دانلود ترجمه مقاله حقیقتی درباره بلاک چین (۲۰۱۷) (ترجمه ویژه – طلایی ⭐️⭐️⭐️)

 

 

این مقاله انگلیسی ISI در ۱۱ صفحه در سال ۲۰۱۷ منتشر شده و ترجمه آن ۱۶ صفحه میباشد. کیفیت ترجمه این مقاله ویژه – طلایی ⭐️⭐️⭐️ بوده و به صورت کامل ترجمه شده است.

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی + خرید ترجمه فارسی
عنوان فارسی مقاله:

حقیقتی درباره بلاک چین

عنوان انگلیسی مقاله:

The truth about blockchain

 

 

مشخصات مقاله انگلیسی (PDF)
سال انتشار ۲۰۱۷
تعداد صفحات مقاله انگلیسی ۱۱ صفحه با فرمت pdf
نوع مقاله ISI
نوع ارائه مقاله ژورنال
رشته های مرتبط با این مقاله اقتصاد و مهندسی کامپیوتر 
گرایش های مرتبط با این مقاله امنیت اطلاعات و برنامه ریزی سیستم های اقتصادی
چاپ شده در مجله (ژورنال) بررسی تجارت هاروارد – Harvard Business Review
بیس نیست 
مدل مفهومی ندارد 
پرسشنامه ندارد 
متغیر ندارد 
رفرنس ندارد  
کد محصول ۱۰۱۲۸

 

مشخصات و وضعیت ترجمه فارسی این مقاله (Word)
وضعیت ترجمه انجام شده و آماده دانلود در فایل ورد و PDF
کیفیت ترجمه ویژه – طلایی ⭐️⭐️⭐️
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش  ۱۶ صفحه با فونت ۱۴ B Nazanin
ترجمه متون داخل جداول ترجمه شده است  
درج جداول در فایل ترجمه درج شده است  
منابع انتهای متن ندارد  

 

فهرست مطالب

الگوهای استفاده از این تکنولوژی

معماری جدید

یک قالب کاری برای استفاده از بلاک چین

تکنولوژی های جدید چگونه تاثیر خودشان را ایجاد می کنند

محلی شدن

بلاک چین چگونه کار می کند

۱- دیتابیس های توزیع شده

۲- انتقال نفر به نفر

۳- شفافیت بدون مجعولیت

۴- غیر بازگشت پذیر بودن گزارش ها

۵- منطق محاسباتی

حرکت به سوی سرمایه گذاری بر روی بلاک چین

 

بخشی از ترجمه

الگوهای استفاده از این تکنولوژی

قبل از این که خیلی سریع بخواهیم موضوع برنامه ریزی های بلاک چین و سرمایه گذاری در آن را بررسی کنیم، نخست باید نشان دهیم که چه چیزی در رابطه با استفاده از این تکنولوژی و به صورت خاص، روند تغییرات معمول برای تکنولوژی های متداول می دانیم. یکی از رایج ترین نمونه ها، تکنولوژی های شبکه ی توزیع شده ی کامپیوتر ها می باشد که در رابطه با استفاده از TCP/IP ( پروتکل کنترل انتقال / پروتکل اینترنتی) دیده می شود که مبنای توسعه ی اینترنت را ایجاد کرده است. این پروتکل که برای اولین بار در سال ۱۹۷۲ معرفی شد، تنها در نمونه کاربرد های منفرد مفید واقع شد : در واقع این پروتکل مبنایی برای ارسال ایمیل در میان محقق های شبکه ی ARPnet ، دپارتمان دفاعی شکل گرفت و سپس کم کم به سمت تجاری شدن اینترنت پیش رفت. قبل از TCP/IP ، معماری های ارتباطات از راه دور مبتنی بر « سوییچ مداری» ایجاد شده بود که بر اساس آن، اتصالات بین دو طرف یا دو ماشین باید از قبل شکل می گرفت و از طریق نوعی تبادل، حفظ می شد. برای تضمین این که هر دو گره بتوانند با یکدیگر ارتباط داشته باشند، ارائه دهندگان سرویس های ارتباطات از راه دور و تولید کننده های تجهیزات، میلیارد ها دلار هزینه کرده بودند تا خط های اختصاصی را تولید کنند.

 

با بلاک چین ما می توانیم دنیایی را تصور کنیم که در آن قرار داد ها به صورت نظام های دیجیتال شکل گرفته و در دیتابیس های مشترک و شفاف ذخیره سازی می شوند که در این دیتابیس ها، نسبت به حذف، دستکاری و یا اصلاح نیز در امان هستند. در دنیا تمام توافق نامه ها، تمام روند ها، تمام وظایف و تمام پرداختی ها یک گزارش دیجیتال و یک امضا خواهد داشت که قابل شناسایی، اعتبار سنجی، ذخیره سازی و اشتراک گذاری می باشد. واسط هایی مانند وکیل ها، کارگزار ها و بانکدار ها دیگر ضروری نیستند. افراد، سازمان ها، ماشین ها و الگوریتم ها خیلی آزادانه می توانند با یک دیگر تراکنش و تعامل داشته باشند بدون این که کوچکترین مشکلی ایجاد شود. این یکی از پتانسیل های بسیار عالی بلاک چین می باشد. در واقع، همه شنیده اند که بلاک چین می تواند انقلابی را در تجارت ایجاد کند و شرکت ها و اقتصاد را دوباره تعریف کند. با وجود این که ما هم به دلیل این پتانسیل ها برای این تکنولوژی اشتیاق داریم، نگران تفریط در آن هم هستیم. فقط موضوعات امنیتی نیستند که باعث نگرانی ما می شوند ( مانند رخداد سال ۲۰۱۴ از نظر کاهش تبادل های بیت کوین و هک دیگران). تجربه ی ما در مطالعه ی ابتکار عمل های فنی به ما می گیرد که اگر قرار باشد انقلابی به واسطه ی بلاک چین ایجاد شود، بسیاری از موانع – مانند فنی، دولتی، سازمانی و یا حتی اجتماعی- باید از بین بروند. بدون درک این موانع احتمالی، بی گدار به آب زدن در رابطه با این تکنولوژی کاملا اشتباه خواهد بود. ما معتقد هستیم که تغییرات واقعی تجارت و دولت به سمت بلاک چین، هنوز به سال ها زمان نیاز دارد. به این دلیل که بلاک چین یک تکنولوژی مخرب نیست که بتواند به مدل های متداول تجاری حمله کند و یک روش با صرفه ی هزینه ای بسیار بالا را با سرعتی بالا جایگزین کند. بلاک چین یک تکنولوژی بنیادی می باشد : این پتانسیل را دارد را مبانی جدیدی را برای اقتصاد ما و سیستم های اجتماعی ایجاد کند. اما در حالی که ای تاثیر بسیار گسترده خواهد بود، دهه ها نیز طول می کشد تا بلاک چین کاملا خودش را در زیر ساختار های تتجاری و اقتصادی ما قرار دهد. روند استفاده از این تکنولوژی به صورت تدریجی خواهد بود و تغییرات نهادین به صورت یک موج شکل می گیرند نه خیلی ناگهانی. این دیدگاه و این کاربرد راهبردی ،موضوعی است که ما می خواهیم در این مقاله بررسی کنیم.

 

 

تصویری از مقاله ترجمه و تایپ شده در نرم افزار ورد

 

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی + خرید ترجمه فارسی
عنوان فارسی مقاله:

حقیقتی درباره بلاک چین

عنوان انگلیسی مقاله:

The truth about blockchain

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا