جستجوی مقالات فناوری اطلاعات

جستجوی مقالات انگلیسی رشته فناوری اطلاعات به همراه ترجمه فارسی از نشریات ISI

 

سایت ترجمه فا جهت سهولت امر یافتن مقاله مناسب برای شما کاربران عزیز اقدام به دسته بندی پیشرفته مقالات رشته فناوری اطلاعات ، نموده است. لازم به ذکر است که فایل مقالات انگلیسی آرشیو ترجمه فا به صورت رایگان در اختیار شماست و تنها ترجمه آماده و تایپ شده در فایل ورد برای فروش ارائه شده است. جهت یافتن مقاله مورد نظر خود بر اساس مشخصات مد نظرتان، روی دکمه مناسب کلیک نمونه و لیست مقالات را مشاهده نمایید.

 


 

لیست مقالات فناوری اطلاعات بر اساس سال انتشار (انگلیسی با ترجمه)

 

در این دسته بندی، مقالات فناوری اطلاعات چاپ شده در نشریات معتبر خارجی ISI بر اساس سال انتشار آن مقاله، جداسازی و لیست شده اند تا بتوان ابتدا لیست مقالات امسال و سپس سالهای بعد را مشاهده کرد. برای مشاهده جدیدترین مقالات فناوری اطلاعات بر اساس سال چاپ مقاله اینجا کلیک نمایید.

 

لیست مقالات فناوری اطلاعات بر اساس سال انتشار مقاله

 


 

لیست مقالات بر اساس گرایش های رشته فناوری اطلاعات (انگلیسی با ترجمه)

 

 آیا به دنبال مقالات لاتین با ترجمه برای یک گرایش خاص از رشته فناوری اطلاعات هستید؟ برای مشاهده لیست مقالات گرایشی که در نظر دارید، توسط این دسته بندی به راحتی میتوانید گرایش خود را انتخاب کرده و لیست مقالات را مشاهده نمایید. برای دانلود رایگان مقالات انگلیسی بر اساس گرایش های رشته فناوری اطلاعات اینجا کلیک نمایید.

 

لیست مقالات فناوری اطلاعات بر اساس گرایش های رشته فناوری اطلاعات

 


 

لیست مقالات بر اساس موضوعات رشته فناوری اطلاعات (انگلیسی با ترجمه)

 

آیا به دنبال ۲، ۳ یا ۱۰ ها مقاله مربوط به یک موضوع خاص فناوری اطلاعات یا یک درس رشته فناوری اطلاعات هستید؟ با ورود به این صفحه لیست موضوعات مهم و درس های رشته فناوری اطلاعات را خواهید یافت. برای دانلود رایگان مقاله لاتین و خرید ترجمه فارسی مقالات موضوعات فناوری اطلاعات اینجا کلیک نمایید.

 

لیست مقالات فناوری اطلاعات بر اساس موضوعات مختلف رشته فناوری اطلاعات

 


 

لیست ترجمه های رایگان رشته فناوری اطلاعات (انگلیسی با ترجمه)

 

تمامی مقالات انگلیسی رشته فناوری اطلاعات سایت ترجمه فا رایگان هستند، اما دانلود فایل ترجمه مقالات با هزینه میباشد. ما بخشی را اختصاص داده ایم به مقالات فناوری اطلاعات که مقاله انگلیسی و نیز ترجمه فارسی آن به صورت رایگان برای دانلود ارائه شده است. توجه داشته باشید که این ترجمه این مقالات شاید ناقص بوده یا کیفیت ترجمه پایین باشد که در توضیحات هر مقاله این مورد به وضوح مشخص شده است. همچنین لازم به ذکر است که ترجمه مقالات رایگان فناوری اطلاعات تنها با فرمت PDF قابل دانلود میباشد. برای دانلود رایگان مقالات ترجمه شده فناوری اطلاعات به همراه مقاله زبان اصلی اینجا کلیک نمایید.

 

لیست مقالات ترجمه شده رایگان فناوری اطلاعات

 


 

لیست مقالات بیس رشته فناوری اطلاعات و گرایشهای فناوری اطلاعات (انگلیسی با ترجمه)

 

این دسته بندی جهت جداسازی مقالات بیس رشته و گرایش های فناوری اطلاعات ایجاد شده است که افرادی که به دنبال مقالات بیس فناوری اطلاعات برای پایان نامه یا سایر تحقیقات خود هستند، میتوانند از این لیست استفاده نمایند.

 

مقالات بیس رشته فناوری اطلاعات :

لیست مقالات بیس فناوری اطلاعات

 


 

لیست مقالات رشته فناوری اطلاعات دارای پرسشنامه (انگلیسی با ترجمه)

 

پرسشنامه یک ابزار تحقیقاتی با مجموعه‌ای از پرسش‌ها است که با هدف جمع آوری و ثبت اطلاعات مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ این تعریف از پرسشنامه، آن قدر گسترده و باز است که تقریباً شامل هر چیزی می‌شود.

 

لیست مقالات فناوری اطلاعات با پرسشنامه

 


 

لیست مقالات مروری (Review Article) رشته فناوری اطلاعات (انگلیسی با ترجمه)

 

مقالات مروری یک مرور و انالیز حیاتی و سازنده را از مقالات موجود چاپ شده در یک رشته از طریق خلاصه،آنالیز ها و مقایسه ها و گاها برای یافتن خلا های چشم گیر و یا مشکلات ارائه میدهند و توصیه هایی را برای تحقیقات آتی ارائه میدهند. از آنجا که این نوع مقالات داده ها و اطلاعات جدیدی را ازکار تحقیقاتی نویسنده بروز نمیدهند، دسته مقالات ثانویه طلقی میشوند. مقالات مروری می توانند به طور گسترده از سه نوع باشد: بررسی ادبیات، بررسی سیستماتیک و متا آنالیزها. مقالات مروری میتوانند در طول های مختلفی بسته به ژورنال و حیطه ی موضوعی یافت شوند. برای بررسی روایات و یا بررسی ادبیات این طول ممکن است از ۸۰۰۰ کلمه تا ۴۰۰۰۰ کلمه باشد، و این در حالی است که بررسی سیستماتیک معمولا کمتر از ۱۰۰۰۰ کلمه طول دارند. در حالی که هستند ژورنالهایی که مقالات بررسی کوتاه با ۳۰۰۰ تا ۵۰۰۰ کلمه طول را نیز چاپ میکنند.

 

لیست مقالات مروری فناوری اطلاعات

 


 

لیست مقالات ژورنالی (Journal Article) رشته فناوری اطلاعات (انگلیسی با ترجمه)

 

در تعریف ژورنال باید گفت که ژورنال به صورت یک مجله است که معمولا به صورت دوره ای چاپ می شود این دوره می تواند هفتگی‌، ماهانه‌، یا سالانه باشد که در آن چاپ از ژورنال یک سری مقالات که دارای بار علمی خوبی هستند چاپ می شود. باید گفت که چاپ کردن یک مقاله در ژورنال معتبر زحمت بیشتری می خواهد و خود ژورنال هم در زمینه چاپ مقاله سخت گیری می کند و ممکن است چند بار به شما اشکالات مقاله را اعلام کند و از شما بخواهد که مقاله را ویرایش نمایید. اما برای چاپ مقاله در ژورنال نیاز به پرداختن هزینه نمی باشد.

 

لیست مقالات ژورنالی فناوری اطلاعات

 


 

لیست مقالات کنفرانسی (Conference Article) رشته فناوری اطلاعات (انگلیسی با ترجمه)

 

در تعریف مقاله باید گفت که مقاله یک تحقیق است که توسط یک یا چند نفر صورت می گیرد که این تحقیق حرف تازه ای در موضوع خودش برای گفتن دارد جایی که مقاله را باید ارسال کرد تا پذیرفته شود و بعد از پذیرفته شدن در صورت تمایل برای ارائه آن بروید کنفرانس نام دارد که این کنفرانس با یک اسم ممکن هست هر سال در یک کشور برگزار شود یا ثابت باشد. تقریبا در همه کنفرانس‌ها مقاله های پذیرفته شده در بعضی ژورنال ها هم چاپ می شود (در صورت داشتن بار علمی بالا) و یا اینکه در کتابخانه های دیجیتالی همانند ieee (مخصوص برق و کامپیوتر) چاپ می شود که در حالت دوم معمولا کنفرانس‌ها یک هزینه ای برای چاپ میگیرن که بعد از این که به حساب کنفرانس هزینه واریز شد با یک فاصله حداکثری ۲ ماه چاپ میشود.

 

لیست مقالات کنفرانسی فناوری اطلاعات

 


 

لیست مقالات انگلیسی ترجمه نشده رشته فناوری اطلاعات (انگلیسی بدون ترجمه)

 

در صورتی که از بین مقالات ترجمه شده فناوری اطلاعات قادر به پیدا کردن مقاله مورد نظر نبودید، میتوانید لیست جدیدترین مقالات انگلیسی ترجمه نشده منتشر شده در نشریات معتبر را بررسی نموده و پس از یافتن مقاله مناسب در رشته فناوری اطلاعات ، سفارش ترجمه آن را ثبت نمایید. برای مشاهده لیست جدیدترین مقاله های منتشر شده فناوری اطلاعات به زبان انگلیسی و بدون ترجمه اینجا کلیک نمایید.

 

لیست جدیدترین مقالات انگلیسی بدون ترجمه فناوری اطلاعات

 


 

لیست مقالات انگلیسی ترجمه شده رشته فناوری اطلاعات به همراه پاورپوینت آماده (مقاله ترجمه شده + پاورپوینت)

 

اگر مقالات ترجمه شده ای نیاز دارید که همراه با پاورپوینت آماده برای ارائه سمینار باشند میتوانید این لیست را بررسی کرده و بعد از پیدا کردن مقاله مناسب در رشته فناوری اطلاعات، آن را خریداری و بلافاصله دانلود نمایید. برای مشاهده لیست مقالات فناوری اطلاعات به زبان انگلیسی با ترجمه به همراه پاورپوینت آماده اینجا کلیک نمایید.

 

لیست مقالات فناوری اطلاعات با پاورپوینت

 


در صورتی که دسته بندی مناسب برای شما در این لیست موجود نیست، لطفا ما را مطلع فرمایید. برای ارسال انتقادات و پیشنهادات خود به کارشناسان ترجمه فا، اینجا کلیک نمایید.


 

بازگشت به صفحه انتخاب رشته

انتقادات و پیشنهادات

دکمه بازگشت به بالا