دانلود رایگان ترجمه مقاله نیاز چین به آموزش حسابداری قانونی(نشریه Scirp 2014) (ترجمه رایگان – برنزی ⭐️)

 

 

این مقاله انگلیسی ISI در نشریه Scirp در ۷ صفحه در سال ۲۰۱۴ منتشر شده و ترجمه آن ۱۱ صفحه میباشد. کیفیت ترجمه این مقاله رایگان – برنزی ⭐️ بوده و به صورت کامل ترجمه شده است.

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی + خرید ترجمه فارسی
عنوان فارسی مقاله:

نیاز چین به آموزش حسابداری قانونی

عنوان انگلیسی مقاله:

China Needs Forensic Accounting Education

 
 
 
 

 

مشخصات مقاله انگلیسی (PDF)
سال انتشار ۲۰۱۴
تعداد صفحات مقاله انگلیسی ۷ صفحه با فرمت pdf
رشته های مرتبط با این مقاله حسابداری، مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله حسابداری مالی، مدیریت کسب و کار
چاپ شده در مجله (ژورنال) مجله باز علوم اجتماعی – Open Journal of Social Sciences
کلمات کلیدی جرم کارکنان دولت، کلاه برداری، حسابداری قانونی، دعوی قضایی
رفرنس دارد 
کد محصول F1315
نشریه Scirp

 

مشخصات و وضعیت ترجمه فارسی این مقاله 
وضعیت ترجمه انجام شده و آماده دانلود
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش  ۱۱ صفحه با فونت ۱۴ B Nazanin
ترجمه عناوین جداول ترجمه شده است 
ترجمه متون داخل جداول ترجمه شده است 
درج جداول در فایل ترجمه درج شده است  
کیفیت ترجمه کیفیت ترجمه این مقاله پایین میباشد 

 

فهرست مطالب

چکیده
۱ مقدمه
۲ حوزه های عملی حسابداری قانونی
۳ روش ها و رویه ها
۳-۱ پرسشنامه
۳-۲ نمونه
۴ نتایج و بحث ها
۴-۱ افق عمل و آموزش حسابداری قانونی در چین
۴-۲ ادراک عمل و آموزش حسابداری قانونی در چین
۴-۳ محتوای برنامه آموزش حسابداری قانونی
۵ نتیجه گیری

 

بخشی از ترجمه

چکیده
جرم کارکنان دولت (یقه سفیدان) موجب بیشترین آسیب اقتصادی به دنیای مالی می شود. مجرمان یقه سفید هستند که حقوق ما را به سرقت می برند، شرکت ها را ورشکسته می کنند، هزاران شغل را ویران می سازند و رویاهای مردم را نابود می کنند. عمل حسابداری قانونی در زمینه های مشاوره حمایت از دعوی قضایی،شاهد متخصص و رسیدگی به کلاهبرداری، پدیدار شده است. اگرچه عمل حسابداری قانونی به عنوان یکی از ارزنده ترین و ایمن ترین انتخاب های شغلی دیده می شود، شکافی بین عمل و آموزش حسابداری قانونی وجود دارد. علاوه بر این در چین مستندات آموزش و عمل حسابداری قانونی کمیاب است. بنابراین اهداف اولیه ی این مقاله عبارتند از: ۱-توصیف زمینه هایی از عمل حسابداری قانونی در چین ۲-بررسی تقاضا و علاقه به عمل و آموزش حسابداری قانونی در چین و ۳- ارائه ی مناسب ترین مباحث حسابداری قانونی برای یکپارچه شدن در برنامه کسب و کار چینی. برای دستیابی به اهداف مطالعه در جهت ایجاد کارشناسان بصیرتی در تقاضا، رابطه، مزایا، پوشش و تحویل مواد حسابداری قانونی به متخصصان حسابداری در چین، پیمایشی انجام شده است. نتایج نشان می دهد که: ۱- تقاضا و علاقه به تکرار و آموزش حسابداری قانونی در چین افزایش خواهد یافت. ۲- بسیاری از مباحث پیشنهاد شده ی حسابداری قانونی باید در برنامه حسابداری و کسب و کار چین یکپارچه شوند. این یافته ها می تواند از مزایای بزرگ برای کالج های کسب و کار و مدارس حسابداری و نیز دانشجویان حسابداری و کارفرمایان فارق التحصیل حسابداری در چین باشد.
مقدمه
سه دهه ی گذشته شاهد موارد زیادی از پروفایل های گزارش کلاهبرداری مالی (FRF) بودیم. به خصوص در طول بحران جهانی، تمرکز بر پیشگیری و تشخیص FRF به عنوان سیاست گذاران، تعدیل کنندگان و سرمایه گذران مهم تر شده است و کسب و کارهای جهانی درموردِ وجود و رشد FRF و نیز خطای اداری و سو رفتار شرکت نگران شده اند. حسابداری قانونی به عنوان زمینه ای که در حرفه حسابداری با سرعت در حال رشد است، برای بررسی واقعه ی FRF پدید آمده است. در این مقاله تعریف حسابداری قانونی از رضایی (۱۹۹۲) به عنوان عمل جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده های دقیق در حوزه ی مشاوره حمایت از دعوی قضایی، شاهد متخصص و بررسی کلاهبرداری اقتباس شده است. اگرچه عمل حسابداری قانونی به عنوان یکی از ارزنده ترین و ایمن ترین انتخاب های شغلی دیده می شود، شکافی بین تمرین و آموزش حسابداری قانونی وجود دارد. ادبیات موجود در ایالات متحده (رضایی و همکاران،۲۰۰۷) شواهدی بر اهمیت تمرین و آموزش حسابداری قانونی و یکپارچگی آن در برنامه تجاری ارائه می دهد. با این حال مدارک تمرین و آموزش حسابداری قانونی در چین کمیاب است. بنابراین اهداف اولیه ی این مقاله عبارتند از: ۱-توصیف زمینه هایی از عمل حسابداری قانونی در چین ۲-بررسی تقاضا و علاقه به عمل و آموزش حسابداری قانونی در چین و ۳- ارائه ی مناسب ترین مباحث حسابداری قانونی برای یکپارچه شدن در برنامه کسب و کار چینی.
برای دستیابی به اهداف مطالعه در جهت ایجاد کارشناسان بصیرتی در تقاضا، رابطه، مزایا، پوشش و تحویل مواد حسابداری قانونی به متخصصان حسابداری در چین، پیمایشی انجام شده است. داده ها را از ۱۲۹ دانشجوی ارشد ریاضیات مالی در دانشگاه لیورپول – Xian Jiatong واقع در سوژو در چین جمع آوری نمودیم. نتایج نشان می دهد که: ۱- اکثر پاسخ دهندگان انتظار دارند تقاضا و علاقه در هر سه زمینه ی حسابداری قانونی با تقاضای بیشتر در حمایت دعوی قضایی افزایش یابد. ۲-آموزش حسابداری قانونی باید در هر دو برنامه حسابداری مقطع کارشناسی و کارشنتاسی ارشد با اولویت بشتر دوره ی حسابداری قانونی کارشناسی ارشد، یکپارچه شود. ۳-حاکمیت شرکتی نقش مهمی در تشخیص FRF ایفا می کند. ۴- منع ضد کلاهبرداری، تشخیص و پیشگیری، تمرین و آموزش باید در برنامه کسب و کار یکپارچه شوند. ۵-اکثریت ۲۱ نفر (بیشتر از ۹۰%) اظهار نمودند که مباحث حسابداری قانونی برای ادغام برنامه ی کسب و کار و حسابداری مهم تلقی می شوند. این یافته ها می تواند از منافع بزرگ کالج کسب و کار و مدرسه ی حسابداری و همچنین دانشجویان حسابداری و کارفرمایان فارق التحصیل حسابداری در چین باشد.
۲-حوزه های عملی حسابداری قانونی
حسابداری قانونی به عنوان یک عملِ استفاده از تکنولوژی و علم برای بررسی و افشای فعالیت های کلاهبرداری و شیوه های غیرقانونی شامل زمینه هایی از حسابداری، مالی، مدیریت، جرم شناسی و سایر فضاها که کلاهبرداری و فعالیت های غیرقانونی اتفاق می افتد،دیده می شود.
سه حوزه ی فعالیت های حسابداری قانونی عبارتند از: مشاور دعوی قضایی،شاهد متخصص و بررسی کلاهبرداری. مشاوران دعوی قضایی در فعالیت های پیش از محاکمه، فیصله و افشا به وکلا کمک می کند. مشاوران دعوی قضایی مهارت ها، دانش مالی و حسابداری، تجربه و آموزش خود را برای تربیت وکلا در تفسیر و درک اطلاعات مالی به کار می برند. خدمات مشاوره ی دعوی قضایی در تقاضا برای تعیین مسئولیت و ارزیابی خسارت در ارزش گذاری کسب و کار، ادعای حق بیمه، عمل کردن بر خلاف شئون حرفه ای، سازش در جدایی، اختلاس و سرقت در محل کار می باشد. حسابدارن قانونی به عنوان شاهدان متخصص نیز برای آموزش داوران درمورد نکات فنی حسابداری و گزارش مالی خدمت می کنند. اگرچه خدمات مشاوران دعوی قضایی و شاهد متخصص در مفهوم استفاده از عمل و آموزش حسابداری برای کمک به شخصیت های دادگاه (وکلا، داوران،قضات) برای درک، تفسیر و استفاده ی بهتر از داده های مالی، مشابهند، تفاوت هایی هم دارند. حسابداران قانونی به عنوان شاهدان متخصص باید شک حرفه ای خود را نگه دارد، برای ایجاد اعتبار، بی طرفی خود را با مخالفت با بازپرس حفظ نماید. هدف اصلی بازپرس در طولِ فرایندِ بررسی دادگاه، جلوگیری از اعتبار از طریق اثبات اینکه حسابدار قانونی اظهارات متناقضی ارائه داده است، می باشد. از سوی دیگر غالبا مشاوران دادخواهی تحت نظارت یک وکیل کار می کنند و همین طور امتیازات ویژه ای دارند که لازم است جزئیات خاص و شواهد ارائه شده را فاش نمایند.
به طور معمول زمانی که یک ادعای کلاهبرداری وجود دارد، حسابداران قانونی به عنوان محققان کلاهبرداری داده های مالی و سایر شواهد را برای شناسایی و گزارش فعالیت های کلاهبرداری، بررسی می نمایند. اهداف اصلی حسابرسی اظهارات مالی و بررسی کلاهبرداری، جمع آوری مدارک کافی و قابل قبول برای اثبات قابلیت اطمینان، کمال، شفافیت و صحت گزارشات مالی است. در حالی که حسابرسان تضمین معقولی ارائه می دهند که بر اساس آن اظهارات مالی از اظهارات غلط مهمی که از طریق خطاهای کلاهبرداری ایجاد می شوند، مستقل هستند. تمرکز شدید محققان کلاهبرداری بر تشخیص و پیشگیری کلاهبرداری از طریق درمورد حداقل یک رویداد یا معامله است که می تواند احتمال کلاهبرداری را نشان دهد. علاوه بر این محققان کلاهبرداری می توانند برای بررسی قانون خانواده ( ارزیابی ارزش خالص، جدایی) ، خسارت اقتصادی (دعوی قضایی مدنی)، پیشگیری و تشخیص کلاهبرداری (سیاست ها، روش ها و شیوه های ضد کلاهبرداری)، ارزیابی دارایی (ورشکستگی، ترکیب و ادغام)، اختلاس دارایی (دزدی، اختلاس)، گزارش کلاهبرداری ( کلاهبرداری در اظهارات مالی) و جرائم کارمندان دولت (سرقت، اختلاس، اعمال غیرقانونی، رشوه، پولشویی و فساد) استخدام شوند.

 

بخشی از مقاله انگلیسی

Abstract

White-collar crime causes the most economic harm to the finance world. It is the white collar criminals who steal our pensions, bankrupt companies, destroy thousands of jobs and shatter people’s dreams. Forensic accounting practice has emerged in the areas of litigation support consulting, expert witnessing, and fraud investigation. Although forensic accounting practice is viewed as one of the most rewarding and secure career choices, there is a gap between forensic accounting practice and education. Furthermore, the evidence of forensic accounting practice and education in China is rare. Thus, the primary purposes of this paper are to: 1) describe areas of forensic accounting practices in China; 2) examine the demand for and interest in forensic accounting practices and education in China: and 3) present the most relevant forensic accounting topics to be integrated into the Chinese business curriculum. To achieve study purposes a survey is conducted to bring insights experts on the demand, relevance, benefits, coverage, and delivery of forensic accounting materials to accounting professionals in China. Results indicate that : 1) the demand for and interest in forensic accounting education and practice in China will continue to increase; and 2) many of the suggested forensic accounting topics should be integrated into business and accounting curricula in China. The findings can be of great benefit to business colleges and accounting schools as well as accounting students, and employers of accounting graduates in China.

۱- Introduction

The past three decades has witnessed high profile financial reporting fraud (FRF) cases (e.g. Enron, WorldCom, Parmalat, Satyam, sub-prime mortgages, Olympus). Particularly, during the 2007-2009 global financial crisis the focus on FRF prevention and detection becomes more important as policymakers, regulators, investors and businesses worldwide became concerned about the existence and growth of FRF as well corporate malfeasance and misconduct. As a rapidly growing area within the accounting profession, forensic accounting has emerged to investigate incidents of FRF. In this paper the definition of forensic accounting is adapted from [1] Rezaee (1992) as the practice of rigorous data collection and analysis in the areas of litigation support consulting, expert witnessing, and fraud investigation. Although forensic accounting is viewed as one of the most rewarding and secure career choices, there is still a gap between forensic accounting practice and education. The extant literature in the United States [2] (Rezaee et al., 2007) provides evidence of the importance of forensic accounting education and practice and its integration into the business curriculum. However, the evidence of forensic accounting practice and education in China is rare. Thus, the primary purposes of this paper are to: 1) describe areas of forensic accounting practices in China; 2) examine the demand for and interest in forensic accounting practices and education in China: and 3) present the most relevant forensic accounting topics to be integrated into the Chinese business curriculum.

To achieve study purposes, a survey is conducted to bring insight for experts on demand, relevance, benefits, coverage, and delivery of forensic accounting materials to accounting professionals in China. We collected data from 129 senior Financial Mathematics students at Xian Jiaotong-Liverpool University located in Suzhou, China. Results reveal that: 1) majority of respondents expect that future demand for and interest in all three areas of forensic accounting will increase with more demand for litigation support: 2) forensic accounting education should be integrated into both undergraduate or graduate accounting program with more preference for graduate forensic accounting course; 3) corporate governance plays an important role in preventing and detecting FRF; 4) anti-fraud deterrence, prevention and detection education and practice should be integrated into the business curriculum; and 5) the majority of the 21 (over 90%) suggested forensic accounting topics are considered important for integration into accounting and business curricula. The findings can be of great benefit to business colleges and accounting schools as well as accounting students, and employers of accounting graduates in China.

۲- Areas of Forensic Accounting Practices

Forensic accounting is viewed as a practice of using technology and science to investigate and expose fraudulent activities and illegal practices involved in the areas of accounting, finance, management, criminology and other places where fraud and illegal acts might take place. Three areas of forensic accounting practices are litigation consulting, expert witnessing, and fraud examination. Litigation consultants assist lawyers in pre-trial activities, disposition, and discovery. Forensic accountants apply their skills, accounting and financial knowledge, experience and training to educate lawyers in the interpretation and understanding of financial information. Litigation consulting services are in demand to determine liability and assess damages in business valuations, insurance claims, malpractice, divorce settlements and embezzlements and theft in the workplace.

Forensic accountants also serve as expert witnesses to educate jurors about the technicality of accounting and financial reporting. Although litigation consulting and expert witnessing services are similar in the sense of applying accounting education and practice to assist the characters of the court (lawyers, jurors, judges) to better understand, interpret and use financial data, they have their differences. Forensic accountants serving as expert witnesses must maintain professional skepticism and remain objective and neutral to establish credibility with the opposing cross-examiner. The primary objective of the cross-examiner throughout the court deliberation process is to deter credibility by proving that the forensic accountant has given contradictory statements. Litigation consultants, on the other hand, often work under the supervision of a lawyer and as such have special privileges in which specific details and evidence presented do not necessarily have to be revealed.

Forensic accountants normally serve as fraud investigators when there is an allegation of fraud. Fraud investigators examine financial data and other evidence to detect and report fraudulent activities. The primary purpose of typical financial statement auditing and fraud investigation is to gather competent and sufficient evidence to substantiate the reliability, completeness, transparency and accuracy of financial reports. While auditors provide reasonable assurance that financial statements are free from material misstatements whether caused by errors of fraud, fraud investigators’ keen focus is to discover and deter fraud by searching for at least one event or transaction that could signal the possibility of fraud. Furthermore, fraud investigators can be hired to examine family law (net worth valuation, divorce), economic damages (civil litigations), fraud prevention and detection (antifraud policies, procedures and practices), risk assessment (bankruptcy risk), asset valuations (bankruptcy, mergers and acquisitions, misappropriations of assets (thefts, embezzlements), fraudulent financial reporting (financial statement fraud) and white-collar crimes (larceny, defalcation, illegal acts, bribery, money laundering, corruption).

 

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی + خرید ترجمه فارسی
عنوان فارسی مقاله:

نیاز چین به آموزش حسابداری قانونی

عنوان انگلیسی مقاله:

China Needs Forensic Accounting Education

 
 
 
 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا