مدل را برای مکانیسم انتقال ویدئو بررسی شده معرفی می‌کنیم. سرانجام، مدل کنترل منابع رادیویی (RRC) و توان را برای یک LTE UE. نشان می‌دهیم.

.A فرضیات مدل
برای اپراتورهای پلت فرم ویدئو حفظ QoE درسطح بالابرای بازدیدکنندگان یک هدف مهم است. نویسندگان [۹] دریافته‌اند که QoE به‌طور اصلی تعداد رخدادهای تاخیری و مدت زمان رخدادهای تاخیر را تحت تاثیر قرار می‌دهند. همانطور که در شکل ۱ نشان‌ داده‌شده‌است، مدل QoE، در جایی که ۵ بالاترین QoE ممکن است و ۱ پایین‌ترین است، اگر تعداد یا مدت‌زمان تاخیر رخدادها افزایش یابد، به سرعت کاهش می‌یابد. مدل QoE ارائه‌شده بین تاخیر و QoE نشان‌می‌دهد که تاخیر به‌طور قابل توجهی QoE را بدتر می‌کند. بنابراین، یک اپراتور باید در هر موردی از تاخیر اجتناب کند. در نتیجه، در این مقاله؛ ما تنها سناریویی را بررسی‌می‌کنیم که در آن هیچ تاخیری رخ نمی‌دهد، برای مثال، پهنای باند تحویل بزرگتر از میزان ارسال بیت ویدئویی برای تضمین پخش هموار ویدئو است. به‌عبارت‌ دیگر، اپراتورها از رویکردهای مدیریت QoE برای غلبه بر محدودیت‌های منابع استفاده‌کرده‌اند، برای مثال، با کاهش نیازمندی‌های اپلیکیشن‌ها با DASH/SVC با از پیش بافرکردن داده.

ما انتقال ویدیویی را بین یک سرور و یک کاربر تجهیزشده با یک تلفن‌هوشمند LTE فعال‌شده را بررسی می‌کنیم. پهنای باند دردسترس UE به فاکتورهای بسیاری بستگی دارد، مانند موقعیت، تعداد کاربران در سلول، فعالیت دیگر کاربران، و خط دید. برای ساده‌سازی سناریوی ارزیابی فرض‌می‌کنیم که ثابت پهنای باند حداکثر bW برای کاربر ارائه‌شده‌است. فرض‌می‌کنیم که گلوگاه ارتباطی واسط هوا است، بنابراین کل پهنای باند bW در دسترس برای دانلود ویدئو استفاده‌می‌شود. به‌منظور پیشگیری از تاخیر سناریو را در جایی که پهنای دردسترس UE بالاتر از نسبت ارسال بیت ویدئو است بررسی می‌کنیم. اگرچه فرضیات نسبت بیت ثابت و پهنای باند در محیط واقعی صدق نمی‌کند، هدف همچین بررسی‌هایی دوبرابر است. ابتدا، آن‌ها برای دانستن عملکرد مکانیسم‌های بحث‌شده در شرایط بهینه بدون هر اثر دیگری که می‌تواند نتایج را تخریب کند سودمند شناخته‌شده‌اند، و ، دوم، آن‌ها به عنوان یک مبنا برای مقایسه با متغییرهای تصادفی متناسب برای هم پهنای باند و هم نسبت بیت بکارگرفته‌می‌شوند که در بخش ۵ بحث می‌شوند.

B . مدل ترافیک ویدئو
در مطالعه ، برروی چهار مکانیسم انتقال تمرکز کردیم که درحال حاضر مورد استفاده هستند.
شکل ۲ پهنای باند استفاده‌شده و ثانیه دردسترس برای پخش یک ویدئوی که برای همه مکانیسم‌های انتقال بررسی‌شده قابل مشاهده است را نشان‌می‌دهد. برای هر نقطه در زمان t مقدار ویدئو در کنونی پخش با tp(t). داده می‌شود.
اگر کاربران بخواهند که ویدئویی از قبل کدگذاری‌شده را ببینندT مکانیسم دانلود می‌تواند استفاده‌شود. بنابراین ویدئویبه محض اینکه کاربر انتقال را شروع کند، انتقال داده می‌شود.زمان مورد نیاز دانلود تنها توسط پهنای باند در دسترس در شبکه کران‌بندی شده است.
ویدئوی مشاهده‌شده در طول انتقالات زنده همانطور که ثبت‌می‌شوند کدگذاری می‌شوند. بنابراین، پهنای باند استفاده‌شده برای انتقال ویدئو همیشه به نسبت بیت bR. محدود می‌شود.
در [۱۲] نویسنده اثر درخواست ویدئو را نشان‌داده‌است، برای مثال، نسبت پهنای باند در دسترس و پهنای باند ویدیویی مورد نیاز ، برروی فرکانس تاخیری را نشان‌داده‌است. به منظور کاهش تاخیر، پهنای باند استفاده‌شده برای دانلود ویدئو باید مشروط باشد لذا پهنای باند در دسترس از پهنای باند ویدئو از فاکتور به اندازه کافی بالا تجاوز می‌کند. در مکانیسم Provisioning، پهنای باند دانلود انتخاب‌می‌شود لذا هیچ تاخیری رخ‌نمی‌دهند. به‌منظور کاهش تاخیر و بهبود QoE ویدئو، پهنای باند دردسترس باید حداقل ۱۲۰% نسبت بین bR ویدیو باشد.
مکانیزم‌های جریان ویدیویی کامل از پیش‌ کدگذاری شده‌است، برای پهنای باند کامل UE استفاده‌شده برای دانلود مجاز است. ویدیو با پهنای باند کامل برای یک زمان از پیش بافرکردن به‌منظور تضمین یک شروع مستقل از تاخیر پخش دانلود می‌شود. بعد از ثانیه دانلود متوقف می‌شود و پخش شروع می‌شود. دانلود فقط از سرگرفته می‌شود اگر ثانیه‌های موجود ویدئویی برای پخش زیر یک آستانه توقف باشند . دانلود تا زمانی که بافر شامل اندازه آستانه باشد ادامه می‌یابد، در مجموع طول بافر نتیجه می‌شود. تا زمانی که دانلود کامل شود ادامه می‌یابد.
یک ارائه‌دهنده ویدئو نیز پهنای باندش را به عنوان یک منبع که باید حفظ‌شود می‌بینید. بااین حال، در زمان مقایسه پهنای باند در دسترس در LTE با شبکه‌های سیم‌دارد، می‌توانیم واسط هوا را به عنوان یک گلوگاه فرض‌کنیم. علاوه براین، پهنای باند به عنوان یک هدف بهینه‌سازی متریک‌های اضافی ساده‌سازی نمی‌شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا