دانلود رایگان ترجمه مقاله زنجیره سرویس پویا مبتنی بر سیاست در مجازی سازی عملکردهای شبکه (نشریه IEEE 2016)

این مقاله انگلیسی ISI در نشریه IEEE در ۶ صفحه در سال ۲۰۱۶ منتشر شده و ترجمه آن ۱۸ صفحه میباشد. کیفیت ترجمه این مقاله ارزان – نقره ای ⭐️⭐️ بوده و به صورت کامل ترجمه شده است.

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی + خرید ترجمه فارسی
عنوان فارسی مقاله:

زنجیره سرویس پویا مبتنی بر سیاست در مجازی سازی عملکردهای شبکه

عنوان انگلیسی مقاله:

Policy-Based Dynamic Service Chaining in Network Functions Virtualization

 
 
 
 
 

 

مشخصات مقاله انگلیسی (PDF)
سال انتشار ۲۰۱۶
تعداد صفحات مقاله انگلیسی ۶ صفحه با فرمت pdf
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی فناوری اطلاعات، مهندسی کامپیوتر 
گرایش های مرتبط با این مقاله شبکه های کامپیوتری، سامانه های شبکه ای، مهندسی الگوریتم ها و محاسبات
چاپ شده در مجله (ژورنال) سمپوزیوم رایانه ها و ارتباطات – Symposium on Computers and Communication
کلمات کلیدی مدیریت شبکه بر اساس سیاستگزاری، مجازی سازی عملکرد شبکه، زنجیره سازی خدمات
ارائه شده از دانشگاه انستیتوی انفورماتیک، برزیل
رفرنس دارد  
کد محصول F1524
نشریه آی تریپل ای – IEEE

 

مشخصات و وضعیت ترجمه فارسی این مقاله (Word)
وضعیت ترجمه انجام شده و آماده دانلود
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش  ۱۸ صفحه (۱ صفحه رفرنس انگلیسی) با فونت ۱۴ B Nazanin
ترجمه عناوین تصاویر و جداول ترجمه شده است ✓ 
ترجمه متون داخل تصاویر ترجمه نشده است  
ترجمه متون داخل جداول ترجمه نشده است 
درج تصاویر در فایل ترجمه درج شده است  
درج جداول در فایل ترجمه درج شده است 
منابع داخل متن درج نشده است 
کیفیت ترجمه کیفیت ترجمه این مقاله متوسط میباشد 

 

فهرست مطالب

چکیده
۱-مقدمه
۲-کار مرتبط
۳-زنجیره سازی خدمات پویا مبتنی بر سیاستگزاری
الف-زبان طبیعی کنترل شده
ب-مدل معماری
ج-برگردان سیاستگزاری
د-طبقه بندی و هدایت ترافیک
۴-مطالعات موردی
الف-سناریوی ۱-شبکه کسب و کار مشترک
ب-سناریوی ۲-زنجیره خدمات VNF به عنوان یک خدمات (VNF-SCaaS)
۵-نتیجه گیری و کارهای اتی

 

بخشی از ترجمه
 چکیده
مجازی عملکردهای شبکه (NFV) باعث رشد سریع، مدیریت قابل انعطاف، و جایگذاری پویای عملکردهای شبکه مجازی نوآورانه و جدید (VNF) مانند متعادلسازکننده های بار، دیوارهای اتشین، و سیستم های شناسایی تهاجم (IDS) شده است. وانگهی، VFN همراه با شبکه سازی متبنی بر نرم افزار (SDN) به VNFها و جعبه های میانی فیزیکی امکان می دهد تا به شکل پویا گراف های زنجیره سازی خدمات را تشکیل بدهد. علی رغم این مزیت ها، گراف های زنجیره سازی خدمات می تواند باز از طریق استفاده از تکنیک هایی بهبود یابد که به طور رضایت بخشی هنوز مورد بهره برداری قرار نگرفته اند از جمله مدیریت شبکه مبتنی بر سیاستگزاری (PBNM) . در PBNM، سیاستگزاریها می تواند طی زمان اجرا نوشته شده و تحریک شود با اینحساب از پیکربندی مجدد پویای گراف های خدمات با حداقل اختلال پشتیبانی می کند. در این مقاله، ما یک روشی را برای طراحی خودکار گراف های زنجیره سازی خدمات NFV براساس سیاستگزاریها مطرح کرده ایم. این سیاستگزاریها فورواردسازی ترافیک و ساخت گراف های زنجیره سازی خدمات را قانون گذاری می کند. در شیوه ما، گراف های زنجیره سازی خدمات به شکل پویا در شبکه طی زمان اجرا تقویت می شوند. سرانجام، برای ارزیابی عملی بودن و تعمیم آن، ما دو سناریوی مختلف را برای نشان دادن و بحث کردن در این خصوص ایجاد کرده ایم که چگونه راه حل ما می تواند بکار بسته شود و نتایج مورد انتظارش چیست.
 
۱- مقدمه
عملکردهای شبکه، مانند متعادلسازی بار، دیوارهای اتشین و سیستم های شناسایی تهاجم (IDS) به لحاظ سنتی در وسایل فیزیکی که اغلب به آنها جعبه های میانی اشاره شده است، تحقق یافته اند. جعبه های میانی تمایل دارند که خصوصی و خاص فروشنده بوده و با اینحساب گردانندگان شبکه را مجبور می کنند که درباره ویژگی های جعبه های میانی از فروشندگان مختلف چیزهایی یاد بگیرند، که ضدبهره ورانه است. نیز، جعبه های میانی فیزیکی به قدر کافی قابل انعطاف نیستندکه انفجارهای تقاضا را رفع کنند که به طور ذاتی از صعودپذیری شان ممانعت به عمل می آورد. مجازی سازی عملکردهای شبکه (NFV) یک فناوری تازه است که عدم انعطاف پذیری جعبه های میانی فیزیکی را مطرح می کند. NFV استفاده از سخت افزار Commercial Off-The-Shelf یا COTS را برای میزبان خدمات شبکه مجازی مطرح کرده است. با این رویکرد، هزینه سرمایه (CAPEX) و هزینه عملیاتی (OPEX) می توانند به طور معنی داری کاهش یابند. نیز با NFV تدارک خدمات می تواند به سهولت طبق تقاضاهای شبکه صعود و سقوط کند.
NFV باعث زنجیره سازی عملکردهای شبکه مجازی سازی چندگانه (VNF) می شود. چنین زنجیره سازی VNF باعث می شود که گردانندگان شبکه تعیین کنند که از میان کدام توالی VNF یک بسته باید عبورکند. اقدام تعیین توالی VNF را زنجیره سازی خدمات شبکه می نامند. زنجیره سازی خدمات طبق فراساختارهای شبکه کنونی به طور استاتیک تعریف شده و بستگی به توپولوژی شبکه دارد. این امر یک چالشی را به گرداننده هنگام افزودن یا حذف خدمات با درنظرگیری اینکه فناوریهای قدیمی مشکل استقرار مجدد هم دارند، تحمیل می کند.
با وجود NFV و شبکه سازی مبتنی بر نرم افزار (SDN) ، این زنجیره سازی می تواند به طور پویا اجر بشود. SDN باعث جدا سازی صفحه کنترل از صفحه داده ها می شود و یک دیدگاه جهانی را از شبکه و یک کنترل کننده فراهم می کند که تصمیمات فورواردسازی ترافیک را اجرا می کنند. با این جداسازی، یک کنترل کننده می تواند اجرا بشود تا ترافیک را به شکل پویا طی زمان اجرا هدایت نماید. از اینرو، زنجیره سازی خدمات می تواند به سهولت با نیازهای اجراکننده سازگاری یابد. این زنجیره سازی از روی VNFهای موجود و جعبه های میانی ایجاد می شود و با اینحساب از منابع شبکه به شکل کارامدی استفاده می کند.
گردانندگان شبکه نیازهای مختلفی طبق ترافیک شبکه هایی که مدیریت می کنند دارند. نیز کاربران شبکه الزاما به همان خدمات نیازی ندارند (برای مثال بسته هایی که داخل شبکه کسب و کار مبادله می شوند می توانند از میان یک دیوار آتشین ساده به جای یک نوع پیچیده تری عبور کنند). از این قضایا، یک سوال پیش می اید: چگونه گرداننده به نحو پویا می تواند یک مجموعه VNF ها را ترکیب سازد تا به جریانات ترافیک سفارشی سازی شده رسیدگی نماید؟ یک رویکرد برای حل این مساله استفاده از سیاستگزاریهایی برای نظارت بر زنجیره خدمات یک جریان می باشد. مدیریت شبکه مبتنی بر سیاستگزاری (PBNM) در شبکه های کامپیوتر یک مفهومی است که وسیعا مورد کاربرد قرار گرفته و خوب تعریف شده است، ولیکن مادامی که نویسندگان این مقاله از آن آگاه باشند، استفاده از آن در زنجیره سازی خدمات NFV هنوز مورد بهره برداری قرار نگرفته است.
در این مقاله، ما یک راه حل PBNM را برای طراحی و مدیریت زنجیره سازی خدمات ارائه می کنیم که طی آن گردانندگان در سطح تجارت می توانند موافقت نامه هایی را در سطح خدمات (SLA) برای هدایت ایجاد گراف های زنجیره سازی خدمات بنویسند. ما همچنین یک زبان طبیعی کنترل شده ای را (CNL) برای تعیین الزامات و محدودیت هایی برای نوشتن سیاستگزاریها معرفی کرده ایم. باز ما درباره عملی بودن و تعمیم راه حل های خود به دو سناریوی مختلف بحث کرده ایم. راه حل مطرح شده ما می تواند هم در محیطهای همگن (تنها VNFها) و هم در محیطهای ناهمگن (مرکب از هم VNFها و جعبه های میانی فیزیکی) بکار بسته شود.
این مقاله به نحو ذیل سازماندهی شده است. در بخش دوم، ما به مرور و بررسی کار مرتبط با این شیوه می پردازیم. بعد در بخش سوم راه حل و معماری مربوطه توضیح داده می شود. در بخش چهارم دو مطالعه موردی شرح داده شده و بحث می شود. سرانجام اینکه در بخش پنجم ما این مقاله را با نتیجه گیری ها و کار اتی به پایان می بریم.

 

بخشی از مقاله انگلیسی

Abstract

Network Functions Virtualization (NFV) enables the rapid development, flexible management, and the dynamic placement of new, innovative Virtualized Network Functions (VNFs), such as load balancers, firewalls, and Intrusion Detection Systems (IDSes). Furthermore, NFV along with Software-Defined Networking (SDN) allows VNFs and physical middleboxes to be dynamically composed into service chaining graphs. Despite these benefits, service chaining graphs can be further improved through the use of techniques that have not been satisfactorily explored yet, such as Policy-Based Network Management (PBNM). In PBNM, policies can be written and triggered during runtime, thus supporting the dynamic (re)configuration of service graphs with minimal disruption. In this paper, we propose an approach to automatically design NFV service chaining graphs based on policies. These policies rule the forwarding of traffic and the construction of service chaining graphs. In our approach, service chaining graphs are enforced dynamically in the network during runtime. Finally, to assess its feasibility and generality, we create two different scenarios to demonstrate and discuss how our solution can be employed and its expected results.

۱ Introduction

Network functions, such as load balancing, firewalls, and Intrusion Detection Systems (IDSes) are traditionally realized in physical devices often refereed to as middleboxes. Middleboxes tend to be proprietary and vendor-specific, and thus force network operators to learn about the peculiarities of middleboxes from different vendors, which is counterproductive. Also, physical middleboxes are not flexible enough to accommodate bursts of demand, which intrinsically hinders their scalability. Network Functions Virtualization (NFV) [1] is a novel technology that addresses the lack of flexibility of physical middleboxes. NFV proposes the use of Commercial Off-The-Shelf (COTS) hardware to host virtualized network services. With this approach, the capital expenditure (CAPEX) and operational expenditure (OPEX) can be significantly reduced. Also, with NFV, service provisioning can be easily scaled up and down according to network demands.

NFV allows the chaining of multiple Virtualized Network Functions (VNFs). Such VNF chaining enables network operators to dictate to which sequence of VNFs a packet should go through. The act of specifying the sequence of VNFs is called network service chaining [2]. Service chaining on current network infrastructures is statically defined and dependent on the network’s topology. This imposes a challenge to the operator when adding or removing services, considering that earlier technologies are difficult to redeploy [3]. With NFV and Software-Defined Networking (SDN) [4], this chaining can be performed dynamically. SDN decouples the control plane from the data plane, providing a global view of the network and a controller that performs traffic forwarding decisions [4]. With this separation, a controller can be implemented to steer the traffic dynamically during runtime. Therefore, service chaining can be easily adapted to the administrator’s need. This chaining is created from existent VNFs and middleboxes, thus using network resources efficiently [5].

Network operators have different needs according to the traffic of the networks that they manage. Also, network users do not necessarily need the same services (e.g., packets exchanged inside the enterprise’s network can pass through a simple firewall instead of a more sophisticated one). From these premises, a question emerges: how can the operator dynamically compose a set of VNFs to handle customized traffic flows? An approach to solving this problem is to use policies to govern the service chain of a flow. Policy-Based Network Management (PBNM) in computer networks is a concept widely applied and well-defined [6], but as long as the authors of this paper are aware of, its use in NFV service chaining has not been exploited.

In this paper, we present a PBNM solution to design and manage service chaining, where business-level operators can write Service Level Agreements (SLAs) to guide the building of service chaining graphs. We also introduce a Controlled Natural Language (CNL) to establish requirements and constraints for the writing of policies. Further, we discuss our solution’s feasibility and generality in two different scenarios. Our proposed solution can be employed in both homogeneous environments (VNFs only) and heterogeneous environments (composed of both VNFs and physical middleboxes).

This paper is structured as follows. In Section II, we review work related to this approach. Then, in Section III, the solution and associated architecture are described. In Section IV, two case studies are outlined and discussed. Finally, in Section V, we finish this paper with conclusions and future work.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا