دانلود رایگان ترجمه مقاله بهبود بخشیدن کیفیت کنترل داخلی (تیلور و فرانسیس ۲۰۱۴)

 

 

این مقاله انگلیسی ISI در نشریه تیلور و فرانسیس در ۲۳ صفحه در سال ۲۰۱۴ منتشر شده و ترجمه آن ۳۷ صفحه بوده و آماده دانلود رایگان می باشد.

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی (pdf) و ترجمه فارسی (pdf + word)
عنوان فارسی مقاله:

آیا در چین مدیران مستقل میتوانند کیفیت کنترل داخلی را بهبود بخشند؟

عنوان انگلیسی مقاله:

Can independent directors improve internal control quality in China?

دانلود رایگان مقاله انگلیسی
دانلود رایگان ترجمه با فرمت pdf
دانلود رایگان ترجمه با فرمت ورد

 

مشخصات مقاله انگلیسی و ترجمه فارسی
فرمت مقاله انگلیسی pdf
سال انتشار ۲۰۱۴
تعداد صفحات مقاله انگلیسی ۲۳ صفحه با فرمت pdf
نوع مقاله ISI
نوع نگارش مقاله پژوهشی (Research article)
نوع ارائه مقاله ژورنال
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت – اقتصاد – حسابداری
گرایش های مرتبط با این مقاله مدیریت مالی – مدیریت بازرگانی – اقتصاد مالی – حسابرسی – حسابداری مالی
چاپ شده در مجله (ژورنال)/کنفرانس مجله اروپایی امور مالی
کلمات کلیدی حاکمیت شرکتی – مدیران مستقل – کیفیت کنترل داخلی – گزارش حسابرسان در مورد کنترل داخلی – بازگویی مالی
کلمات کلیدی انگلیسی corporate governance – independent directors – internal control quality – auditors’ reports on internal control – financial restatement
ارائه شده از دانشگاه دانشکده بازرگانی، دانشگاه مالی و اقتصاد تیانجین، تیانجین
نمایه (index) Scopus – Master Journal List – JCR
شناسه شاپا یا ISSN ۱۴۶۶-۴۳۶۴
شناسه دیجیتال – doi https://doi.org/10.1080/1351847X.2014.919329
لینک سایت مرجع https://www.tandfonline.com/doi/full/10.1080/1351847X.2014.919329
رفرنس دارای رفرنس در داخل متن و انتهای مقاله
نشریه
تیلور و فرانسیس – Taylor & Francis
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش  ۳۷ صفحه با فونت ۱۴ B Nazanin
فرمت ترجمه مقاله pdf و ورد تایپ شده با قابلیت ویرایش
وضعیت ترجمه انجام شده و آماده دانلود رایگان
کیفیت ترجمه

مبتدی (مناسب برای درک مفهوم کلی مطلب) 

کد محصول F2442

 

بخشی از ترجمه

مطالعه ما به بررسی تجربی تأثیر قدرت نظارت شناسه ‘در ICQ می پردازد، چنان که سهم شرکت A- چین مربوط می شود. ما از افشای داوطلبانه ی گزارش حسابرسان کنترل داخلی و ارائه مجدد مالی صادر شده در طول ۲۰۰۶-۲۰۱۰ جهت پروکسی ICQ استفاده می کنیم. ابتدا، رابطه بین شاخص مرکب از قدرت نظارت شناسه و ICQ را بررسی کرده و متوجه شدیم که شاخص قدرت نظارت با ICQ رابطه ای مثبت و معنا دار دارد. پس از آن به طور جداگانه به بررسی اثر چهار بعد از شاخص قدرت نظارت بر ICQ می پردازیم و می فهمیم که آنها مربوط به یک یا (در اکثر موارد) هر دو پراکسی از ICQ می شوند. در مجموع، این مطالعه شواهد تجربی برای نقش مثبت از قدرت نظارت شناسه در بهبود ICQ را فراهم می کند.
این مقاله به چهار روش مکتوب می شود. نخست، اکثر مطالعات از نسبت شناسه و کارشناسان مالی در یک کمیته هیئت مدیره و یا حسابرسی به عنوان اقدامات از قدرت نظارت شناسه استفاده می کنند (مانند کریشنان ۲۰۰۵؛ ژانگ، ژو، و ژو ۲۰۰۷؛ نیش، سان، و جین ۲۰۰۹؛ گو ۲۰۰۹؛ Hoitash، Hoitash و Bedard 2009؛ جانستون، لی، و Purley را ۲۰۱۱). در این مقاله یافته های این مطالعات را با ساخت و آزمایش تجربی چارچوب مفهومی از قدرت نظارت شناسه، متشکل از چهار بعد مذکور را بسط و گسترش می دهد. چهار بعدبا یگدیگر تعامل داشته و برای تشکیل قدرت نظارت شناسه ترکیب شده اند. ما می توانیم درک کاملی از این موضوع که آیا شناسه می تواند نقش نظارت خود به طور موثر بازی کند اگر ما تنها یک یا برخی از این ابعاد را در نظر بگیریم، داشته باشیم. مطالعه ما نشان دهنده ی یک قدم به سوی تدوین یک چارچوب چند بعدی و در نتیجه غنی ادبیات نظری در مورد نقش ID ها در کنترل داخلی و حاکمیت شرکتی است.
دوما، این مقاله راه های متعددی را معرفی می کند که در آن نقشهای شناسه در ICQ افزایش یافته است. به عنوان مثال، به منظور بهبود ICQ، شناسه در هیئت مدیره مستلزم تخصص مالی است ،شناسه های ارزان باید با غرامت بیشتری ارائه شوند و برخی از شناسه باید در جلسات هیئت مدیره با جدیت شرکت کنند. در همین حال، تلاش زیادی باید برای تقویت بازار کار ID و بهبود مقررات مربوطه انجام شود به طوری که محدودیت های اعتبار را می توان موثر ساخت.
سوما، دو معیاری را که می تواند برای اندازه گیری ICQ مورد استفاده قرار بگیرد به روشی که منعکس کننده ی محتوای چینی باشد را شناسایی و بصورت تجربی تایید می کنیم: فشای گزارش حسابرسان کنترل داخلی و انتشار ارائه مجدد مالی. این پروکسی به طور مستقیم بیشتر به کنترل داخلی مربوط در مقایسه با روش های سنتی به ایجاد یک پروکسی ICQ توسط ساختن یک شاخص ICQ می پردازد. در نتیجه این مطالعه تحقیقات تجربی انجام شده بر روی ICQ را گستارش می دهد.
در نهایت، این مطالعه شواهد تجربی جدیدی از «نقش مثبتی در بهبود ICQ بر اساس شاخص از شناسه: شناسه قدرت نظارت را فراهم می کند. علاوه بر این، ما شواهد جدیدی بر کوشش شناسه در بهبود ICQ با مشاهده اینکه آیا شناسه شخصا حضور هر جلسه هیئت مدیره ارائه می دهیم. به این دلیل که مشاهده ی رفتار شناسه در شرایط کنترل تصمیم گیری بسیار وقت گیر و دشوار است، و تحقیق مربوط بسیار محدود است. قبل از این نیز مشاهده ی عملکرد شناسه در شرایط کنترل تصمیم دشوار بوده است، و تحقیقات مربوط بسیار محدود ی در این زمینه وجود دارد.
در ادامه این مقاله به شرح زیر سازماندهی شده است. بخش ۲ به بررسی پس زمینه های نهادی و بررسی مکتوبات می پردازد. بخش ۳ یک چارچوب نظری از قدرت نظارت شناسه،و تشریح و فرمول فرضیه ما پرداخته بخش ۴ طرح پژوهش (از جمله انتخاب نمونه، مشخصات مدل و اندازه گیری متغیر) را توصیف می کند. بخش ۵ نتایج تجربی را فراهم می کند. بخش ۶ بررسی صحت را گردآوری می کند و بخش ۷ نتیجه گیری این مقاله را ارائه می دهد.

۲٫ پیشینه نهادی و بررسی ادبیات
۲٫۱ پیشینه نهادی
در سال های اخیر، کنترل داخلی در چین همراه با افزایش اهمیت متصل شده توسط تنظیم کننده چین جهت ساخت سیستم کنترل داخلی مؤثر توجه بسیاری از محققین را بخود جلب کرده است . در سال ۲۰۰۶، بورس اوراق بهادار شانگهای (SSE) و بورس اوراق بهادار شنژن (SZSE) راهنمایی در باره ی کنترل داخلی شرکتهای دولتی هر صادر کرد ، که BoDs سالانه خود ارزیابی و گزارش حسابرسان در کنترل داخلی شان را بیان می کرد. از آن زمان، تنظیم کننده های چینی مجموعه ای از مقررات صادر کرده اند. برای مثال، در دسامبر ۲۰۰۷، CSRC مقررات بر روی آماده سازی ۲۰۰۷ سالانه گزارش های مالی توسط شرکت های عمومی و دیگر مسائل مربوط صادر شد، که به وضوح به عنوان شرکت های مالی به افشای گزارش مذکور را تشویق می کرد شرکت های عمومی پنج وزارتخانه، از جمله وزارت دارائی و در دسامبر ۲۰۰۸، SSE و SZSE تمامی مقررات صادر شده بر روی آماده سازی ۲۰۰۸ سالانه گزارش های مالی توسط شرکتهای عمومی، نیاز به افشای گزارش های شرکت های عمومی جهت ارزیابی خود از نظر کنترل داخلی و تشویق آنها به افشای گزارش حسابرسان خود برای کنترل داخلی CSRC، به طور مشترک استانداردهای عمومی شرکت کنترل داخلی مه ۲۰۰۸ و بار دیگر در آوریل سال ۲۰۱۰ صادر شد، پنج وزارتخانه به طور مشترک دستورالعمل هایی برای کنترل داخلی شرکت ها، راهنمایی برای ارزیابی شرکت نوع کنترل داخلی و راهنمایی برای حسابرسی از شرکت نوع کنترل داخلی ارائه دادند . شرکت های متقابل ذکر شده در مبادلات داخلی و بین المللی ملزم به اتخاذ این دستورالعمل از ۱ ژانویه ۲۰۱۱ بودند، و شرکت های ذکر شده از آن زمان، شرکتهای عمومی به انجام ارزیابی موثر کنترل داخلی خود، صدور گزارش های ارزیابی خود به صورت سالانه و تعیین شرکت های حسابداری به عنوان ممیزی برای اثربخشی کنترل داخلی شان بر گزارش های مالی و گزارش حسابرسان، تشویق شده اند. هر چند، در طول ۲۰۰۶-۲۰۱۰، ارائه یگزارش خود ارزیابی کنترل داخلی تا حدی اجباری بود، و افشای گزارش حسابرسان در مورد کنترل داخلی داوطلبانه بود
ضمنا، تعداد زیادی از اقدامات نظارتی در چین برای تشویق شناسه برای اعمال نفوذ خود بر حاکمیت شرکتی و کنترل داخلی شرکت های عمومی صورت گرفت. به عنوان مثال، در ماه اوت سال ۲۰۰۱، CSRC راهنمایی در ایجاد سیستم مستقل مدیران در شرکت های عمومی (راهنمای نهایی)، که نیاز به حداقل یک سوم از هیئت مدیره در شرکت های عمومی به صورت مستقل و حداقل یک متخصص مالی علاوه بر این دارد، که مستلزم آن است که یک عضو هیئت مدیره جبران، حسابرسی و / یا کمیته نامزدی، حداقل نیمی از اعضای این کمیته باید مستقل باشد CSRC نیز کد حاکمیت شرکتی برای شرکت های عمومی در چین (کد نهایی) در ماه جولای سال ۲۰۰۲ صادرکرد کد نیاز به شناسه برای اکثریت اعضای این ویژه، نامزدی و جبران کمیته ها و به صندلی کمیته های خود دارد . علاوه بر این، تصریح می کند که حداقل یک ID در کمیته حسابرسی بایدمتعلق به یک متخصص مالی باشد که یکی از مسئولیت های اصلی کمیته حسابرسی است که به بررسی سیستم کنترل داخلی می پردازد. این مسئله نشان می دهد که همه اعضای کمیته حسابرسی، از جمله شناسه، باید نقش نظارت بر خود جهت حصول اطمینان از اثربخشی سیستم کنترل داخلی ایفا کند. در سال ۲۰۰۷، SZSE مقرراتی بر روی آماده سازی سالانه گزارش های مالی ۲۰۰۷ توسط شرکتهای عمومی تنظیم کرد که ، نیاز شرکت های عمومی به افشای گزارش خود ارزیابی بر کنترل و شناسه داخلی برای نظراتی که بصورت جداگانه در این گزارش بیان شده است. این مورد حاکی از این است که قانون گذاران چینی شناسه را با وظیفه نظارت بر شرکتهای دولتی برای بهبود کنترل داخلی خود واگذار می کنند و بر این باورند که باید نقش مهمی در انجام این کار بازی کند.

۲٫۲٫ بررسی نوشته ها
قبل از تصویب SOX، تحقیق در مورد نقش BoDs در نظارت بر کنترل داخلی به دلیل عدم وجود اطلاعات عمومی مرتبط عمدتا اصولی بود. به عنوان مثال، در تجزیه و تحلیل اثربخشی کنترل داخلی، جنسن (۱۹۹۳) استدلال می کند که اندازه یک هیئت مدیره شرکت های بزرگ عامل مهم اثربخش بشمار می رود و بخش ۴۰۴ SOX نیاز شرکت های دولتی و حسابرسان خود را برای گزارش در مورد اثربخشی کنترل داخلی شان از گزارش مالی و افشای ضعف مربوط اطلاعات در دسترس عموم در اختیار پژوهشگران با فرصت به بررسی اثربخشی کنترل داخلی از دیدگاه حاکمیت شرکتی با استفاده از شاخص حاکمیت شرکتی، دویل، جنرال الکتریک، و McVay (2007) و Hoitash، Hoitash و Bedard (2009) دریافتند که هر چه ICQ افزایش یابد کیفیت هیئت مدیره بهتر می شود. Fang, Sun, و Jin (2009) دریافتند که شرکت ها ی دولتی با شناسه های بیشتر ممکن است به افشای اطلاعات کنترل داخلی بپردازند.
جریان دیگر ادبیات اثر شناسه است که توسط کریشنان (۲۰۰۵) بیان شده ضعف کنترل داخلی و نسبت شناسه و کارشناسان مالی در کمیته حسابرسی به ارتباط منفی منجر شده که قبل از کریشنان و ویسواناتان (۲۰۰۷) بررسی این رابطه در دوران پس از SOX را انجام داده و به نتایج مشابهی دست یافته است. علاوه بر این، آنها دریافتند که شرکت های صادرکننده به ارائه مجدد مالی کمتری پرداختند در صورتی که نسبت بالاتری از شناسه و کارشناسان مالی در کمیته ممیزی خود را در دست داشتند . ژانگ، ژو، و ژو (۲۰۰۷) بیان کردندکه شرکت به احتمال زیاد به با ضعف کنترل داخلی مواجه می شود اگر کمیته حسابرسی خود تخصص مالی کمتر و نسبت شناسه در کمیته حسابرسی مثبت اما ناچیز با احتمال افشای مرتبط ضعف کنترل داخلی SOX ICQ با تجزیه و تحلیل نقش نظارت شناسه در کمیته حسابرسی باشد.
علاوه بر این، مطالعات قبلی نشان می دهد که شرکت های با شناسه بیشتر می توانند ضعف کنترل داخلی را با سرعت بیشتری تصحیح کنند (GOH 2009جانستون، لی، و Purley را ۲۰۱۱) ، و احتمالا بیشتر به افشای گزارش کنترل داخلی به طور داوطلبانه مایل باشند (اووسو-Ansah و )Ganguli و کمتر با ضعف کنترل داخلی مواجه شوند (چن و همکاران۲۰۱۱٫ با این حال، هر یک از این مطالعات به بررسی یکی از مشخصات ID به جای ترکیب سیستماتیک ویژگی های ID و جمع بندی تجزیه و تحلیل اثر خود را در ICQ ارائه می دهد.

۳٫ تجزیه و تحلیل نظری و تدوین فرضیه
با توجه به تئوری نمایندگی، در مقایسه با مدیران اجرایی، شناسه اینرسی مدیریتی نظارت و در نتیجه کاهش مشکل آژانس صاحب مدیریتی (فاما و جنسن، ۱۹۸۳). نتایج تجربی بیسلی نشان می دهد که شرکت های با نسبت های بالاتر از شناسه سود کیفیتی بالاتری را کسب می کنند این مطالعات نشان می دهد که افزایش قدرت نظارت شناسه می تواند کیفیت گزارشگری مالی را افزایش داده و هزینه های نمایندگی را کاهش دهد.
تنظیم کنندگان اوراق بهادار در چین و جاهای دیگر به تازگی یک سری از اصلاحات برای بهبود قدرت نظارت از شناسه به امید کنترل داخلی به عنوان مثال، تنظیم کننده مانند کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در دستور USA که اکثر مدیران هیئت مدیره باید مستقل باشد، و بسیار حائز اهمیت است که شناسه باید حسابرسی و کمیته غرامت را به خدمت بگیرد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا