دانلود ترجمه مقاله چگونگی ایجاد نیروی کار انعطاف پذیر (امرالد ۲۰۱۸) (ترجمه ویژه – طلایی ⭐️⭐️⭐️)

 

 

این مقاله انگلیسی ISI در نشریه امرالد در ۵ صفحه در سال ۲۰۱۸ منتشر شده و ترجمه آن ۶ صفحه میباشد. کیفیت ترجمه این مقاله ویژه – طلایی ⭐️⭐️⭐️ بوده و به صورت کامل ترجمه شده است.

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی + خرید ترجمه فارسی
عنوان فارسی مقاله:

بررسی چگونگی ایجاد یک نیروی کار انعطاف پذیر

عنوان انگلیسی مقاله:

How to create a resilient workforce

 

 

مشخصات مقاله انگلیسی 
فرمت مقاله انگلیسی pdf و ورد تایپ شده با قابلیت ویرایش
سال انتشار ۲۰۱۸
تعداد صفحات مقاله انگلیسی ۵ صفحه با فرمت pdf
نوع مقاله ISI
نوع ارائه مقاله ژورنال
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله مدیریت منابع انسانی
چاپ شده در مجله (ژورنال) Strategic HR Review
کلمات کلیدی مدیریت تغییر، مشارکت کارکنان، انعطاف پذیری، بهداشت روانی، سلامتی، عملکرد کارکنان
کلمات کلیدی انگلیسی Change management Employee engagement – Resilience – Mental health – Wellness – Employee performance
نویسندگان Christine Harrington
شناسه شاپا یا ISSN ۱۴۷۵-۴۳۹۸
شناسه دیجیتال – doi https://doi.org/10.1108/SHR-05-2018-0044
بیس نیست
مدل مفهومی ندارد 
پرسشنامه ندارد 
متغیر ندارد 
فرضیه ندارد 
رفرنس دارای رفرنس در داخل متن و انتهای مقاله
کد محصول ۱۲۳۸۷
لینک مقاله در سایت مرجع لینک این مقاله در سایت Emeraldinsight
نشریه امرالد – Emeraldinsight

 

مشخصات و وضعیت ترجمه فارسی این مقاله 
فرمت ترجمه مقاله pdf و ورد تایپ شده با قابلیت ویرایش
وضعیت ترجمه انجام شده و آماده دانلود
کیفیت ترجمه ویژه – طلایی ⭐️⭐️⭐️
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش  ۶ صفحه با فونت ۱۴ B Nazanin
ترجمه عناوین تصاویر و جداول ندارد 
ترجمه متون داخل تصاویر ندارد 
ترجمه متون داخل جداول ندارد 
ترجمه ضمیمه ندارد 
درج تصاویر در فایل ترجمه ندارد 
درج جداول در فایل ترجمه ندارد 
درج فرمولها و محاسبات در فایل ترجمه ندارد 
منابع داخل متن ندارد 
منابع انتهای متن ندارد

 

بخشی از ترجمه

چکیده

هدف: هدف این مقاله کمک به متخصصان منابع انسانی است تا نیروی کار انعطاف پذیر ایجاد کنند و بهره وری را افزایش دهند.

طرح/روش شناسی/روش: مقاله نظری

     یافته ها: با اینکه انعطاف پذیرتر شدن یک مسیر فردی است و فرد مسئولیت تمرکز بر افکار و احساسات خود، بررسی اقدامات و واکنش های خود، طی زمانهایی که با استرس مواجه است، را بر عهده دارد، کارفرمایان و متخصصان منابع انسانی نیز می توانند در سطح سازمانی از افراد پشتیبانی کنند تا به آنها کمک کنند، شادتر شوند وعملکرد بهتری داشته باشند.

     نوآوری/ارزش: کلینیک کاردینال با بیش از ۴۰ سال تجربه، برای کمک به افرادی که با مسائل بهداشت روانی دست و پنجه نرم می کنند، اختصاص دارد تا با ارائه برنامه های درمانی متناسب با نیازهای هر بیمار، به آنها در مسیر بهبود کمک کند. موسسه کاردینال برای کمک به کسب و کار ها به منظور پشتیبانی از کارکنانی که با مسائل بهداشت روانی مواجه هستند، و اجرای استراتژی هایی جهت حفظ سلامت کلی تیم های خود، راه اندازی شد.

 

      بررسی مزایا و روند های AON در سال ۲۰۱۸ نشان داد که تعداد کارفرمایانی که بیماری های مربوط به استرس کارکنان و بهداشت روانی را گزارش می دهند، از ۵۵ درصد در سال ۲۰۱۷ تا ۶۸ درصد در سال ۲۰۱۸، افزایش زیادی داشته است. در سال گذشته، کارفرمایان برای مشکلات بهداشت روانی نیروی کار در بریتانیا تقریبا ۳۵ بیلیون یورو هزینه کردند، بسیار مهم است که منابع انسانی و کارفرمایان برای ایجاد نیروی کاری از نظر احساسی انعطاف پذیر که سلامت ذهنی کلی را افزایش می دهد، اقداماتی انجام دهند.

 

     مدتی است، واژه انعطاف پذیری خیلی باب شده است ولی واقعا به چه معناست و چگونه به کسب و کارها و متخصصان منابع انسانی کمک می کند تا بهره وری و شادی کارکنان را افزایش دهد؟ انعطاف پذیری به معنای فرآیند شخصی فعلانه و خلاقانه توسعه قابلیت های بقا، یادگیری بهبود از آسیب و قوی شدن در مواجه با سختی های زندگی می باشد. واژه بهبود برای توصیف انعطاف پذیری استفاده می شود اما تلاش هایی که فرد باید انجام بده تا در موقعیت استرس زا قوی تر ظاهر شود و رشد که بخشی از انعطاف پذیری است، را نشان نمی دهد. باید یادآوری کنیم که انعطاف پذیری فقط درمورد قدرت شخصی نیست، بلکه در مورد توانایی سازگاری نیز به کار می رود.

 

     یک روش عالی برای تجسم انعطاف پذیری این است که درباره ی تفاوت بین یک درخت بلوط و خرما فکر کنیم. هر دو قوی وریشه ی عمیق دارند؛ با این وجود، درخت بلوط انعطاف ناپذیر است در حالیکه درخت خرما انعطاف پذیر است، با شرایط محیطی خود سازگار می شود، یعنی در شرایط بد محیطی احتمال بقای آن بشتر است.

 

     با وجود آنکه انعطاف پذیری یک مسیر فردی است و افراد مسئولند که بر افکار و احساسات خود تمرکز کنند و طی دوره های استرس زا، اقدامات و واکنش های خود را بررسی کنند، کارفرمایان و متخصصان منابع انسانی نیز می توانند در سطح سازمانی از افراد پشتیبانی کنند تا به آنها کمک کنند به فردی شادتر تبدیل شوند و عملکرد بهتری داشته باشند. برای پشتیبانی از کارکنان، ابتدا، منابع انسانی و کارفرمایان باید عوامل مختلفی که می تواند بین کارکنان ایجاد نگرانی و استرس کند، را تشخیص دهند. این عوامل می تواند شامل مسائل فردی و سازمانی باشد. به طور مثال، کارمند که در منزل شرایط دشواری دارد، نمی تواند در محل کار، بر کار تمرکز کند. تغییر سازمانی اگر بر وظیفه آنها تاثیرگذار باشد یا امنیت شغلی آنها را تهدید کند، هم می تواند بر کارکنان استرس وارد کند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا