جستجوی مقالات فناوری اطلاعات

جستجوی مقالات انگلیسی رشته فناوری اطلاعات به همراه ترجمه فارسی

 

سایت ترجمه فا اقدام به دسته بندی پیشرفته مقالات رشته فناوری اطلاعات، جهت سهولت امر یافتن مقاله مناسب برای شما کاربران عزیز نموده است. لازم به ذکر است که مقالات انگلیسی رشته مهندسی فناوری اطلاعات در آرشیو ترجمه فا به صورت رایگان در اختیار شماست و تنها ترجمه آماده و تایپ شده در فایل ورد برای فروش میباشد. جهت یافتن مقاله مورد نظر خود بر اساس مشخصات مد نظرتان، روی دکمه مناسب کلیک نمایید:

 

لیست مقالات رشته مهندسی فناوری اطلاعات بر اساس:

 

  1. لیست مقالات فناوری اطلاعات بر اساس سال انتشار مقاله
  2. لیست مقالات فناوری اطلاعات بر اساس گرایش های رشته فناوری اطلاعات
  3. لیست مقالات فناوری اطلاعات بر اساس موضوعات مختلف رشته فناوری اطلاعات
  4. لیست مقالات فناوری اطلاعات بر اساس نشریات معتبر
  5. لیست جدیدترین مقالات فناوری اطلاعات اضافه شده به سایت
  6. لیست مقالات ترجمه شده رایگان فناوری اطلاعات
  7. لیست مقالات فناوری اطلاعات بر اساس تعداد صفحه ترجمه
  8. لیست جدیدترین مقالات انگلیسی بدون ترجمه فناوری اطلاعات 
  9. لیست مقالات انگلیسی فناوری اطلاعات IT با ترجمه آماده ارزان قیمت

 

توضیحات دکمه ها:

 

دکمه شماره ۱:

در این صفحه، کل مقالات فناوری اطلاعات بر اساس سال انتشار مقاله در نشریات معتبر خارجی، جداسازی و لیست شده اند. به طوری که مقالات سال ۲۰۱۷ در ابتدای صفحه، ۲۰۱۶ بعد از آن و به همین ترتیب مقالات قدیمی تر دسته بندی شده اند. برای مشاهده مقالات فناوری اطلاعات بر اساس سال چاپ مقاله اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۲:

 آیا به دنبال مقالات لاتین با ترجمه یک گرایش خاص از رشته فناوری اطلاعات هستید؟ گرایش اینترنت و شبکه های گسترده؟ گرایش شبکه های کامپیوتری؟ گرایش سامانه های شبکه ای؟ در این دسته بندی به راحتی میتوانید گرایش خود را انتخاب کرده و لیست مقالات را مشاهده نمایید. برای دانلود رایگان مقالات انگلیسی بر اساس گرایش های رشته فناوری اطلاعات اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۳:

آیا به دنبال ۲، ۳ یا ۱۰ ها مقاله مربوط به یک موضوع خاص فناوری اطلاعات یا یک درس رشته فناوری اطلاعات هستید؟ با ورود به این صفحه لیست موضوعات مهم و درس های رشته فناوری اطلاعات را خواهید یافت. برای دانلود رایگان مقاله لاتین و خرید ترجمه فارسی مقالات موضوعات فناوری اطلاعات اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۴:

شاید شما به دنبال مقالاتی از یک نشریه مشخص باشید و مایل به بررسی مقالات از سایر نشریات خارجی نباشید. برای این منظور این صفحه ایجاد شده تا نشریه مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس لیست مقالات فناوری اطلاعات آن نشریه برایتان ظاهر گردد. برای مشاهده مقالات فناوری اطلاعات از نشریات معتبر خارجی اینجا کلیک کنید.

دکمه شماره ۵:

برخی کاربران مقالاتی احتیاج دارند که تا کنون فردی از آن مقاله استفاده نکرده و مقاله به تازگی ترجمه و آماده شده است. برای مشاهده لیست مقالات فناوری اطلاعات که به اخیرا به آرشیو ترجمه فا اضافه شده اند اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۶:

تمامی مقالات انگلیسی رشته فناوری اطلاعات سایت ترجمه فا رایگان هستند، اما ترجمه مقالات فناوری اطلاعات پولی هستند. ما بخشی را اختصاص داده ایم به مقالات فناوری اطلاعات که مقاله انگلیسی و نیز ترجمه فارسی آن به صورت رایگان برای دانلود ارائه شده است. اما لازم به ذکر است که ترجمه مقالات رایگان مدیریت با فرمت PDF میباشد. برای دانلود رایگان مقالات ترجمه شده فناوری اطلاعات به همراه مقاله زبان اصلی اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۷:

اگر مقالاتی با تعداد صفحات مشخص میخواهید از این بخش استفاده نمایید. در این صفحه لیست مقالات رشته فناوری اطلاعات بر اساس تعداد صفحات مقاله ترجمه شده، دسته بندی شده است. برای مشاهده لیست مقالات فناوری اطلاعات بر اساس تعداد صفحات اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۸:

در صورتی که از بین مقالات ترجمه شده فناوری اطلاعات قادر به پیدا کردن مقاله مورد نظر نبودید، میتوانید لیست جدیدترین مقالات انگلیسی منتشر شده در نشریات معتبر را بررسی نموده و پس از یافتن مقاله مناسب در رشته فناوری اطلاعات ، سفارش ترجمه آن را ثبت نمایید. برای مشاهده لیست جدیدترین مقاله های منتشر شده فناوری اطلاعات به زبان انگلیسی و بدون ترجمه اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۹:

این بخش به مقالات ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات با قیمت ارزان اختصاص دارد. این ترجمه ها مثل سایر مقالات با کیفیت طلایی نیستند و به همین خاطر از قیمت نسبتا پایین تری برخوردارند. دانلود مقاله انگلیسی به همراه ترجمه با فرمت pdf رایگان بوده و تنهادانلود فرمت ورد ترجمه مستلزم پرداخت هزینه میباشد. برای مشاهده لیست مقالات ترجمه شده ارزان رشته مهندسی فناوری اطلاعات IT اینجا کلیک نمایید.

 


اگر دسته بندی مناسب برای شما در این لیست موجود نیست، لطفا ما را مطلع فرمایید. برای ارسال انتقادات و پیشنهادات خود به کارشناسان ترجمه فا، اینجا کلیک نمایید.


 

بازگشت به صفحه انتخاب رشته

انتقادات و پیشنهادات