دانلود رایگان ترجمه مقاله تحقیقات تجربی در مورد بانکداری خرده فروشی (امرالد ۲۰۱۲)

 

 

این مقاله انگلیسی ISI در نشریه امرالد در ۱۸ صفحه در سال ۲۰۱۲ منتشر شده و ترجمه آن ۳۰ صفحه بوده و آماده دانلود رایگان می باشد.

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی (pdf) و ترجمه فارسی (pdf + word)
عنوان فارسی مقاله:

تاثیر پیشگیری از تقلب در روابط بانک و مشتری تحقیقات تجربی در مورد بانکداری خرده فروشی

عنوان انگلیسی مقاله:

The impact of fraud prevention on bank-customer relationships An empirical investigation in retail banking

دانلود رایگان مقاله انگلیسی: مقاله انگلیسی
دانلود رایگان ترجمه با فرمت pdf: ترجمه pdf
دانلود رایگان ترجمه با فرمت ورد: ترجمه ورد

 

مشخصات مقاله انگلیسی و ترجمه فارسی
فرمت مقاله انگلیسی pdf
سال انتشار ۲۰۱۲
تعداد صفحات مقاله انگلیسی ۱۸ صفحه با فرمت pdf
نوع مقاله ISI
نوع نگارش مقاله پژوهشی (Research article)
نوع ارائه مقاله ژورنال
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله بانکداری – مدیریت مالی – مدیریت کسب و کار
چاپ شده در مجله (ژورنال) مجله بین المللی بازاریابی بانکی
کلمات کلیدی آلمان – بانک هاي جزئي – مدیریت ارتباط با مشتری – مدیریت خدمات مشتری – تقلب – تقلب بانکی – وفاداری مشتری
کلمات کلیدی انگلیسی Germany – Retail banks – Customer relationship management – Customer service management – Fraud – Banking fraud – Customer loyalty
ارائه شده از دانشگاه گروه مالی، دانشگاه ماستریخت
نمایه (index) Scopus – Master Journals – JCR
شناسه شاپا یا ISSN ۰۲۶۵-۲۳۲۳
شناسه دیجیتال – doi https://doi.org/10.1108/02652321211247435
رفرنس دارای رفرنس در داخل متن و انتهای مقاله
نشریه امرالد – Emeraldinsight
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش  ۳۰ صفحه با فونت ۱۴ B Nazanin
فرمت ترجمه مقاله pdf و ورد تایپ شده با قابلیت ویرایش
وضعیت ترجمه انجام شده و آماده دانلود رایگان
کیفیت ترجمه

مبتدی (مناسب برای درک مفهوم کلی مطلب)

کد محصول

F1916

 

بخشی از ترجمه

متقلبان به ویژه به دسترسی به مشتریان با حساب های بانکی آنلاین علاقه مند هستند. يک روش معمول برای سرقت اطلاعات دسترسی، “فیشینگ” است که در آن ایمیل از یک منبع معتبر براي مشتریان بانک که درخواست کننده اطلاعات حساس از جمله نام کاربری و یا رمز عبور مشتري هستند، فرستاده مي شود. در طول سال های اخیر، حملات فیشینگ به یک تهدید قابل توجهی برای امنیت آنلاین تبدیل شده است (Bergholz و همکاران، ۲۰۱۰). از آنجا که کارت ها (اعتباري) تبدیل به یک ابزار پرداخت عمده برای معاملات مبتنی بر وب شده اند، آنها توجه متقلبان زیادی را به خود جلب کرده اند (Malphrus، ۲۰۰۹). با وجود ناتوانی براي ارائه شماره هاي دقیق آن بر روی تقلب در کارت، به دلیل تفاوت های موجود در ردیابی تقلب بانکي و عدم گزارش به مشتری، تقلب در کارت در سراسر جهان به احتمال زیاد به بیش از۱۰ میلیارد دلار رسيده است در ۲۰۰۹ (سیستم های پرداخت ACI، ۲۰۰۹). به طور کلی، تقلب، یا آنلاین یا آفلاین، به عملکرد بانک هاي جزئي لطمه می زند و هزینه های آنها را افزایش می دهد (Gates، و Jacob، ۲۰۰۹). با توجه به Green (2009)، هزینه های واقعی اقتصادی در حدود ۱۵۰ درصد از افت تقلب واقعی است.

۳٫ چارچوب مفهومی و فرضیه ها
۳٫۱ دیدگاه مشتری در مورد تقلب در بانکداري جزئي
تبدیل شدن به یک قربانی براي تقلب، به طور منفی روي مشتریان نه تنها برحسب زيان پولی، که معمولا توسط بانک ها مسترد مي شود، بلکه همچنین برحسب تلاش هایي که آنها بايد براي بازيابي به وضعیت اصلی صورت دهند، تاثير مي گذارد (Malphrus، ۲۰۰۹، Douglass، ۲۰۰۹) علاوه بر این، اعتماد به نفس و اطمينان به بانک ممکن است با ظهور تقلب متزلزل شود. مشتریان ممکن است این تصور را داشته باشند که “بانک یک محل امن و حفاظت کننده ناتوان از دارایی های مشتریان خود است ” (Krummeck، ۲۰۰۰، ص ۲۶۸). آنها اعتماد را از دست مي دهند ، ناراضی مي شوند ( (Varela، Neira و همکاران، ۲۰۱۰٫)، و ممکن است تبدیل به یک ارائه دهنده خدمات مالی مختلف شوند (Gruber، ۲۰۱۱؛ Bodey و Greece، ۲۰۰۶). حوادث تقلب انباشته می تواند تاثیر منفی عمیقی بر اعتبار یک بانک داشته باشد و به روش هاي مختلفی به آن صدمه بزند (Krummeck، ۲۰۰۰؛ Malphrus، ۲۰۰۹).
مدیریت بلادرنگ تقلب، يک فرصت برای بانکها (RE) به منظور اطمینان مجدد به اعتماد مشتریان است (تجزیه و تحلیل Guardian، ۲۰۱۱) و ممکن است یک وسیله برای حفظ مشتریان موجود و جذب مشتریان جدید باشد (Bahram، ۲۰۰۵) است. مشتریان بانک ها عمیقا در مورد تقلب نگران هستند و مطالعات نشان داده اند که بسیاری از افراد مایل به پرداخت هزینه اضافی برای حفاظت مناسب از دارایی های خود خواهند بود (Detica، ۲۰۱۰). ارتباط موثر، درک مشترکي از ارزش ها و اعتقادات را بین یک شرکت و مشتریان آن ميسر مي سازد (Asif و Sargeant، ۲۰۰۰). ارتباط با ضد تقلب، سیاست درستی و بنابراین سنگ بنای پیشگیری از تقلب است (Krummeck، ۲۰۰۰) و مي تواند اجازه دهد تا بانک ها روي اهمیت اين موضوع براي مشتریان تاکيد داشته باشند. Liu و Wu (2007) دريافته اند که ویژگی های خدمات، از جمله جلوگیری از تقلب، به طور مثبت می تواند بر تداوم رابطه و خرید متقابل تاثير داشته باشد. با نشان دادن دانش پیشگیری از تقلب و چگونگي دانستن، بانک ها می توانند احساس ایمنی نمايند (Rauyruen و Neira، ۲۰۰۷) و در نتیجه کیفیت رابطه را افزایش دهند که در نهایت ممکن است وفاداری مشتری را بهبود بخشد (Morgan و Hunt، ۱۹۹۴)
این مطالعه یک چارچوب مفهومی نوآورانه را توسعه داده است که ادغام این یافته ها و پیشنهادات آنها از تحقیقات قبلی است. در اين چارچوب، ارتباطات یک بانک در خصوص پیشگیری از تقلب به طور مثبت به کیفیت ارتباط با مشتریان خود به صورت اندازه گیری شده توسط رضایت مشتری، اعتماد و تعهد مرتبط مي شود. انتظار می رود کیفیت رابطه، به نوبه خود، که وفاداری مشتری را به صورت اندازه گیری شده توسط مقاصد آنها برای ادامه ارتباط با بانک خود و خرید دیگر محصولات و خدمات از این بانک افزایش دهد. شکل ۱ خلاصه گرافیکی از چارچوب مفهومی را فراهم می کند که در این مطالعه مورد بررسی قرار گرفته است.

۳٫۲ روابط مشتری
مدیریت موثر ضد تقلب و ارتباط آن نسبت به مشتریان به طور بالقوه، کیفیت رابطه و، در نهایت، وفاداری را افزایش مي دهد. در حالی که بسیاری از اشکال مختلف روابط وجود دارد که بر اساس نوع و یا شرکت کنندگان متمايز شده است ((Morgan و Hunt، ۱۹۹۴)، این مطالعه به روابط بانک ها با مشتریان خرده فروشی می پردازد. از دیدگاه بانک، روابط مشتری را می توان در سطح شرکت و یا در کارکنان ساخت (Liu و همکاران، ۲۰۱۱ Rauyruen و Neira، ۲۰۰۷). از آنجا که مدیریت تقلب یک رویکرد در گستره شرکت است (Malphrus، ۲۰۰۹). این مطالعه بر روابط در سطح شرکت تمرکز مي کند. کار قبلي، به شناسایی کیفیت ارتباط و وفاداری مشتری به عنوان ساختارهای حیاتی در چنین روابط مشتری پرداخته است.

۳٫۲٫۱ کیفیت ارتباط
کیفیت رابطه اشاره به قدرت ارتباط (Dimitriadis و Papista، ۲۰۱۰)، و به طور کلی رضایت، اعتماد و تعهد (Morgan و Hunt، ۱۹۹۴؛ Dimitriadis و Papista، ۲۰۱۰٫ Liu و همکاران، ۲۰۱۱) دارد. هر سه اين سه ساختار، متغیرهای کلیدی در ایجاد روابط بلند مدت هستند (Gutierrez، ۲۰۰۵) و معمولا به طور مثبت مربوط به وفاداری مشتری ادعا مي شوند (Liu و همکاران، ۲۰۱۱؛ Garbarino و Johnson، ۱۹۹۹، Dimitriadis و Papista، ۲۰۱۰، Morgan وHunt، ۱۹۹۴؛ Randall و همکاران، ۲۰۱۱).

رضایت. رضایت به ارزیابی پس از خرید محصولات یا خدمات ارائه شده توسط مشتری (Liu و همکاران، ۲۰۱۱؛ Randall و همکاران، ۲۰۱۱) اشاره مي کند. مشتریان از تجربه گذشته، انتظارات، پیش بینی، اهداف، و خواسته ها (Liu و همکاران، ۲۰۱۱) برای ارزیابی کیفیت همه فعل و انفعالات گذشته با شرکت مربوطه، در این مورد، خود بانک استفاده مي کنند. رضايت بیش از برآوردن انتظارات قبل است: تنها تجاوز از انتظارات، قصد مشتری برای ماندن با ارائه دهنده خدمات خود را پرورش مي دهد(Aldas-Manzano و همکاران، ۲۰۱۱؛ Dimitriadis، ۲۰۱۰).
زماني که مشتریان بانک ها اهمیت زیادی را به پیشگیری از تقلب معطوف مي نمايند و حاضر به پرداخت هزینه برای این خدمات هستند (Detica، ۲۰۱۰)، فرضیه ما این است که یک ارتباط محکم و منظم در مورد تقلب و اقدامات برای جلوگیری از آن اتخاذ می شود که منجر به افزایش سطح رضایت مي شود :
H1. دانش پیشگیری از تقلب مشتریان، که توسط ارتباطات بانک باعث شده است، به طور مثبت با رضایت آنها از بانک در ارتباط است.
اعتماد. اعتماد یک عامل موفقیت مهم و حساس در روابط مشتری-شرکت است(Sua’rez A ‘lvarez و همکاران.، ۲۰۱۱). در چهارچوب این مطالعه، شامل اعتبار درک شده و خیرخواهی بانک به مشتری مي شود (Doney و Cannon، ۱۹۹۷، Liu و همکاران، ۲۰۱۱؛ Rauyruen و Neira، ۲۰۰۷). اعتماد مشتری به عنوان اعتماد به نفس در کیفیت و قابلیت اطمینان محصولات و خدمات این شرکت(. Garbarino و Johnson، ۱۹۹۹ Liu و همکاران، ۲۰۱۱) بیان می شود. این مورد واسطه رفتار مشتری قبل و پس از تصمیم گیری خرید است (Liu و همکاران، ۲۰۱۱)، و اساس مهمي برای یک ارتباط موفق است(Rauyruen و Neira، ۲۰۰۷). Morgan و Hunt (1994) که اعتماد تا حد زیادی وابسته به ارتباط و ارزش های مشترک است. عبور به موقع از اطلاعات معنی دار ” اعتماد […] را توسط هماهنگی برداشت ها و انتظارات پرورش مي دهد. ” (Morgan و Hunt، ۱۹۹۴، ص ۲۵). Liu و Wu (2007) نشان می دهد که سطح درک شده از شایستگی، میزان اعتماد مشتریان به بانک را تعیین مي کند. در چهار چوب در دست، این نشان می دهد که بانک ها می توانند اعتماد مشتریان را به بانک ها و تواناییها و ظرفیتهای خود برای مبارزه با تقلب براي ارتباط به طور موثر در مورد اقدامات ضد تقلب افزایش دهند (Krummeck، ۲۰۰۰).
H2. دانش پیشگیری از تقلب مشتریان، که توسط ارتباطات بانک باعث شده است، به طور مثبت با اعتماد آنها به بانک در ارتباط است.
تعهد. تعهد اشاره به تلاش هایي دارد که شرکای رابطه تمايل به ارتباط به دلیل ارزیابی خود از اهمیت آن دارند (Morgan و Hunt، ۱۹۹۴). اين بیانگر پیوند عاطفی و حس تعلق است که در آن مشتری نسبت به شرکت احساس می کند (Lewis و Soureli، سال ۲۰۰۶، ص ۱۸). تعهد زمانی تکامل می یابد که مشتریان ارتباط مداوم […] را به اندازه کافی براي تضمين تلاش حداکثر در حفظ آن مهم در نظر مي گيرند (Randall و همکاران، ۲۰۱۱،). ۷). Morgan و Hunt (1994) دريافتند که تعهد حد زیادی از مزایای ارتباط و ارزش های مشترک تحت تاثیر قرار مي گيرد. پیشگیری از تقلب نشان دهنده منافع مشترک بانک و مشتریان خود و در نتیجه شکل گيري یک ارزش مشترک است. بنابراین فرضیه تعهد، ارتقا از طریق ارتباطات مدیریت موثر تقلب است:

H3. دانش پیشگیری از تقلب مشتریان، که توسط ارتباطات بانک باعث شده است، به طور مثبت با تعهد آنها به بانک در ارتباط است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا