دانلود رایگان ترجمه مقاله مسائل و روش ها در چرخه‌ تجاری – ۱۹۹۸

دانلود رایگان مقاله انگلیسی پژوهش چرخه‌ تجاری: روش ها و مسائل به همراه ترجمه فارسی

 

عنوان فارسی مقاله: پژوهش چرخه‌ تجاری: روش ها و مسائل
عنوان انگلیسی مقاله: Business Cycle Research: Methods and problem
رشته های مرتبط: مدیریت و علوم اقتصادی، اقتصاد مالی، توسعه اقتصادی و برنامه ریزی، مدیریت کسب و کار و سیاست های تحقیق و توسعه
فرمت مقالات رایگان مقالات انگلیسی و ترجمه های فارسی رایگان با فرمت PDF میباشند
کیفیت ترجمه کیفیت ترجمه این مقاله پایین میباشد.
کد محصول f154

مقاله انگلیسی رایگان (PDF)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

ترجمه فارسی رایگان (PDF)

دانلود رایگان ترجمه مقاله

خرید ترجمه با فرمت ورد

خرید ترجمه مقاله با فرمت ورد
جستجوی ترجمه مقالات جستجوی ترجمه مقالات

 

بخشی از ترجمه فارسی مقاله:

معرفی محدودیت‌های قراردادی با استفاده از نظریه‌ی قرارداد مدرن
کولی و کوادرینی (۱۹۹۸) کشف کردند که اگر شرکت‌ها با محدودیت‌های بدهی مواجه شوند، خط‌مشی پولی دارای اثرات رفاهیِ از نظر کمّی مهم است. اقتصاد در تعدادی از ابعاد از واقعیت تقلید می‌کند که نشان می‌دهد در واقع شرکت‌ها دارای محدودیت بدهی هستند. این مساله که یک شرکت چیست، که در نظریه‌ی ارو-دبرو دقیقا یک مجموعه‌ی فناوری است، باید بررسی شود. در این‌جا من حدس می‌زنم که مدل‌بندی یک شرکت به عنوانی یک ائتلاف یا انجمن، مسیری برای ادامه است. ابزارهای مفید شامل نظریه‌ی بازگشتی قرارداد پویای توماس و وورال (۱۹۹۰)، مارکت و ماریمون (۱۹۹۲، ۱۹۹۵)، و اتکسون و لوکاس (۱۹۹۲، ۱۹۹۵) هستند. سایر ابزارهای مفید ممکن است نظریه‌ی موازنه‌ی عمومی با انجمن‌های مانند در کول و پرسکات (۱۹۹۷) و ائتلاف‌های واسطه‌گر مالی مانند در بوید و پرسکات (۱۹۸۶) باشند.
کارلستوروم و فیورست (۱۹۹۷)، در یک مقاله‌ی جالب، برخی از مفاهیم کمّی از این محدودیت‌های غیررسمی روی قراردادبندی را به دست آوردند. الوارزو جرمن (۱۹۹۸)، از نظر کمیتی به بررسی مفاهیم تقویت محدود برای قیمت‌های دارایی در یک مطالعه‌ی موازنه‌ی عمومی کاربردی قیمت‌گذاری دارایی می‌پردازند.
معرفی سرمایه‌گذاری غیربازگشتی کارخانه
مارسلو وراسیترو (۱۹۹۸)، روشی را برای معرفی سرمایه‌گذاری غیربازگشتی در سطح کارخانه در مدل‌های چرخه‌ی تجاری موازنه، توسعه داد. استراتژی محاسباتی نویسنده، تجزیه و تحلیل کلاس اقتصادهای (S,s) را کاملا مهارپذیر می‌کند. او کسف می‌کند که معرفی این ویژگی دارای هیچ تاثیری روی پویایی‌های چرخه‌ی تجاری تراکمی نیست.
محاسبه‌ی توازن هنگامی که توزیع، بخشی از متغییر حالت (یا دولت) است
مسائل بسیاری وجود دارند که نیاز به مدلی با توزیع به صورت یک متغییر حالت هستند. ابزارهای موجود برای تجزیه و تحلیل چنین مدل اقتصادی محدود می‌شوند اگرچه ابزارها رو به بهبود هستند. مساله، مشکل معروف بُعدیت در تجزیه و تحلیل‌های بازگشتی است. وراسیرتو (۱۹۹۸)، این مساله را با استفاده از رویکرد خود، با زیرکی به کار می‌برد. کروسل و اسمیث (۱۹۹۶)، روش‌هایی را برای یافتن راه‌حل مناسبی توسعه داده‌اند که در برخی کاربرها، تقریب بسیار مناسبی هستند.
نقش واسطه‌گری مالی پرهزینه در چرخه‌ی تجاری
منابع زیادی در واسطه‌گری مالی استفاده می‌شوند. در آمریکا منابع مورد استفاده، تقریبا ۹ درصد از GMP هستند. انتشار متوسط بین نرخ‌های متوسط قرض و وام حدود ۵ درصد است. علاوه‌براین، مقدار زیادی قرض و وام بین خانواده‌ها وجود دارد که از طریق بخش تجاری واسطه‌گری می‌شود. در آمریکا، دولت‌ها دارای بدهی‌های برابر با حدودا یک GNP سالانه هستند.
نقش تعداد متغییر شیفت‌هایی که کارخانه‌ها اعمال می‌کنند
یک حاشیه از تطبیق که در هیچ تجزیه و تحلیل موازنه‌ی عمومی کاربردی از چرخه‌های تجاری معرفی نشده است گزینه‌ی تغییر تعداد شیفت‌هایی است که یک کارخانه اعمال می‌کند. این، حاشیه‌ی مهمی از تطبیق در صنعت خودرو است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا