شما اینجائید:خانه » جستجوی مقالات معماری

جستجوی مقالات معماری

 

جستجوی مقالات انگلیسی رشته معماری به همراه ترجمه فارسی

 

سایت ترجمه فا اقدام به دسته بندی پیشرفته مقالات رشته معماری جهت سهولت امر یافتن مقاله مناسب برای شما کاربران عزیز نموده است. لازم به ذکر است که مقالات انگلیسی آرشیو ترجمه فا به صورت رایگان در اختیار شماست و تنها ترجمه آماده و تایپ شده در فایل ورد برای فروش میباشد. جهت یافتن مقاله مورد نظر خود بر اساس مشخصات مد نظرتان، روی دکمه مناسب کلیک نمایید:

 

لیست مقالات رشته معماری بر اساس:

 

  1. لیست مقالات مهندسی معماری بر اساس سال انتشار مقاله
  2. لیست مقالات مهندسی معماری بر اساس گرایش های رشته مهندسی معماری
  3. لیست مقالات مهندسی معماری بر اساس موضوعات مختلف رشته مهندسی معماری
  4. لیست مقالات مهندسی معماری بر اساس نشریات معتبر
  5. لیست جدیدترین مقالات مهندسی معماری اضافه شده به سایت
  6. لیست مقالات ترجمه شده رایگان مهندسی معماری
  7. لیست مقالات مهندسی معماری بر اساس تعداد صفحه ترجمه
  8. لیست جدیدترین مقالات انگلیسی بدون ترجمه معماری 

 

توضیحات دکمه ها:

 

دکمه شماره 1:

در این صفحه، کل مقالات معماری بر اساس سال انتشار مقاله در نشریات معتبر خارجی، جداسازی و لیست شده اند. به طوری که مقالات سال 2017 در ابتدای صفحه، 2016 بعد از آن و به همین ترتیب مقالات قدیمی تر دسته بندی شده اند. برای مشاهده مقالات معماری بر اساس سال چاپ مقاله اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره 2:

 آیا به دنبال مقالات لاتین با ترجمه یک گرایش خاص از رشته مهندسی معماری هستید؟ گرایش معماری منظر؟ گرایش تکنولوژی معماری؟ گرایش معماری پایدار؟ در این دسته بندی به راحتی میتوانید گرایش خود را انتخاب کرده و لیست مقالات را مشاهده نمایید. برای دانلود رایگان مقالات انگلیسی بر اساس گرایش های رشته معماری اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره 3:

آیا به دنبال 2، 3 یا 10 ها مقاله مربوط به یک موضوع خاص مهندسی معماری یا یک درس رشته مهندسی معماری هستید؟ با ورود به این صفحه لیست موضوعات مهم و درس های رشته معماری را خواهید یافت. برای دانلود رایگان مقاله لاتین و خرید ترجمه فارسی مقالات موضوعات معماری اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره 4:

شاید شما به دنبال مقالاتی از یک نشریه مشخص باشید و مایل به بررسی مقالات از سایر نشریات خارجی نباشید. برای این منظور این صفحه ایجاد شده تا نشریه مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس لیست مقالات معماری آن نشریه برایتان ظاهر گردد. برای مشاهده مقالات معماری از نشریات معتبر خارجی اینجا کلیک کنید.

دکمه شماره 5:

بعضی کاربران مقالاتی احتیاج دارند که تا کنون فردی از آن مقاله استفاده نکرده و مقاله به تازگی ترجمه و آماده شده است. برای مشاهده لیست مقالاتی که به اخیرا به آرشیو ترجمه فا در زمینه معماری اضافه شده اند اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره 6:

تمامی مقالات انگلیسی رشته معماری سایت ترجمه فا رایگان هستند، اما ترجمه مقالات معماری پولی هستند. ما بخشی را اختصاص داده ایم به مقالات معماری که مقاله انگلیسی و نیز ترجمه فارسی آن به صورت رایگان برای دانلود ارائه شده است. اما لازم به ذکر است که ترجمه مقالات رایگان معماری با فرمت PDF میباشد. برای دانلود رایگان مقالات ترجمه شده معماری به همراه مقاله زبان اصلی اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره 7:

اگر مقالاتی با تعداد صفحات مشخص میخواهید از این بخش استفاده نمایید. در این صفحه لیست مقالات رشته معماری بر اساس تعداد صفحات مقاله ترجمه شده، دسته بندی شده است. برای مشاهده لیست مقالات معماری بر اساس تعداد صفحات اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره 8:

در صورتی که از بین مقالات ترجمه شده معماری قادر به پیدا کردن مقاله مورد نظر نبودید، میتوانید لیست جدیدترین مقالات انگلیسی منتشر شده در نشریات معتبر را بررسی نموده و پس از یافتن مقاله مناسب در رشته معماری، سفارش ترجمه آن را ثبت نمایید. برای مشاهده لیست جدیدترین مقاله های منتشر شده معماری به زبان انگلیسی و بدون ترجمه اینجا کلیک نمایید.

 


اگر دسته بندی مناسب برای شما در این لیست موجود نیست، لطفا ما را مطلع فرمایید. برای ارسال انتقادات و پیشنهادات خود به کارشناسان ترجمه فا، اینجا کلیک نمایید.


 

بازگشت به صفحه انتخاب رشته

انتقادات و پیشنهادات