دانلود رایگان ترجمه مقاله کنترل معماری چند اجاره ای و فرعی در نرم افزار (اسپرینگر ۲۰۱۷)

 

 

این مقاله انگلیسی ISI در نشریه اسپرینگر در ۲۰ صفحه در سال ۲۰۱۷ منتشر شده و ترجمه آن ۴۹ صفحه بوده و آماده دانلود رایگان می باشد.

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی (pdf) و ترجمه فارسی (pdf + word)
عنوان فارسی مقاله:

مدل کنترل دسترسی مبتنی بر مستاجر معماری های چند اجاری و اجاره دست دوم در نرم افزار بعنوان سرویس

عنوان انگلیسی مقاله:

Tenant-based access control model for multi-tenancy and sub-tenancy architecture in Software-as-a-Service

دانلود رایگان مقاله انگلیسی: مقاله انگلیسی
دانلود رایگان ترجمه با فرمت pdf: ترجمه pdf
دانلود رایگان ترجمه با فرمت ورد: ترجمه ورد

 

مشخصات مقاله انگلیسی و ترجمه فارسی
فرمت مقاله انگلیسی pdf
سال انتشار ۲۰۱۷
تعداد صفحات مقاله انگلیسی ۲۰ صفحه با فرمت pdf
نوع مقاله ISI
نوع نگارش مقاله پژوهشی (Research article)
نوع ارائه مقاله ژورنال
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر
گرایش های مرتبط با این مقاله رایانش ابری یا محاسبات ابری – معماری سیستم های کامپیوتری – مهندسی نرم افزار – برنامه نویسی کامپیوتر – امنیت اطلاعات
چاپ شده در مجله (ژورنال)/کنفرانس مرزهای علوم کامپیوتر
کلمات کلیدی نرم افزار به عنوان سرویس (SaaS) – معماری چند اجاره ای (MTA) – معماری اجاره فرعی (STA) – مدل کنترل دسترسی مبتنی بر نقش (RBAC) – دسترسی مبتنی بر مستاجر
کلمات کلیدی انگلیسی Software-as-a-Service (SaaS) – multi-tenancy architecture (MTA) – sub-tenancy architecture (STA) – rolebased access control (RBAC) model – tenant-based access
ارائه شده از دانشگاه دانشکده محاسبات، انفورماتیک
نمایه (index) Scopus – Master Journals – JCR
شناسه شاپا یا ISSN
۲۰۹۵-۲۲۳۶
شناسه دیجیتال – doi https://doi.org/10.1007/s11704-016-5081-x
لینک سایت مرجع https://link.springer.com/article/10.1007/s11704-016-5081-x
رفرنس دارای رفرنس در داخل متن و انتهای مقاله
نشریه اسپرینگر – Springer
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش  ۴۹ صفحه با فونت ۱۴ B Nazanin
فرمت ترجمه مقاله pdf و ورد تایپ شده با قابلیت ویرایش
وضعیت ترجمه انجام شده و آماده دانلود رایگان
کیفیت ترجمه

مبتدی (مناسب برای درک مفهوم کلی مطلب) 

کد محصول F1983

 

بخشی از ترجمه

برای حل این مشکلات ضمن گرانی برای ویژگی های اساسی مکانیزم های اجازه دهی ابری شود یک مدل اجازه دهی و مجاز سازی انعطاف پذیر، غیر متمرکز و قابل مقیاس دهی برای مستاجران با سطوح مختلف برای به اشتراک گذاری منابع شخص سازی برنامه های خود و حفظ رازهایشان باید پشتیبانی شود.
نکات مهم این مقاله به شرح ذیل است.
۱) یک مدل کنترل دسترسی مبتنی بر مستاجر (به نام TMS-ARBAC) بر اساس ARBAC برای STA ارائه شده است همانگونه که STA شامل MTA است برای MTA نیز لحاظ می شود.
۲) استراتژیهای مختلف کنترل دسترسی اشتراک منابع با توجه به مدل سازی دو سطحی STA (TSTA) تعریف شد و این ها می تواند برای ایجاد مسئولیت و مجوز برای هر مستاجر باشد.
۳) طرح کنترل دسترسی برای یک داده علم الکترونیکی جغرافیا و پلتفرم اشتراک ابزارها براساس زیر ساخت Easy SaaS توصیف شده است تا مدل TMS-ARBAC را نشان دهد.
این مقاله به شرح زیر سازمان دهی شده است در بخش ۲ زیر ساخت های MTA و مدلهای کنترل دسترسی مرتبط مرور می شود در بخش ۳، یک تعریف رسمی از مدل TMS-ARBAC فراهم شد و استراتژی های اشتراک منابع برای STA توصیف شده است. در بخش ۴ تحلیل ایمنی TMS-ARBAC ارائه شد. و در بخش ۵ TMS-ARBAC به طرح کنترل دسترسی برای اشتراک گذاری برنامه های علم الکترونیکی جغرافیا اعمال شده است و در بخش ۶ از مقاله نتیجه گیری شده است.

۲٫کارهای مرتبط
در این بخش MTA و STA در SaaS و مکانیزم های اسمنی مرتبط با آنها مرور می شود.

۲٫۱ MTA و STA در SaaS
در حال حاضر ۵ روش برای پیاده سازی MTA وجود دارد : یکپارچه سازی با پایگاه داده، روش میانی، SaaS خدمات محور، روش PaaS محور و روشی هدف محور، اکثر این روشها روی شکل سازی مستاجران و اجرای برنامه آنها روی یک پلتقدم ابری متمرکز هستند.
اما کدبز و همکارانش اشاره کردند که چند مستاجری فاقد یک تعریف واضح است. به نظر می رسد که بسیاری از تکنولوژی های MTA موجود از قبیل مرکز داده، مجازی سازی و روشهای اشتراکی میانی یا MTA ، PaaS محور. MTA واقعی نیستند اما روشهای استفاده چند برنامه ای یا چند لحظه ای فاقد کارایی و اشتراک منابع هستند.
در MTA اکثر سیستم های موجود مستاجران را بعنوان نهادهای واحد که کاملاً از سایر مستاجران جدا شده¬اند لحاظ می کنند. اما SaaS اشتراک گذاری را ترویج می کند در جهان واقعی بسیاری از تعاونی ها، سازمانهای سطوح یکسان یا هم نوع دارای ملزومات برنامه ای یا پروسرهای تجاری مشابه هستند.رابطه بین در مستاجر باید بررسی شود. اما فقط تعداد اندکی از کارهای مرتبط چاپ شده است.
از نقطه نظر موازنه بار چهار نوع وابستگی (بدون وابستگی، وابسته به سرور، وابسته به کلاستر و وابستگی میان کلاستر) برای دسته بندی کاربران مختلف یک مستاجر برای گره های پردازش برای اشتراک منابع و کارایی موثر داده شده است.
من هات و همکارانش (۱۷) یک مدل سلسله برای را برای نمایش منطقی درخت مستاجر و نگاشت به ذخیره فیزیکی معرفی که دراد اما انکار وی کارایی و تماس پذیری ذخیره دسترسی داده احراز هویت تمرکز کرده اند.
کسیتون رابط برنامه ریزی برنامه های هویت (APL) چند مستاجری سلسله مراتبی را برای Open Stack با استفاده از حوزه ها و پروژه برای ساخت سلسله مراتب گروه های کاربری و زیر مجموعه های منابع فراهم کرده است.
با در نظر گرفتن روابط سلسله مراتبی بین مستاجران در زندگی واقعی یک الگوی چند مستاجری سلسله مراتبی معرفی شده است .(۶) اما هیچ یک از آنها اشتراک منابع شخصی شده یا جداسازی میان مستاجران را بررسی نمی کنند.
یک پلتوم. MTA SaaS ، Sales force است که یک نمونه برنامه و یک طرح پایگاه داده را برای حمایت از چند مستاجری (شامل مستاجران سطح سرمایه گذاری) با استناد از یک معماری نرم افزار درایو شده از متاداده، APL های مبتنی بر استاندارد و تولید کننده برنامه زمان اجرای برای فعال سازی برنامه های CRM چند مستاجری را اجرا می کند.
از نقطه نظر استفاده مجدد از منابع مشترک و مشخص سازی آسان، STA برای مدلسازی همه انواع چند مستاجری سلسله مراتبی با اشتراک منابع بین مستاجران سطوح مختلف ارائه شده است. این مستاجران اجازه می دهد که خدمات را برای توسعه دهندگان مستاجر دست دوم برای شخصی سازی کاربردهای آنها مجاز می سازد مدلهای مختلف STA با مدلهای مختلف شخص سازی تعریف شده اند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا