دانلود ترجمه مقاله مسائل ادراکی در مورد گروه تروریستی – ۲۰۱۴ Taylor & Francis

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی + خرید ترجمه فارسی
عنوان فارسی مقاله:

مسائل ادراکی و پیامدهای تجربی در مورد گروه تروریستی

عنوان انگلیسی مقاله:

What Is a Terrorist Group? Conceptual Issues and Empirical Implications

 

 

مشخصات مقاله انگلیسی (PDF)
سال انتشار مقاله ۲۰۱۴
تعداد صفحات مقاله انگلیسی ۱۸ صفحه با فرمت pdf
نوع مقاله ISI
نوع نگارش مقاله پژوهشی (Research Article) 
نوع ارائه مقاله ژورنال
رشته های مرتبط با این مقاله علوم سیاسی
چاپ شده در مجله (ژورنال) تروریسم و خشونت سیاسی – Terrorism and Political Violence
کلمات کلیدی مفاهیم، تعاریف، تجزیه و تحلیل کمی، گروه های تروریستی، سازمان های تروریستی
کلمات کلیدی انگلیسی concepts – definitions – quantitative analysis – terrorist groups – terrorist organizations
ارائه شده از دانشگاه بخش مطالعات بین المللی، مرکز تحقیقات و تدریس در اقتصاد (CIDE)، مکزیکوسیتی، مکزیک
نمایه (index) Scopus – Master journals – JCR
نویسندگان BRIAN J. PHILLIPS
شناسه شاپا یا ISSN ISSN ۰۹۵۴-۶۵۵۳
شناسه دیجیتال – doi https://doi.org/10.1080/09546553.2013.800048
ایمپکت فاکتور(IF) مجله ۲٫۲۲۳ در سال ۲۰۱۸
شاخص H_index مجله ۴۴ در سال ۲۰۱۹
شاخص SJR مجله ۰٫۹۴۸ در سال ۲۰۱۸
شاخص Q یا Quartile (چارک) Q1 در سال ۲۰۱۸
بیس نیست 
مدل مفهومی ندارد 
پرسشنامه ندارد 
متغیر ندارد 
رفرنس دارای رفرنس در داخل متن و انتهای مقاله
کد محصول ۱۰۲۰۱
لینک مقاله در سایت مرجع لینک این مقاله در سایت Taylor & Francis
نشریه تیلور و فرانسیس  

 

مشخصات و وضعیت ترجمه فارسی این مقاله (Word)
وضعیت ترجمه انجام شده و آماده دانلود در فایل ورد و PDF
کیفیت ترجمه طلایی⭐️
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش  ۲۶ صفحه (۴ صفحه رفرنس انگلیسی) با فونت ۱۴ B Nazanin
ترجمه عناوین جداول ترجمه شده است  
ترجمه متون داخل جداول ترجمه شده است  
درج جداول در فایل ترجمه درج شده است  
منابع داخل متن درج نشده است 
منابع انتهای متن به صورت انگلیسی درج شده است

 

فهرست مطالب

مقدمه: تروریسم و گروه ها

گروه های تروریستی در ادبیات

یک مفهوم بدون تعریف؟

تعاریف جامع

تعاریف انحصاری

مفاهیم تجربی تفاوت های مفهومی

راه های پیش رو: استدلال برای یک تعریف جامع

نتیجه گیری

منابع

 

بخشی از ترجمه

محققان مطالعات کمی زیادی در مورد گروه های تروریستی انجام داده اند، که یک پیشرفت مهم در ادبیات به شمار می رود. با این حال، با توجه به مفهوم سازی و سنجش، در مورد آن چه یک گروه تروریستی را تشکیل می دهد، بحث های اندکی صورت گرفته اند. در بسیاری از مطالعات گروه های تروریستی این اصطلاح تعریف نشده اند و در میان مطالعاتی که این اصطلاح را تعریف کرده اند، تعاریف موجود به طور قابل توجهی متفاوت هستند. عدم وضوح منجر به سردرگمی مفهومی و همچنین مشکلات مربوط به انتخاب نمونه می شود که می تواند نتایج را تحت تاثیر قرار دهد. برای رسیدگی به این مسائل، در این مقاله، تجزیه و تحلیل عمیق این اصطلاح و کاربرد آن صورت گرفته است. در این مطالعه، تعاریف موجود در ادبیات بررسی شده اند و سپس نمونه های مختلف به کار رفته مورد بحث و بررسی قرر گرفته اند. به لحاظ تجربی، این مطالعه نشان می دهد که چگونه انتخاب نمونه می تواند ارزش های متغیر را تحت تاثیر قرار دهد. علاوه بر این، این مطالعه نشان می دهد که یک نمونه غیر معرف، مانند فهرست سازمان های تروریستی خارجی ایالات متحده آمریکا، می تواند منجر به تعمیم های نادرست شود. در نهایت، من یک تعریف ساده و جامع ارائه می دهم و در رابطه با عملی بودن آن بحث می کنم. پیشنهادات دیگری نیز برای یک برنامه پژوهشی جامع و موثر ارائه شده اند.

 

نتیجه گیری

یک گروه تروریستی چیست؟ محققان به طور فزاینده ای در سال های اخیر به بررسی گروه های تروریستی پرداخته اند و در مورد آن ها نتایجی به دست آورده اند. بخشی از این مطالعه کمی است، اما بسیاری از مطالعات کیفی هستند. این بخش از پژوهش مهم است، اما موجب مطرح شدن پرسش هایی در مورد نحوه تعریف سازمان های تروریستیمی شود. بسیاری از محققان هرگز تعریف واضحی ارائه نکرده ند و تعاریف صریح ارائه شده به طور قابل توجهی متفاوت هستند. در این مطالعه به بررسی ادبیات و تعاریف موجود می پردازیم. تحقیق معمولا در یکی از سه گروه زیر قرار می گیرد: عدم استفاده از یک تعریف صریح، استفاده از یک تعریف جامع، یا استفاده از یک تعریف انحصاری. علاوه بر این، تفاوت های مربوط به نمونه های تجربی جمع آوری شده نیز بررسی شده اند، و نشان داده شده است که این تفاوت ها می توانند منجر به تفاوت های قابل توجهی در نتایج به دست آمده در مورد گروه های تروریستی شوند. مشخص شد که این در رابطه با تحقیق در مورد طول عمر گروه تروریستی درست است. علاوه بر این، استفاده از یک نمونه غیر تصادفی – مانند فهرست FTO- می تواند منجر به نتایج غیر قابل تعمیم شود. سپس این مقاله نشان داد که یک تعریف جامع تر از گروه تروریستی، به چند دلیل، مزایایی ارائه می دهد. تعریف جامع به شرح زیر است: یک سازمان سیاسی فراملیتی که از تروریسم استفاده می کند.

 

بخشی از مقاله انگلیسی

Researchers increasingly conduct quantitative studies of terrorist groups, which is an important advance in the literature. However, there has been little discussion of what constitutes a ‘‘terrorist group,’’ regarding conceptualization or measurement. Many studies of terrorist groups do not define the term, and among those that do, definitions vary considerably. The lack of clarity leads to conceptual confusion as well as sample selection issues, which can affect inferences. To address these issues, this article offers an in-depth analysis of the term and its use. It explores definitions in the literature, and then discusses different samples used. Empirically, the article demonstrates how sample selection can affect variable values. It also shows that a non-representative sample, such as the U.S. Foreign Terrorist Organization list, can lead to inaccurate generalizations. Ultimately, I present a straightforward ‘‘inclusive’’ definition, and argue for its practicality. Other suggestions are made for a more effective and cohesive research program.

 

Conclusion

What is a terrorist group? Scholars have increasingly sought in recent years to examine terrorist groups generally and draw inferences about them. Some of this work has been qualitative, but many studies are quantitative. This body of research is important, but raises serious questions about how we define terrorist organizations. Many authors have never offered an explicit definition, and explicit definitions offered vary substantially. This article sought to review the literature, noting definitions that exist. Research usually falls into one of three categories: not using an explicit definition, using an inclusive definition, or using an exclusive definition. It also pointed to differences in empirical samples gathered, and suggested that these differences can lead to substantial differences in conclusions reached about terrorist groups. This was shown to be the case with research on terrorist group longevity. Additionally, the use of a non-random sample—such as the FTO list—can further lead to non-generalizable findings. The article then suggested that a more inclusive definition of terrorist group offers advantages for a number of reasons. The inclusive definition is ‘‘a subnational political organization that uses terrorism.’’

 

تصویری از مقاله ترجمه و تایپ شده در نرم افزار ورد

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی + خرید ترجمه فارسی
عنوان فارسی مقاله:

مسائل ادراکی و پیامدهای تجربی در مورد گروه تروریستی

عنوان انگلیسی مقاله:

What Is a Terrorist Group? Conceptual Issues and Empirical Implications

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا