دانلود ترجمه مقاله رابطه بین دستیابی به بازار اوراق قرضه و سرمایه گذاری – مجله الزویر

 

 عنوان فارسی مقاله: رابطه بین دستیابی به بازار اوراق قرضه و سرمایه گذاری
 عنوان انگلیسی مقاله: Bond market access and investment
دانلود مقاله انگلیسی: برای دانلود رایگان مقاله انگلیسی با فرمت pdf اینجا کلیک نمائید

 

سال انتشار  ۲۰۱۴
تعداد صفحات مقاله انگلیسی  ۱۷ صفحه
تعداد صفحات ترجمه مقاله  ۳۷ صفحه
مجله  مجله اقتصاد مالی
دانشگاه  دانشکده کسب و کار دانشگاه فاستر واشنگتن، سیاتل، ایالات متحده آمریکا
کلمات کلیدی  محدودیت های تامین مالی- ادغام و خرید- اعتبار- نرخ گذاریهای اوراق قرضه- کم سرمایه گذاری یا سرمایه گذاری نامکفی
نشریه Elsevier

 


فهرست مطالب:

 

چکیده
۱ مقدمه
۲ انتخاب نمونه و آماره های توصیفی
۳ تحلیل های تجربی
۱ ۳ ارتباط بین نرخ گذاریها و احتمال تقبل خریدها
۲ ۳ نرخ گذاری و صرف پرداخت شده به شرکت های هدف
۳ ۳ آیا نرخ گذاری بر بازده های آگهی برای خریداران تاثیر می گذارد؟
۴ ۳ آیا محدودیت های تحمیل شده به شرکت های نرخ گذاری نشده بهینه می باشند؟
۵  ۳ستبری
۴ نتیجه گیری
ضمیمه A  تعاریف متغیر
ضمیمه B

 


 

بخشی از ترجمه:

 

 مقدمه

فولکندر و پترسون فرض کرده و نشان می دهند که دستیابی به بازارهای بدهی عمومی بر ساختار سرمایه شرکت اثرگذار می باشد، به گونه ای که شرکت هایی که به بازارهای بدهی عمومی دسترسی دارند، دارای ۵۰ درصد نسبت اهرم بالاتر نسبت به شرکت های دیگر می باشند. در این جریان، آنها به اختلافات موجود در هزینه بدهیهای عمومی و خصوصی توجه می کنند. این دسته از اختلافات بخش عرضه اعتبار مهم می باشند، به گونه ای که شرکت هایی با تقاضای مشابه برای اعتبار، دارای مبالغ متفاوتی از بدهی در ساختارهای سرمایه شان هستند. در این مقاله، از یافته های آنها استفاده کرده و این سئوال را مطرح می کنیم که دستیابی تفاضلی به سرمایه به چه شکل بر تصمیمات سرمایه گذاری شرکت ها اثرگذار می باشد. با اثرگذاری بر تصمیمات سرمایه گذاری، دستیابی به بازار بدهی عمومی اثر ارزش حقیقی بر شرکتها خواهد داشت. به شکل قیاسی، روشن نیست آیا دستیابی به بازار بدهی تفاضلی بر سرمایه گذاریهای شرکت هااثرگذار خواهد بود یا خیر. شرکت های فاقد دسترسی به بدهی عمومی می توانند از تامین مالی سرمایه یا حقوق صاحبان سهام استفاده کنند، به گونه ای که منبع اثر تامین وجوه به ساختار سرمایه محدود شده و بر سیاست سرمایه گذاری اثر نمی گذارد. در غیاب چنین تغییر و جابجایی، دستیابی به بازارهای بدهی می تواند بر تصمیمات سرمایه گذاری تاثیرگذار باشد. مخصوصاض، شرکت هایی که منحصراً از وام دهندگان خصوصی وام می گیرند ( آگاه) ( مثلاً بانک ها)، می توانند برحسب ظرفیت بدهی وام دهندگانشان سهمیه بندی شوند. بنابراین، دستیابی محدود به بازارهای بدهی می تواند منجر به سرمایه گذاری محدود گردد که درسرمایه گذاریهای کمتر ظهور می کند، اما ارزش سرمایه گذاریها افزایش و هزینه آنها کمتر می شود ( فرضیه محدودیت های مالی).
اما افزایش دستیابی به بدهی می تواند با هزینه همراه باشد. مخصوصاً، حجم بالاتر سرمایه گذاران پراکنده و با سطح آگاهی کمتر می تواند به مانیتورینگ کمتر موثر نسبت به وام دهندگان آگاه متمرکز منجر گردد. بنابراین شرکت هایی که به بازارهای بدهی عمومی دسترسی دارند، دارای ظرفیت وام گیری بزرگتر با نظر و صلاحدید بیشتر درمورد سرمایه گذاریهایشان می باشند. این ها کلاً پیش بینی می کنند که شرکت هایی با نرخ گذاریهای اوراق قرضه بیشتر دست به سرمایه گذاریهایی می زنند که احتمالاً کاهنده ارزش می باشند ( فرضیه جریانات نقدی آزاد). روی هم رفته محدودیت های تامین مالی و فرضیات جریانات نقدی آزاد اثرات معنادار دستیابی به بازارهای بدهی بر توانایی شرکت برای سرمایه گذاری و کیفیت آن سرمایه گذاریها را پیش بینی می کنند.
در این مطالعه، اثرات دستیابی به بازارهای بدهی عمومی بر فعالیت سرمایه گذاری حقیقی را با بررسی سرمایه گذاریهای مشهود بزرگ: خرید، بررسی می کنیم. مخصوصاً، این مسئله را مورد بررسی قرار می دهیم که آیا نرخ گذاری اوراق قرضه که دستیابی به بازارهای اوراق قرضه را تسهیل می کند، بر احتمال تقبل یک خرید و اندازه آن خرید تاثیرگذار می باشد یا خیر. اثر نرخ گذاری اوراق قرضه بر صرف های پرداخت شده برای شرکت هدف را نیز کشف می کنیم. بالاخره، میزان تاثیرگذاری دستیابی بازار بدهی بر خلق ارزش از طریق خریدها را مطالعه می کنیم.

 


 عنوان فارسی مقاله: رابطه بین دستیابی به بازار اوراق قرضه و سرمایه گذاری
 عنوان انگلیسی مقاله: Bond market access and investment

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا