دانلود رایگان ترجمه مقاله سیاست سود سهام و نوآوری مالی

 

 

این مقاله انگلیسی در ۶ صفحه منتشر شده و ترجمه آن ۸ صفحه بوده و آماده دانلود رایگان می باشد.

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی (pdf) و ترجمه فارسی (pdf + word)
عنوان فارسی مقاله:

پاداش سهامدار و تاثیر آن روی ساختار سرمایه و سیاست سود سهام: نوآوری مالی توسط Hindustan Lever Limited

عنوان انگلیسی مقاله:

Shareholder Reward and its Impact on Capital Structure and Dividend Policy: Financial Innovation by Hindustan Lever Limited

دانلود رایگان مقاله انگلیسی: مقاله انگلیسی
دانلود رایگان ترجمه با فرمت pdf: ترجمه pdf
دانلود رایگان ترجمه با فرمت ورد: ترجمه ورد

 

مشخصات مقاله انگلیسی و ترجمه فارسی
فرمت مقاله انگلیسی pdf
تعداد صفحات مقاله انگلیسی ۶ صفحه با فرمت pdf
رشته های مرتبط با این مقاله
حسابداری – مدیریت – اقتصاد
گرایش های مرتبط با این مقاله
حسابداری مالی – مدیریت کسب و کار – مدیریت بازرگانی – مدیریت مالی – اقتصاد مالی – بازاریابی
ارائه شده از دانشگاه دانشکده بازرگانی سیدمن، گروه مالی،
رفرنس دارای رفرنس در داخل متن و انتهای مقاله
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش  ۸ صفحه با فونت ۱۴ B Nazanin
فرمت ترجمه مقاله pdf و ورد تایپ شده با قابلیت ویرایش
وضعیت ترجمه انجام شده و آماده دانلود رایگان
کیفیت ترجمه

مبتدی (مناسب برای درک مفهوم کلی مطلب)

کد محصول

F1858

 

بخشی از ترجمه

خلاصه ای از عملکرد مالی از جمله حساب سود و زیان و ترازنامه برای ده سال گذشته در شکل I ارائه شده است. شکل II و III ارائه دهنده صورت سود و زیان و ترازنامه برای سال مالی منتهی به ۳۱ دسامبر است. سود هر سهم از ۲٫۱US سنت در ۱،۹۹۱-۱۲٫۶ سنت ایالات متحده در سال ۲۰۰۰ شروع به پریدن نمود. درآمد برحسب دلار آمریکا اندازه گیری شد که منعکس کننده ارزش مستهلک شده از روپیه هند است. ارزش اقتصادی اضافه شده توسط این شرکت در سال ۱۹۹۱ به ۹۶۲۰۰۰۰ $ آمریکا در مقایسه با $ ۱۸۲۵۵۰۰۰۰ ایالات متحده در سال ۲۰۰۰ رسید. محاسبه EVA برای دوره ۱۹۹۱-۲۰۰۰ در شکل IV گنجانده شده است.

III وسایل جایگزین توزیع سود سهام ‘فوق العاده’
HLL به طور پیوسته، سود نقدی هر سهم را در طول سال ها افزایش داده است و در حال کاوش در مورد یک روش از توزیع چیزی اضافی به سهامداران است. در ایالات متحده، یکی از روش های توزیع سود انباشته، اعلام سود سهام “ویژه” و یا “یک باره” است. این سود از لحاظ نظری می تواند تا سطح سود انباشته (هر چیزی بیش از سود انباشته از پرداخت مازاد می آید و به عنوان سود سهام نقدینه شونده در نظر گرفته می شود) اعلام شود. با این حال، تحت قانون شرکت های هند (۱۹۵۶)، یک شرکت در هند می تواند سود سهام را از سود حفظ شده در حدود مشخص پرداخت نماید تنها زمانی که متحمل زیان شده است یا ناکافی بودن سود وجود دارد.
در گذشته، این شرکت به سهامداران با صدور سهام جایزه (شبیه به یک سهام تقسیم) پاداش می داد. یک صدور جایزه جدید، سهام برجسته را افزایش می دهد و اگر یک شرکت، سطح سود هر سهم را حفظ نماید، بنابراین چنین صدور امتیازز به افزایش دائمی در سطح سود سهام تبدیل می شود. اگر درآمد و سود شروع به خارج شدن از سطح نماید، به امد و شد زیاد یک شرکت منجر می شود.
سهم خرید پشتیبان، یکی دیگر از گزینه های موجود برای این شرکت بوده است. هیئت مدیره مدیران اظهار نمود که خرید متقابل برای هر سهام دار، عادلانه نیست، چرا که تمام سهامداران منابع خود را رقیق نخواهند کرد. همچنین، در بازارهای سرمایه هند، به اشتراک گذاری طرح های خرید متقابل تنها پاسخ نرمی را دریافت کرده است. علاوه بر این، خرید متقابل نیاز به بیش از یک دوره حداقل سه ساله دارد و تنها برای زیر سه درصد از سهام HLL است.
بنابراین، این شرکت از عهده یک راه ابتکاری از توزیع سود به آمد سهامداران بدون افزایش دائم سطح سود سهام برآمده است. این شرکت، موضوع یک سهم قرضه ( امن در برابر دارایی های این شرکت) را هر سهم اعلام کرد. این سهم قرضه دارای یک ارزش اسمی ( ارزش اسمی ) از شش روپیه هند و یک کوپن نه درصد در یک سال است. اوراق قرضه پیشنهادی، باید در دوه قسط مساوی در سالگرد دوم و سوم از صدور بازخرید شود. بازارها به طور مثبت به این خبر واکنش نشان دادند. اوراق قرضه مستلزک خروج از Rs.13 ، ۲۰۰ میلیون ( $ ۲۸۰،۸۵۰،۰۰۰ ایالات متحده) در رستگاری کامل است. هر چند کوپن در اوراق قرضه ۹ ٪ در سال، بار علاقه است به سود هر سهم تنها Re.0.40 هر سهم به عنوان علاقه رقیق به طور کامل مالیات است معافیت . این شرکت، سهم دارندگان سهم قرضه ها را کمتر از اصلی اعلام کمتر از ۱۰۰۰ اوراق قرضه اعلام نموده است که برای شرکت در مناقصه اوراق قرضه در هر زمان شرکت در مورد اولیه مبنای به کار گرفته شده برای خرید دوباره در تساوی واجد شرایط است.
هر زمان بر اساس یک اول آمده اول خدمت کرده است برای خرید مجدد در تعادل . این تسهیلات، برای حداکثر میزان تومان ۱۰۰۰ میلیون ( ۲۱٫۲۸ دلار میلیون نفر ) در سال در دسترس است. تحلیل گران مالی اظهار نظر نمودن که اهداف HLL فراتر از پیدا کردن یک وسیله برای پاداشدهی سهامداران .
صدور اوراق قرضه جایزه، یک یک معامله با اعمال نفوذ فزاینده است . با امید بستن به سرمایه گذاری قوی مجدد از منابع آن درسرمایه، HLL قصد و توانایی خود را برای تولید جریان های نقدی ثابت نشان داده است. سرمایه گذاری قوی تر دوباره، اثرات مطلوب بر درآمد خالص، حاشیه سود، بازگشت حقوق صاحبان سهام و بازگشت سرمایه دارد. اوراق قرضه جایزه، برای مدیران HLL به منظور آزمایش با پروژه ها با طرح های NPV حاشیه ای مثبت، ضعف را کاهش می دهد. این امر مدیران را به سرمایه گذاری در پروژه های افزایش پول نقد با بهبود اثربخشی و کارایی فرآیند تخصیص سرمایه وادار می نماید. HLL باید مقدار کافی پول نقد را برای پرداخت سود بالاتر و آزادسازی سرمایه در یک دوره کوتاه سه ساله تولید نماید. HLL طیف وسیعی از اهداف مدیریتی را از طریق مهندسی مالی چشمگیر تنظیم نموده است. HLL یک طرح توصیه شده دارد که به موجب آن بدهی های داخلی به یک جایگزین عالی برای بدهی خارجی تبدیل می شود. رئیس هیئت مدیره دو حوزه اصلی را در مورد اعمال زور مشخص نموده است . اول، HLL به تمرکز منابع خود در پشت ۳۰ مارک قدرتمند، از ۱۱۰ مارک امروزی، تصمیم گرفته است. دوم، HLL تصمیم گرفته است تا یک فرهنگ سازمانی پیش فعال، انعطاف پذیر و به سرعت در حال حرکت را ایجاد نماید. هر دو حوزه محوری در صورتی بهتر به کار گرفته می شوند که فشار بدهی در مدیران HLL جهت یابی شود.

یادداشتهای درسی
سوال ها به دو سطح تقسیم می شود. سوالات سطح A می تواند برای سطح بالای رشته های امور مالی در مقطع کارشناسی استفاده شود. سوالات سطح B برای دوره های سطح کارشناسی ارشد با سطح سوالات A توصیه می شود.
( سطح A) .
۱ . نرخ رشد مرکب سالانه در درآمد و سود برای اطلاعات ارائه شده چیست؟
۲ . نسبت پرداخت سود سهام را برای سال های ۱۹۹۱ تا ۲۰۰۰ محاسبه نمایید.
۳ . محاسبه EVA در شکل IV نشان داده است. EVA را برای سال ۱۹۹۹ محاسبه کنید. همچنین نرخ رشد ۱۹۹۱-۲۰۰۰ در EVA را محاسبه نمایید. چه فرضی توسط HLL در محاسبه EVA صورت می گیرد؟ ( نکته: هزینه حقوق صاحبان سهام را بررسی نمایید) آیا این فرض معتبر است؟ چرا بله و چرا نه ؟
۴ . موضوع سهم قرضه پاداش پیشنهاد شده را تشریح نمایید. چقدر اوراق قرضه پاداش برای سهامداران HLL صادر خواهد شد؟
۵ . دو تغییر آنی که در ترازنامه به دلیل موضوع سهم قرضه پاداش رخ می دهد را نمایش دهید.
۶ . بر اساس سال ۲۰۰۰ درآمد، چگونه این صدور اوراق قرضه، EPS را تحت تاثیر قرار می دهد؟
۷ . اوراق قرضه با ارزش اسمی Rs.6 / یک کوپن ۹٪ را در بر دارد. انتظار می رود که هزینه مالیات سود در هر سهم قرضه ۰٫۴۰ باشد. چرا؟ می توانید نرخ نهایی مالیات HLL را برآورد نمایید؟
۸ . چرا بازار، اعلام صدور گواهینامه گمرکی را به طور مثبت در نظر می گیرد؟
۹ . چگونه جریان وجوه نقد این شرکت در هر یک از سه سال آینده تحت تاثیر قرار می گیرد، با فرض اینکه اوراق قرضه به ۱۰۰۰ میلیون دلار در اولین و دومین سال بازخرید شود؟ ( نکته: صرفه جویی های مالیاتی را با توجه به بار سودهای اضافی بگنجانید. آزادی از اوراق قرضه، بازگشت سرمایه است. )
۱۰ . تاثیر مسئله سهم قرضه در ROE و ROI در سال ۲۰۰۱ چه خواهد بود؟
( نکته: اظهارنامه درآمد فعالیت های آینده را بر اساس عملکرد رشد گذشته و این واقعیت آماده نمایید که انتظار نمی رود رشد آینده جرقه زننده باشد)
( سطح B )
۱ . چگونه ایجاد بدهی های داخلی، روی رفتار مدیریتی و انگیزه ها تاثیر می گذارد؟
۲ . جوانب مثبت و منفی سود سهام تلقی شده برای سهامداران HLL در قالب کوپن سهم قرضه و اصلی جیست؟ (نکته: دانشجویان باید عدم قطعیت مرتبط با سود سهام، پیامدهای عامل، و رقت درآمد را در نظر بگیرند)
۳ . مفاهیم نسبت های اهرمی تحت گزینه های مختلف که برای مدیریت HLL در پاداشدهی سهامداران آن با توزیع پول نقد در دسترس است، چه مفاهیمی می باشد؟
۴ . اثرات سیگنالینگ صدور سهم قرضه پاداش ها چیست؟ آیا بازارها می توانند این سیگنال را به صورت منفی در نظر بگیرند؟

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا