جستجوی مقالات زمین شناسی

جستجوی مقالات انگلیسی رشته زمین شناسی به همراه ترجمه فارسی

سایت ترجمه فا اقدام به دسته بندی پیشرفته مقالات رشته زمین شناسی جهت سهولت امر یافتن مقاله مناسب برای شما کاربران عزیز نموده است. لازم به ذکر است که مقالات انگلیسی آرشیو ترجمه فا به صورت رایگان در اختیار شماست و تنها ترجمه آماده و تایپ شده در فایل ورد برای فروش میباشد. جهت یافتن مقاله مورد نظر خود بر اساس مشخصات مد نظرتان، روی دکمه مناسب کلیک نمایید:

 

لیست مقالات رشته زمین شناسی بر اساس:

 

  1. لیست مقالات زمین شناسی بر اساس سال انتشار مقاله
  2. لیست مقالات زمین شناسی بر اساس گرایش های رشته زمین شناسی 
  3. لیست مقالات زمین شناسی بر اساس موضوعات مختلف رشته زمین شناسی 
  4. لیست مقالات مهندسی زمین شناسی بر اساس نشریات معتبر
  5. لیست جدیدترین مقالات زمین شناسی اضافه شده به سایت
  6. لیست مقالات ترجمه شده رایگان رشته زمین شناسی 
  7. لیست مقالات زمین شناسی بر اساس تعداد صفحه ترجمه
  8. لیست جدیدترین مقالات انگلیسی بدون ترجمه زمین شناسی 
  9. لیست مقالات انگلیسی زمین شناسی با ترجمه آماده ارزان قیمت

 

توضیحات دکمه ها:

 

دکمه شماره ۱:

در این صفحه، کل مقالات زمین شناسی بر اساس سال انتشار مقاله در نشریات معتبر خارجی، جداسازی و لیست شده اند. به طوری که مقالات سال ۲۰۱۷ در ابتدای صفحه، ۲۰۱۶ بعد از آن و به همین ترتیب مقالات قدیمی تر دسته بندی شده اند. برای مشاهده مقالات زمین شناسی بر اساس سال چاپ مقاله اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۲:

 آیا به دنبال مقالات لاتین با ترجمه یک گرایش خاص از رشته زمین شناسی هستید؟ گرایش چینه و فسیل شناسی؟ گرایش رسوب شناسی؟ گرایش زمین شناسی ساختمانی؟ در این دسته بندی به راحتی میتوانید گرایش خود را انتخاب کرده و لیست مقالات را مشاهده نمایید. برای دانلود رایگان مقالات انگلیسی بر اساس گرایش های رشته زمین شناسی اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۳:

آیا به دنبال ۲، ۳ یا ۱۰ ها مقاله مربوط به یک موضوع خاص زمین شناسی یا یک درس رشته زمین شناسی هستید؟ با ورود به این صفحه لیست موضوعات مهم و درس های رشته زمین شناسی را خواهید یافت. برای دانلود رایگان مقاله لاتین و خرید ترجمه فارسی مقالات موضوعات زمین شناسی اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۴:

شاید شما به دنبال مقالاتی از یک نشریه مشخص باشید و مایل به بررسی مقالات از سایر نشریات خارجی نباشید. برای این منظور این صفحه ایجاد شده تا نشریه مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس لیست مقالات زمین شناسی آن نشریه برایتان ظاهر گردد. برای مشاهده مقالات زمین شناسی از نشریات معتبر خارجی اینجا کلیک کنید.

دکمه شماره ۵:

بعضی کاربران مقالاتی احتیاج دارند که تا کنون فردی از آن مقاله استفاده نکرده و مقاله به تازگی ترجمه و آماده شده است. برای مشاهده لیست مقالاتی که به اخیرا به آرشیو ترجمه فا در زمینه زمین شناسی اضافه شده اند اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۶:

تمامی مقالات انگلیسی رشته زمین شناسی سایت ترجمه فا رایگان هستند، اما ترجمه مقالات زمین شناسی پولی هستند. ما بخشی را اختصاص داده ایم به مقالات زمین شناسی که مقاله انگلیسی و نیز ترجمه فارسی آن به صورت رایگان برای دانلود ارائه شده است. اما لازم به ذکر است که ترجمه مقالات رایگان زمین شناسی با فرمت PDF میباشد. برای دانلود رایگان مقالات ترجمه شده زمین شناسی به همراه مقاله زبان اصلی اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۷:

اگر مقالاتی با تعداد صفحات مشخص میخواهید از این بخش استفاده نمایید. در این صفحه لیست مقالات رشته زمین شناسی بر اساس تعداد صفحات مقاله ترجمه شده، دسته بندی شده است. برای مشاهده لیست مقالات زمین شناسی بر اساس تعداد صفحات اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۸:

در صورتی که از بین مقالات ترجمه شده زمین شناسی قادر به پیدا کردن مقاله مورد نظر نبودید، میتوانید لیست جدیدترین مقالات انگلیسی منتشر شده در نشریات معتبر را بررسی نموده و پس از یافتن مقاله مناسب در رشته زمین شناسی، سفارش ترجمه آن را ثبت نمایید. برای مشاهده لیست جدیدترین مقاله های منتشر شده زمین شناسی به زبان انگلیسی و بدون ترجمه اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۹:

این بخش به مقالات ترجمه شده زمین شناسی با قیمت ارزان اختصاص دارد. این ترجمه ها مثل سایر مقالات با کیفیت طلایی نیستند و به همین خاطر از قیمت نسبتا پایین تری برخوردارند. دانلود مقاله انگلیسی به همراه ترجمه با فرمت pdf رایگان بوده و تنهادانلود فرمت ورد ترجمه مستلزم پرداخت هزینه میباشد. برای مشاهده لیست مقالات ترجمه شده ارزان رشته زمین شناسی اینجا کلیک نمایید.


 

 


اگر دسته بندی مناسب برای شما در این لیست موجود نیست، لطفا ما را مطلع فرمایید. برای ارسال انتقادات و پیشنهادات خود به کارشناسان ترجمه فا، اینجا کلیک نمایید.


 

بازگشت به صفحه انتخاب رشته

انتقادات و پیشنهادات