دانلود رایگان ترجمه مقاله فرصت سرمایه گذاری شرکت (ساینس دایرکت – الزویر ۲۰۱۸)

 

 

این مقاله انگلیسی ISI در نشریه الزویر در ۱۲ صفحه در سال ۲۰۱۸ منتشر شده و ترجمه آن ۳۴ صفحه بوده و آماده دانلود رایگان می باشد.

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی (pdf) و ترجمه فارسی (pdf + word)
عنوان فارسی مقاله:

توانایی مدیریتی و فرصت سرمایه گذاری شرکت

عنوان انگلیسی مقاله:

Managerial ability and corporate investment opportunity

دانلود رایگان مقاله انگلیسی: مقاله انگلیسی
دانلود رایگان ترجمه با فرمت pdf: ترجمه pdf
دانلود رایگان ترجمه با فرمت ورد: ترجمه ورد

 

مشخصات مقاله انگلیسی و ترجمه فارسی
فرمت مقاله انگلیسی pdf
سال انتشار ۲۰۱۸
تعداد صفحات مقاله انگلیسی ۱۲ صفحه با فرمت pdf
نوع مقاله ISI
نوع نگارش مقاله پژوهشی (Research article)
نوع ارائه مقاله ژورنال
رشته های مرتبط با این مقاله
مدیریت – اقتصاد
گرایش های مرتبط با این مقاله
مدیریت کسب و کار – مدیریت مالی – اقتصاد مالی – مدیریت اجرایی
چاپ شده در مجله (ژورنال) بررسی بین المللی تحلیل مالی
کلمات کلیدی
توانایی مدیریتی – فرصت سرمایه گذاری – بدون محدودیت مالی
کلمات کلیدی انگلیسی
Managerial ability – Investment opportunity – Financial unconstrained
ارائه شده از دانشگاه گروه مالی، دانشگاه ملی سان یات سن
نمایه (index) Scopus – Master Journals – JCR
شناسه شاپا یا ISSN
۱۰۵۷-۵۲۱۹
شناسه دیجیتال – doi https://doi.org/10.1016/j.irfa.2018.02.007
رفرنس دارای رفرنس در داخل متن و انتهای مقاله
نشریه
الزویر – Elsevier
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش  ۳۴ صفحه با فونت ۱۴ B Nazanin
فرمت ترجمه مقاله pdf و ورد تایپ شده با قابلیت ویرایش
وضعیت ترجمه انجام شده و آماده دانلود رایگان
کیفیت ترجمه

مبتدی (مناسب برای درک مفهوم کلی مطلب)

کد محصول

F1890

 

بخشی از ترجمه
فرضیه ۱٫ توانایی مدیریتی به طور مثبت با فرصت های سرمایه گذاری شرکت ارتباط دارد.
جدا از فرضیه ۱، استدلال می کنیم که رابطه بین توانایی مدیریتی و فرصت سرمایه گذاری می تواند در صنعت، شرایط شرکت و دوره های زمانی متفاوت باشد. هولکامب، هولمز و کانلی (۲۰۰۹) متوجه شدند که توانایی مدیریتی بر بهره وری منابع تأثیر می گذارد، اما رابطه با افزایش در کیفیت منابع انسانی شرکت کاهش می یابد. کورناجیا، کریشنان، و وانگ (۲۰۱۶) متوجه شدند که رابطه میان توانایی مدیریتی و رتبه اعتباری بطورقابل توجهی فقط در نمونه فرعی شامل شرکت های بالای میانگین سطح دشواری می باشد. آندرو و همکاران (۲۰۱۶) نشان می دهند که رابطه مثبت بین توانایی مدیریتی و سرمایه گذاری در یک دوره بحران تنها با شرکت های اجرا شده توسط مدیران ارشد اجرایی با مهارت های مدیریت عمومی مهم است. زمانیکه مدیران به انعطاف پذیری مالی نیاز دارند تا فرصت های سرمایه گذاری را جذب و رشد کنند، فرضیه دوم ما به شرح زیر است.
فرضیه ۲٫ رابطه بین توانایی مدیریتی و فرصت سرمایه گذاری در شرکت هایی با موقعیت مالی خوب برجسته تر است.
۳٫ طراحی تحقیقاتی
۳٫۱ داده ها و ساخت نمونه
برای بررسی رابطه بین فرصت سرمایه گذاری و توانایی های مدیریتی، اطلاعات پانلی نامتعادل سطح شرکت را برای دوره ۱۹۸۸-۲۰۱۵ به دست می آوریم. مطالعه ما از سال ۱۹۸۷ شروع می شود، زیرا این اولین سال مالی است که اطلاعات مالی در پایگاه داده ما در دسترس است و در سال ۲۰۱۵ ، به دلیل دسترسی به اطلاعات امتیاز MA- به پایان می رسد. ما داده های حسابداری از COMPUSTAT را برای ساختن نسبت مالی به عنوان یک متغیر کنترل و ارزیابی محدودیت مالی بدست می آوریم. تمام متغیرها بر حسب درصد پنجم و نود پنجم وینزوری می شوند. اندازه گیری توانایی مدیریتی که ما در این مطالعه اتخاذ می کنیم، توسط پیتر دمرجیان در وب سایت خود ارائه می شود. مجموع q از WRDS به عنوان ارزیابی فرصت های سرمایه گذاری ما به دست می آید. بعدازاینکه بخش ابزار (کد SIC: 490-499) و صنعت مالی (کد SIC: 600-699) را مستثنی کردیم، زمانیکه شرکت های مذکور بیشتر تنظیم می شوند و ممکن است الگوهای مختلفی را در فرصت های سرمایه گذاری نشان دهند، ما نمونه نهایی ۱۵۹،۴۴۸ مشاهدۀ سالیانه را بدست آوریم.
۳٫۲ ارزیابی
۳٫۲٫۱ توانایی مدیریتی
ما ارزیابی توانایی مدیریتی (-امتیاز MA ( توسعه یافته توسط دمیرجین، لو، لوئیس و مک وی (۲۰۱۲) را اجرا می کنیم که نشان دهنده کارایی مدیران شرکت برای تولید درآمد از طریق ورودی های خاص است.
با توجه به نظریه های آنها، مدیران با توانایی بالاتر باید قادر به ایجاد درآمد بیشتری از مجموعه ای از منابع داده شده از همتایان خود در همان صنعت باشند. آنها یک رویکرد دو مرحله ای برای ارزیابی کارایی شرکت ها معرفی می کند، که نمره توانمندی مدیریت اقتباس می شود۴٫
ما اعتقاد داریم که ارزیابی امتیاز MA- یک پروکسی مناسب برای توانایی های مدیریتی است زیرا از طریق چند آزمون معتبر در مطالعات پیشین اثبات شده است ، (دمرجیان، لو مک وی (۲۰۱۲)، کورناجیا و همکاران (۲۰۱۶) ثابت شده است. امتیازMA ما را قادر می سازد تا اثر توانایی مدیریتی را جدا از سایر عوامل سر و صدا در بخش وسیعی از نمونه ها بررسی می کنیم.
۳٫۲٫۲ فرصت سرمایه گذاری
پترز و تیلور (۲۰۱۷) متوجه شدند که سرمایه گذاری نامشهود، متناسب با تئوری نئوکلاسیک حتی بهتر از سرمایه گذاری فیزیکی می باشد. بنابراین، آنها یک معیار بهبود یافته توبین را پیشنهاد می کنند که شامل سرمایه نامشهود، یعنی هزینه جبران سرمایه شرکت می باشد. آنها هزینه های جایگزین سرمایه های نامشهود شرکت ها را با جمع آوری سرمایه گذاری های گذشته در تحقیق و توسعه و SG & A به اضافه سرمایه غیر عینی خریداری شده خارجی را تخمین می زنند. ما ارزیابی جدید را به دو دلیل اصلی اجرا می کنیم. اول، پترز و تیلور (۲۰۱۷) نشان می دهند که مجموع q یک پروکسی عالی برای فرصت های سرمایه گذاری در این دوره از افزایش اقتصادهای غیر عینی است. دوم، زیرا پروکسی توانایی مدیریتی ما شامل ارزیابی کارایی R & D، SG & A، و نیت خوب می باشد، تناسب سرمایه گذاری مال غیر عینی را در پروکسی ما برای فرصت سرمایه گذاری بررسی کنیم.
۳٫۲٫۳کنترل متغیرها
علاوه بر توانایی های مدیریتی، برخی خصوصیات تأثیر گذار بر فرصت های سرمایه گذاری، یعنی مجموع Q، را انتظار داریم و بنابراین ما آنها را در رگرسیون به عنوان متغیرهای کنترل در نظر می گیریم. ما اندازه شرکت (SIZE)، ارزیابی شده توسط لگاریتم طبیعت ارزش بازار شرکت را کنترل می کنیم، زیرا متوجه شدند که با سرمایه گذاری شرکت مثبت است(+) . لایحه (LEV) شامل می شود، زیرا آن محدودیتی (تأثیر منفی) بر سرمایه گذاری دارد و می تواند به عنوان عملکردی از فرصت سرمایه گذاری در نظر گرفته شود (فرانک و گویال (۲۰۰۳))؛ برعکس، اندرسون و پرزاس (۱۹۹۹) نشان می دهند که شرکت ها پروژه های سرمایه گذاری خوبی را پیدا کردند و آنها بدهی مالی را بطور برون زاد افزایش دادند تا فرصت سرمایه گذاری را تمرین کنند (مبهم) . ۵٫۶ سیموتین (۲۰۱۰) نشان می دهد که دارایی های نقدی شرکت (PAYG) یک پروکسی برای فرصت رشد ریسک پذیر است و شرکت هایی با توازن نقدینگی بیشتری در مقایسه با همتایان خود سرمایه گذاری می کنند (+) زیراکه نسبت Q نیز پروکسی برای بسیاری از متغیرهای دیگر مانند ارزیابی شرکت و عملکرد شرکت دارند(ادم و گویال (۲۰۰۸)، ما نسبت بازار به دفتری سهام را (MBE) به عنوان یک پروکسی برای ارزش شرکت کنترل می کنیم و انتظار می رود MBE تأثیر مثبتی بر سرمایه گذاری شرکت ها داشته باشد (+). مدل رگرسیون شامل (ROE) است که نسبت درآمد عملیاتی قبل از مالیات به کل دارایی ها برای کنترل عملکرد شرکت و ROE بالاتر منجربه سرمایه گذاری بالا (+) خواهد شد. همچنین متوجه شدیم که ارزیابی فرصت های سرمایه گذاری ما، یعنی کل q، می تواند تحت تاثیر فعالیت های ادغام و خرید توسط نمونه های ما قرار گیرد و در صورتی که شرکت ها ادغام شوند و فعالیت های کسب و کار، احتمال فرصت سرمایه گذاری خوب کمتر باشد. بنابراین، شامل تقسیم دارایی ها، کارخانه ها و تجهیزات باقیمانده (ACQ) در مدل ما برای مقابله با اثر (-) می باشد. ایکن بری & ورمالین ، ۱۹۹۶ اعتقاد دارند که بازخرید سهام (REP) نشان دهنده از دست دادن فرصت سرمایه گذاری شرکت ها می باشد که می تواند ارزش شرکت ها را افزایش و به افزایش قیمت سهام (-) کمک کند.
۳٫۳٫ روش شناسی
این بخش مدل ایجاد شده را برای بررسی رابطه بین کل q و توانایی مدیریتی توضیح می دهد. برای آزمون این ارتباط، مدل رگرسیون پانل زیر را با پیروی از بونسال IV (2016) تخمین می زنیم .۷
در اینجا مجموع q یک پروکسی برای فرصت سرمایه گذاری است و امتیاز MA- متغیر توضیحی کلیدی ما است. اگر تفاوت در توانایی های مدیریتی می تواند بر روی فرصت های سرمایه گذاری های شرکت تاثیر بگذارد، همانطور که در فرضیه ۱ پیش بینی می کنیم، پس باید ضریب قابل توجه مثبتی در نمره MA متوجه شویم. تمام متغیرهای رگرسیون (۱) در ضمیمه B تعریف شدند و متغیرهای پیوسته بر حسب درصد پنجم و نود پنجم وینزوری می شوند
اگرچه ما هم اکنون چندین ویژگی را کنترل می کنیم که در ارتباط با نسبت q در مطالعات دیگر یافت می شود، نسبت به دیگر مطالعات پیدا شده است، ما هنوز در مورد اثرات فردی غیر قابل مشاهده یا متغیرهای ضرر در رگرسیون نگران هستیم. علاوه بر مشخصات پیشین شرح داده شده در بالا، شامل متغیرهای ساختگی و شرایط تعامل برای بررسی اهمیت توانایی مدیریت در شرایط مختلف هستیم.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا