دانلود رایگان ترجمه مقاله طراحی تطبیقی در مدیریت تغییر مهندسی در توسعه محصول بسیار تکراری (نشریه الزویر ۲۰۱۸)

این مقاله انگلیسی ISI در نشریه الزویر در ۶ صفحه در سال ۲۰۱۸ منتشر شده و ترجمه آن ۱۶ صفحه میباشد. کیفیت ترجمه این مقاله ارزان – نقره ای ⭐️⭐️ بوده و به صورت کامل ترجمه شده است.

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی + خرید ترجمه فارسی
عنوان فارسی مقاله:

طراحی تطبیقی در مدیریت تغییر مهندسی در توسعه محصول بسیار تکراری

عنوان انگلیسی مقاله:

Adaptive Design of Engineering Change Management in Highly Iterative Product Development

 

 

مشخصات مقاله انگلیسی
فرمت مقاله انگلیسی pdf و ورد تایپ شده با قابلیت ویرایش 
سال انتشار ۲۰۱۸
تعداد صفحات مقاله انگلیسی ۶ صفحه با فرمت pdf
نوع مقاله ISI
نوع نگارش مقاله پژوهشی (Research article) 
نوع ارائه مقاله ژورنال
رشته های مرتبط با این مقاله طراحی صنعتی، مهندسی صنایع و مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله طراحی محصول، مدیریت صنعتی، تولید صنعتی
چاپ شده در مجله (ژورنال) بیست و هشتمین کنفرانس طراحی CIRP
کلمات کلیدی مدیریت تغییر مهندسی، مدیریت پیچیدگی، توسعه سریع، توسعه محصول بسیار تکراری
کلمات کلیدی انگلیسی Engineering Change Management – Complexity Management – Agile Development – Highly Iterative Product Development
ارائه شده از دانشگاه آزمایشگاه ماشین آلات و مهندسی تولید (WZL) دانشگاه RWTH آخن، آلمان
شناسه شاپا یا ISSN ۲۲۱۲-۸۲۷۱
شناسه دیجیتال – doi https://doi.org/10.1016/j.procir.2018.02.016
بیس  نیست 
مدل مفهومی  ندارد 
پرسشنامه  ندارد 
متغیر دارد  
رفرنس دارای رفرنس در داخل متن و انتهای مقاله
کد محصول F1721
نشریه الزویر – Elsevier

 

مشخصات و وضعیت ترجمه فارسی این مقاله
فرمت ترجمه مقاله pdf و ورد تایپ شده با قابلیت ویرایش
وضعیت ترجمه انجام شده و آماده دانلود
کیفیت ترجمه ترجمه ارزان – نقره ای ⭐️⭐️
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش  ۱۶ صفحه (۲ صفحه رفرنس انگلیسی) با فونت ۱۴ B Nazanin
ترجمه عناوین تصاویر و جداول ترجمه شده است  
ترجمه متون داخل تصاویر ترجمه شده است  
ترجمه متون داخل جداول ترجمه شده است  
ترجمه ضمیمه ندارد 
ترجمه پاورقی ندارد 
درج تصاویر در فایل ترجمه درج شده است  
درج جداول در فایل ترجمه درج شده است  
منابع داخل متن به صورت عدد درج شده است  
منابع انتهای متن به صورت انگلیسی درج شده است  
کیفیت ترجمه کیفیت ترجمه این مقاله پایین میباشد.

 

فهرست مطالب

چکیده
۱- مقدمه
۲- پیش نیازهای کارکردی
۲-۱ پیش نیاز عملکردی a): طراحی مبتنی بر معیار یک سیستم ECM اجتماعی و فنی
۲-۲ پیش نیاز کارکردی b): ملاحظه الزامات سیستم های ECM
۲-۳ پیش نیاز عملکردی c): پذیرش و اتخاذ مداوم سیستم ECM
۳- وضعیت کنونی
۴- روش شناسی
۵- یافته ها
۵-۱ مدل طراحی
۵-۲ مدل الزامات
۵-۳ روشی برای اتخاذ پیوسته ECM
۶- نتیجه گیری

 

بخشی از ترجمه

چکیده
مدیریت تغییر مهندسی کارآمد(ECM) , یک شایستگی مهم در توسعه محصول جدید است. با پیشرفت محصولات از توسعه مرحله اولیه تا محصول سری کامل, استفاده فزاینده از توسعه محصول بسیار تکراری به عنوان یک الگوی توسعه سریع، تغییرپذیری زمانی قابل توجهی در نیازهای ECM القا می کند. در نتیجه، پیش نیازهای جدید کارکردی برای ECM موفق علاوه بر پیش نیازهای معمول ضروری به وجود می آیند. برای رسیدگی به این نیازهای اضافی دینامیکی زمانی, این مطالعه, یک روش برای انطباق مستمر ECM را با استفاده از مفهوم مدیریت پیچیدگی ایجاد می کند.
یک چارچوب اکتشافی که ترکیبی از تحلیل دقیق نوشته ها و مصاحبه های کارشناسانه است، مبنای طراحی روش را تشکیل می دهد. در این راستا، محرک های پیچیدگی و توانمندسازهای پیچیدگی ECM شناسایی می شوند. این مطالعه, روابط علیت بین این عناصر پیچیدگی را تعیین می کند و اقدامات خاص مناسبی را در اختیار دست اندر کاران قرار می دهد تا سطح پیچیدگی ذاتی سیستم های ECM را تحت تأثیر قرار دهند. این یافته ها با مدل های پیچیدگی محور ادغام می شوند. بر اساس این مدل ها، یک روش ارائه شده است که طراحی تطبیقی ECM را برای پرداختن به نیازهای مدیریت زمان-متغیر در طول چرخه عمر محصول میسر می سازد.
.
۱- مقدمه
کوتاه شدن چرخه های عمر محصول و نیازهای دقیق تر مشتریان به طور فزاینده، شرکتها را ملزم می سازد تا طرح های نوین را به سرعت به بازار عرضه کنند تا بتوانند رقابت خود را حفظ کنند [۱-۳]، وظیفه ای که به طور سنتی یک چالش برای بسیاری از شرکتها بوده است. در نتیجه، شرکت هایی که به طور استراتژیک دنبال نوآوری های نوین هستند، به طور فزاینده فرایندهای توسعه سریع را به جای فرایندهای سنتی توسعه ترجیح می دهند [۲، ۵، ۶]. با اقتباس فرایندها از صنعت نرم افزار به طراحی سخت افزار, Schuh et al. رویکرد توسعه چابک (سریع) یادگیری-محور توسعه محصول بسیار تکراری (HIPD) را ارائه می دهند [۷، ۸]. یک ویژگی برجسته HIPD، اتکای شدید بر تولید زودهنگام تعداد زیادی از نمونه های اولی فیزیکی در چرخه های تکرار در طی مرحله طراحی برای بهره بردن از اصلاح نقص های طراحی می باشد [۶]. در نتیجه، این رویکرد درجه بالایی از چابکی را ایجاب می کند و باعث کاهش قابل توجه در عدم قطعیت فنی و بازار می شود. در عین حال، HIPD چالش های مدیریتی را فراتر از چالش های القا شده توسط فرایندهای مدیریت سنتی مطرح می کند که به طور خاص بر اجرای ECM (ECM) تأثیر می گذارد [۶].
ECM , فرایند مدیریت تغییرات مهندسی است؛ تغییرات مهندسی به عنوان «تغییرات در قطعات، نقشه ها یا نرم افزارهایی که در طی فرایند طراحی محصول ارائه شده است، بدون توجه به مقیاس تغییر» تعریف می شوند [۹، ص. ۱۰۴] . ECM معمولاً به عنوان یک فرایند شش مرحله ای برای ایجاد یک درخواست تغییر، شناسایی مجموعه ای از راه حل های احتمالی، ارزیابی ریسک / تاثیر آن راه حل ها، انتخاب یک راه حل، پیاده سازی راه حل و در نهایت بازنگری تغییر [۹] (به شکل ۱) توصیف می شود و به طور گسترده ای به عنوان یک شایستگی حیاتی برای حفظ رقابت پذیری در توسعه محصول جدید (NPD) [10] در نظر گرفته می شود. مشخص شده است که این مورد بر عواملی مانند زمان تدارک، هزینه تولید و بهره وری فرایند NPD تاثیر می گذارد. در زمینه HIPD، ارتباط ECM کارآمد توسط تعداد زیاد نمونه های اولیه و اثرات طراحی مرتبط با آن و همچنین فشار زمانی ملموس تقویت می شود.
پس از معرفی زمینه تحقیق در فصل ۱، فصل ۲, مجموعه ای از پیش نیازهای کارکردی را که باید برای دستیابی به ECM موفقیت آمیز برآورده شوند، توصیف می کند. در فصل ۳، “وضعیت مدرن” ECM مورد بحث قرار گرفته است در حالی که فصل ۴, روش شناسی تحقیق مورد استفاده را ارائه می دهد. در نهایت، فصل ۵ نتایج تحقیق حاصل از مطالعه را ارائه می دهد و در فصل ۶ محتوای مرکزی مقاله در نتیجه گیری خلاصه می شود.

 

بخشی از مقاله انگلیسی

Abstract

Efficient Engineering Change Management (ECM) is an important competency in New Product Development. The increasing use of Highly Iterative Product Development as an agile development paradigm induces substantial time-variability in the requirements of ECM as products progress from early stage development to full series production. As a result, new functional-prerequisites for successful ECM arise in addition to those normally necessary. To address these additional, time-dynamic requirements, this study creates a method for the continuous adaption of ECM using the concept of complexity management.

A heuristic framework combining a detailed literature analysis and expert interviews forms the basis of the method’s design. Hereby, complexity drivers and complexity enablers of ECM are identified. The study determines causal relationships between these complexity elements and presents specific measures suitable to allow practitioners to influence the level of complexity inherent in ECM systems. The findings are integrated into complexity-oriented models. Based on these models, a method is presented that permits the adaptive design of ECM to address time-variable management requirements across the product lifecycle.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا