شما اینجائید:خانه » جستجوی مقالات کامپیوتر

جستجوی مقالات کامپیوتر

 

جستجوی مقالات انگلیسی رشته کامپیوتر به همراه ترجمه فارسی

 

سایت ترجمه فا اقدام به دسته بندی پیشرفته مقالات رشته کامپیوتر، جهت سهولت امر یافتن مقاله مناسب برای شما کاربران عزیز نموده است. لازم به ذکر است که مقالات انگلیسی رشته مهندسی کامپیوتر در آرشیو ترجمه فا به صورت رایگان در اختیار شماست و تنها ترجمه آماده و تایپ شده در فایل ورد برای فروش میباشد. جهت یافتن مقاله مورد نظر خود بر اساس مشخصات مد نظرتان، روی دکمه مناسب کلیک نمایید:

 

لیست مقالات رشته مهندسی کامپیوتر بر اساس:

 

  1. لیست مقالات کامپیوتر بر اساس سال انتشار مقاله
  2. لیست مقالات کامپیوتر بر اساس گرایش های رشته کامپیوتر
  3. لیست مقالات کامپیوتر بر اساس موضوعات مختلف رشته کامپیوتر
  4. لیست مقالات کامپیوتر بر اساس نشریات معتبر
  5. لیست جدیدترین مقالات کامپیوتر اضافه شده به سایت
  6. لیست مقالات ترجمه شده رایگان کامپیوتر
  7. لیست مقالات کامپیوتر بر اساس تعداد صفحه ترجمه
  8. لیست جدیدترین مقالات انگلیسی بدون ترجمه کامپیوتر

 

توضیحات دکمه ها:

 

دکمه شماره 1:

در این صفحه، کل مقالات کامپیوتر بر اساس سال انتشار مقاله در نشریات معتبر خارجی، جداسازی و لیست شده اند. به طوری که مقالات سال 2017 در ابتدای صفحه، 2016 بعد از آن و به همین ترتیب مقالات قدیمی تر دسته بندی شده اند. برای مشاهده مقالات کامپیوتر بر اساس سال چاپ مقاله اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره 2:

 آیا به دنبال مقالات لاتین با ترجمه یک گرایش خاص از رشته کامپیوتر هستید؟ گرایش نرم افزار؟ گرایش هوش مصنوعی؟ گرایش شبکه های کامپیوتری؟ در این دسته بندی به راحتی میتوانید گرایش خود را انتخاب کرده و لیست مقالات را مشاهده نمایید. برای دانلود رایگان مقالات انگلیسی بر اساس گرایش های رشته کامپیوتر اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره 3:

آیا به دنبال 2، 3 یا 10 ها مقاله مربوط به یک موضوع خاص کامپیوتر یا یک درس رشته کامپیوتر هستید؟ با ورود به این صفحه لیست موضوعات مهم و درس های رشته کامپیوتر را خواهید یافت. برای دانلود رایگان مقاله لاتین و خرید ترجمه فارسی مقالات موضوعات کامپیوتر اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره 4:

شاید شما به دنبال مقالاتی از یک نشریه مشخص باشید و مایل به بررسی مقالات از سایر نشریات خارجی نباشید. برای این منظور این صفحه ایجاد شده تا نشریه مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس لیست مقالات کامپیوتر آن نشریه برایتان ظاهر گردد. برای مشاهده مقالات کامپیوتر از نشریات معتبر خارجی اینجا کلیک کنید.

دکمه شماره 5:

برخی کاربران مقالاتی احتیاج دارند که تا کنون فردی از آن مقاله استفاده نکرده و مقاله به تازگی ترجمه و آماده شده است. برای مشاهده لیست مقالات کامپیوتری که به اخیرا به آرشیو ترجمه فا اضافه شده اند اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره 6:

تمامی مقالات انگلیسی رشته کامپیوتر سایت ترجمه فا رایگان هستند، اما ترجمه مقالات کامپیوتر پولی هستند. ما بخشی را اختصاص داده ایم به مقالات کامپیوتری که مقاله انگلیسی و نیز ترجمه فارسی آن به صورت رایگان برای دانلود ارائه شده است. اما لازم به ذکر است که ترجمه مقالات رایگان مدیریت با فرمت PDF میباشد. برای دانلود رایگان مقالات ترجمه شده کامپیوتر به همراه مقاله زبان اصلی اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره 7:

اگر مقالاتی با تعداد صفحات مشخص میخواهید از این بخش استفاده نمایید. در این صفحه لیست مقالات رشته کامپیوتر بر اساس تعداد صفحات مقاله ترجمه شده، دسته بندی شده است. برای مشاهده لیست مقالات کامپیوتر بر اساس تعداد صفحات اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره 8:

در صورتی که از بین مقالات ترجمه شده کامپیوتر قادر به پیدا کردن مقاله مورد نظر نبودید، میتوانید لیست جدیدترین مقالات انگلیسی منتشر شده در نشریات معتبر را بررسی نموده و پس از یافتن مقاله مناسب در رشته کامپیوتر ، سفارش ترجمه آن را ثبت نمایید. برای مشاهده لیست جدیدترین مقاله های منتشر شده کامپیوتر به زبان انگلیسی و بدون ترجمه اینجا کلیک نمایید.

 


اگر دسته بندی مناسب برای شما در این لیست موجود نیست، لطفا ما را مطلع فرمایید. برای ارسال انتقادات و پیشنهادات خود به کارشناسان ترجمه فا، اینجا کلیک نمایید.


 

بازگشت به صفحه انتخاب رشته

انتقادات و پیشنهادات