جستجوی مقالات ژئوفیزیک

جستجوی مقالات انگلیسی رشته ژئوفیزیک به همراه ترجمه فارسی از نشریات ISI

 

سایت ترجمه فا جهت سهولت امر یافتن مقاله مناسب برای شما کاربران عزیز اقدام به دسته بندی پیشرفته مقالات رشته مدیریت، نموده است. لازم به ذکر است که فایل مقالات انگلیسی آرشیو ترجمه فا به صورت رایگان در اختیار شماست و تنها ترجمه آماده و تایپ شده در فایل ورد برای فروش ارائه شده است. جهت یافتن مقاله مورد نظر خود بر اساس مشخصات مد نظرتان، روی دکمه مناسب کلیک نمونه و لیست مقالات را مشاهده نمایید.

 


 

لیست مقالات ژئوفیزیک بر اساس سال انتشار (انگلیسی با ترجمه)

 

در این دسته بندی، مقالات مدیریتی چاپ شده در نشریات معتبر خارجی ISI بر اساس سال انتشار آن مقاله، جداسازی و لیست شده اند تا بتوان ابتدا لیست مقالات امسال و سپس سالهای بعد را مشاهده کرد.برای مشاهده جدیدترین مقالات ژئوفیزیک بر اساس سال چاپ مقاله اینجا کلیک نمایید.

 

لیست مقالات ژئوفیزیک بر اساس سال انتشار مقاله

 


 

لیست مقالات بر اساس گرایش های رشته ژئوفیزیک (انگلیسی با ترجمه)

 

 آیا به دنبال مقالات لاتین با ترجمه برای یک گرایش خاص از رشته ژئوفیزیک هستید؟ برای مشاهده لیست مقالات گرایشی که در نظر دارید، توسط این دسته بندی به راحتی میتوانید گرایش خود را انتخاب کرده و لیست مقالات را مشاهده نمایید. برای دانلود رایگان مقالات انگلیسی بر اساس گرایش های رشته ژئوفیزیک اینجا کلیک نمایید.

 

لیست مقالات ژئوفیزیک بر اساس گرایش های رشته مدیریت

 


 

لیست مقالات بر اساس موضوعات رشته ژئوفیزیک (انگلیسی با ترجمه)

 

آیا به دنبال ۲، ۳ یا ۱۰ ها مقاله مربوط به یک موضوع خاص مدیریتی یا یک درس رشته ژئوفیزیک هستید؟ با ورود به این صفحه لیست موضوعات مهم و درس های رشته ژئوفیزیک را خواهید یافت. برای دانلود رایگان مقاله لاتین و خرید ترجمه فارسی مقالات موضوعات ژئوفیزیک اینجا کلیک نمایید.

 

لیست مقالات ژئوفیزیک بر اساس موضوعات مختلف رشته ژئوفیزیک

 


 

لیست ترجمه های رایگان رشته ژئوفیزیک (انگلیسی با ترجمه)

 

تمامی مقالات انگلیسی رشته ژئوفیزیک سایت ترجمه فا رایگان هستند، اما دانلود فایل ترجمه مقالات با هزینه میباشد. ما بخشی را اختصاص داده ایم به مقالات مدیریتی که مقاله انگلیسی و نیز ترجمه فارسی آن به صورت رایگان برای دانلود ارائه شده است. توجه داشته باشید که این ترجمه این مقالات شاید ناقص بوده یا کیفیت ترجمه پایین باشد که در توضیحات هر مقاله این مورد به وضوح مشخص شده است. همچنین لازم به ذکر است که ترجمه مقالات رایگان ژئوفیزیک تنها با فرمت PDF قابل دانلود میباشد. برای دانلود رایگان مقالات ترجمه شده مدیریتی به همراه مقاله زبان اصلی اینجا کلیک نمایید.

 

لیست مقالات ترجمه شده رایگان ژئوفیزیک

 


 

لیست مقالات ژورنالی (Journal Article) رشته ژئوفیزیک (انگلیسی با ترجمه)

 

در تعریف ژورنال باید گفت که ژورنال به صورت یک مجله است که معمولا به صورت دوره ای چاپ می شود این دوره می تواند هفتگی‌، ماهانه‌، یا سالانه باشد که در آن چاپ از ژورنال یک سری مقالات که دارای بار علمی خوبی هستند چاپ می شود. باید گفت که چاپ کردن یک مقاله در ژورنال معتبر زحمت بیشتری می خواهد و خود ژورنال هم در زمینه چاپ مقاله سخت گیری می کند و ممکن است چند بار به شما اشکالات مقاله را اعلام کند و از شما بخواهد که مقاله را ویرایش نمایید. اما برای چاپ مقاله در ژورنال نیاز به پرداختن هزینه نمی باشد.

 

لیست مقالات ژورنالی ژئوفیزیک

 


 

لیست مقالات انگلیسی ترجمه نشده رشته ژئوفیزیک (انگلیسی بدون ترجمه)

 

در صورتی که از بین مقالات ترجمه شده ژئوفیزیک قادر به پیدا کردن مقاله مورد نظر نبودید، میتوانید لیست جدیدترین مقالات انگلیسی ترجمه نشده منتشر شده در نشریات معتبر را بررسی نموده و پس از یافتن مقاله مناسب در رشته ژئوفیزیک، سفارش ترجمه آن را ثبت نمایید. برای مشاهده لیست جدیدترین مقاله های منتشر شده ژئوفیزیک به زبان انگلیسی و بدون ترجمه اینجا کلیک نمایید.

 

لیست جدیدترین مقالات انگلیسی بدون ترجمه مدیریت

 


 

لیست مقالات انگلیسی ترجمه شده رشته ژئوفیزیک به همراه پاورپوینت آماده (مقاله ترجمه شده + پاورپوینت)

 

اگر مقالات ترجمه شده ای نیاز دارید که همراه با پاورپوینت آماده برای ارائه سمینار باشند میتوانید این لیست را بررسی کرده و بعد از پیدا کردن مقاله مناسب در رشته ژئوفیزیک، آن را خریداری و بلافاصله دانلود نمایید. برای مشاهده لیست مقالات ژئوفیزیک به زبان انگلیسی با ترجمه به همراه پاورپوینت آماده اینجا کلیک نمایید.

 

لیست مقالات ژئوفیزیک با پاورپوینت

 


در صورتی که دسته بندی مناسب برای شما در این لیست موجود نیست، لطفا ما را مطلع فرمایید. برای ارسال انتقادات و پیشنهادات خود به کارشناسان ترجمه فا، اینجا کلیک نمایید.


 

بازگشت به صفحه انتخاب رشته

انتقادات و پیشنهادات

دکمه بازگشت به بالا