دانلود رایگان ترجمه مقاله استفاده از خدمات وب بر اساس تغییرات مشخصات WSDL (آی تریپل ای ۲۰۱۵)

 

 

این مقاله انگلیسی در نشریه آی تریپل ای در ۶  صفحه در سال ۲۰۱۵ منتشر شده و ترجمه آن ۱۴ صفحه بوده و آماده دانلود رایگان می باشد.

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی (pdf) و ترجمه فارسی (pdf + word)
عنوان فارسی مقاله:

انتخاب مورد آزمون برای آزمون رگرسیون برنامه های کاربردی با استفاده از وب سرویس ها براساس تغییر مشخصات WSDL

عنوان انگلیسی مقاله:

Test Case Selection for Regression Testing of applications
using Web Services based on WSDL Specification changes

دانلود رایگان مقاله انگلیسی
دانلود رایگان ترجمه با فرمت pdf
دانلود رایگان ترجمه با فرمت ورد

 

مشخصات مقاله انگلیسی و ترجمه فارسی
فرمت مقاله انگلیسی pdf
سال انتشار ۲۰۱۵
تعداد صفحات مقاله انگلیسی ۶ صفحه با فرمت pdf
نوع نگارش مقاله پژوهشی (Research article)
نوع ارائه مقاله کنفرانس
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر
گرایش های مرتبط با این مقاله مهندسی نرم افزار – مهندسی الگوریتم ها و محاسبات – برنامه نویسی کامپیوتر – طراحی و تولید نرم افزار
چاپ شده در مجله (ژورنال)/کنفرانس کنفرانس بین المللی محاسبات، ارتباطات و اتوماسیون (ICCCA)
کلمات کلیدی وب سرویس‌ها – آزمون رگرسیون – جدول هش – WSDL
کلمات کلیدی انگلیسی Web Services – Regression Testing – Hash Table – WSDL
ارائه شده از دانشگاه بخش CSE/IT، دانشگاه ITM، گرگان
شناسه دیجیتال – doi https://doi.org/10.1109/CCAA.2015.7148505
لینک سایت مرجع https://ieeexplore.ieee.org/document/7148505
رفرنس دارای رفرنس در داخل متن و انتهای مقاله
نشریه آی تریپل ای – IEEE
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش  ۱۴  صفحه با فونت ۱۴ B Nazanin
فرمت ترجمه مقاله pdf و ورد تایپ شده با قابلیت ویرایش
وضعیت ترجمه انجام شده و آماده دانلود رایگان
کیفیت ترجمه

مبتدی (مناسب برای درک مفهوم کلی مطلب) 

کد محصول F2211

 

بخشی از ترجمه

۲٫ کارهای گذشته
وب سرویس با تغییر در تکنولوژی و تکامل شیوه‌ های صنعت استنتاج شده است. هنگامی که تغییرات رخ می‌دهد، آزمون رگرسیون یک فعالیت مهم و بسیار گران قیمت به منظور حصول اطمینان از ایجاد اختلال توسط این تغییرات است که ویژگی‌های سیستم نرم‌افزار کاربردی وب را بعد از تغییرات بررسی می‌کند. آزمون رگرسیون می‌تواند:
۱٫ براساس کد: تکنیک‌ های بر اساس کد، تغییرات موجود در کد منبع ساخته شده در نرم افزار را مشخص می‌کنند. موارد آزمون بر اساس تغییرات در کد ساخته شده برای نرم افزار، انتخاب شده است. بنابراین، تکنیک ‌های بر اساس کد برای زبان‌های برنامه‌ نویسی مورد استفاده برای توسعه کد منبع بسیار خاص است.
۲٫ براساس مدل: این تکنیک ‌ها موارد آزمون رگرسیون را با نگاه به مدل‌های سیستم ‌های مختلف تولید می‌کنند. بیشتر تکنیک‌ های مبتنی بر مدل بر اساس زبان مدل‌سازی (UML) است.
۳٫ براساس مشخصات: این روش براساس مشخصات و تغییرات در ویژگی‌های ارائه شده توسط مشتری می‌باشد. آزمون رگرسیون انجام می‌شود تا اطمینان حاصل شود که تمام مشخصات عنوان شده توسط مشتری برآورده شده است و سیستم امن است.
روت و همکارانش تحقیقات خود را در وب سرویس ساخته شده در جاوا انجام دادند. آنها یک روش آزمون رگرسیون امن برای این سرویس‌ها پیشنهاد دادند. نرم افزار تحت آزمون برای تحلیل ایستا و پویا از کد تجزیه و تحلیل می‌شود. یک گراف کنترل (CFG ) بر اساس کد جاوا با نام نمودار درون جاوا (JIF) نامیده شده است. پس از آن، JIF برای هر دو کد اصلی و جدید ایجاد می‌شود. یک مقایسه بین JIF و یال‌های بالقوه خطرناک شناسایی می‌شود. در نهایت، موارد آزمون بر اساس یال خطرناک انتخاب می‌شود. آنها اعتبار رویکرد را با یک ابزار شبیه‌ سازی مورد استفاده برای شناسایی یال خطرناک نشان داده‌اند [۱۲].
روت و همکارانش به‌طور کلی کار خود را در وب سرویس‌های خاص جاوا به تمام وب سرویس‌ها گسترش دادند. آنها از یک چارچوب مشابه برای آزمون رگرسیون امن برای سرویس ‌های وب عمومی استفاده کردند. گراف کنترل جریان (CFG ) برای همه‌ی وب سرویس‌های تحت آزمون ایجاد شده است. سپس، یک مقایسه بین CFG برای وب سروی ‌های قدیمی و جدید به ‌منظور برجسته کردن تغییرات در وب سرویس انجام گرفته است. آنها همچنین پیشنهاد به انتشار موارد آزمون[۱۳] همراه با مشخصات WSDL دادند، که می‌تواند در انتخاب موارد آزمون برای رگرسیون مفید واقع شود.
پنتا و همکاران، یک ابزار برای تولید موارد آزمون کد‌گذاری XML برای آزمون رگرسیون پیشنهاد دادند[۷]. موارد آزمون به عنوان یک قرارداد بین سیستم و ارائه‌ دهنده‌ی خدمات استفاده شد. برنامه‌های کاربردی بر اساس سرویس‌ها پویایی را به عنوان یک عامل مهم در نظر داشتند. هدف اصلی از روش ارائه شده انجام انتخاب موارد آزمون در طول حالاتی از نرم افزار است که از خدمات استفاده می‌کند.
برای رسیدن به یک روش امن آزمون رگرسیون، برخی از اظهارات در کیفیت سرویس (QoS ) و سناریوها ساخته شد. آنها این تغییرات در مشخصات را در وریکرد خود در نظر نگرفتند. جعبه ابزار برای تجزیه و تحلیل آزمون JUnit استفاده شد و پس از آن آزمون کدگذاری XML انجام شد [۷].
در طول این مرحله از پژوهش، همه‌ی تکنیک ‌های تست رگرسیون عمدتا بر اساس کد بودند. تکنیک‌ های تست رگرسیون براساس برای وب سرویس‌ ها پیشنهاد شد که در آن مدل برای شناسایی تغییرات و تاثیر این تغییرات در نرم افزار ایجاد شده است. مدل‌ها برای توصیف رابط سرویس هستند. اتوماتا های با حالت محدود برای رفتار بیرونی به‌کار گرفته شدند. برای ایجاد وابستگی داده‌ها، گراف وابستگی دوبخشی ایجاد شده است. در این روش نمودار و کلاس‌ ها توسط گره نشان داده است. سپس یک الگوریتم برای انتخاب مورد آزمون ارائه شده است [۱۴].
بای و همکارانش بیشتر به تحقیق مشخصات WSDLپرداختند. آنها داده‌های آزمون را بر اساس عملیات مشخص شده در مشخصات وب سرویس WSDL تولید کردند. آنها همچنین به دنباله‌ای از زمان عملیات در وب سرویس توجه کردند. رابط WSDL برای تولید داده‌های تست برای تست مورد تحلیل قرار گرفت. رویکرد آنها در آزمون رگرسیون برای وب سرویس‌ها متمرکز نیست.
مطالعه‌ی دیگری، رویکرد مشخصات WSDL را برای انجام آزمون رگرسیون از برنامه ‌های کاربردی مبتنی بر وب سرویس مورد استفاده قرار داده است. مشخصات WSDL برای انتخاب موارد آزمون برای آزمون رگرسیون مورد استفاده قرار گرفت [۸]. مشخصات WSDL XML تجزیه و تحلیل شد و تغییرات نوع داده انتخاب شد. سپس درختی از XML تجزیه شده، تولید شد. درخت برای هر دو وب سرویس اصلی و تغییر یافته تولید شده است. پس‌از‌آن، یک مقایسه بین درختان و موارد آزمون با استفاده از انتخاب‌گر آزمون رگرسیون انجام شده است. این انتخاب‌گر از تجزیه و تحلیل مقدار مرزی برای شناسایی موارد آزمون استفاده می‌کند. آنها یک ابزار خودکار برای حمایت از رویکرد خود ساخته‌اند.
مسعود و نادیم رویکرد خود را به عناصر شامل نوع پورت برای شناسایی تغییرات در مشخصات WSDL توسعه دادند. عنصر نوع پورت شامل عملیات نام، پیام‌ های ورودی و پیام خروجی از خصوصیات WSDL است. یک درخت برای هر دو WSDL اصلی و تغییریافته ایجاد شده است. مقایسه بین درختان به‌منظور انتخاب موارد آزمون در مجموعه آزمون رگرسیون انجام شده است.
رویکرد ما عنصر نوع پورت از مشخصات WSDL [8] را گرفته و سپس یک جدول هش برای هر دو WSDL اصلی و تغییر یافته ایجاد می‌کند. پس ‌از ‌آن، مقایسه ‌ای بین جداول هش، تغییرات در اسامی عملیات برای وب سرویس را نشان می‌دهد. براساس شناسایی تغییرات در عملیات، موارد آزمون برای گنجانده شدن در آزمون رگرسیون انتخاب می‌شود.

۳٫ روش ارائه‌ شده
نرم ‌افزار تست رگرسیون برای تعریف اشکالات غیرعمدی و خطاهایی که ممکن است در کد در نتیجه‌ی اِعمال تغییرات در نرم ‌افزار کاربردی ایجاد شود، استفاده می‌شود. سهولت توسعه‌ی وب سرویس‌ها و وابستگی‌های متقابل بین خدمات و نرم ‌افزار، فشار زیادی بر آزمایش‌کنندگان وب سرویس به ‌منظور حصول اطمینان از قابلیت اعتماد، قوی، مقیاس ‌پذیر و امن بودن وب سرویس‌ها را تحمیل می‌کند. آزمون رگرسیون امن در تضمین کار وب سرویس در طول چرخه‌ی عمر نرم ‌افزار است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا