شما اینجائید:خانه » جستجوی مقالات روانشناسی

جستجوی مقالات روانشناسی

 

جستجوی مقالات انگلیسی رشته روانشناسی به همراه ترجمه فارسی

 

سایت ترجمه فا اقدام به دسته بندی پیشرفته مقالات رشته روانشناسی، جهت سهولت امر یافتن مقاله مناسب برای شما کاربران عزیز نموده است. لازم به ذکر است که مقالات انگلیسی آرشیو ترجمه فا به صورت رایگان در اختیار شماست و تنها ترجمه آماده و تایپ شده در فایل ورد برای فروش میباشد. جهت یافتن مقاله مورد نظر خود بر اساس مشخصات مد نظرتان، روی دکمه مناسب کلیک نمایید:

 

لیست مقالات رشته روانشناسی بر اساس:

 

  1. لیست مقالات روانشناسی بر اساس سال انتشار مقاله
  2. لیست مقالات روانشناسی بر اساس گرایش های رشته روانشناسی
  3. لیست مقالات روانشناسی بر اساس موضوعات مختلف رشته روانشناسی
  4. لیست مقالات روانشناسی بر اساس نشریات معتبر
  5. لیست جدیدترین مقالات روانشناسی اضافه شده به سایت
  6. لیست مقالات ترجمه شده رایگان روانشناسی
  7. لیست مقالات روانشناسی بر اساس تعداد صفحه ترجمه
  8. لیست جدیدترین مقالات انگلیسی بدون ترجمه روانشناسی

 

توضیحات دکمه ها:

 

دکمه شماره 1:

در این صفحه، کل مقالات روانشناسی بر اساس سال انتشار مقاله در نشریات معتبر خارجی، جداسازی و لیست شده اند. به طوری که مقالات سال 2017 در ابتدای صفحه، 2016 بعد از آن و به همین ترتیب مقالات قدیمی تر دسته بندی شده اند. برای مشاهده مقالات روانشناسی بر اساس سال چاپ مقاله اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره 2:

 آیا به دنبال مقالات لاتین با ترجمه یک گرایش خاص از رشته روانشناسی هستید؟ گرایش روانشناسی بالینی؟ گرایش روانشناسی عمومی؟ گرایش روانشناسی شناخت؟ در این دسته بندی به راحتی میتوانید گرایش خود را انتخاب کرده و لیست مقالات را مشاهده نمایید. برای دانلود رایگان مقالات انگلیسی بر اساس گرایش های رشته روانشناسی اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره 3:

آیا به دنبال 2، 3 یا 10 ها مقاله مربوط به یک موضوع خاص روانشناسی یا یک درس رشته روانشناسی هستید؟ با ورود به این صفحه لیست موضوعات مهم و درس های رشته روانشناسی را خواهید یافت. برای دانلود رایگان مقاله لاتین و خرید ترجمه فارسی مقالات موضوعات روانشناسی اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره 4:

شاید شما به دنبال مقالاتی از یک نشریه مشخص باشید و مایل به بررسی مقالات از سایر نشریات خارجی نباشید. برای این منظور این صفحه ایجاد شده تا نشریه مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس لیست مقالات روانشناسی آن نشریه برایتان ظاهر گردد. برای مشاهده مقالات روانشناسی از نشریات معتبر خارجی اینجا کلیک کنید.

دکمه شماره 5:

بعضی کاربران مقالاتی احتیاج دارند که تا کنون فردی از آن مقاله استفاده نکرده و مقاله به تازگی ترجمه و آماده شده است. برای مشاهده لیست مقالاتی که به اخیرا به آرشیو ترجمه فا اضافه شده اند اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره 6:

تمامی مقالات انگلیسی رشته روانشناسی سایت ترجمه فا رایگان هستند، اما ترجمه مقالات روانشناسی پولی هستند. ما بخشی را اختصاص داده ایم به مقالات روانشناسی که مقاله انگلیسی و نیز ترجمه فارسی آن به صورت رایگان برای دانلود ارائه شده است. اما لازم به ذکر است که ترجمه مقالات رایگان روانشناسی با فرمت PDF میباشد. برای دانلود رایگان مقالات ترجمه شده روانشناسی به همراه مقاله زبان اصلی اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره 7:

اگر مقالاتی با تعداد صفحات مشخص میخواهید از این بخش استفاده نمایید. در این صفحه لیست مقالات رشته روانشناسی بر اساس تعداد صفحات مقاله ترجمه شده، دسته بندی شده است. برای مشاهده لیست مقالات روانشناسی بر اساس تعداد صفحات اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره 8:

در صورتی که از بین مقالات ترجمه شده روانشناسی قادر به پیدا کردن مقاله مورد نظر نبودید، میتوانید لیست جدیدترین مقالات انگلیسی منتشر شده در نشریات معتبر را بررسی نموده و پس از یافتن مقاله مناسب در رشته روانشناسی، سفارش ترجمه آن را ثبت نمایید. برای مشاهده لیست جدیدترین مقاله های منتشر شده روانشناسی به زبان انگلیسی و بدون ترجمه اینجا کلیک نمایید.

 


اگر دسته بندی مناسب برای شما در این لیست موجود نیست، لطفا ما را مطلع فرمایید. برای ارسال انتقادات و پیشنهادات خود به کارشناسان ترجمه فا، اینجا کلیک نمایید.


 

بازگشت به صفحه انتخاب رشته

انتقادات و پیشنهادات