دانلود رایگان ترجمه مقاله کارایی بانک و ریسک پذیری (ساینس دایرکت – الزویر ۲۰۱۶)

 

 

این مقاله انگلیسی ISI در نشریه الزویر در ۱۱ صفحه در سال ۲۰۱۶ منتشر شده و ترجمه آن ۳۱ صفحه بوده و آماده دانلود رایگان می باشد.

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی (pdf) و ترجمه فارسی (pdf + word)
عنوان فارسی مقاله:

شبکه های مالی، بازده بانک و ریسک پذیری

عنوان انگلیسی مقاله:

Financial networks, bank efficiency and risk-taking

دانلود رایگان مقاله انگلیسی
دانلود رایگان ترجمه با فرمت pdf
دانلود رایگان ترجمه با فرمت ورد

 

مشخصات مقاله انگلیسی و ترجمه فارسی
فرمت مقاله انگلیسی pdf
سال انتشار ۲۰۱۶
تعداد صفحات مقاله انگلیسی ۱۱ صفحه با فرمت pdf
نوع مقاله ISI
نوع نگارش مقاله پژوهشی (Research article)
نوع ارائه مقاله ژورنال
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت – اقتصاد
گرایش های مرتبط با این مقاله مهندسی مالی و ریسک – اقتصاد پول و بانکداری – اقتصاد مالی – بانکداری یا مدیریت امور بانکی – بودجه و مالی عمومی – مدیریت مالی
چاپ شده در مجله (ژورنال)/کنفرانس مجله ثبات مالی
کلمات کلیدی بهره وری – شبکه های مالی – هسته حاشیه – اتصال – خطر
کلمات کلیدی انگلیسی Efficiency – Financial network – Core–periphery – Interconnectivity – Risk
ارائه شده از دانشگاه بخش تحقیقات، بانک مرکزی برزیل، برازیلیا، برزیل
نمایه (index) Scopus – Master Journals – JCR
شناسه شاپا یا ISSN
۱۵۷۲-۳۰۸۹
شناسه دیجیتال – doi https://doi.org/10.1016/j.jfs.2016.04.004
لینک سایت مرجع https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S157230891630016X
رفرنس دارای رفرنس در داخل متن و انتهای مقاله
نشریه الزویر – Elsevier
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش  ۳۱ صفحه با فونت ۱۴ B Nazanin
فرمت ترجمه مقاله pdf و ورد تایپ شده با قابلیت ویرایش
وضعیت ترجمه انجام شده و آماده دانلود رایگان
کیفیت ترجمه

مبتدی (مناسب برای درک مفهوم کلی مطلب) 

کد محصول F2100

 

بخشی از ترجمه
اعضای اصلی (هسته) در عملیات مالی بین اعضای حاشیه دخالت می کند و نیز به شدت به سایر اعضای اصلی متصل می شود. در مقابل، اعضای حاشیه فقط می تواند چند ارتباط با اعضای اصلی و نه در میان همسالان مشابه ایجاد کند. گزارش در پیشینه تحقیق همگرا به این واقعیت است که ساختار هسته-حاشیه، ساختار شبکه معمول موجود در شبکه های مالی است. در میان شواهد، ما می توانیم شبکه های مالی در انگلستان ( لانگ فیلد و همکاران، ۲۰۱۴)، هلند (این تی ولد و ون لیولد، ۲۰۱۴)، آلمان کریگ و فون پیتر (۲۰۱۴)، در میان دیگران برجسته کنیم . اگرچه جنبه های نظری و ساختاری شبکه هسته اصلی –حاشیه روشن و مشخص است، نتایجی را که ساختارهای هسته حاشیه برای بهره وری بانکی به عنوان یک سوال تحمل می کند، ما در این کار بررسی کردیم.
لاکس (۲۰۱۵) مدل نظری را عرضه کرد که برای توضیح ظهور مکرر هسته حاشیه در شبکه های مالی تلاش می کند. او مدعی است که ساختار هسته-حاشیه پیامد طبیعی یک سیستم بانکداری با اندازه ترازنامه ناهمگن است که ما در طول تاریخ در اقتصادهای صنعتی پیدا کردیم. لاکس (۲۰۱۵) نیز نشان می دهد که غیر رویت از ساختار شبکه کامل همراه با وجود رابطه اعطای وام مواد تشکیل دهنده هستند که وجود ساختارهای هسته حاشیه را تقویت می کند.
فرضیه ما این است که آن برای بانک ها پر هزینه است تا در عملیات با پیمانکاران مختلف در شبکه مالی به دلیل، در میان بودن عوامل دیگر، نظارت بر هزینه ها دخالت کنند. انتظار می رود که بانک های بزرگ با مقدار زیادی از پول نقد مازاد در عملیات مالی با بسیاری از پیمانکاران درگیر خواهند شد زمانیکه آنها از تنوع سود بهره خواهند برد. علاوه بر این، بانک ممکن است نیاز به داد و ستد با پیمانکاران بیشتری داشته باشند به دلیل اینکه یک واحد ممکن است قادر به انجام نیازهای خود نباشد. در هر دو مورد، بانک ها در عملیات مالی با بسیاری از پیمانکاران تا زمانی که منافع حاشیه ای از تنوع بالاتر از هزینه های حاشیه ای مرتبط از این معاملات درگیر خواهند شد. با توجه به اینکه شبکه های مالی واقعی، توزیع ناهمگن اندازه بانک قوی با حضور چند بانک بزرگ و چند بانک های کوچک دارند، بنابراین ما باید انتظار ظهور توپولوژی هسته-حاشیه در شبکه ها مذکور را داشته باشیم. هسته از یک کسر کوچک از بانک تشکیل شده است – به طور عمده بانک های اصلی که تقابل های زیادی دارند و بانک های فرعی را با تعداد کمتری از ارتباطات داخلی تشکیل خواهد داد. اولین فرضیه ما پس از آن آزمایش می شود که عبارتند از:
فرضیه ۱٫ آیا ساختار اصلی-فرعی به سطح بهره وری بهتر بانک ها کمک می کند.
ما می توانیم بهره وری را از دو دیدگاه مختلف تست کنیم: هزینه و سود بازده. بانک ها می توانند در عملیات مالی در شبکه های مالی درگیر شوند تا هزینه های خود را مدیریت کنند و یا سود خود را افزایش دهند. به طور سنتی، پیشینه تحقیق بر بهره وری هزینه بانک متمرکز شده است. هدف اصلی از بانک ها، با این حال، به حداکثر رساندن سود است، که ممکن است نه تنها با به حداقل رساندن هزینه بلکه با به حداکثر رساندن درآمد همچنین حاصل شود. محاسبه بهره وری سود بنابراین مدیریت بانک را با اطلاعاتی از ارزیابی بهره وری هزینه تامین می کند. نتایج ما برخی از بینش ها را ارائه خواهد در مورد اینکه آیا توپولوژی شبکه مالی (ساختار هسته-حاشیه) یک اثر در هزینه یا سود بهره وری دارد یا خیر. فرضیه اصلی ما پس از آن می تواند به دو قسمت تقسیم می شود:
فرضیه الف ۱: آیا ساختار اصلی-فرعی به سطح بهتر بهره وری هزینه از بانک کمک می کند.
فرضیه ب ۱: آیا ساختار اصلی-فرعی به سطح بهتر بهره وری سود بانک کمک می کند.
در این کار، ما نیز نحوه ساختار شبکه را بررسی می کنیم، که ریسک پذیری سطح بهره وری از بانک را تحت تاثیر قرار می دهد. در این رابطه، ما انتظار داریم که مشارکت بانک در بودجه بین بانکی و تصمیمات سرمایه گذاری یک عامل است که نه تنها هزینه های بانکی و بهره وری سود بلکه مهمتر ازهمه بهره وری ریسک پذیری را توضیح دهد. ما به عنوان ریسک پذیری کارآمد، بانک های مذکور را که در شبکه های مالی قرض می دهند و یا قرض می گیرند و در نتیجه تولید خروجی خود را بدون افزایش سطح ریسک پذیری افزایش می دهند را بررسی می کنم. در این مورد، تفسیر این است که چگونه بانک ها می توانند خدمات ارائه دهند و با توجه به ورودی آنها خروجی داشته و به خوبی با سطوح ریسک پذیری پایین انجام شود. بانک ها در مرز بانک هایی هستند که خدمات بیشتر، با توجه به ورودی اشان ارائه می دهند و دارای سطوح ریسک پذیری پایین تر، و در نتیجه از نظر مالی آزمایش می شوند۱٫ در این معنا، مدل ما همچنین ممکن است نظارت بانک را کاهش دهند که آن اجازه شناسایی بانک را می دهد که ریسک پذیری بیش از حد با توجه به همتایان خود را فرض کنیم.
ویژگی های مهم ساختارهای هسته ای پیرامون این است که آنها در معرض خطر بالاتر سیستمیک هستند. در مورد مسائل نقدینگی بانک، لی (۲۰۱۳) تجزیه و تحلیل مقایسه بین انواع مختلف ساختار شبکه مالی انجام و متوجه می شوند که ساختار هسته-حاشیه با کسری بانک منجر به بالاترین سطح از کمبود نقدینگی سیستمیک می شود. علاوه بر این، ساختار هسته-پیرامون همچنین می توانید به عنوان یک نوع خاص از شبکه های قابل گسترش دیده شود، که در آن هر هسته شبکه معدل یک هاب یا مرکز می با شد. در تئوری شبکه، برای همان سطح از سرمایه بانک، شبکه آزاد مقیاس شناخته شده است که ساختار شبکه با بالاترین سرعت سرایت می کند (سیلوا و ژائو، ۲۰۱۶)، که شواهدی دیگر برای طرفداران ایجاد خطر و گسترش استعدادها می باشد.
بانک ها در عملیات مالی نه تنها در به حداکثر رساندن سود بلکه به حداقل رساندن خطرات دخالت می کنند. بانک ها ممکن است فرصت های بهتر در شبکه بین بانکی به عنوان پیمانکاران خود پیدا کنند به طور معمول ریسک پایین تر از بخش های دیگر، مانند بخش غیرمالی دارند. ما انتظار داریم که، همانطورکه بانک در عملیات بین بانکی شرکت می کنند، آنها نیز ریسک خود را تغییر دهند. در همان زمان، در حالی که ممکن است به صورت جداگانه برای بانک ها مزیت داشته باشند تا در ارتباطات شبکه های مالی از دیدگاه ریسک درگیر شوند. در نتیجه ساختار شبکه جهانی – که توسط تصمیمات همه عوامل اقتصادی فورا ساخته شده است با توجه به شواهد تجربی، دارای یک ساختار هسته-حاشیه – در سطوح بالاتر ریسک سیستماتیک و هزینه های اجتماعی از این رو بالاتر در صورت خطرات محقق شده است. بنابراین، ما همچنین رابطه بین چگونه موافق شبکه ای است که یک ساختار اصلی-فرعی کامل و ریسک پذیری مربوط می شود مشخصات بهره وری از بانک را تست می کنیم:
فرضیه ۲٫ آیا ساختار اصلی-فرعی سطح بهره وری ریسک پذیری از بانک ها را کاهش می دهد.
ما از مدل باتسی و کوئلی استفاده می کنیم تا هزینه، سود و ریسک پذیری سطح بهره وری از بانک ها را برآورد کنیم. ما نقش های مختلف را کنترل می کنیم که یک بانک ممکن است در داخل یک شبکه با استفاده از اقدامات شبکه صرفا محلی و مخلوط ایفا کند (سیلوا و ژائو، ۲۰۱۶). ما بین هسته و اعضای حاشیه با استفاده از اندازه گیری شبکه نزدیکی به عنوان پروکسی تبعیض قائل می شویم، که مقادیر بزرگتر نزدیک یک بانک را فرض می کنیم که به بانک دیگر در شبکه نزدیک است. بنابراین، اموال اصلی یک عضو قوی تر از اندازه گیری حدودی آن بزرگتر است. ما همچنین بین بانک ها که به طور عمده به عنوان سرمایه گذاران و یا وام گیرندگان در شبکه های مالی با استفاده از درون و برون قدرت اندازه گیری شبکه تبعیض قائل می شوند که کل مقادیر قرض ها و
وام های داخل شبکه، را به ترتیب در سطح بانک ها استخراج می کند .
به ما یک حس از اهمیت شبکه های مالی برای بانک را در سهام بودجه کلی خود ارائه می دهد (تامین مالی خارجی و داخلی)، ما نیز برای بودجه بین بانکی به نسبت بودجه کل کنترل می کنیم. ما همچنین برای اندازه بانک برای جذب تفاوت در وام بانک ها و قرض گرفتن پتانسیل کنترل می کنیم. ما همچنین اندازه بانک با اندازه گیری شبکه را کنترل می کنیم به منظورتایید کردن نقش اندازه بانک به عنوان یک تضعیف کننده یا تقویت کننده از سطح بهره وری بانک ایفا می کند. در نهایت، ما نیز برای دیگر ویژگی های بانک مانند سرمایه، کیفیت دارایی و مالکیت برای جذب خصوصیات بانکی و تصمیم گیری کنترل می کنیم که خارج از شبکه هستند.
ما شواهدی برای حمایت از فرضیه H1a در شبکه های مالی برزیل پیدا کردیم. ما تایید می کنیم که بانک ها اثرات ساختار شبکه در رفتار ناهمگن را جذب می کنند. در این رابطه، در می یابیم که بانک های کوچک کاهش واضح تر در سطوح بهره وری خود در مقایسه با بانک های بزرگ فاصله توپولوژی شبکه بیشتر از ساختار هسته-حاشیه کاملا سازگار است. در مقابل، ما نمی توانیم فرضیه b1 را قبول کنیم زمانی که نتایج نشان می دهد که توپولوژی پیرامون شبکه هسته نیست یکی از محرک ها برای توضیح ناکارآمدی سود بانک ها نیست. در رابطه با دیدگاه ریسک پذیری، ما شواهد برای حمایت از H2 فرضیه را پیدا کردیم. در مجموع، ساختار هسته-حاشیه بر بهره وری هزینه با نواقصی در ریسک پذیری ناکارآمد دلالت می کند.
با توجه به نقش بانک ها در شبکه، می توان نتیجه گرفت که بانک ها در هسته، هر چند هزینه، سود و ریسک پذیری کارآمد کمتر است. در مقابل، بانک هایی که در حاشیه هستند هزینه کمتر کارآمد است، اما سود بیشتر و ریسک پذیری کارآمد می باشد. ما همچنین شواهدی یافتیم که نشان می دهد بانک ها که قرض می دهند و قرض می گیرند در حجم از شبکه های مالی دارند، به طور متوسط، بازده ریسک پذیری بهتر پیدا کنند. بنابراین، حتی اگر آن ممکن است به صورت جداگانه بهتر برای بانک ها بهتر باشند تا در شبکه های مالی شرکت کنند، در نتیجه ساختار شبکه که ظهور می کند دلالت بر ریسک پذیری ناکارآمدی برای بانک ها دارد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا