دانلود ترجمه مقاله اثرگذاری یک احساس ظاهرا منفی بر بهبود یادگیری (وایلی ۲۰۱۸) (ترجمه ویژه – طلایی ⭐️⭐️⭐️)

 

 

این مقاله انگلیسی ISI در نشریه وایلی در ۸ صفحه در سال ۲۰۱۸ منتشر شده و ترجمه آن ۱۲ صفحه میباشد. کیفیت ترجمه این مقاله ویژه – طلایی ⭐️⭐️⭐️ بوده و به صورت کامل ترجمه شده است.

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی + خرید ترجمه فارسی
عنوان فارسی مقاله:

در کلاس درس: چگونه یک احساس ظاهرا منفی می تواند منجر به بهبود یادگیری شود

عنوان انگلیسی مقاله:

Anger in the Classroom: How a Supposedly Negative Emotion Can Enhance Learning

 

 

مشخصات مقاله انگلیسی 
فرمت مقاله انگلیسی pdf و ورد تایپ شده با قابلیت ویرایش 
سال انتشار مقاله ۲۰۱۸
تعداد صفحات مقاله انگلیسی ۸ صفحه با فرمت pdf
نوع مقاله ISI
نوع نگارش مقاله پژوهشی (Research Article)
نوع ارائه مقاله ژورنال
رشته های مرتبط با این مقاله روانشناسی
گرایش های مرتبط با این مقاله روانشناسی عمومی، روانشناسی بالینی
چاپ شده در مجله (ژورنال) دستورالعمل های جدید برای آموزش و یادگیری – New Directions For Teaching And Learning
نویسندگان Ryan C. Martin
شناسه شاپا یا ISSN ISSN ۱۵۳۶-۰۷۶۸
شناسه دیجیتال – doi https://doi.org/10.1002/tl.20279
بیس نیست 
مدل مفهومی ندارد 
پرسشنامه ندارد 
متغیر ندارد 
رفرنس دارای رفرنس در داخل متن و انتهای مقاله
کد محصول ۱۰۴۵۸
لینک مقاله در سایت مرجع لینک این مقاله در سایت Wiley
نشریه وایلی

 

مشخصات و وضعیت ترجمه فارسی این مقاله 
فرمت ترجمه مقاله pdf و ورد تایپ شده با قابلیت ویرایش
وضعیت ترجمه انجام شده و آماده دانلود در فایل ورد و pdf
کیفیت ترجمه ویژه – طلایی ⭐️⭐️⭐️
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش  ۱۲ صفحه با فونت ۱۴ B Nazanin
منابع داخل متن به صورت انگلیسی درج شده است  
منابع انتهای متن به صورت انگلیسی درج شده است

 

فهرست مطالب

۱- خشم چیست

۲- چرا ما عصبانی می شویم

۳- چرا معلم ها عصبانی می شوند

۴- وقتی که عصبانی می شویم چه کاری می توانیم انجام دهیم؟

۵- معلم ها چگونه می توانند چهار مسئله که منجر به خشونت می شود را رفع کنند؟

۶- خشونت به عنوان انعکاسی از ناامیدی دانش آموزان

۷- نکات موجود برای استفاده از خشونت در کلاس

 

بخشی از ترجمه

لحظاتی وجود دارند که آموزش، با وجود احساس رضایت بخشی که همیشه دارد، تبدیل به یک تجربه ی به شدت نا امید کننده می شود. این روند ممکن است زمان بر و دشوار باشد و حتی گاهی بهترین دانش آموزان هم همیشه با انجام درست تکالیف و وظایف خودشان، قدر دان زحمات معلم خودشان نیستند. معلم ها گاهی به دلیل کمبود منابع در دسترس شان، نمی توانند به اهداف آموزشی خودشان دست پیدا کنند و حتی در بهترین روز ها نیز معلم ها نمی توانند همه ی دانش آموزان را از نظر یادگیری به یک نقطه ی مشابه برسانند. به علاوه، با وجود این که آن ها بیشترین تلاش خودشان را می کنند، برنامه های مبتکرانه و اصلی آن ها برای تدریس همیشه درست از آب در نمی آید و موجب می شود که آن ها حس نا امیدی داشته باشند.
به عنوان روان شناسی که بر روی خشم تحقیق می کنم، معمولا به افرادی بر می خورم که حس می کنند خشم یک احساس کاملا منفی می باشد. اما این موضوع درست نیست. گاهی خشم یک احساس ارزشمند می باشد، زیرا افراد را نسبت به مشکلات آگاه می سازد و به آن ها انرژی می دهد تا با این مشکلات رو به رو شوند (Deffenbacher 1996). دراین بخش، من بر اساس کار تحقیقاتی خودم بر روی خشم و تجربه ام به عنوان یک مدرس روان شناسی تلاش می کنم تا دلایل خشم معلم ها و معنی این خشم را شناسایی کنم و نشان دهم که چگونه می توان از این تجربه برای ایجاد انگیزه در دانش آموزان و معلم ها استفاده کرد.

 

نکات موجود برای استفاده از خشونت در کلاس با وجود این که خشونت می تواند منجر به شکل گیری خلل در کیفیت یادگیری شود، خشونت در کلاس این پتانسیل را دارد تا یادگیری و آموزش را تقویت کند. من چندین حالت را توصیف می کنم که بر اساس آن ها معلم ها می توانند خشونت خودشان را به صورت مناسب رفع کنند تا در شرایط خاص، یادگیری افزایش پیدا کند. به صورت خلاصه، این چند نکته و چند مثال، می تواند به شما کمک کند تا از خشونت خودتان به صورت مناسب استفاده کنید : ۱- به یاد داشته باشید که عصبانیت ذاتا موضوع بدی نیست : یکی از اولین چیز هایی که معلم ها باید به یاد داشته باشند این موضوع می باشد که خشونت ذاتا خوب است زیرا نقش مهمی را در زندگی ما ایفا می کند. با در نظر داشتن این موضوع، باید بگوییم که این خشونت همیشه برای افراد خوب نیست و ما معمولا تلاش داریم که از احساسات عصبانیت خودمان فرار کنیم . همین موضوع باعث می شود یادگیری کنار آمدن با عصبانیت بسیار ضروری می باشد.

 

بخشی از مقاله انگلیسی

There are times when teaching, despite how rewarding it can be, is an extraordinarily frustrating experience. It can be time-consuming and difficult to do well, and even the best students do not always appreciate the hard work teachers put into their assignments and activities. Teachers are sometimes swamped with resource limitations that make it difficult to achieve their learning outcomes, and even on their best days, they do not reach all the students they hope to reach. Plus, despite their best efforts, their innovative and grand plans for teaching do not always work, leaving them frustrated.
As a psychologist who researches anger, I routinely come across people who feel that anger is a purely negative emotion. That, however, isn’t true. In fact, anger is usually a valuable emotional experience, as it alerts people to problems and energizes them to confront those problems (Deffenbacher 1996). In this chapter, I will draw upon my research on anger and my experiences as a college teacher of psychology to explore the reasons teachers become angry, the meaning of that anger, and how teachers can use the experience to motivate students and themselves toward better learning outcomes.

 

Tips for Using Anger in the Classroom Although anger can certainly interfere with quality teaching, anger in the classroom has great potential to enhance teaching and learning. I have described several examples of how teachers can better handle their anger to enhance learning in specific types of situations. In summary, here are some general tips, with examples, for using anger effectively. 1. Remember that anger is not inherently bad: One of the first things teachers need to remember is that anger is inherently good in that it serves such an important role in our lives. That said, it does not always feel good to people and we often want to get rid of our angry feelings as soon as we can. That is what makes learning to deal with anger effectively so important.

 

تصویری از مقاله ترجمه و تایپ شده در نرم افزار ورد

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی + خرید ترجمه فارسی
عنوان فارسی مقاله:

خشم در کلاس درس: چگونه یک احساس ظاهرا منفی می تواند منجر به بهبود یادگیری شود

عنوان انگلیسی مقاله:

Anger in the Classroom: How a Supposedly Negative Emotion Can Enhance Learning

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا