دانلود ترجمه مقاله عوامل در انتخاب و تطبیق مربیان اجرایی در سازمان – ۲۰۰۸ Taylor & Francis

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی + خرید ترجمه فارسی
عنوان فارسی مقاله:

عوامل در انتخاب و تطبیق مربیان اجرایی در سازمان

عنوان انگلیسی مقاله:

Factors in the selection and matching of executive coaches in organisations

 

 

مشخصات مقاله انگلیسی (PDF)
سال انتشار مقاله ۲۰۰۸
تعداد صفحات مقاله انگلیسی ۱۶ صفحه با فرمت pdf
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله مدیریت اجرایی
چاپ شده در مجله (ژورنال) مربیگری: مجله بین المللی نظریه، تحقیق و تمرین – Coaching: An International Journal of Theory
دانشگاه تهیه کننده دانشکده بازرگانی، دانشگاه آکسفورد بروک، آکسفورد، انگلستان
کلمات کلیدی مربیگری، آموزش، مدیر اجرایی، تطبیق، گزینش، تنوع
نویسندگان Ian Michael Wycherley and Elaine Cox
شناسه شاپا یا ISSN ISSN ۱۷۵۲-۱۸۸۲
شناسه دیجیتال – doi https://doi.org/10.1080/17521880701878075
رفرنس دارد
کد محصول ۹۵۳۵
لینک مقاله در سایت مرجع لینک این مقاله در سایت Taylor & Francis
نشریه تیلور و فرانسیس  taylor and francis

 

مشخصات و وضعیت ترجمه فارسی این مقاله (Word)
وضعیت ترجمه انجام شده و آماده دانلود
کیفیت ترجمه طلایی⭐️
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش  ۱۹ صفحه با فونت ۱۴ B Nazanin
ترجمه عناوین تصاویر ترجمه شده است  
ترجمه متون داخل تصاویر ترجمه نشده است 
درج تصاویر در فایل ترجمه درج شده است  
منابع داخل متن درج نشده است 

 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه

تعاریف و موضوعات مرتبط با مسئله گزینش و تطبیق

مدل انتخاب و تطبیق

تطبیق در زمینه مربیگری

عامل تنوع سطحی – فرهنگ و جنسیت

تنوع فرهنگی

تنوع جنسیتی

کاربرد های تنوع سطحی برای مربی گری سازمانی

عوامل تنوع عمقی – ارزش ها و شخصیت

ارزش ها

شخصیت

کاربرد های تنوع عمقی برای مربی گری

عوامل تجربیات

کاربرد های تجربه برای مربی گری

مباحث

جمع بندی

 

بخشی از ترجمه

چکیده

اهداف این مقاله، ارزیابی کردن تاثیراتی است که بر روی انتخاب و تطابق مربیان با مدیران اجرایی در سازمان ، تاثیر دارد. انتخاب مربیان یکی از مهم ترین موضوعات است و ذینفعان مختلفی به صورت ثابت در انتخاب و تطابق تصمیم گیری ها، دخیل هستند. این مقاله ی مفهومی، از تحلیل بحرانی و مباحث در مورد گستره ی عظیمی از مقالات، تلاش می کند تا این موضوع را در عمل بررسی کند. این مقاله ، روند گزینش و تطابق را در یک قالب کاری مفهومی قرار می دهد و یک دیدگاه سیستمی را در مورد روند های سازمانی دخیل در این روند  ارائه می کند. ازین رو موجب گسترش مباحثی می شود که عوامل مختلف بر روی آن تاثیر دارند. این مقاله این موضوع را مطرح می کند که سازمان ها باید تمرکز خودشان را بر روی آماده سازی مدیران اجرایی قرار دهند تا بتوانند پتانسیل خودشان را برای آموزش افراد به حداکثر برسانند و در این روند، باید توجه خودشان را معطوف به مربیان بکنند نه این که تحت تاثیر موضوع تطبیق قرار بگیرند.

 

جمع بندی
این مقاله یک مدل زمینه ای از روند گزینش در مربی گری اجرایی ، ارائه کرده است و معتقد است که تطبیق مربی ها با مدیران اجرایی مبتنی بر سازگاری اولیه ی مناسب و یا دیگر عوامل تنوع سطحی، ممکن است موثر و یا ضروری نباشد. این مدل روند های دخیل در گزینش مربی ها توسط سازمان ها و روابط بین آن روند ها و ذینفعان مختلف را مورد بررسی قرار می دهد. به عنوان مثال می توان مشاهده کرد که ذینفعان مختلف در این روند نیاز دارند تا درک کنند که هر فرد چگونه می خواهد در روند تطبیق نظر خودش را ارائه کند تا بتواند خروجی های مورد نظر خودش را به دست بیاورد. در غیر این صورت، هزینه های کلی ممکن است از هزینه های خود دوره ی مربی گری هم بیشتر باشد.
این مقاله همچنین مقالات مرتبط با تعلیم را هم بررسی می کند که این مقالات می توانند نکات خوبی را برای سازمان مشتری و مدیران اجرایی که می خواهند مربی گری دقیقی را بر اساس تنوع سطحی داشته باشند ارائه کند. همچنین به این نکته اشاره شده است که انتخاب های گزینش بر اساس تطبیق سطحی و عمقی، بر روی روابط در مراحل اولیه چه تاثیری دارد و این که وقتی اعتماد ایجاد می شود، این روابط کم کم تاثیر خودشان را از دست می دهند.

 

بخشی از مقاله انگلیسی

Abstract

The objective of this paper is to explore factors that impact on the selection and matching of coaches with executives in organisations. Selection of coaches is seen to be of utmost importance and a number of different stakeholders are invariably involved in the selection and matching decisions. This conceptual paper uses critical analysis and discussion of a wide range of literature in order to explore the issues at play. The paper positions selection and matching within a conceptual framework and offers a systemic perspective on the organisational processes involved. It thus widens the debate on which actors exert influence. The paper argues that organisations should focus on preparing the executive to be better equipped to maximise their potential for being coached, focusing on selecting coaches, rather than being distracted by the matching question.

 

Conclusion

This paper has presented a context model of the selection process in executive coaching and has argued that matching coaches with executives based on the right ‘chemistry’ and other surface diversity factors may be neither necessary nor effective. The model highlights the processes involved in the selection of coaches by organisations and the relationships between these processes and the different stakeholders. It can be seen, for example, that the different stakeholders in the process need to understand how everybody wants to have a say in matching in order to achieve desired outcomes. If they do not, then the cumulative costs may well exceed the cost of the coaching itself. The paper also explored the mentoring literature, which offers useful pointers for client organisations and executives who wish to coach explicitly on surface diversity issues, such as culture and gender. It was further noted how selection choices based on matching surface and deep factors impacts on rapport in the initial stages of the relationship and that these factors become less important over time as trust is built.

 

 

تصویری از مقاله ترجمه و تایپ شده در نرم افزار ورد

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی + خرید ترجمه فارسی
عنوان فارسی مقاله:

عوامل در انتخاب و تطبیق مربیان اجرایی در سازمان

عنوان انگلیسی مقاله:

Factors in the selection and matching of executive coaches in organisations

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا