دانلود ترجمه مقاله دیدگاه های جدید در مورد بیولوژی استئوکلسین (ساینس دایرکت – الزویر ۲۰۱۶) (ترجمه ویژه – طلایی ⭐️⭐️⭐️)

 

 

این مقاله انگلیسی ISI در نشریه ساینس دایرکت (الزویر) در ۸ صفحه در سال ۲۰۱۶ منتشر شده و ترجمه آن ۲۰ صفحه میباشد. کیفیت ترجمه این مقاله ویژه – طلایی ⭐️⭐️⭐️ بوده و به صورت کامل ترجمه شده است.

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی + خرید ترجمه فارسی
عنوان فارسی مقاله:

دیدگاه های جدید در مورد بیولوژی استئوکلسین

عنوان انگلیسی مقاله:

New insights into the biology of osteocalcin

 

 

مشخصات مقاله انگلیسی
فرمت مقاله انگلیسی pdf و ورد تایپ شده با قابلیت ویرایش 
سال انتشار ۲۰۱۶
تعداد صفحات مقاله انگلیسی ۸ صفحه با فرمت pdf
نوع مقاله ISI
نوع نگارش مقاله مروری (Review Article)
نوع ارائه مقاله ژورنال
رشته های مرتبط با این مقاله پزشکی و زیست شناسی
گرایش های مرتبط با این مقاله علوم سلولی و مولکولی، میکروبیولوژی، جراحی ارتوپدی یا استخوان پزشکی
چاپ شده در مجله (ژورنال) استخوان – Bone
کلمات کلیدی متابولیسم، دیابت، استئوکالسین، استئوبلاست
کلمات کلیدی انگلیسی Osteocalcin – Osteoblast – Metabolism – Diabetes
ارائه شده از دانشگاه گروه جراحی ارتوپدی، دانشکده پزشکی دانشگاه جان هاپکینز، بالتیمور، ایالات متحده آمریکا
نمایه (index) MedLine – Scopus – Master journals – JCR
نویسندگان Meredith L. Zoch، Thomas L. Clemens، Ryan C. Riddle
شناسه شاپا یا ISSN ISSN ۸۷۵۶-۳۲۸۲
شناسه دیجیتال – doi https://doi.org/10.1016/j.bone.2015.05.046
ایمپکت فاکتور(IF) مجله ۴٫۵۰۵ در سال ۲۰۱۹
شاخص H_index مجله ۱۸۳ در سال ۲۰۲۰
شاخص SJR مجله ۱٫۶۰۹ در سال ۲۰۱۹
شاخص Q یا Quartile (چارک) Q1 در سال ۲۰۱۹
بیس نیست 
مدل مفهومی ندارد 
پرسشنامه ندارد 
متغیر ندارد 
رفرنس دارای رفرنس در داخل متن و انتهای مقاله
کد محصول ۱۰۳۹۷
لینک مقاله در سایت مرجع لینک این مقاله در نشریه Elsevier
نشریه الزویر

 

مشخصات و وضعیت ترجمه فارسی این مقاله
فرمت ترجمه مقاله pdf و ورد تایپ شده با قابلیت ویرایش
وضعیت ترجمه انجام شده و آماده دانلود
کیفیت ترجمه ویژه – طلایی ⭐️⭐️⭐️
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش  ۲۰ صفحه (۳ صفحه رفرنس انگلیسی) با فونت ۱۴ B Nazanin
ترجمه عناوین تصاویر  ترجمه شده است  
ترجمه متون داخل تصاویر ترجمه نشده است 
درج تصاویر در فایل ترجمه درج شده است  
منابع داخل متن درج نشده است 
منابع انتهای متن به صورت انگلیسی درج شده است  

 

فهرست مطالب

چکیده
۱- مقدمه
۲- ساختار ها و اصلاح های پس از انتقال در استئوکالسین
۳- نقش استئوکالسین در معدنی سازی استخوان
۴- تنظیم متابولیسم گلوکز توسط استئوکالسین
۵- تنظیم استئوکالسین توسط انسولین
۶- نقش استئوکالسین در باروری و ادراک
۷- Gprc6a : یک دریافت کننده ی استئوکالسین
۸- شواهد مرتبط با عملکرد درون ریز برای استئوکالسین در انسان ها
۹- چشم انداز

 

بخشی از ترجمه

چکیده

استئوکالسین یکی از متعدد پروتئین های موجود در استخوان می باشد و به صورت انحصاری توسط استئوبلاست ها تولید می شود. در ابتدا، این باور وجود داشت که این پروتئین، یک پروتئین بازدارنده ی معدنی سازی استخوان می باشد، اما مطالعه های اخیر نشان می دهد که استئوکالسین نقش های بیشتری دارد که شامل تنظیم متابولیسم کل بدن، تولید مثل، و ادراک می باشد. گردش خونی استئوکالسین با کربوکسیلات کم که توسط انسولین تنظیم می شود، در حلقه های فید فوروارد تاثیر خودش را ایجاد می کند تا تکثیر سلول های بتا و همچنین تولید و ترشح انسولین افزایش پیدا کند، در حالی که بافت های عضلات اسکلتی و چربی با افزایش حساسیت خودشان به انسولین، نسبت به استئوکالسین واکنش نشان می دهند. استئوکالسین همچنین در بدن برای افزایش تولید انتقال دهنده های عصبی عمل می کند و در تست ها برای تولید تستوسترون مورد استفاده قرار می گیرد. حداقل یکی از دریافت کننده های مشهور برای استئوکالیسن با نام Gprc6a ، توسط بافت های چربی دار ، عضله های اسکلتی و سلول های لیدیگ بیضه ها ترشح می شود و به نظر می رسد که برای تاثیر استئوکالسین در این بافت ها، نقش یک واسط را ایفا می کند. در این مرور، ما این کشف های جدید را به صورت خلاصه بیان می کنیم و نشان می دهیم که توانایی عملکرد استئوکالسین به صورت موضعی و در استخوان ها به عنوان یک هورمون مبتنی بر مکانیزم های پسا انتقالی جدید است که منجر به تغییر میل ترکیبی استئوکالسین برای ماتریس های استخوانی و دسترسی زیستی می شود. این مقاله بخشی از موضوعات ویژه مرتبط با استخوان و دیابت می باشد.

 

۹- چشم انداز

مطالعه های مرور شده در این قسمت بر روی عملکرد های احتمالی استئوکالسین ، یک تغییر الگو در درک ما نسبت به فیزیولوژی اسکلتی ایجاد می کند. این ایده که استخوان در اصل یک بافت حساس به هورمون می باشد، حالا باید توسط گزاره ای جایگزین شود که بیان می کند استخوان به صورت فعال با دیگر سیستم های بدن فعالیت می کند و منجر به هماهنگ شدن هموستاز یون با تعادل کلی انرژی می شود. کاملا مشخص است که حالا می توان استئوکالسین ها را به عنوان یکی از عوامل به دست آمده از استخوان در نظر گرفت که بر روی متابولسیم گلوکز، تولید مثل و ادراک از طریق حلقه های درون ریز بین استخوان و پانکراس ، مغز و بیضه ها تاثیر می گذارد. مادامی که این زمینه به جلو حرکت میکند، باید مشخص کرد که آیا و تا چه حدی فعالیت های هورمونی استئوکالسین که در حیوانات دیده شده است ، در انسان ها نیز وجود دارد. مدل های ژنتیکی موش ها همیشه مشابه با حالت های انسانی نیستند در حالی که مطالعه های مشترک بالینی نشان داده که رابطه هایی بین اخلال های متابولیک و استئوکالسین در گردش خون وجود دارد، اما آن ها نمی توانند یک رابطه ی علی را نشان دهند.

 

بخشی از مقاله انگلیسی

Abstract

Osteocalcin is among the most abundant proteins in bone and is produced exclusively by osteoblasts. Initially believed to be an inhibitor of bone mineralization, recent studies suggest a broader role for osteocalcin that extends to the regulation of whole body metabolism, reproduction, and cognition. Circulating undercarboxylated osteocalcin, which is regulated by insulin, acts in a feed-forward loop to increase β-cell proliferation as well as insulin production and secretion, while skeletal muscle and adipose tissue respond to osteocalcin by increasing their sensitivity to insulin. Osteocalcin also acts in the brain to increase neurotransmitter production and in the testes to stimulate testosterone production. At least one putative receptor for osteocalcin, Gprc6a, is expressed by adipose, skeletal muscle, and the Leydig cells of the testes and appears to mediate osteocalcin’s effects in these tissues. In this review, we summarize these new discoveries, which suggest that the ability of osteocalcin to function both locally in bone and as a hormone depends on a novel post-translational mechanism that alters osteocalcin’s affinity for the bone matrix and bioavailability. This article is part of a Special Issue entitled Bone and diabetes.

 

۹- Perspective

The studies reviewed herein on the unexpected functions of osteocalcin underscore a paradigm shift in our understanding of skeletal physiology. The notion that bone is primarily a hormoneresponsive tissue should now be replaced by one in which bone actively communicates with other organ systems and coordinates mineral ion homeostasis with overall energy balance. Clearly, osteocalcin can now be viewed as a bone-derived factor that influences glucose metabolism, reproduction and cognition through endocrine loops between the bone and the pancreas, the brain and the testes. As this field moves forward, it will be important to determine whether or to what extent the hormonal actions of osteocalcin observed in animal models are also manifested in humans. Genetic mouse models do not always replicate human disease, and while cross-sectional clinical studies have revealed an association between metabolic disturbances and circulating osteocalcin, they do not prove causality.

 

تصویری از مقاله ترجمه و تایپ شده در نرم افزار ورد

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی + خرید ترجمه فارسی
عنوان فارسی مقاله:

دیدگاه های جدید در مورد بیولوژی استئوکلسین

عنوان انگلیسی مقاله:

New insights into the biology of osteocalcin

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا