دانلود رایگان ترجمه مقاله بررسی تجارت سرمایه گذار فردی و تاثیر آن روی اعتبار شرکت (نشریه الزویر ۲۰۱۵)

این مقاله انگلیسی ISI در نشریه الزویر در ۱۶ صفحه در سال ۲۰۱۵ منتشر شده و ترجمه آن ۲۹ صفحه میباشد. کیفیت ترجمه این مقاله ارزان – نقره ای ⭐️⭐️ بوده و به صورت ناقص ترجمه شده است.

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی + خرید ترجمه فارسی
عنوان فارسی مقاله:

آیا تجارت سرمایه گذار فردی روی اعتبار شرکت تاثیر می گذارد؟

عنوان انگلیسی مقاله:

Does individual investor trading impact firm valuation?

 
 
 
 
 

 

مشخصات مقاله انگلیسی (PDF)
سال انتشار ۲۰۱۵
تعداد صفحات مقاله انگلیسی ۱۶ صفحه با فرمت pdf
رشته های مرتبط با این مقاله اقتصاد و مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله اقتصاد مالی، مدیریت کسب و کار، مدیریت بازرگانی، مدیریت مالی
چاپ شده در مجله (ژورنال) مجله امور مالی شرکت – Journal of Corporate Finance
کلمات کلیدی تجارت سرمایه گذار منحصر به فرد، اعتبار شرکت، علیت Granger، تولید اطلاعات، گستره درخواست قیمت
ارائه شده از دانشگاه دانشکده بازرگانی اسپیرز، دانشگاه ایالتی اوکلاهما، ایالات متحده آمریکا
رفرنس دارد  
کد محصول F1553
نشریه الزویر – Elsevier

 

مشخصات و وضعیت ترجمه فارسی این مقاله (Word)
وضعیت ترجمه انجام شده و آماده دانلود
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش  ۲۹ صفحه (۱ صفحه رفرنس انگلیسی) با فونت ۱۴ B Nazanin
ترجمه عناوین تصاویر و جداول ترجمه نشده است 
ترجمه متون داخل تصاویر ترجمه نشده است  
ترجمه متون داخل جداول ترجمه نشده است 
درج تصاویر در فایل ترجمه درج شده است  
درج جداول در فایل ترجمه درج شده است 
منابع داخل متن درج نشده است 
کیفیت ترجمه کیفیت ترجمه این مقاله پایین میباشد 
توضیحات دو بخش از این مقاله ترجمه نشده است.

 

فهرست مطالب

چکیده
۱- مقدمه
۲- فرضیات
۳- داده ها
۱-۳ انتخاب نمونه
۳-۲ ساختار متغیر
۳-۳ خلاصه آماری
۴- نتایج آزمایشی
۱-۴ رگرسیون پانل اصر ثابت شرکت
۲-۴ رگرسیون های پانل تفاضل اول
۳-۴ درون زادی و علیت
۴-۴ تحلیل های نمونه فرعی
۵-۴ اطلاعات و کانال های گسترده
۶-۴ کنترل های قدرت
۵- نتیجه گیری

 

 

بخشی از ترجمه
 چکیده
با تهییج شواهد فعلی در مورد تبادل آگاهانه توسط سرمایه گذاران فردی ما اعلام می کنیم که تجارت سرمایه گذار منفرد باعث پیشرفت عملکرد شرکت می شود. مطابق با حدس و گمان های انجام شده، ما در می یابیم که معاملات سرمایه گذار منفرد تأثیر مثبتی روی اعتبار شرکت دارد. نتایج برای شمول سال، اثرات ثابت صنعت و شرکت، مشخصات مدل جایگزین، کنترل برون زادی بودن، تست علیت Granger، تحلیل نمونه مطابقت بافته و تحلیل های نمونه فرعی قوی هستند. اثر مثبت تجارت سرمایه گذار منحصر بفرد روی اعتبار شرکت برای شرکت هایی قوی تر است که تولید اطلاعات بالاتر و سهام با گستردی بالاتری دارند، و با اطلاعات و مکانیسم کانال گسترده سازگار هستند. نتایج ما نشان می دهند که تجارت انجام شده توسط سرمایه گذار منفرد باعث افزایش اعتبار شرکت با بهبود اطلاع رسانی قیمت سهام و کاهش گستره آن می شود. 
 
۱- مقدمه
نقش تجارت سرمایه گذار منفرد در بازارهای مالی موضوعی با منافع گسترده است. اما شوهد مرتبط بسیار واگرا هستند. برخی مطالعات نشان می دهند که سرمایه گذاران منحصر بفرد مسئول موارد فوق العاده و پیشقدرهای روان بودن (قابلیت تبدیل به پول) هستند، سوداگران اختلال غیر آگاهانه هستند و فعالیت آن ها به صورت موقتی باعث افزایش قیمت های سهام می شود.
اما علاوه بر مقالات قوی تر نیز وجود دارند که به منطق جمعی افراد در جایگاه بازار و برای آموزنده بودن تجارت سرمایه گذار منفرد اشاره می کنند. Forsythe و همکارانش (۱۹۹۲) درافتند که تعداد کافی از تجار در بازار سهام سیاسی Iowa عاری از هر گونه تمایل داوری بودند. Jackson (2003) دریافت که معاملات افراد، پیش بینی گر بازگشتی های بازار آینده در تبادل سهام استرالیا می باشد. Kaniel و همکارانش (۲۰۱۲) دریافتند که تجارت جمعی سرمایه گذار منفرد پیش بینی کننده بازگشت های غیر عادی در و پس از تاریخ اعلام درآمد می شود، و حدود نصف بازگشتی های غیر عادی اعلان درامدها را می توان به اطلاعات خصوصی نسبت داد. Kelly و Tetlock (2013) دریافتند که سفارشات سرمایه گذاران خرده فروش ناقل اطلاعات اساسی است و تصمیمات جمعی تجار خرده فروش در کارایی بازار مشارکت دارد. به خصوص آن ها دو کانال بالقوه برای تطبیق دادن یافته های فعلی تجارت آگاهانه سرمایه گذار منفرد با مطالعات قبلی پیشنهاد کردند. اولاً داده های تجارت سرمایه گذار منفرد استفاده شده در پژوهش قبلی می تواند مشعر نباشد. ثانیاً مهارت جمعی سرمایه گذاران منفرد می تواند با گذشت زمان بهبود یابد. Evans (201) دریافت که تجارت خرده فروشی باعث افزایش دقت قیمت سهام می شود. Wang و Zhang (2015) اثر تجارت سرمایه گذاری منفرد را روی روان بودن (قابلیت تبدیل به پول) بازار سهام بررسی کردند و دریافتند که تجارت سرمایه گذار باعث بهبود روان بودن (قابلیت تبدیل به پول) سهام از طریق کاهش عدم تقارت اطلاعات می شود. این مطالعات اظهار می دارند که گرچه تمام سرمایه گذاران منفرد اطلاعات دقیقی ندارند، اطلاعاتی که توسط تجارت جمعی سرمایه گذاران منفرد نشان داده شده اند می توانند نسبتاً دقیق و ارزشمند باشند.
این مطالعه سعی در آزمودن نقش تجارت سرمایه گذار منفرد با پایگاه داده تحلیل پایان روز NYSE ReTrac (EOD) دارد که فعالیت های تجاری روزمره خرده فروشی را برای هر سهامی که در NYSE لیست شده و از مارس ۲۰۰۴ تا دسامبر ۲۰۱۱ مبادله شده را خلاصه می کند. ما شواهدی قوی داریم که در آن تجارت جمعی سرمایه گذار منفرد در هر سهامی تأثیر مثبتی روی اعتبار شرکت دارد. . نتیجه برای مشخصات مدل مشعر بسیار قوی است، شمول ساز، صنعت، اثرات ثابت شده شرکت، کنترل تجارت برونی سرمایه گذار منفرد با استفاده از رگرسیون های حداقل مربع دو مرحله ای، و استفاده از مقیاس های جایگزین اعتبار شرکتو تست های علیت Granger و تحلیل های تطابق نزدیکترین همسایه اشار دارنده اثر علی تجارت سرمایه گذار منفرد روی اعتبار شرکت می باشند.
پس از آن ما کانال اطلاعاتی را کاوش می کنیم که در آن تجارت سرمایه گذار منفرد روی اعتبار شرکت تأثیر می گذارد. اگر حدس ما درتس باشد، اصر تجارت سرمایه گذار منفرد روی اعتبار شرکت باید زمانی قوی تر باشد که سرمایه گذاران منفرد تمایل بیشتری به داشتن اطلاعات اضافی داشته باشند و تجارت های جمعی آن ها ارزنده تر باشد. Dow و همکارانش (۲۰۱۱) تولید اطلاعات بیشتر دز بازار کالی را در رابطه با شرکت های خوب به حای شرکت های بد پیشنهاد کردند. از اینرو سرمایه گذاران منفرد تمایل بیشتری به داشتن اطلاعات شخصی در مورد شرکت های خوب دارند و با شرکت دادن اطلاعات شخصی خود در قیمت سهام از طریق تجارت ، تجارت های آن ها باید اثر قوی تری روی ارزش شرکت های خوب داشته باشدو مطابق فرضیه تولید اطلاعات، ما در می یابیم که اثر تجارت سرمایه گذار منفرد روی اعتبار شرکت برای شرکت های خوب q توبین بالاتر یا بازگشت دارایی بالاتری دارد.
بهبود ارزندگی اطلاعات تحمیا شده بواسطه تجارت سرمایه گذار منفرد مباید باعث کاهش عدم تقارن اطلاعات و گسترش آن شود و منجر به ارزش بالاتر شرکت می شود. برای تست کردن کانال گسترده، ما ابتدا تحلیل های تطابق نزدیک ترین همسایه گسترش نیبی را انجام می دهیم تا مشاهده کنیم که چگونه تجارت سرمایه گذار منفرد روی گسترش تأثیر می گذارد. ما تغییر در گسترش نسبی سهام دیگر شرکت های بسیار شبیه را با تجارت سرمایه گذار فردی بالا و پایین آزمودیم و دریافتیم که تجارت سرمایه گذار منحصر بفرد اثری منفی روی تغییر گستردگی دارد. به علاوه اگر کانال گسترش کار کند، ما نتظار داریم اثر تجارت سرمایه گذار منفرد روی اعتبار شرکت برای سهام با گسترش بالا قوی تر باشد. مطابق با این پیش بینی، ما در می یابیم که تجارت سرمایه گذار منحصر بفرد اثر مثبت معناداری روی نرخ بازار در دفتر ثبت سهام با گسترش بالا دارد، اما هیچ اثر قابل توجه و معناداری روی سهام با گسترش پایین ندارد.
این مطالعه در مقالات چندین مشارکت دارد. اولاً این مطالعه در مقالات تجارت سرمایه گذار منفرد با استفاده از داده های تجارت خرده فروشی NYSE مستقیم از جدیدترین دوره های زمانی مشارکت دارد. عمده مطالعات قبلی که روی تجارت سرمایه گذار منفرد انجام شده بودند از داده هایی استفاده می کردند که از شرکت های دلالی حاصل شده بودند که تنها مجموعه کوچکی از سرمایه گذاران منفرد را پوشش می دادند، یا داده های تجارت خرده فروشی را در جایی به غیر از امریکا می آزمودند یا تکیه بر پروکسی های تجارت سرمایه گذار منفرد نظیر اندازه تجارت کوچک یا تجارت با ته مانده انبار داشتند. اما مشکلاتی در رابطه با منابع داده ای وجود دارد که می تواند باعث نتایج تبعیض آمیزی باشد. گروه کوچکی از سرمایه گذاران خرده فروش از شرکت های واسطه گری معینی ممکن است از نظر مهارت های تجارت و منابع اطلاعاتی نمونه مشعری نباشند. با استفاده از تجارت ته مانده انبار یا اندازه تجارت به عنوان سرمایه گذار منفرد پراکسی های تجارت از محدودیت های مهمی متضرر می شوند و می توانند نتایج تبعیض آمیزی ارائه نمایند، خصوصاً برای سال های اخیر.
پس از آن، مطالعه ما در بدهی مداوم در مورد این مشارکت می کند که آیا تجارت سرمایه گذار منفرد ارزنده است یا خیر. مقالاتی که در مورد تجارت سرمایه گذار منفرد نوشته شده اند سرمایه گذاران منغرد را به عنوان تاجران غیر منطقی و آشوبگری اصلاح کرده اند و روی این مورد تمرکز کرده اند که آیا سرمایه گذاران منفرد در تجارت شکست می خورند یا خیر. مطالعات اخیر شواهدی در رابطه با ارزنده بودن قیمت تجارت توسط سرمایه گذاران منفرد ارائه می کنند و اظهار می دارند که سرمایه گذاران منغرد می توانند دارای اطلاعات شخصی ارزشمندی باشند. مطالعه ما این خط از پژوهش را با ارائه شواهد کافی بسط می دهند که سازگار با ارزنده بودن تجارت توسط سرمایه گذاران منفرد است.در نهایت، مطالعه ما نیز مرتبط با مقالاتب است کمه با ریزساختار بازار و سرمایه گذاری حقوقی اشتراکاتی دارند، خصوصاً در رابطه میان بازار مالی و اصول بنیادین شرکت. بازارهای سرمایه گذاری نمی توانند تنها اصول بنیادین شرکت را بازتاب دهند بلکه علاوه بر آن باید ا روی اصول بمیادین شرکت تأٍیری داشته باشند. Baker و همکارانش (۲۰۰۳)،Luo (2005)، و Chen و همکارانش (۲۰۰۷) شواهدی ارائه کردند که در آن قیمت های بازار روی سرمایه گذاری های شرکت ها از طریق یادیگیر مدیریت و یا دسترسی شرکت به سرمایه جدید تأثیر می گذاشت. Roll و همکارانش (۲۰۰۹) اثر گزینه های تجارت را روی اعتبار شرکت مطالعه کردد که نشان داد روان بودن (قابلیت تبدیل به پول) بازار تأثیر مثبتی روی عملکرد شرکت از طریق افزایش محتوای اطلاعات قیمت های بازار و پاداش های مدیریتی حساس ی به عملکرد می باشد. مطالعه ما در این خط از پروهش با نشان دادن این مشارکت می یابد که تجارت توسط سرمایه گذاران منفرد می تواند روی عملکرد تأثیر بگذارد و تأثیر خود را از طریق بهبود ارزندگی قیمت سهام بگذارد.
ادامه این مقاله به شرح زیر است: در بخش ۲ فرضیات توسعه می یابند. در بخش ۳ در مورد نمونه، منابع داده ای و مقیاس های متغیر توضیح داده می شود. در بخش ۴ نتایج تجربی ارائه می شوند و در بخش ۵ نتیجه گیری انجام می شود.

 

بخشی از مقاله انگلیسی

Abstract

Motivated by recent evidence of informed trading by individual investors (Kaniel et al., 2012, Kelley and Tetlock, 2013, Wang and Zhang, 2015), we posit that individual investor trading enhances firm performance. Consistent with the conjecture, we find that individual investor trading positively impacts firm value. The results are robust to inclusion of year, industry and firm fixed effects, alternative model specifications, a control for endogeneity, Granger causality test, matched sample analysis and subsample analyses. The positive effect of individual investor trading on firm value is stronger for firms with higher information production and stocks with higher spread, consistent with the information and spread channel mechanism. Our results suggest that trading by individual investors enhances firm value by improving stock price informativeness and reducing spread.

۱ Introduction

The role of individual investor trading in financial markets is a subject of widespread interests. However, the relevant evidence is far from converging. Some studies indicate that individual investors are subject to fads and psychological biases (Odean, 1998; Barber and Odean, 2000; Kumar, 2009; Han and Kumar, 2013), are uninformed noise traders (e.g., Kumar and Lee, 2006; Barber et al., 2009a, 2009b; Ng and Wu, 2010), and their trading activity adds volatility to stock prices (Foucault et al., 2011).

However, there is also a strong literature that points to the collective rationality of individual’s in the marketplace and to the informativeness of individual investor trading.2 Forsythe et al. (1992) find that a sufficient number of traders in Iowa Political Stock Market were free of judgment bias. Jackson (2003) finds trades of individuals predict future market returns on the Australian Stock Exchange. Kaniel et al. (2012) find that aggregate individual investor trading predicts abnormal returns on and after earnings announcement dates, and about half of the post earnings announcement abnormal returns can be attributed to private information. Kelley and Tetlock (2013) find that retail investors’ orders convey fundamental information and the aggregated decisions of retail traders contribute to market efficiency. In particular, they offer two potential channels for reconciling the recent findings of informed individual investor trading with prior studies. First, the individual investor trading data used in previous research may not be representative. Second, the aggregate skill of individual investors may have improved over time. Evans (2010) finds that retail trading increases stock price accuracy. Wang and Zhang (2015) investigate the effect of individual investor trading on stock market liquidity and find that individual investor trading improves stock liquidity through reducing information asymmetry. These studies suggest that although not every individual investor has precise information, information revealed by collective individual investors trading can be relatively precise and valuable.

This study aims to examine role of individual investor trading by analyzing the NYSE ReTrac End of Day (EOD) database, which summarizes daily retail trading activities for each stock listed and traded on NYSE from March 2004 to December 2011, with the research design being different from previous literature in that we examine aggregate effect of individual investor trading on firm valuation. We find strong evidence that daily aggregate individual investor trading in each stock has a positive impact on firm valuation. The result is remarkably robust to alternative model specifications, the inclusion of year, industry, firm fixed effects, a control for endogenous individual investor trading using two-stage least square regressions, and the use of alternative measures of firm valuation. Granger causality tests and nearest neighbor matching analyses suggest a causal effect of individual investor trading on firm valuation.

We then explore the information channel through which individual investor trading affects firm value.3 Our conjecture is that individual investor trading enhances firm value by improving stock price informativeness. If our conjecture is true, the effect of individual investor trading on firm value should be stronger when individual investors are more likely to have additional information and their aggregated trading is more informative. Dow et al. (2011) suggest more information production in financial market about good firms than about bad firms. Thus individual investors are more likely to have private information about good firms, and by incorporating their private information into stock price through trading, their trades should have stronger effect on value of good firms. Consistent with the information production hypothesis, we find that the effect of individual investor trading on firm value is stronger for good firms that have higher Tobin’s q or return on assets.

The improvement in price informativeness induced by individual investor trading should reduce information asymmetry and spread, leading to higher firm value. To test the spread channel, we first perform nearest neighbor matching analyses of relative spread to see how individual investor trading affects spread. We examine change in relative spread of stocks of otherwise very similar firms with high and low individual investor trading, and find that individual investor trading have a negative effect on change in spread. Moreover, if the spread channel works, we would expect the effect of individual investor trading on firm value to be stronger for high spread stocks. Consistent with this expectation, we find that individual investor trading has a significantly positive effect on market-to-book ratio for high spread stocks, but no significant effect for low spread stocks.

This study makes several contributions to the literature. First, this study contributes to the individual investor trading literature by using of a direct NYSE retail trading data from the most recent time periods. The majority of previous studies on individual investor trading use data from brokerage firms that only cover a small set of individual investors (see, for examples, Barber and Odean, 2000; Barber and Odean, 2008; Graham and Kumar, 2006; Ivkovic and Weisbenner, 2005; Kumar and Lee, 2006), or examine nonUS retail trading data (Barber et al., 2009a, 2009b), or rely on individual investor trading proxies such as small trade size (Lee and Radhakrishna, 2000; Barber et al., 2009a, 2009b; Han and Kumar, 2013) or odd-lot trading. However, there are problems associated with the data sources that may produce biased results. A small group of retail investors of certain brokerage firms may not be a representative sample in terms of trading skills and information sources (Kelley and Tetlock, 2013). Using trade size or odd-lot trading as individual investor trading proxies suffer from important limitations and can bias results, especially for recent years.4

Next, our study contributes to the ongoing debate on whether individual investor trading is informative. Literature on individual investor trading has long treated individual investors as irrational or noise traders and focused on whether individual investors lose by trading (for example, Kumar and Lee, 2006; Barber et al., 2009a, 2009b). Recent studies provide evidence of price informativeness of trading by individual investors, and suggest that individual investors may possess valuable private information (Evans, 2010; Jackson, 2003; Kaniel et al., 2012; Kelley and Tetlock, 2013; Wang and Zhang, 2015). Our study extends this line of literature by providing evidence that is consistent with informative trading by individual investors.

Finally, our study is also related to the literature at the intersection of market microstructure and corporate finance, especially on relation between financial market and firm fundamentals. Financial markets not only reflect firm fundamentals, but also affect firm fundamentals. Baker et al. (2003), Luo (2005), and Chen et al. (2007) provide evidence that market prices affect firms’ investments via managerial learning and/or the firm’s access to new capital. Roll et al. (2009) study the effect of options trading on firm value and show that corporate investment in firms with greater options trading is more sensitive to stock prices. Fang et al. (2009) find that stock market liquidity positively impact firm performance through increasing the information content of market prices and of performance-sensitive managerial compensation. Our study contributes to this line of literature by showing that trading by individual investors affects firm performance and it makes its impact through improving stock price informativeness.

The rest of the paper proceeds as follows. Section 2 develops hypotheses. Section 3 describes the sample, data sources and variable measurements. Section 4 presents the empirical results, and Section 5 concludes.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا