جستجوی مقالات معدن

جستجوی مقالات انگلیسی رشته معدن به همراه ترجمه فارسی

سایت ترجمه فا اقدام به دسته بندی پیشرفته مقالات رشته معدن جهت سهولت امر یافتن مقاله مناسب برای شما کاربران عزیز نموده است. لازم به ذکر است که مقالات انگلیسی آرشیو ترجمه فا به صورت رایگان در اختیار شماست و تنها ترجمه آماده و تایپ شده در فایل ورد برای فروش میباشد. جهت یافتن مقاله مورد نظر خود بر اساس مشخصات مد نظرتان، روی دکمه مناسب کلیک نمایید:

 

لیست مقالات رشته معدن بر اساس:

 

  1. لیست مقالات معدن بر اساس سال انتشار مقاله
  2. لیست مقالات معدن بر اساس گرایش های رشته معدن 
  3. لیست مقالات معدن بر اساس موضوعات مختلف رشته معدن 
  4. لیست مقالات مهندسی معدن بر اساس نشریات معتبر
  5. لیست جدیدترین مقالات معدن اضافه شده به سایت
  6. لیست مقالات ترجمه شده رایگان رشته معدن 
  7. لیست مقالات معدن بر اساس تعداد صفحه ترجمه
  8. لیست جدیدترین مقالات انگلیسی بدون ترجمه معدن 

 

توضیحات دکمه ها:

 

دکمه شماره ۱:

در این صفحه، کل مقالات معدن بر اساس سال انتشار مقاله در نشریات معتبر خارجی، جداسازی و لیست شده اند. به طوری که مقالات سال ۲۰۱۷ در ابتدای صفحه، ۲۰۱۶ بعد از آن و به همین ترتیب مقالات قدیمی تر دسته بندی شده اند. برای مشاهده مقالات معدن بر اساس سال چاپ مقاله اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۲:

 آیا به دنبال مقالات لاتین با ترجمه یک گرایش خاص از رشته معدن هستید؟ گرایش استخراج معدن؟ گرایش اکتشاف معدن؟ گرایش مکانیک سنگ؟ در این دسته بندی به راحتی میتوانید گرایش خود را انتخاب کرده و لیست مقالات را مشاهده نمایید. برای دانلود رایگان مقالات انگلیسی بر اساس گرایش های رشته معدن اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۳:

آیا به دنبال ۲، ۳ یا ۱۰ ها مقاله مربوط به یک موضوع خاص معدن یا یک درس رشته معدن هستید؟ با ورود به این صفحه لیست موضوعات مهم و درس های رشته معدن را خواهید یافت. برای دانلود رایگان مقاله لاتین و خرید ترجمه فارسی مقالات موضوعات معدن اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۴:

شاید شما به دنبال مقالاتی از یک نشریه مشخص باشید و مایل به بررسی مقالات از سایر نشریات خارجی نباشید. برای این منظور این صفحه ایجاد شده تا نشریه مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس لیست مقالات معدن آن نشریه برایتان ظاهر گردد. برای مشاهده مقالات معدن از نشریات معتبر خارجی اینجا کلیک کنید.

دکمه شماره ۵:

بعضی کاربران مقالاتی احتیاج دارند که تا کنون فردی از آن مقاله استفاده نکرده و مقاله به تازگی ترجمه و آماده شده است. برای مشاهده لیست مقالاتی که به اخیرا به آرشیو ترجمه فا در زمینه معدن اضافه شده اند اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۶:

تمامی مقالات انگلیسی رشته معدن سایت ترجمه فا رایگان هستند، اما ترجمه مقالات معدن پولی هستند. ما بخشی را اختصاص داده ایم به مقالات معدن که مقاله انگلیسی و نیز ترجمه فارسی آن به صورت رایگان برای دانلود ارائه شده است. اما لازم به ذکر است که ترجمه مقالات رایگان معدن با فرمت PDF میباشد. برای دانلود رایگان مقالات ترجمه شده معدن به همراه مقاله زبان اصلی اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۷:

اگر مقالاتی با تعداد صفحات مشخص میخواهید از این بخش استفاده نمایید. در این صفحه لیست مقالات رشته معدن بر اساس تعداد صفحات مقاله ترجمه شده، دسته بندی شده است. برای مشاهده لیست مقالات معدن بر اساس تعداد صفحات اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۸:

در صورتی که از بین مقالات ترجمه شده معدن قادر به پیدا کردن مقاله مورد نظر نبودید، میتوانید لیست جدیدترین مقالات انگلیسی منتشر شده در نشریات معتبر را بررسی نموده و پس از یافتن مقاله مناسب در رشته معدن، سفارش ترجمه آن را ثبت نمایید. برای مشاهده لیست جدیدترین مقاله های منتشر شده معدن به زبان انگلیسی و بدون ترجمه اینجا کلیک نمایید.

 


اگر دسته بندی مناسب برای شما در این لیست موجود نیست، لطفا ما را مطلع فرمایید. برای ارسال انتقادات و پیشنهادات خود به کارشناسان ترجمه فا، اینجا کلیک نمایید.


 

بازگشت به صفحه انتخاب رشته

انتقادات و پیشنهادات