جستجوی مقالات ژئوفیزیک

جستجوی مقالات انگلیسی رشته ژئوفیزیک به همراه ترجمه فارسی

سایت ترجمه فا اقدام به دسته بندی پیشرفته مقالات رشته ژئوفیزیک جهت سهولت امر یافتن مقاله مناسب برای شما کاربران عزیز نموده است. لازم به ذکر است که مقالات انگلیسی آرشیو ترجمه فا به صورت رایگان در اختیار شماست و تنها ترجمه آماده و تایپ شده در فایل ورد برای فروش میباشد. جهت یافتن مقاله مورد نظر خود بر اساس مشخصات مد نظرتان، روی دکمه مناسب کلیک نمایید:

 

لیست مقالات رشته ژئوفیزیک بر اساس:

 

  1. لیست مقالات ژئوفیزیک بر اساس سال انتشار مقاله
  2. لیست مقالات ژئوفیزیک بر اساس گرایش های رشته ژئوفیزیک
  3. لیست مقالات ژئوفیزیک بر اساس موضوعات مختلف رشته ژئوفیزیک
  4. لیست مقالات مهندسی ژئوفیزیک بر اساس نشریات معتبر
  5. لیست جدیدترین مقالات ژئوفیزیک اضافه شده به سایت
  6. لیست مقالات ترجمه شده رایگان رشته ژئوفیزیک
  7. لیست مقالات ژئوفیزیک بر اساس تعداد صفحه ترجمه
  8. لیست جدیدترین مقالات انگلیسی بدون ترجمه ژئوفیزیک 

 

توضیحات دکمه ها:

 

دکمه شماره ۱:

در این صفحه، کل مقالات ژئوفیزیک بر اساس سال انتشار مقاله در نشریات معتبر خارجی، جداسازی و لیست شده اند. به طوری که مقالات سال ۲۰۱۷ در ابتدای صفحه، ۲۰۱۶ بعد از آن و به همین ترتیب مقالات قدیمی تر دسته بندی شده اند. برای مشاهده مقالات ژئوفیزیک بر اساس سال چاپ مقاله اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۲:

 آیا به دنبال مقالات لاتین با ترجمه یک گرایش خاص از رشته ژئوفیزیک هستید؟ گرایش زلزله شناسی؟ گرایش ژئوالکتریک؟ گرایش لرزه نگاری؟ در این دسته بندی به راحتی میتوانید گرایش خود را انتخاب کرده و لیست مقالات را مشاهده نمایید. برای دانلود رایگان مقالات انگلیسی بر اساس گرایش های رشته ژئوفیزیک اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۳:

آیا به دنبال ۲، ۳ یا ۱۰ ها مقاله مربوط به یک موضوع خاص ژئوفیزیک یا یک درس رشته ژئوفیزیک هستید؟ با ورود به این صفحه لیست موضوعات مهم و درس های رشته ژئوفیزیک را خواهید یافت. برای دانلود رایگان مقاله لاتین و خرید ترجمه فارسی مقالات موضوعات ژئوفیزیک اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۴:

شاید شما به دنبال مقالاتی از یک نشریه مشخص باشید و مایل به بررسی مقالات از سایر نشریات خارجی نباشید. برای این منظور این صفحه ایجاد شده تا نشریه مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس لیست مقالات ژئوفیزیک آن نشریه برایتان ظاهر گردد. برای مشاهده مقالات ژئوفیزیک از نشریات معتبر خارجی اینجا کلیک کنید.

دکمه شماره ۵:

بعضی کاربران مقالاتی احتیاج دارند که تا کنون فردی از آن مقاله استفاده نکرده و مقاله به تازگی ترجمه و آماده شده است. برای مشاهده لیست مقالاتی که به اخیرا به آرشیو ترجمه فا در زمینه ژئوفیزیک اضافه شده اند اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۶:

تمامی مقالات انگلیسی رشته ژئوفیزیک سایت ترجمه فا رایگان هستند، اما ترجمه مقالات ژئوفیزیک پولی هستند. ما بخشی را اختصاص داده ایم به مقالات معدن که مقاله انگلیسی و نیز ترجمه فارسی آن به صورت رایگان برای دانلود ارائه شده است. اما لازم به ذکر است که ترجمه مقالات رایگان ژئوفیزیک با فرمت PDF میباشد. برای دانلود رایگان مقالات ترجمه شده ژئوفیزیک به همراه مقاله زبان اصلی اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۷:

اگر مقالاتی با تعداد صفحات مشخص میخواهید از این بخش استفاده نمایید. در این صفحه لیست مقالات رشته ژئوفیزیک بر اساس تعداد صفحات مقاله ترجمه شده، دسته بندی شده است. برای مشاهده لیست مقالات ژئوفیزیک بر اساس تعداد صفحات اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۸:

در صورتی که از بین مقالات ترجمه شده ژئوفیزیک قادر به پیدا کردن مقاله مورد نظر نبودید، میتوانید لیست جدیدترین مقالات انگلیسی منتشر شده در نشریات معتبر را بررسی نموده و پس از یافتن مقاله مناسب در رشته ژئوفیزیک، سفارش ترجمه آن را ثبت نمایید. برای مشاهده لیست جدیدترین مقاله های منتشر شده ژئوفیزیک به زبان انگلیسی و بدون ترجمه اینجا کلیک نمایید.

 


اگر دسته بندی مناسب برای شما در این لیست موجود نیست، لطفا ما را مطلع فرمایید. برای ارسال انتقادات و پیشنهادات خود به کارشناسان ترجمه فا، اینجا کلیک نمایید.


 

بازگشت به صفحه انتخاب رشته

انتقادات و پیشنهادات