دانلود رایگان ترجمه مقاله ارائه مقاله برای مجله حسابداری داوری (امرالد ۲۰۱۴)

 

 

این مقاله انگلیسی ISI در نشریه امرالد در ۲۹ صفحه در سال ۲۰۱۴ منتشر شده و ترجمه آن ۳۷ صفحه بوده و آماده دانلود رایگان می باشد.

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی (pdf) و ترجمه فارسی (pdf + word)
عنوان فارسی مقاله:

نوشتن مقاله برای یک ژورنال حسابداری مرجع

عنوان انگلیسی مقاله:

Writing an article for a refereed accounting journal

دانلود رایگان مقاله انگلیسی
دانلود رایگان ترجمه با فرمت pdf
دانلود رایگان ترجمه با فرمت ورد

 

مشخصات مقاله انگلیسی و ترجمه فارسی
فرمت مقاله انگلیسی pdf
سال انتشار ۲۰۱۴ 
تعداد صفحات مقاله انگلیسی ۲۹ صفحه با فرمت pdf
نوع مقاله ISI
نوع نگارش مقاله پژوهشی (Research article)
نوع ارائه مقاله ژورنال
رشته های مرتبط با این مقاله حسابداری – زبان و ادبیات فارسی
گرایش های مرتبط با این مقاله ویرایش و نگارش
چاپ شده در مجله (ژورنال)/کنفرانس بررسی حسابداری پاسیفیک
کلمات کلیدی نشریه دانشگاهی – تازگی – چارچوب مقالات دانشگاهی – دقت – سبک نوشتن
کلمات کلیدی انگلیسی Academic publishing – Novelty – Academic article framework – Rigour – Writing style
ارائه شده از دانشگاه گروه حسابداری، دانشگاه وایکاتو
نمایه (index) Scopus – Master Journals 
شناسه شاپا یا ISSN ۰۱۱۴-۰۵۸۲
شناسه دیجیتال – doi https://doi.org/10.1108/PAR-08-2012-0033
لینک سایت مرجع https://www.emerald.com/insight/content/doi/10.1108/PAR-08-2012-0033/full/html
رفرنس دارای رفرنس در داخل متن و انتهای مقاله
نشریه امرالد – Emeraldinsight
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش  ۳۷ صفحه با فونت ۱۴ B Nazanin
فرمت ترجمه مقاله pdf و ورد تایپ شده با قابلیت ویرایش
وضعیت ترجمه انجام شده و آماده دانلود رایگان
کیفیت ترجمه

مبتدی (مناسب برای درک مفهوم کلی مطلب) 

کد محصول F2065

 

بخشی از ترجمه

بنابراین، AOS برای دریافت مقالات در طیف وسیعی از موضوعات حسابداری مربوط به تعامل حسابداری با جامعه قابل پذیرش است. ما AOS را به عنوان ژورنال حسابداری عمومی دسته بندی می‌کنیم. از طرفی دیگر، ژورنال‌های تخصصی با عرصه موضوعی خاصی در حسابداری سر و کار دارند، مانند ژورنال سرمایه فکری (JIC) که در وب سایت اینگونه نوشته است:
ژورنال سرمایه فکری یک نشریه بین المللی تخصصی است که به تبادل تازه ترین پژوهش‌ها و بهترین اطلاعات روش‌ها در همه جنبه‌های ایجاد، شناسایی، مدیریت و سنجش سرمایه فکری در سازمان‌ها تخصیص داده می‌شود.
مقالات ارسالی باید به راهنماهای سبک منتشر شده در وب سایت‌های ژورنال یا ریسک‌هایی که سردبیران را آزار می‌دهد قبل از اینکه شانس خواندن نوشته را داشته باشند پایبند باشند. به عنوان یک مثال، ژورنال دیدگاه انتقادی بر حسابداری (CPA) نه تنها یک صفحه وب گسترده را برای نویسندگان آینده منتشر کرده است، بلکه یک نشریه PDF هم به نام Author Information Pack دارد که به عنوان منبع موجود است و با یک لینک از برخی از صفحات قابل دسترسی است.
به ویژه، راهنماهای CPA شامل مشخصاتی برای ساختار مقاله هستند، که یک رسید استاندارد برای مقالات قابل انتشار ارائه می‌دهند. AOS دارای راهنمای مشابهی است، و توصیه‌هایی را در مورد چیزهای دیگر مانند “چکیده”، “پاورقی”، و “ارجاع” ارائه می‌دهد.
زمانی که یک نوشته بررسی مجدد را از سر می‌گذاراند، سختی بعدی بررسی دقیق است. این بازرسان در نهایت می‌گویند که مقاله قابل چاپ هست یا نه. به ندرت یک ویراستار توصیه‌های بارزسان را نادیده می‌گیرد . شکایت بازرسان از نوشته‌ها مشابه با شکایت ویراستاران از نوشته است و روند ناقص است، لذا زمانی که ویراستاران یک نوشته را برای بررسی ارسال می‌کنند باید مردود شود. با افزایش ارسال مقاله‌ها، اینکه ویراستاران زمانی را صرف بررسی مجدد کنند را سخت می‌سازد. در یک مطالعه، بر اساس ارسال مقالات آموزش حسابداری، Stout و همکاران (۲۰۰۶) به وضوح نشان دادند که چرا مقاله‌ها توسط بازرسان رد می‌شوند:
دلایل برای رد معمولا در ابتدای عمر پروژه مشخص می‌شود. دلایل اولیه برای رد مطالعه با انگیزه ضعیف؛ یک مطالعه با طراحی ضعیف؛ و یا بینش‌هایی است که در ادبیات آموزش حسابداری سهم دارد. نوشته ضعیف یک دلیل ثانویه متداول برای رد نوشته‌های پژوهشی آموزش حسابداری است. متداول ترین دلیلی که یک نوشته بعد از ارسال مجدد رد می‌شود شکست نویسنده در بررسی کامل نگرانی‌های بیان شده توسط بازرسان و ویراستاران در طول دوره بررسی قبلی است.
به هر حال، اجتناب از دلایلی که منجر به رد می‌شوند ضروری است، اما پذیرش با توجه به آن چه که Nّrreklit (2003) به عنوان اشتباه منطقی توضح داده است کافی نیست:
[…] اگر چه می‌دانیم که، اگر هوا بارانی باشد، سپس خیابان خیس است، اما نمی‌توانیم اینطور نتیجه بگیریم که اگر خیابان‌ها خیس است، هوا بارانی است.
بنابراین، جنبه‌هایی از موارد منتشر شده را در نظر می‌گیریم، که انگیزه ای برای مطالعه ما است: برای بررسی مشخصه‌های مقاله‌های منتشر شده برای افزودن درک بیشتر در مورد آنچه که در مقاله آمده شده است شانس خوبی برای چاپ وجود دارد. برای مثال، همانطور که در بالا گفتیم و در ادامه شرح دادیم، انتخاب متد و سوال پژوهشی یک ملاحظه مهم قبل از آغاز پژوهش است که مبنای یک مقاله را شکل می‌دهد. ما از برنامه ریزی پژوهش برای تضمین اینکه سوال پژوهشی جدید با متدهای پژوهشی دقیق بررسی می‌شود، چرا که شانس انتشار مقاله را بهبود می‌بخشد، حمایت می‌کنیم.

تازگی در سوالات پژوهشی و متدهای دقیق
انتخاب سوال پژوهشی به شدت به دلیل اینکه نیازمند بررسی یک موضوع است که ویراستاران و بازرسان به آن علاقه دارند و برای خوانندگان ژورنال جالب است، مهم است. ما به تازگی کیفیت مقاله ای را تعیین می‌کنیم که در آن چیزهای جدیدی که ایجاد می‌شوند، اصلی و متفاوت هستند. در مورد یک ژورنال پژوهشی حسابداری عمومی، این معمولا به معنی تاکید بر انتخاب حسابداری، تاثیر آن بر جامعه، و چالش کشیدن وضع موجود است. حسابداران، مدیران و تنظیم کنندگان انتخاب‌های حسابدار را بر یک مبنای منظم تمرین می‌کند، که گاهی انتخاب می‌کنند که از مقررات تبعیت نکنند. تاثیر اجتماعی انتخاب حسابداری گسترده است و بر سرمایه گذاران، وام دهندگان، کارگران، مشتریان، جوامع محلی، طبیعت و جامعه به عنوان یک کل تاثیر دارد. با همچین پارامترهای گسترده ای، بسیاری از موضوعات مرتبط دیده می‌شوند. به هر حال، بسیاری از مسائل تاکنون بررسی شده اند؛ بنابراین، سوال پژوهشی نیازمند فرمی از تازگی است.
زمانی که یک سوال جالب، جدید یا زمینه شناسایی می‌شود، نیاز است که به صورت دقیقی تضمین اینکه یک مبنای علمی قوی برای نتایج حاصل شده وجود داشته باشد بررسی ‌شود. ما دقت را به عنوان روش پژوهشی برای تحقیق علمی تعریف می‌کنیم. بنابراین، تازگی و دقت با هم در ارتباط هستند. برای مثال، پژوهش بر یک ایده جدید می‌تواند گاه اوقات با یک استاندارد سست تر از دقت در متدها و معیارها همراه باشد. یک شبیه سازی سودمند ممکن است، اگر شما یک خوک سخنگو را پیدا کنید، به اندازه کافی برای تایید انتشار یافته‌های پژوهشی اولیه در مورد این پدیده در یک ژورنال به شدت رتبه بندی شده جدید و غیرمنتظره است. یک مقاله اولیه ممکن است به سادگی تشریح کند که چگونه یک خوک صحبت می‌کند. با شناخت بیشتر در مورد پدیده خوک سخنگو، مقاله‌های بعدی نیاز دارند که عمق بیشتری را توسعه دهند و بر نوع استدلال‌های حاصل شده، با استفاده از معیارها و متدهای دقیق فزاینده برای افزایش درک خواننده بر پدیده و علت و معلول آن تمرکز کنند. این همبستگی بین تازگی و دقت در شکل ۲ نشان داده شد.
منطقه بالای منحنی در شکل ۲ پروژه‌های پژوهشی را با یک احتمال بیشتر موفقیت نشریه نشان می‌دهند. یک دستور کار پژوهشی جدید اغلب زمانی توسعه می‌یابد که یک مقاله هسته ای منتشر شود که می‌تواند در بالای سمت چپ منحنی نشان داده شود. این معمولا با جریانی از پروژه‌های پیگیری کننده دنبال می‌شود که متدها و معیارهای استفاده شده در اولین مقاله را اصلاح می‌کند. هریک از این پروژه‌ها تمایل دارند که تازگی کمتری را نشان دهند و دستور کار پژوهشی در طول منحنی به طرف سمت راست پایین پیشرفت می‌کند. یک محقق ممکن است پشت پروژه‌هایی قرار گیرد که همزمان با یکدیگر آغاز شده اند، و بنابراین، پروژه‌های دسته بندی شده ای در زیر منحنی یافت می‌شوند. زمانی که یک دستور کار پژوهشی به سمت راست پایین انتهای منحنی میرسد، به شدت انتشار آن در زمانی که ویراستاران و بازرسان استدلال می‌کنند که در حال حاضر نتیجه پژوهشی را قبل از خواندن نوشته می‌دانند، سخت است. آن‌ها نیازمند محیط دیگر یا معیار کمی بهتر برای بهبود درک روابط علت و معلول در کار، نیستند. تحت این شرایط، ممکن است انتشار پژوهش در یک ژورنال با رتبه کمتر، که در آن نیازمندی‌های جدید و تازه، معمولا کمی کمتر از آن چیزی است که در جدول ۲، پنل B نشان داده شده است ممکن باشد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا