دانلود رایگان ترجمه مقاله بازدیدهای میدانی و ترس از ارزیابی (سال ۲۰۰۶)

 

 

این مقاله انگلیسی در ۱۶ صفحه در سال ۲۰۰۶ منتشر شده و ترجمه آن ۲۸ صفحه بوده و آماده دانلود رایگان می باشد.

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی (pdf) و ترجمه فارسی (pdf + word)
عنوان فارسی مقاله:

زمینه های بازدید: ترس از ارزیابی یا توسعه انگیزشی؟

عنوان انگلیسی مقاله:

Field visits: feared assessment or motivational development?

دانلود رایگان مقاله انگلیسی: مقاله انگلیسی
دانلود رایگان ترجمه با فرمت pdf: ترجمه pdf
دانلود رایگان ترجمه با فرمت ورد: ترجمه ورد

 

مشخصات مقاله انگلیسی و ترجمه فارسی
فرمت مقاله انگلیسی pdf
سال انتشار ۲۰۰۶
تعداد صفحات مقاله انگلیسی ۱۶ صفحه با فرمت pdf
نوع نگارش
مقاله مروری (Review Article)
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت – روانشناسی
گرایش های مرتبط با این مقاله مدیریت اجرایی – مشاوره – روانشناسی بالینی – مدیریت منابع انسانی
ارائه شده از دانشگاه
پنجمین کنگره سالانه بازاریابی دارویی، آمستردام
رفرنس دارای رفرنس در داخل متن و انتهای مقاله
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش  ۲۸ صفحه با فونت ۱۴ B Nazanin
فرمت ترجمه مقاله pdf و ورد تایپ شده با قابلیت ویرایش
وضعیت ترجمه انجام شده و آماده دانلود رایگان
کیفیت ترجمه

مبتدی (مناسب برای درک مفهوم کلی مطلب)

کد محصول

F1827

 

بخشی از ترجمه

ایجاد اعتماد و احترام از طریق ارتباط
ارتباط برقرار کردن ضروری است بخصوص اگر شما بخواهید بر افراد ، خصوصا در زمان بازدید از محل تاثیر بگذارید . اگر شما بعضی از دستورالعمل های ساده را دنبال کنید، می توانید با مردم ارتباط برقرار کنید. روابط ساختمانی نیاز به درک بیشتری از سبکهای رفتاری یا شخصیتی و توانایی انعطاف پذیری سبک شما برای تکمیل کارکنان و تیم شما دارد. انعطاف پذیری سبک می تواند در شرایط خاصی دشوار باشد (مثلا هنگام برخورد با استرس). با این وجود، حیاتی است که مدیران راه را نشان دهند و در همه زمان ها با فروشندگان خود ارتباط برقرار کنند. بسیاری از مدیران حاضر به تغییر سبک خود نبودند ؛ زیرا آنها می گویند که کارمندان باید به سمت آن ها خم شوند ، زیرا آنها رئیس هستند. نتیجه معمولا یک برخورد شخصیتی است، و شاید شما حدس بزنید چه کسی بیشترین چیز را در آن وضعیت را از دست می دهد؟ با این حال، اگر فروشندگان دانش مشابهی در مورد سبک های رفتاری مانند مدیر داشتند، آنها می توانند یاد بگیرند که انعطاف پذیر و تطبیق پزیر باشند ، به خصوص با تیم خود، همکاران و مشتریان. این آن برای همه افراد درگیر آسانتر می کند.
ارتباط برقرار ساختن ضروری است اگر شما بخواهید بر مردم تاثیر بگذارید، خصوصا در زمان بازدید از محل
این سبک های رفتاری چه هستند، چگونه آنها را شناسایی می کنید و چگونه سبک خود را با دیگران سازگار می کنید؟
مدل های متعددی از سبک های رفتاری وجود دارد و همه آنها بر اساس کار انجام شده در سال های ۱۹۲۰ توسط کارل یونگ روانشناس است. برای شما مفید خواهد بود که در مورد کار او بیشتر مطالعه کنید ، همچنین می توانید از مدل هایی نظیر Myers–Briggs Type Inventory and the DiSC (Dominant, Infl uencing, Steady, Cautious) Personality Type استفاده کنید.
چهار سبک رفتاری
مدل های سبک رفتاری بسیار شبیه هستند. مدلی که من به شما معرفی می کنم توسط Wilson Learning در ایالات متحده آمریکا توسعه یافت. این همان چیزی است که من در زندگی حرفه ای ام بیشتر از آن استفاده کرده ام و متوجه شدم که این بخوبی جواب می دهد. من همچنین کتاب دکتر مایکل لیلیبریج را تحت عنوان “نقشه مردم” دوست دارم، زیرا از زبان به روز و شرکتی استفاده می کند. هر دو مدل Wilson Learning و Lillibridge نشان می دهد که چهار نوع رفتاری متمایز وجود دارد.
برای هر یک از ما، سبک رفتاری ما به عنوان منطقه راحتی شخصی ما یا سبکی که بیشتر به طور طبیعی هنگامی که تحت استرس نیستیم ، مورد استفاده قرار می دهیم ، دیده می شود. برچسب ها برای شناسایی این چهار سبک رفتاری استفاده می شوند؛ با این حال، آنها فقط برچسب هستند. مهم است که از ویژگی های هر یک، و نه فقط تعریف خود برچسب، آگاهی داشته باشیم. همچنین لازم به ذکر است که تقریبا در هر کسی رفتارهای متقابل وجود دارد. بنابراین هیچ چیز مطلقی وجود ندارد. برخي ويژگي ها در رفتار عادي افراد نسبت به ساير موارد بسيار برجسته تر خواهد بود.
سبک رفتاری ۱ – راننده(پیشبرنده)، کنترل، سبک رهبری: افرادی که در این دسته قرار می گیرند در ظاهر مشابه کسب و کار و رسمی هستند.
اولویت اصلی آنها کاری که در دست اجرا ، و نتایج به دست آمده است. سرعت آنها سریع و قاطع است. آنها فضایی را ترجیح می دهند که در آن آنها می توانند مردم و فرایندها را کنترل کنند و از طریق بهره وری و رقابت پذیری خود، پذیرفته شوند. رانندگان دوست دارند که مسئول باشند، به دنبال بهره وری و عدم کنترل هستند و از دست دادن کنترل را دوست ندارند. آنها شما را می خواهند تا به این نقطه ای برسند، زیرا آنها با ناکارآمدی و بی تصمیمی تحریک می شوند. آنها ارزش شخصی خود را با نتایجی که به دست می آورند و سابقه خود ، اندازه گیری می کنند. تحت فشار، این افراد به شدت مدعی می شوند و راهی که کارها از طریق آن باید انجام شوند را دیکته می کند ؛ آنها خود کامه هستند.
برای تأثیر و کار با این افراد، شما باید از اهداف آنها حمایت کنید و نشان دهید که ایده هایتان چه کار خواهند کرد و چه زمانی آنرا عملی می کنید و هزینه آن چگونه است . چنین افرادی نتایج را می خواهند.
مهارت های مورد نیاز بررسی مرحله
– مدیریت زمان – بدون این، بازدید میدانی آنگونه که مورد نیاز است رخ نخواهد داد.
– تجزیه و تحلیل رفتاری – مورد نیاز در هر مرحله
– قرارداد – از نظر ظاهری آسان به نظر می رسد ، اما برای قرار دادن کلمات صحیح در متن قرارداد نیازمند تمرین است .
سبک رفتاری ۲ – تحلیلی، پردازش یا سبک کار:
افرادی که از این سبک استفاده می کنند ظاهرا رسمی و محافظه کارانه هستند. اولویت اصلی آنها کاری است که در دست دارند و روند لازم برای دستیابی به آن است. سرعت آنها قابل اندازه گیری و سیستماتیک است. آنها فضایی را ترجیح می دهند که آمادگی دقیق و تشویق را از طریق صحیح، منطقی و کامل به انجام رسانند . تحلیلگران می خواهند شناخت درستی را بدست آورند، با دقت هستند و خجالت را دوست ندارند. آنها می خواهند شما در ارتباطات خود با آنها دقیق باشید ، زیرا آنها با غیر قابل پیش بینی بودن و شگفتی تحریک می شوند. آنها ارزش شخصی خود را با میزان درک، دقت و فعالیت خود می سنجند. تحت فشار، این افراد به دنیای خود بر می گردند و از تماس با علل استرس دوری می کنند.
برای تأثیر و کار با این شخصیت، شما باید از تفکر آنها حمایت کنید و نشان دهید که چگونه ایده های شما از اعتبار شخصی آنها حمایت می کنند.
سبک رفتاری ۳ – سبک مردمی ، مهربان و یا حمایت کننده:
به نظر می رسد افراد سبک مردمی بی ثبات، اما سازگار باشند. سرعت آنها آهسته و آسان است. آنها ترجیح می دهند روابط خود را حفظ کرده و از مقابله جلوگیری کنند. بنابراین، آنها جوی را که روابط را تشویق می کنند ترجیح می دهند و از طریق انطباق و وفاداری به پذیرش دست می یابند. آنها نیاز دارند که مورد قدردانی قرار گیرند ، به آنها توجه شود و از مقابله با آنها باید دوری کرد. آنها می خواهند لذت بخش باشند، زیرا آنها توسط احساس ناخوشایند و بی حوصلگی تحریک می شوند. آنها ارزش شخصی خود را با میزان سازگاری با دیگران و عمق روابطشان اندازه می گیرند . تحت فشار، افرادی که این سبک رفتاری را انجام می دهند، یا تسلیم می شوند یا ا رضایت می دهند.
برای تاثیر گذاری و کار با چنین افرادی، شما باید از احساسات خود حمایت کنید و آنها را نشان دهید که چگونه ایده های شما از شرایط شخصی آنها پشتیبانی می کند.
سبک رفتاری ۴ – روح آزاد(فاعل مختار)، سبک بیانگر یا مشتاق:
شخصیت های سبک روحانی ظاهرا پرتلاطم تر هستند. آنها تمايل دارند ارتباط برقرار کنند و از دست دادن اعتبار و نفوذ را دوست ندارند. سرعت آنها سریع و خود به خودی است. آنها سعی می کنند فضایی ایجاد کنند که باعث انعطاف پذیری شود. آنها پذیرش را از طرز معاشرت و ایجاد یک محیط تحریک کننده کسب می کنند. آنها می خواهند تحسین شوند، به دنبال شناخته شدن هستن و نادیده گرفته شدن را دوست ندارند. آنها از شما می خواهند که محرک باشید، زیرا آنها از طریق روال و خستگی تحریک می شوند. آنها ارزش شخصی خود را با مقدار شناخت و تأییدی (یا شکایات) که دریافت می کنند، اندازه می گیرند. تحت فشار، یک فرد با سبک رفتاری روحانی تبدیل به یک فرد مهاجم یا اهل طعنه زنی خواهد شد. مدیرانی که می خواهند به طور موفقیت آمیز موثر باشند و با افرادی که از این سبک استفاده می کنند، کار کنند، باید از رویاها و ایده هایشان حمایت کنند و به آنها نشان دهند که چگونه می توانند به آنها کمک کنند تا جایگاه خود را با دیگران بهبود بخشند.این برای مدیر حیاتی است که می خواهد به طور موثر مربیگری کند تا به سرعت و به آسانی بتواند در ایجاد ارتباطات ماهر شود. دانستن سبک خود و سبک افرادی که مدیریت می کنید می تواند به شما کمک کند با “رهبری راه” ارتباط برقرار کنید و سبک خود را منعطف کنید .

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا